לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבא חטוב\אמא חטובה

מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני 8 חודשים • 26 באוג׳ 2023

אבא חטוב\אמא חטובה

יש כאן כאלו שעושים?
אני מרגישה שאני צריכה לאוורר איפשהו את השילוב המוזר הזה בין דיאטה לכת, ואולי אפשר גם לדבר על הכניעה הזו להוראות שהן לאו דווקא תמיד ברורות או קלות.
אני לא בטוחה מתי נתתי אי פעם למישהו שליטה כזו על היומיום שלי.

אבל גם בלי קשר לכל זה - מה אתם אוכלים? איך התמודדתם/מתמודדים? יש כאן כאלו שיצאו מרוצים, והאם יש כאן כאלו שהעלו הכל אחר כך?
אלו מכם שיש להם בני/בנות זוג, האם הם הצטרפו, או הסתכלו עליכן כמו משוגעות?
ספרו חוויות, פליז.
    התגובה האהובה בשרשור
DeepJourney​(שולטת)
DeepJourney​(שולטת) • 26 באוג׳ 2023
היוש,

אני עושה כבר כמה חודשים ועושה לי טוב icon_smile.gif

נהיה רעב.ה, שותה מים, כבר לא בא לי לאכול, וחוזר חלילה.. קצת מעוות לא? חחח

בעצמי נדבקתי בתופעה מאהובה ומקבלים את זה ממש בטוב סביבי
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
גם התיאבון שלי פחת, ואין לי קרייבינגס לכל מיני פחמימות, לרוב.
רק געגוע לתחושה שהיתה לי כשאני אוכלת אותן, כי עם כל חיבתי לסלט - אין לו את אותו האפקט.
אני עדיין עמוק באמצע, לא יודעת אם רזיתי. לא נשקלת. אני רק ממלאת הוראות.
אביב נעורים
אביב נעורים • 26 באוג׳ 2023
עוד מומחה מטעם עצמו שמצליח לעבוד על אנשים. טוען שהדיאטה שלו מבוססת מחקרים ולא מציג מחקר אחד מבוסס.
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣
BlueBear
BlueBear • 26 באוג׳ 2023
מכיר כמה שעשו והיו מרוצים בהתחלה. אבל בסופו של דבר מדובר בדיאטה שמבוססת על גירעון קלורי וכולם נשברים בסוף. הכי הרבה שראיתי היה מישהו שהחזיק באיזור השנה וחצי.
גירעון קלורי בסופו של דבר אומר, שאת לא נותנת לגוף את מה שהוא צריך כדי לשרוד ויכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים.
הבעיה הגדולה ביותר שגירעון קלורי יכול להביא את הגוף למצב שבו הוא הופך שריר לאנרגיה. במיוחד כשמגבילים חלבון. כשמאבדים שריר היכולת של הגוף לשרוף אנרגיה במנוחה יורדת ומאחר והשריר סופג גלוקוז (גליקוגן) הגוף פחות רגיש לקפיצות אינסולין.
הדיאטה הזאת גם יוצאת מנקודת הנחה שכל הקלוריות שוות. כלומר 2000 קלוריות של פיצה שוות ערך ל-2000 קלוריות של ירקות. אז לפני שאת בכלל חושבת על כמה את אוכלת, תחשבי על מה את אוכלת.
וזה אומר דבר ראשון לחתוך את כל האוכל המעובד. זה מה שעושה אנשים עייפים. עצבניים. שמנים ומכורים שאחרי חצי שעה צריכים עוד משהו לאכול.
קודם כל צריך להפנים שהמטרה של חברות המזון היא שנאכל יותר לא שנאכל בריא.
לדעתי השיטה של הצומות היא הריאלית ביותר. גם לאורך זמן. גם כי היא הגיונית. אני יודע שזה נשמע מפחיד בהתחלה צומות אבל ברגע שחותכים אוכל מעובד זה ממש אבל ממש קל.
-Birdy-
-Birdy- • 26 באוג׳ 2023
אני בגישה של שינויי מאזן האנרגיה. מה נכנס אל מול מה שיוצא.

תורידי דברים קיצוניים, אל תצומי ואל תוותרי על דברים לגמרי, טיפה לסגור את הפה. תמצאי תחליפים

ו...הסוד....להתחיל להזיז את התחת ! גם הליכה של 45 דקות פעמיים שלוש בשבוע זה אחלה.

ואפשר גם להתחבר למשהו מעבר לזה.

תייצבי את עצמך על משוואה שונה והגוף יתייצב על משקל שונה
-Birdy-
-Birdy- • 26 באוג׳ 2023
סבא חטוב
anyzeany
anyzeany • 26 באוג׳ 2023
מבחינתי מה שממש עצוב הוא, שבשם החוקים וההגדרות הממש מדעיות וההצמדות לחוקים הקדושים של ה"שליטה", נשים ואנשים עושים הכל כולל הכל, שזה גם אומר דיאטת קיצון, רק כי השולט/ת ציוו עליהן/ם.
שום כבוד עצמי, שום דעה עצמית, שום הדדיות. העיקר שככה רצה/תה השולט/ת.
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני 8 חודשים • 27 באוג׳ 2023
אביב נעורים כתב/ה:
עוד מומחה מטעם עצמו שמצליח לעבוד על אנשים. טוען שהדיאטה שלו מבוססת מחקרים ולא מציג מחקר אחד מבוסס.
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

כן, הז'רגון הוא הקטע שאני פחות אוהבת בזה - לגמרי אחד מהמאפיינים של כת.
לגבי השאר - לא בטוחה שהוא עובד על אנשים. חלק מהדברים שהוא אומר אני מכירה ממקומות אחרים.
אביב נעורים
לפני 8 חודשים • 27 באוג׳ 2023
אביב נעורים • 27 באוג׳ 2023
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

כן, הז'רגון הוא הקטע שאני פחות אוהבת בזה - לגמרי אחד מהמאפיינים של כת.
לגבי השאר - לא בטוחה שהוא עובד על אנשים. חלק מהדברים שהוא אומר אני מכירה ממקומות אחרים.

תזונה זה עניין שמותאם אישית לכל אדם. רצוי לגשת לבעל מקצוע וגם עליו לעשות ביקורת ( למידה עצמית מבוססת מדעית ).