לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדקו היסטורית שיחות באדומות - בקשה נרגשת לפונים

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 21 באוג׳ 2023

בדקו היסטורית שיחות באדומות - בקשה נרגשת לפונים

הרי היסטורית שיחות באדומות יש לכולם,
פניתם ענתה וכתבה פחות מתאים בהצלחה.
למה לפנות אחרי חודש חודשיים שנה שנתיים שוב מחדש?
מה הבעיה של גברים לבדוק שפנו כבר וענתה פחות מתאים בהצלחה?
אז פונים שוב ושוב מחדש עד שנאלצת לחסום?
אני כבר חסמתי אלפי גברים ככה רק בגלל זה!
עוד נשים שולטות אמרו לי בדיוק את אותו דבר.
זה לא תקין.
זה לא הוגן.
זה לא הגיוני.
לא כלפי המקבלת ולא כלפי החסומים.
תובנות?
ובקשה נרגשת, שפרו את המצב. בדקו היסטוריה לפני פניה, לפעמים שניה, שלישית וגם רביעית.
תודה
Cuntroller​(שולט)
לפני 8 חודשים • 21 באוג׳ 2023

תובנות

Cuntroller​(שולט) • 21 באוג׳ 2023
אם אני צריך לנחש: קרה בהיסטוריה של הכלוב שנשים שינו את דעתן לאחר חודש חודשיים שנה שנתיים.

אני גם אעריך בזהירות שיש נשים שנהנו מתשומת הלב והעריכו את ההתמדה ואולי אפילו יצאו מזה כמה סשנים מוצלחים.

אישית אני חושב שפניה בהפרש של שנה שנתיים היא לחלוטין לגיטימית בנסיבות הנכונות (לדוגמה מישהי שנפרדה מבן זוג וכעת פנויה לקשר).

כמובן שהאופציה לחסום תמיד קיימת ואפשר להשתמש בה אם מישהו עובר את הגבול.
    התגובה האהובה בשרשור
Aristotle​(נשלט)
לפני 8 חודשים • 22 באוג׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 22 באוג׳ 2023
במידה ואנחנו מדברים על פניות אותנטיות ולא על הודעות העתק-הדבק, אני נוטה להסכים עם Cuntroller.

זה שמשהו לא התאים לפני חצי שנה לא בהכרח אומר שהוא לא יתאים כיום. לא כל הדחיות מגיעות מאותו מקום.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 22 באוג׳ 2023
אמממממממממ... זה מעצבן גם אותי וזה מעצבן גם שלא קוראים את הפרופיל שבו כתוב
לא מחפשת
לא מחפשת
לא מחפשת
אבל כבר קרה לי שאנשים שדחיתי אותם פתאום בהזדמנות אחרת נוצרה אינטרקציה וחיבור.
בדיוק דפדפתי בהתכתבות עם מישהו שבעקבות טרמפ שנתן לי נוצרה אינטרקציה ופתאום ראיתי את כמות הפעמים שאמרתי לו לא...
חיבורים בין אנשים לפעמים זה צירוף מקרים של מזל.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
שיר כאב כתב/ה:
זה לא פיצ'ר שזמין רק למנוי זהב?

אכן זמין לכולם, לכן פתחתי את הפוסט במילים, היסטורית שיחות באדומות יש לכולם....
למעשה אם אני מפנה את תשובת הלב של הפונה שמדובר בשנית או בשלישית הוא בודק ואכן רואה שכך הם פני הדברים ובחלק מהמקרים גם אומר אופס סליחה, לא שמתי לב.
לכן אני יוצאת מנקודת הנחה שהם לא זוכרים שפנו וקיבלו תשובה אלא פונים כאילו זה הפעם הראשונה....
Bluecollar​(שולטת)

כל כך קורה כל כך הרבה פעמים

המכשפה כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
זה לא פיצ'ר שזמין רק למנוי זהב?

אכן זמין לכולם, לכן פתחתי את הפוסט במילים, היסטורית שיחות באדומות יש לכולם....
למעשה אם אני מפנה את תשובת הלב של הפונה שמדובר בשנית או בשלישית הוא בודק ואכן רואה שכך הם פני הדברים ובחלק מהמקרים גם אומר אופס סליחה, לא שמתי לב.
לכן אני יוצאת מנקודת הנחה שהם לא זוכרים שפנו וקיבלו תשובה אלא פונים כאילו זה הפעם הראשונה....

אבל אפשר להרגיש בקלות מה זו פנייה קופי פייסט ומה זה פנייה "קראתי את הבלוג שלך" אני מברר אם השתנה הסטטוס
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Aristotle כתב/ה:
במידה ואנחנו מדברים על פניות אותנטיות ולא על הודעות העתק-הדבק, אני נוטה להסכים עם Cuntroller.

זה שמשהו לא התאים לפני חצי שנה לא בהכרח אומר שהוא לא יתאים כיום. לא כל הדחיות מגיעות מאותו מקום.

נכון, אבל זו לא תקשורת נורמטיבית לפנות לאדם שהייתה איתו תקשורת קודמת כאילו שזו פניה ראשונית. זה בעצם ממש מוזר.
אני תמיד תוהה מה האנשים האלה חושבים לעצמם ואם הם מודעים לכך שהם מתכתבים עם בני אדם.
Bluecollar​(שולטת)

בזה את צודקת

יולי Yuli כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

נכון, אבל זו לא תקשורת נורמטיבית לפנות לאדם שהייתה איתו תקשורת קודמת כאילו שזו פניה ראשונית. זה בעצם ממש מוזר.
אני תמיד תוהה מה האנשים האלה חושבים לעצמם ואם הם מודעים לכך שהם מתכתבים עם בני אדם.

קצת הזוי