שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

Bluecollar​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 23 בספט׳ 2023

למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

Bluecollar​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
שואלת אתכם? באמת ששואלת.
אם מישהו היה משאיר לכם את הזבל ליד הדלת הייתם כועסים אולי אפילו פונים לגורמים שונים שיטפלו בזה. למה אני צריכה לקבל את זה בשוויון נפש ולענות בנימוס?
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
א. כי אולי בין כל עשרת הצפרדעים מסתתר נסיך.
ב. כי מי שלא יכולה לסבול את האדים שלא תיכנס למטבח.
ג. כי הם עדיין לא למדו להתבטא כראוי.
ד. כי הם חושבים שכולנו מצפות ואפילו נשמח להודעה כזו.
ה. כי זה חלק מהחיים בכלוב (אפרופו ב').
ו. כי לא באמת יש תשובה.
ז. בטוח לא צריכה לענות בנימוס לכולם. אלא רק לחלק שיש סיכוי שמסתתר שם נסיך (אפרופו א').
ח. זה לא את זה הם.
ט. לי יש קצת פחות מעשר אבל זה עדיין מבאס ומעצבן. אז שולחת לך חיבוק ועידוד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 23, 2023 9:14 am, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
תראי... את לא צריכה לקבל שוב דבר. ואת לא חייבת לענות בנימוס. לא מתאים לך? לא כיבדו אותך בהודעה? תתעלמי ו/או תחסמי. במקרים חריגים אפשר לדווח לכלובי. כך או כך עסקת חבילה של איך האתר מתנהל.

(אני חייבת להבין אם פתיחת השרשור הזה זה אקט כנגד השרשור המתבכיין שאין אפשר למצוא פה שולטת)
Bluecollar​(שולטת)

שרשור אחד?

נימרייה כתב/ה:
תראי... את לא צריכה לקבל שוב דבר. ואת לא חייבת לענות בנימוס. לא מתאים לך? לא כיבדו אותך בהודעה? תתעלמי ו/או תחסמי. במקרים חריגים אפשר לדווח לכלובי. כך או כך עסקת חבילה של איך האתר מתנהל.

(אני חייבת להבין אם פתיחת השרשור הזה זה אקט כנגד השרשור המתבכיין שאין אפשר למצוא פה שולטת)

א. כן, קצת
ב. כל כך מבאס ומעליב לפעמים
ג. מעצבנות אותי התגובות של "כך זה דרכו של העולם"
סווריןן

Re: למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

סווריןן • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.
אם מישהו היה משאיר לכם את הזבל ליד הדלת הייתם כועסים אולי אפילו פונים לגורמים שונים שיטפלו בזה. למה אני צריכה לקבל את זה בשוויון נפש ולענות בנימוס?

איזו אומללות. באמת. היה לי קשה לקרוא. מציע אזהרת טריגר בפעם הבאה, כי פוסטים כאלו מחיים מחדש צלקות שחשבתי שהגלידו...
Bluecollar​(שולטת)

Re: למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

סווריןן כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.

איזו אומללות. באמת. היה לי קשה לקרוא. מציע אזהרת טריגר בפעם הבאה, כי פוסטים כאלו מחיים מחדש צלקות שחשבתי שהגלידו...

איזה אזהרה לשים? **אזהרת טריגר הטרדות מינות*
*אזהרת טריגר__________________?**
נימרייה​(שולטת)

Re: שרשור אחד?

נימרייה​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

א. כן, קצת

מבינה את את הרגשות שלך. אני גם לא אוהבת לקבל הודעות כאלו . אבל
אם תגובה שלי שאומרת זו דרכו של העולם מעצבנת אותך, וואל גם זו דרכו של העולם, כעולם מלא בדעות ותגובות שלחלקן אנחנו פחות מתחברים.
באותו אופן שהגבתי בשרשור האחר (מעולם אגב לא אמרתי שיש רק שרשור מתבכיין אחד) אני מגיבה גם פה. אני בעד חופש הביטוי המוחלט ולכולם לדעתי יש מקום בפלטפורמה הזו. כמו שאני מצפה שמישהו יקרא את החדר ויבין שיש המון נשלטים והודעות נבלעות באותה מידה אני מצפה משולטות להבין את החדר ולהבין שקיימים פה יצורים, נכון זה לא נעים וזה לדעתי לא אמור לעבור על סדר היום אז כל אחת עושה את חלקה בלשנות את האווירה פה.
backgammon​(שולט)
backgammon​(שולט) • 23 בספט׳ 2023
אם זה באמת היה זבל, יכלת למחוק את כל ההודעות החדשות מאנשים שאת לא מכירה, נכון?

התלונה שלך נובעת מכך שאת מצפה להודעות שאינן נטולות-ערך עבורך. והיקום אינו נענה למשאלתך.

לגבי התלונה הזו, התשובה הסטנדרטית בכלוב לנשלט מיילל ידועה - עליך לבדוק מה בפרופיל או בבלוג שלך גורם למצוקה....
Bluecollar​(שולטת)

אההה.... לא דיברתי עלייך

נימרייה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

א. כן, קצת

מבינה את את הרגשות שלך. אני גם לא אוהבת לקבל הודעות כאלו . אבל
אם תגובה שלי שאומרת זו דרכו של העולם מעצבנת אותך, וואל גם זו דרכו של העולם, כעולם מלא בדעות ותגובות שלחלקן אנחנו פחות מתחברים.
באותו אופן שהגבתי בשרשור האחר (מעולם אגב לא אמרתי שיש רק שרשור מתבכיין אחד) אני מגיבה גם פה. אני בעד חופש הביטוי המוחלט ולכולם לדעתי יש מקום בפלטפורמה הזו. כמו שאני מצפה שמישהו יקרא את החדר ויבין שיש המון נשלטים והודעות נבלעות באותה מידה אני מצפה משולטות להבין את החדר ולהבין שקיימים פה יצורים, נכון זה לא נעים וזה לדעתי לא אמור לעבור על סדר היום אז כל אחת עושה את חלקה בלשנות את האווירה פה.

אני מעריצה ועוקבת בתשומת לב אחרי התגובות שלך והבלוג. אבל באמת שלא דיברתי עלייך בהקשר של "זה דרכו של עולם".
זה משהו שהוא יותר כללי ובאמת לא הרגשתי שזה מה שאמרת
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 23 בספט׳ 2023
אחח, הצד השני של המטבע.

זה נורא חשוב בעיניי, לא חסרים פה אנשים שחושבים שהחיים של שולטות באתר הן קלים מכיוון שאתן מקבלות מלא פניות.

רוב הפניות הן פשוט זבל עופות.
אבל אל תתני לזה לייאש אותך 🙏