סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

ג'וני
לפני 7 חודשים • 23 בספט׳ 2023
ג'וני • 23 בספט׳ 2023
אני מקבל בכל יום עשרות הודעות שלא ביקשתי ואני לא מעוניין בהן. את רובן אני מוחק מבלי לקרוא בכלל ואפילו חוסם חלק מהשולחים.
אבל לפעמים יש הפתעות נעימות, הודעה משמחת מחבר שהכרתי בטיול בחו״ל או עדכון על רכישה שביצעתי בעלי אקספרס.
זה אולי לא הכי יעיל אבל בסך הכל אני מאוד מרוצה מג׳ימייל.
Strongly married
Strongly married • 23 בספט׳ 2023
1. חוסר מודעות (בולט).
2. יחס מאוד לא מאוזן בין נשים לגברים פה באתר.
3. גברים שזה עושה להם את זה (בדומה למאפיינים של שליחת דיקפיק בהפתעה).

כמו שנאמר, כמו כל דבר בחיים, יש פה בקהילה דברים טובים ודברים פחות טובים.
לא צריך להשלים איתם אבל לפעמים אין ברירה אלא ללמוד להתנהל איתם וללכת בין הטיפות.

ואגב, תמיד יש לך את היכולת לדווח על המשתמש, מנהלי האתר מובילים קו מאוד תוקפני בנושא וככל שיותר נשים
ידווחו על משתמש כך הוא יחסם מהר יותר.

בהצלחה
SupperNova​(שולט)
SupperNova​(שולט) • 23 בספט׳ 2023
למה שלא תכבי קבלת הודעות?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
ג'וני כתב/ה:
אני מקבל בכל יום עשרות הודעות שלא ביקשתי ואני לא מעוניין בהן. את רובן אני מוחק מבלי לקרוא בכלל ואפילו חוסם חלק מהשולחים.
אבל לפעמים יש הפתעות נעימות, הודעה משמחת מחבר שהכרתי בטיול בחו״ל או עדכון על רכישה שביצעתי בעלי אקספרס.
זה אולי לא הכי יעיל אבל בסך הכל אני מאוד מרוצה מג׳ימייל.

איזה כיף לקבל הודעות על הגעת חבילה מעלי אקספרס. אבל למה אתה מקבל התראות במייל?
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 23 בספט׳ 2023
הסיכום של הפרופיל שלך אומר "רוצים לשחק איתי והרפתקאות? בואו לאחד הפמדומים" וגם התמונה בתוך הפרופיל היא תמונה עם תוכן מיני (מסכן התמנוןicon_smile.gif) ובבלוג שלך יש כל מיני אתגרים שיכולים לעורר פנטזיות חרמניות אצל נשלטים.
האם את יכולה לצטט חלק מהודעות שקיבלת שנבין טוב יותר איך ההודעות שקיבלת חצו את גבול החרמנות (לטעמך) שהצדיק פתיחת נושא.
(בלי קשר שברור שזכותך לפתוח נושא בפורום מתי שבא לך).
Bluecollar​(שולטת)
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
הסיכום של הפרופיל שלך אומר "רוצים לשחק איתי והרפתקאות? בואו לאחד הפמדומים" וגם התמונה בתוך הפרופיל היא תמונה עם תוכן מיני (מסכן התמנוןicon_smile.gif) ובבלוג שלך יש כל מיני אתגרים שיכולים לעורר פנטזיות חרמניות אצל נשלטים.
האם את יכולה לצטט חלק מהודעות שקיבלת שנבין טוב יותר איך ההודעות שקיבלת חצו את גבול החרמנות (לטעמך) שהצדיק פתיחת נושא.

אוקיי. תודה. מחקתי את השורה.

ומה עם זה שאחרי כמעט כל שורה כתוב ל-א מ-ח-פ-ש-ת
ומיליוני הפוסטים על ל-א מ-ח-פ-ש-ת
האם בזה שהצעתי לאנשים להצטלם = אני מזמינה אנשים להתעלם מזה שאני ל-א מ-ח-פ- ש-ת

אבל תודה. באמת הייתה טעות לפספס את השורה הזו ועדכנתי את הפרופיל.

האם זה שאני ממשיכה לחוות דברים עם סוכר אומר שאני פתוחה לעוד חוויות? או שנגיד .. חס וחלילה לי ולסוכר יש חברות כיפית שנשארה.
וזה שיש לי תוכן שמעורר פנטזיות זה שלהם ולא שלי. זה לא הזמנה לשום דבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ביטוי מיניות אצל אישה הוא לא הזמנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שוב תודה על הסבת תשומת לבי לשורה הזו.
Bluecollar​(שולטת)

אבל אם מדברים על הבלוג של והפרופיל שלי

אני מזמינה את כולכם לפנות אלי כדי לחלוק אתי את שברונות הלב ולנחם אותי. אתם מוזמנים לדבר אתי על הצורך בגידול משפחה ולשמוע דברים נפלאים על הקריירה שלי.
אולי קצת מחשבות על חינוך או מדע. אשמח מאוד לשמוע ממכם תובנות על פיזיקה וכימיה בעיקר כימיה אורגנית.
אשמח אם תצחקו מהממים שלי ותחלקו אתי את שלכם.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:

אוקיי. תודה. מחקתי את השורה.

ומה עם זה שאחרי כמעט כל שורה כתוב ל-א מ-ח-פ-ש-ת
ומיליוני הפוסטים על ל-א מ-ח-פ-ש-ת
האם בזה שהצעתי לאנשים להצטלם = אני מזמינה אנשים להתעלם מזה שאני ל-א מ-ח-פ- ש-ת

אבל תודה. באמת הייתה טעות לפספס את השורה הזו ועדכנתי את הפרופיל.

האם זה שאני ממשיכה לחוות דברים עם סוכר אומר שאני פתוחה לעוד חוויות? או שנגיד .. חס וחלילה לי ולסוכר יש חברות כיפית שנשארה.
וזה שיש לי תוכן שמעורר פנטזיות זה שלהם ולא שלי. זה לא הזמנה לשום דבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ביטוי מיניות אצל אישה הוא לא הזמנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שוב תודה על הסבת תשומת לבי לשורה הזו.

סוכר זה התמנון ? icon_smile.gif
סנטוריון

Re: שרשור אחד?

סנטוריון • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

דעתי היא שאני לא מקבלת את העולם.
שגינוי התנהגות הוא לא התלוננות אלא חוסר קבלה של המציאות. שהרמת הקול ולהגיד זה לא מקובל עלי זה שינוי.

הרמת קול או התלוננות הן לא שינוי. שינוי הוא שינוי.

תציעי מה את רוצה שנעשה, ואני חושב שתזכי להתייחסות עניינית. אחרת את פשוט תולה שלטים עם הכיתוב "אסור לגנוב!" על כל המכוניות ברחוב שלך כדי להרתיע פורצים פוטנציאליים.

הנה הצעה:
להפסיק פאקינג להטריד!!!!!!!

גם במשל שלי ניסיתי להסביר שהפנייה למטרידים עצמם חסרת משמעות. היא כמו פנייה לפורצים שלא יפרצו.
לאן מובילות שאר ההצעות שלך? איך את בדיוק מציעה להוריד את מספר הפניות המטרידות?
למשל, "העלאת מודעות" במקרים של פריצות למכוניות גורמת לאנשים לדווח למשטרה על אנשים חשודים שמסתובבים ברחוב. נגיד שהצלחת והעלית את המודעות שלי לעניין: מה את רוצה שאני אעשה? או שתעשה מישהי אקראית שקוראת את הפוסט שלך? תני לנו משהו קונקרטי לעשות, פעולה לבצע.
Bluecollar​(שולטת)

Re: שרשור אחד?

סנטוריון כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

דעתי היא שאני לא מקבלת את העולם.
שגינוי התנהגות הוא לא התלוננות אלא חוסר קבלה של המציאות. שהרמת הקול ולהגיד זה לא מקובל עלי זה שינוי.

הרמת קול או התלוננות הן לא שינוי. שינוי הוא שינוי.

תציעי מה את רוצה שנעשה, ואני חושב שתזכי להתייחסות עניינית. אחרת את פשוט תולה שלטים עם הכיתוב "אסור לגנוב!" על כל המכוניות ברחוב שלך כדי להרתיע פורצים פוטנציאליים.

הנה הצעה:
להפסיק פאקינג להטריד!!!!!!!

גם במשל שלי ניסיתי להסביר שהפנייה למטרידים עצמם חסרת משמעות. היא כמו פנייה לפורצים שלא יפרצו.
לאן מובילות שאר ההצעות שלך? איך את בדיוק מציעה להוריד את מספר הפניות המטרידות?
למשל, "העלאת מודעות" במקרים של פריצות למכוניות גורמת לאנשים לדווח למשטרה על אנשים חשודים שמסתובבים ברחוב. נגיד שהצלחת והעלית את המודעות שלי לעניין: מה את רוצה שאני אעשה? או שתעשה מישהי אקראית שקוראת את הפוסט שלך? תני לנו משהו קונקרטי לעשות, פעולה לבצע.

לא להכיל את השיט הזה זה התחלה.
כשאנשים ירגישו שזה לא לגיטימי כשהם ירגישו מוקצים ושהם חריגים אז יש מצב שזה ישתנה כמו שהיום יש בדיחות או תוכן שפחות יעבדו.
אם המסר שאתה מעביר הוא שזה טבעי ובסדר ומקובל אז למה שלא ימשיכו לעשות את זה?
במקרה שהצגת היית מצפה שאם מישהו רואה פורץ הוא לא ימשוך בכתפיים וימשיך הלאה כי וואלה זו שכונה כזו ובעולם "יש פורצים"