אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פה 3 שנים ולא הצלחתי להכיר.

נשלט-איכותי​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 3 בספט׳ 2023

פה 3 שנים ולא הצלחתי להכיר.

נשלט-איכותי​(נשלט) • 3 בספט׳ 2023
מה נסגרר אני אינטליגנט נחמד ונראה סבבה אבל 99 אחוז מפה לא מעוניינות בצעיר כמוני. לפרוש ולחזור בעוד עשור? ולפני שאתם מציעים ללכת למסיבה בדסמית אז לא!! אין לי עם מי וזה כמו לשלוח תינוק לבד לגן
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 3 בספט׳ 2023
דעתי האישית היא שהכלוב הוא לא פלטפורמת היכרויות טובה במיוחד,כשלעצמו.

היתרון האמיתי בכלוב, זה שהוא יכול לאפשר לך ליצור מעגל חברתי שיגרום לך להרגיש יותר בנוח ללכת למפגשים כמו מסיבות בדסמיות או מאנצ'ים.

ושם אולי תכיר את האחת.
בהצלחה 😉
StreetCat
StreetCat • 3 בספט׳ 2023
א. אתה לא תינוק, אתה אדם בוגר.
ייתכן ואין לך את סט הכלים הדרוש להתנהלות במרחב מסיבתי בדסמי, אבל זה לא הופך אותך לתינוק.
ותמיד אפשר ללמוד את זה.
או להתחבר לנשלטים נוספים.
המלצה שלי - כדאי מאוד להתחבר אליהם. כדי ללמוד מהניסיון והטעויות שהם עשו בדרך, להיעזר בקשרים שלהם, ובכלל - הם נחמדים מאוד icon_wink.gif

ב. מאנצ'ים הם אירועים ונילים קהילתיים, אם גם אליהם אין לך יכולת להגיע - במה יועיל הכלוב? הוא הרי לא אתר הכרויות.

ג. אתה צעיר. מאוד. כן זה לרעתך.
בבדסמ בד"כ מחפשים אנשים שכבר סגורים על עצמם, על מסלול החיים שלהם, ועל הדרך שנכונה להם.
ייתכן ואתה מחפש מישהי שתעשה זאת עבורך, אבל זה כבר יותר מנטורית/אמא מאשר שולטת, ורובנו מעדיפות שלא להיות כאלה ברמה הזו, בטח שלא בתוך קשר בדסמי.

ד. אתה מחפש "שולטת, לא משנה הגיל"
מי היא זה משנה? איך היא כאדם זה משנה? כי כרגע בפרופיל שלך אין מידע על מי אתה כאדם. מעבר לכך שאתה נשלט.
וקשרים בדסמים - הם קודם קשרים בין בני אדם.
לא בין מושא פנטזיה למחפש הגשמה שלה.
    התגובה האהובה בשרשור
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 3 בספט׳ 2023
מבין אותך. אני מעוניין בשליטה אבל לא מעוניין בלהיות בתרבות או קהילה.
בדיוק כמו שאני לא חלק מקהילת אוכלי גזר או קהילת חובבי פולי קפה.
רוצה להיות בבית לבד, לקצוץ ירקות, לעשות קפה, ולשבת עם זוגתי, ולנהל אורח חיים בדסמי שלי ושלה.
וזו באמת בעיה. הלוואי והיה קל יותר להכיר מבלי להיות פיזית במפגשים.
בינתיים יש לי ירקות וקפה.
VirginForever​(נשלט)
VirginForever​(נשלט) • 3 בספט׳ 2023
הכלוב זה אולי לא אתר הכרויות גרידא אבל יש כאן לא מעט פיצ'רים שמאפשרים הכרות (התכתבויות, מודעות וכו), אפילו יותר ממה שאתרי הכרויות יעודיים מציעים. אם אנשים היו רוצים להכיר הם היו מכירים.
זה שאין כאן תמונות פרופיל (לרוב) הופך את זה ליותר טוב לפי דעתי. יותר אידיאלי להכיר בן אדם ע"י שיחה מבלי לתת לעיניים שלנו לשפוט אותו.
הבעיה היא לא בכלוב ספציפית לפי דעתי, אלא עם אתרי הכרויות ככלל. גם באתרי הכרויות רגילים אני נתקל תמיד באותם האנשים, ממשיכים לחפש..ולחפש.. ולא מוצאים.
כל הרעיון של הכרות וירטואלית הוא מאולץ ופגום בבסיס שלו.

לא כולם בנויים ללכת למפגשים. וזה לאו דווקא עניין של אין להם מספיק כלים להתמודד, פשוט שלא אוהבים להתרועע עם עוד אנשים.
ללכת למפגשים זה לא חובה, ומי שלא מתאים לו לא צריך להכריח את עצמו.. בניגוד להמלצות של הגראנדמסטרים כאן.
כל אחד רואה את הדברים מנקודת המבט שלו, לא צריך לקחת כל דבר שמישהו זורק כראה וקדש.
אביב נעורים

Re: פה 3 שנים ולא הצלחתי להכיר.

אביב נעורים • 3 בספט׳ 2023
בחור-נחמד כתב/ה:
מה נסגרר אני אינטליגנט נחמד ונראה סבבה אבל 99 אחוז מפה לא מעוניינות בצעיר כמוני. לפרוש ולחזור בעוד עשור? ולפני שאתם מציעים ללכת למסיבה בדסמית אז לא!! אין לי עם מי וזה כמו לשלוח תינוק לבד לגן

אל תישבר אחרת תהיה שבור כמוני ותכיר כאן את כולן🤣

דרך ארץ!

אל תחפש המלצות איך למצוא שולטת.
StreetCat
לפני 7 חודשים • 4 בספט׳ 2023
StreetCat • 4 בספט׳ 2023
VirginForever כתב/ה:
הכלוב זה אולי לא אתר הכרויות גרידא אבל יש כאן לא מעט פיצ'רים שמאפשרים הכרות (התכתבויות, מודעות וכו), אפילו יותר ממה שאתרי הכרויות יעודיים מציעים. אם אנשים היו רוצים להכיר הם היו מכירים.
זה שאין כאן תמונות פרופיל (לרוב) הופך את זה ליותר טוב לפי דעתי. יותר אידיאלי להכיר בן אדם ע"י שיחה מבלי לתת לעיניים שלנו לשפוט אותו.
הבעיה היא לא בכלוב ספציפית לפי דעתי, אלא עם אתרי הכרויות ככלל. גם באתרי הכרויות רגילים אני נתקל תמיד באותם האנשים, ממשיכים לחפש..ולחפש.. ולא מוצאים.
כל הרעיון של הכרות וירטואלית הוא מאולץ ופגום בבסיס שלו.

לא כולם בנויים ללכת למפגשים. וזה לאו דווקא עניין של אין להם מספיק כלים להתמודד, פשוט שלא אוהבים להתרועע עם עוד אנשים.
ללכת למפגשים זה לא חובה, ומי שלא מתאים לו לא צריך להכריח את עצמו.. בניגוד להמלצות של הגראנדמסטרים כאן.
כל אחד רואה את הדברים מנקודת המבט שלו, לא צריך לקחת כל דבר שמישהו זורק כראה וקדש.

אז אם לא בדרך הוירטואלית, ולא דרך מפגשים אנושיים
היא אמורה ליפול עליו משמיים?

אתם מבינים שללכת למפגשים לא מחייב להיות פעיל בקהילה?
אלא רק ליצור אינטראקציה עם אנשים שחולקים את החיבור לבדסמ..
להגדיל את הסיכוי להכיר מישהי שתענה על מה שהוא מחפש בבת זוג.
או אפילו שמישהו מהמגיעים למפגש יחבר בינך לבין חברה אחרת שלו שהוא חושב שתתאים לך.
כי הוא מכיר אותך כאדם.

אישית, אני לא הולכת למפגשים.
אני מצליחה להכיר מפה
ולא רק כי אני אישה ומקבלת המון פניות (אגב, אני לא. אני כן מקבלת יותר מהגבר הממוצע אבל ממש לא בכמויות שנשים מקבלות כאן, רחוק מכך.)
כי יש לפרופיל ולבלוג שלי אישיות.
למרות שאין לי תמונה מפתה או פרטים מזהים, אפשר ללמוד מי אני כאדם ולהתחבר (או שלא) לזה.

אפשר להכיר בצורה הוירטואלית, אבל צריך שיהיה לה בסיס כלשהו אנושי.
עבורי זה מילים, עבור אחרות זה תמונות שונות, ויש כאלה שמסתפקות בכך שהן אישה וזהו.
השאלה מה אתם כגברים שמחפשים מציגים על עצמכם?
כן, התחרות פה קשה ולא הוגנת.
מבאס להיות גבר ועוד נשלט באתרי הכרויות כמו הכלוב.
מראש נקודת הפתיחה שלך גרועה. מאוד גרועה.

השאלה איך אתה יכול לשפר את נתוני הפתיחה שלך.
פרופיל ריק, בלוג ריק, ובלי שיחה בצ'ט הכללי - לא יוביל אותך לשום מקום.

כדי להתחבר לנשים פה, אתה צריך להיות יותר מזה.

תמיד אפשר להמשיך להתלונן על כמה קשה פה... זה קל. (וכייףףף, אני חולה על תלונות😉)

אגב, ברור לי שקשה. ברור לי שזה סיוט ואתם מקבלים לפעמים יחס שהוא לא הוגן וגם אם תעשה כל מה שאמרתי פה - אין הבטחה להצלחה.
זה רק להגדיל את הסיכוי.
MyLexicon
MyLexicon • 4 בספט׳ 2023
1. תתרחק מהצ'אט
2. אל תכתוב על הפנטזיות שלך בפרופיל,זה לא מעניין. מספיק שאתה מציין שאתה נשלט / שולט / מתחלף / אחר.
3. תשקיע בבלוג.
4. תתרחק מהצ'אט
5. תגיב בבלוגים לגופו של הטקסט ולא לגופו של הכותב.
6. תתרחק מהצ'אט
7. תשקיע בבלוג עוד קצת
8. גם כשאתה חרמן ומשועמם, תתרחק מהצ'אט.
9. תתחיל ליצור קשרים חברתיים לפני מיניים
10. תתרחק מהצ'אט
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בספט׳ 2023
אני כמובן כותבת בהכללה, ותמיד יש יוצא מן הכלל, אבל בגדול:

בכל מרחב ברשת קשה לגברים להכיר, בעוד הנשים מוצפות בפניות (לאו דווקא שמדובר בפניות רצויות ונעימות, והן מזמינות קושי מסוג אחר. אבל נשים עדיין בצד המחוזר. ונשאר להן רק לסנן עד שמגיעות למתאים להן ביותר).

בכלוב כמות הנשים פחותה משל הגברים.
עלו במהלך השנים כל מיני השערות למה, כמו שהמרחב הזה מרגיש פחות בטוח עבורן או שפשוט קל לאישה להכיר גם מחוץ לכאן.
אבל כמובן שכל השערה כזו היא לא חד-משמעית.
בכל מקרה, הנתון שמספרן של הנשים פחות, וכמות השולטות עוד יותר פחותה ביחס לנשלטים.

ואם אתה צעיר, אז הסיכויים שלך עוד יותר פחותים, לעומת אם היית צעירה.
לגברים לא אכפת מנשים צעירות מהן, אפילו ההפך הוא הנכון.
אישה נוטה לחפש גבר בגילה או מבוגר יותר, כי נשים, בממוצע, צריכות גם אופי והתנהגות מסוימת (שלרוב נלווית לגיל) בשביל להימשך לגבר, לא די שרק שיראה טוב וזהו.
גבר שמתנהג באופן שנתפס לא בוגר בעיניהן, מאבד מהמשיכה שלו מהר מאוד.

ובטח שלא מספיק שהגבר הזה הוא נשלט וחולק איתה את אותה פנטזיה, כדי שתראה בו מישהו שהיא רוצה לממש אותה איתו.
בדיוק כמו שלא מספיק שהגבר הזה הוא סטרייט כדי שהיא תרצה לשכב איתו.
כמו שכבר כתבו לך: אל תתחיל הכרויות מלפרט על הפנטזיות המיניות שלך אף פעם.

גם אם מדובר באישה שולטת, עדיין מדובר באישה, עם פסיכולוגיה של אישה.
היפוך התפקידים הבדס"מי לא משנה את תפקידי המגדר.
מהגבר עדיין מצופה לחזר, לשלם, ליזום, "לדעת את העבודה", גם כשולט או נשלט (פשוט דרך הביטוי של זה תהיה שונה בהתאם לתפקיד הבדס"מי).
ומהאישה מצופה להיות מושכת, שיהיה איתה חיבור מיני, שתהיה איתה כימיה.
בדר"כ גבר לא בדיוק ימהר לפסול הרפתקאה מינית איתה רק כי גילה שהיא לא דומיננטית גם בחייה האישיים, ועדיין גרה עם ההורים ועובדת בחצי משרה בבורגראנץ'.

גברים צעירים נוטים להיות לא בוגרים, אין להם מה להציע מלבד הגיל הצעיר שלהם, ואתהפנטזיות המיניות שלהם, שהם גם מתחילים את הפנייה מהם, במקום מלהפגין את האיכויות שעוד שלא התפתחו בהם כגברים, כדי להפוך את הגיל באמת לעניין שולי.

הם לא סוגרים על עצמם, מושפעים מפורנו וחסרי ניסיון שהכניס אותם לפרופורציות מציאותיות לגביו, הם נוטים לחשוב שנשים שולטות או נשלטות מתנהלות כמו בפורנו ולא כמו נשים שהן מכירים במציאות, הם מחפשים מישהי שתהיה אוביקט לרכוש ניסיון דרכו (כל השאלות כאן של "איך אני משיג שולטת" כאילו זה איזה מוצר שמשיגים, ולא אינטרקציה שיוצרים).
הרבה מעדיפות לא להיכנס לזה בשביל הסיכוי יוצא הדופן שהפעם דווקא מדובר במישהו יוצא מן הכלל.

בעוד לגברים לא אכפת שמישהי לא תהיה סגורה על עצמה ומושפעת מפורנו, זה לא יגרום להם לראות בה "פחות אישה".
ואפילו ישרת לחלקם את הפנטזיה ויגרום להם להרגיש שהם יכולים להוביל אותה כרצונם, בין אם הם שולטים או נשלטים.

בקיצור, כן, אתה לא הוזה. הגיל שלך והיותך גבר מהווים כאן מכשול,
וזה לא רק עניין של "לכולנו קשה באופן כללי" כי במקרה שלך אכן יש סיבה ספציפית לקושי שעובר עליך.

אבל גם אין לך מה לאבד מלהישאר כאן, פשוט תנמיך ציפיות.
אתה יכול לשלוח הודעות מדי פעם, להשתתף בדיונים, אולי לעלות כמה פוסטים לבלוג.
כי כן יש מצב שזה יניב לך משהו, שתתקל בצעירה בת גילך או במישהי שאין לה בעיה או אפילו שצעירים זה הפטיש שלה.

אבל במקומך ממש לא הייתי נשענת על הכלוב כפלטפורמה יחידה לחפש בה, והייתי מרחיבה את המרחבים שאני נמצאת בהם.
וגם לא הייתי חוזרת אחרי עשור לבדס"מ.
א. זה לא ממש ישים להתאפק עם היצרים שלנו עשור, בכל זאת יתעורר החשק ותרצה לממש את המיניות שלך.
ב. כי אחרי עשור אתה לא בדיוק צובר ניסיון או לפחות מעשיר את הידע, וזה גם יכול להוות חסם.
בן 21 לא שלא מבין דבר במין שהוא מפנטז עליו זה עניין אחד, בן 31 זה כבר עניין אחר.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 4 בספט׳ 2023
הכרויות בכלוב - לגברים - זה קשה. הכרויות בכל מקום זה קשה. לגברים.
(מאידך, כן, 30% יותר שכר בממוצע, כן.)

קח את זה כפרוייקט ארוך טווח. בנה לעצמך תדמית של אדם שיש לו מה להציע. תחזק בלוג. שיהיה מעניין ככל האפשר למי שאתה מנסה לפנות אליה.
ואתה צעיר. זה הזמן ללמוד כישורים. תלמד עיסוי. למד לבשל. למד לצלם. לנשים יהיה קשה יותר לסרב למישהו שיודע לבקש, וגם יודע לצלם את זה. אבל שום דבר ממילא לא יקרה מהיום להיום. הדרך ארוכה היא ורבה. רבה.