סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להפוך לנשלט של בת הזוג

s ronen​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 9 בספט׳ 2023

להפוך לנשלט של בת הזוג

s ronen​(נשלט) • 9 בספט׳ 2023
היי לכולם/ן,
אשמח לעצה טובה.
אני עם פנטזיית חזקה של עליונות נשית, השפלה וכל היוצא בזה. לאורך שנים לא האמנתי באפשרות לשלב זאת בזוגיות ״ונילית״ מפאת הדיסוננס (שאני מוצא) שבין השפלה ואהבה. אף על פי כן נחשפתי בפני זוגתי מזמן. לצערי היא לא מצליחה להתחבר לעניין מעבר לפוט פטיש קל תו״כ סקס. אשמח לעצות לגהי אפשרויות לגרום לה, באופן לא ישיר, להבין שאני רוצה שהיא תקח שליטה (לפחות בסקס) ויותר מזה: לגרום לה לרצות לקחת אותה, לשחוט בי ולהשפיל אותי (לפחות במיטה).
תודה מראש
Property of Dame R​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 9 בספט׳ 2023
Property of Dame R​(נשלט) • 9 בספט׳ 2023
לגרום לה באופן לא ישיר נשמע כמו גזלייטינג ברמה זו או אחרת שזה פחות קול.
לתקשר בשיחות פתוחות ולשתף בפנטזיות שלך תוך שיחה גלויה באווירה המתאימה.
אתה יכול לנסות להבין אם היא בכל זאת תסכים לקחת איתך צעד צעד במשחקים שונים ואולי היא תגלה שהיא נהנת מהם, בלי ללחוץ ובלי לנסות להפוך אותה לשולטת שהיא לא. פשוט להזמין אותה לחקור איתך.
צפה איתה בסרטים שעוסקים בזה כמו Venus in furs או sanctuary, ותבינו יחד כמה ואיפה הרצונות שלכם נפגשים ומה היא מוכנה לנסות.
יותר מהכל תשמע גם ממנה ותתעניין מה עושה לה טוב ואם יש דברים שהיו מעניינים אותה לנסות. לך תדע מה תגלה.
זה בדיוק המפגש שאתה צריך לייצר בין אהבה לזוגיות קינקית. תקשורת טובה ופתוחה.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 חודשים • 10 בספט׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 10 בספט׳ 2023
תתחיל בקטן.
כבר עיסית לה את כפות הרגליים היום ?
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 10 בספט׳ 2023
לא הבנתי

אמרת לה שאתה בעניין, היא אמרה לך שהיא לא בעניין, אז עכשיו באת אל מועצת הקוסמים כדי להבין איך לגרום לה להתיישר לפי הפנטזיות המיניות שלך?
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
תראה לה סרטים שתבחר בקפידה עם אקטים הכי לייט שעושים לך את זה. אם היא תסכים לחקות וגם תיהנה מזה. זכית.
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 10 בספט׳ 2023
היי, קודם כל אני אהיה ישיר ואומר לך שחלק גדול מהבעיה היא בך, וזה שאתה לא מאמין שאפשר לשלב השפלה ואהבה. וזאת למרות שיש הרבה אנשים שחיים במערכת יחסים כזאת של שליטה, וזה עובד להם יפה מאוד.
אם אתה לא תרגיש בנוח עם עצמך ולא תראה בצד הזה שלך חלק מגניב, משעשע וייחודי בך, ולא איזו סטיה או משהו שאתה מתבייש בו, אז אף אישה ונילית לא תרגיש בנוח להיפתח איתך ולחקור איתך את הצדדים האלה.

תראה, מהניסיון שלי לא כל אישה מתחברת לשליטה, הרוב לא כנראה שלא. אבל כל אישה שתתחבר תרצה שבן הזוג או הנשלט שלה ירגיש בנוח עם הסיטואציה, וכמעט כל הנשים נדלקות מזה שהפרטנר שלהם נדלק ונהנה.
אז אני חושב שאתה צריך לבוא מעמדה של כוח ולא להתבייש במי שאתה ומה שמדליק אותך. ולהיות פתוח עם אישתך לגבי הקינק שלך.

מעבר לזה יש כל מיני עצות פרקטיות אבל זה הבסיס
s ronen​(נשלט)
s ronen​(נשלט) • 10 בספט׳ 2023
תודה לעונים/ות.
אחדד:
זה היה משהו שדיברנו עליו לא מעט, לפני כמה שנים טובות. גם ניסינו קצת, וזה לא תפס, והחיים שטפו אותנו הלאה…
אנחנו שוכבים בתדירות ממוצעת הייתי אומר, ויש לנו יופי של סקס, אבל לאחרונה ממש מתחזקת לי הפנטזיה שהיא שולטת בי במיטה (בניגוד לפנטזיות שליטה נשית שיש לי בד״כ, שאיננה כוללת סקס ממש).
בכל מקרה, מהיכרותי איתה, אם נדבר על זה ישירות, זה ייצור מבוכה ואיתה אפקט הפוך ממה שאני רוצה. לכן אני מנסה לחשוב על דרכים ״לאותת״ או ״להפיל אסימון״, בלי להגיע לאותה מבוכה…
BlueBear
BlueBear • 10 בספט׳ 2023
אתה לא יכול לאותת ולרמוז ולגרום לה לרצות להיות שולטת בדיוק כמו שאמירה מפורשת שלה שהיא לא מתחברת לעניין, לא תהפוך אותך לונילי.
בזוגיות טובה הסקס הוא רק חלק ולא העיקר. אתה צריך לדבר איתה ישירות ולנסות להגיע איתה לנקודת אמצע. לא לנסות להפוך את הסקס למשהו בדסמי. אבל אפשר לפעמים, ולא כדרך קבע, לבצע אקט שייתן מענה לצרכים שלך.
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 10 בספט׳ 2023
s ronen כתב/ה:
תודה לעונים/ות.
אחדד:
זה היה משהו שדיברנו עליו לא מעט, לפני כמה שנים טובות. גם ניסינו קצת, וזה לא תפס, והחיים שטפו אותנו הלאה…
אנחנו שוכבים בתדירות ממוצעת הייתי אומר, ויש לנו יופי של סקס, אבל לאחרונה ממש מתחזקת לי הפנטזיה שהיא שולטת בי במיטה (בניגוד לפנטזיות שליטה נשית שיש לי בד״כ, שאיננה כוללת סקס ממש).
בכל מקרה, מהיכרותי איתה, אם נדבר על זה ישירות, זה ייצור מבוכה ואיתה אפקט הפוך ממה שאני רוצה. לכן אני מנסה לחשוב על דרכים ״לאותת״ או ״להפיל אסימון״, בלי להגיע לאותה מבוכה…

טוב עכשיו אני עוד יותר מבולבל... אתה מחפש שליטה רק במיטה, או שאתה רוצה שאישתך תהיה השולטת שלך?
אתה רוצה שליטה מינית, או לא בהכרח?
s ronen​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 11 בספט׳ 2023
s ronen​(נשלט) • 11 בספט׳ 2023
EmeraldBoy כתב/ה:
s ronen כתב/ה:
תודה לעונים/ות.
אחדד:

טוב עכשיו אני עוד יותר מבולבל... אתה מחפש שליטה רק במיטה, או שאתה רוצה שאישתך תהיה השולטת שלך?
אתה רוצה שליטה מינית, או לא בהכרח?

בשלב ראשון, לפחות, הייתי מגדיר את זה כשליטה מינית. אני לא רואה אותנו, בשלב הזה, עוברים לזוגיות מבוססת שליטה.