אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

רוקי א​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 26 בספט׳ 2023

עבד ניקיון בתשלום.

רוקי א​(נשלט) • 26 בספט׳ 2023
אני רק שאלה לגבי נשלטים שיש להם פטיש חזק לשמש כעבדי ניקיון.
יש מספר אתרים + קבוצות בפייסבוק של "דרושים עוזר/ת בית" שחלק עיקרי מהתפקיד הוא ניקיון יסודי של הדירה (כולל אמבטיה ושירותים) + שאר עבודות הבית הנדרשות.
באותם אתרים כחלק מהצעת העבודה מצויין מספר הטלפון של מציע/ה העבודה.
ההצעה/מחשבה שלי בנושא היא כזאת: בימינו, מהר מאוד אפשר לקשר את מספר הטלפון לתמונה או לפייסבוק של מציע/ה העבודה וכך לדעת האם מדובר באדון או גברת שמציעים את העבודה. בהנחה שמדובר על גברת דיי פשוט לבדוק האם הגברת נשואה/רווקה/גרושה, האם יש לה ילדים גדולים/קטנים ונגלה עוד פרטים רלוונטים שיעזרו לנו להחליט האם זאת גברת שנרצה לעבוד בישבילה. לצורך הדוגמה, נניח שאת הצעת העבודה הציעה גברת שעונה על כל הקריטריונים: על פי התמונה היא נראית טוב (כל אחד וטעמו), היא רווקה/גרושה ומחפשת עוזר/ת בית, האם מבחינתכם ( נשלטים שמתחברים לשמש כעבדי ניקיון) מדובר על מימוש הפנטזיה/הצורך? ונא לא לשכוח שבימנו שעת עבודה של עוזרת בית מגיעה בממוצע ל 70 ש''ח בשעה.
בואו נפליג עוד קצת בדימיון, הרי יש לא מעט נשים דומיננטיות, אסרטיביות שאוהבת לשלוט ולהיות בשליטה (והן לא חלק מהקהילה ולא נמצאות באתר זה) ונניח שלאחר תקופה מסוימת כשאתה משמש כעוזר בית לאותה גברת נוצרים יחסי אמון של מעבידה/עובד, והגברת חוזרת מיום עבודה נניח בשעה 17:00,חולצת את נעליה ומעדכת אותך בטיבעיות שהיה לה "יום קשה" מכיוון שכל היום היא עמדה על הרגליים, ומניחה את הרגליים על השולחן או מתחילה לעסות לעצמה את כף הרגל (בזמן שאתה מנקה פנלים ושומע את העידכון שלה לגבי היום הקשה שהיה לה) ואז בתמימות אתה יכול להציע "דרך אגב, אני יודע לעשות מסאז' בכפות הרגלים ממש טוב, כמובן רק אם תרצי לנסות" (נימת טון הדיבור שלך כשהדברים נאמרים מאוד חשובה, המסר שצריך לעבור הוא שאתה מציע את אפשרות המסאז' בגלל טוב ליבך ושאתה מוכן להגדיל ראש : ). כמובן שאם אין היענות מצד הגברת אז הכל ממש בסדר וממשיכים כרגיל. אבל מי יודע אולי תרוויח שתי ציפורים במכה (ניקיון+ פוט פטיש 😈).

מספר דגשים, מחשבות, ושאלות על הנושא:
*לאורך כל הקשר אמורים להיות יחסי עובד- מעבידה.

*אם הצעתם את עצמכם לעבודה והגברת נתנה תשובה שלילית (או לא ענתה=תשובה שלילית) אתם לא אמורים לפנות שוב, כמו שלא הייתם פונים שוב אם קיבלתם סירוב מהצעת עבודה אחרת. פה בדיוק עובר הגבול העבה בין הגשת מועמדות לגיטימית לעבודה לבין קריפיות.

*כמובן ש "אב הטיפוס" של הגברת המיועדת פחות שכיח באתרים שמחפשים עוזר/ת בית אבל בהחלט אפשר למצוא מעסיקות פוטנציאליות שיכולות להתאים.

*לדעתי יש מספר מקצועות שנקבעים על פי נטיה מינית/פטיש מיני של בעל המקצוע שמספק את השירות, לדוגמה: רופא שבחר להתמחות בגניקולוגיה כנראה שיש לו משיכה לאיבר המין הנשי.
לרפלקסולוג, מאוד יכול להיות שיש לו משיכה לכפות רגליים, ולעוזר בית יכול להיות פטיש לשרת אישה באמצעות ניקיון.

*לדעתי בעולם השליטה מימוש הפנטזיה של עבד ניקיון נידונה ברוב המקרים לכישלון מסיבה טכנית - רוב הנשלטים עובדים לפרנסתם כשכירים/עצמאיים, חלקם מרוויחים יותר או פחות אבל כמו לרוב מעמד הביניים בישראל אין "עודף של כסף" , כמו שאומרים "מתפרנסים בכבוד" ולא מעבר לכך. ומי ששימש כעבד ניקיון בוודאי יודע שניקיון יסודי של דירה לוקח לפחות מספר שעות + זמן נסיעות , למעשה נשלט שרוצה לשמש כעבד ניקיון צריך לפנות יום עבודה מלא וברוב המקרים זה לא אפשרי להתחייב לכך לאורך זמן (אנשים עובדים לרוב 6 ימים בשבוע + יום חופש), אפשרות שנייה להגיע לאחר יום עבודה לניקיון (שכאמור ניקיון יסודי זאת עבודה מאוד פיסית ובמקרה זה לבצע אותה לאחר יום עבודה). לדעתי אלו הסיבות שמקשות לשמש כעבד ניקיון לאורך זמן בעולם השליטה, סיבות טכניות.

* דרך אגב, דיי נדיר אבל אפשר גם למצוא הצעות עבודה למשק בית כולל לינה, ביחידת דיור נפרדת במתחם הבית הפרטי. לרוב מדובר על משפחות אמידות שגרות בבתים פרטיים באזורים יוקרתיים כגון: סביון, קיסריה, הרצליה פיתוח , האם בסיטואציה מסוימת הייתם מחשיבים עבודה כזאת כמימוש פנטזיה 24/7 עבד בית/משרת בית? (בהנחה שהפנטזיה שלכם היא גם מנטאלית, להרגיש הכי נמוך שיש כלפי המשפחה שתתנו לה את שירות).

* אני חייב לציין שבעבר הדבר היחידי שמנע ממני לנסות וליישם את הרעיון הוא הדיסקרטיות. הרי בעולם שלנו (עולם השליטה) הדיסקרטיות מקודשת. ומחוץ לעולם השליטה אם הייתי מציע את עצמי כעוזר בית המעסיקה העתידית שלי לא מודעת לכלום ויכולים להיווצר סיטואציות הזויות מבחינתי לדוגמה: נניח שהיא הייתה רוצה לפרגן לי ולכן הייתה מפרסמת אותי בפייסבוק שלה בהודעה שמפרטת עד כמה היא מרוצה ממני, מעוזר הבית שלה, עם השם הפרטי ושם המשפחה שלי וכמובן עם מספר טלפון ואז מה אני אמור לעשות? לקבור את עצמי חי! 😱 או אפשרות נוספת, כמובן שיכולים להגיע לדירה שלה חברות/חברים/משפחה בזמן שאני מנקה, ואם במקרה הייתי מכיר את אחד/ת האורחים/ות שלה, איך בדיוק הייתי מסביר לאותו מכר/ה ידיד/ה שלי שהחלטתי לעבוד בתור עוזר בית? הוא או היא היו בשוק טוטאלי כמעט כמו הרצון שלי להתאדות מיידית. למען האמת אלו הסיבות שמנעו ממני לנסות את הרעיון.

*הפוסט הזה לא מתייחס לנשלטים שטוענים שהפטיש שלהם הוא ניקיון + פוט פטיש ובפועל הכוונות שלהם שונות והם חותרים גם לאינטראקציה מינית אחרת. הפוסט מתייחס אך ורק לנשלטים שהפטיש שלהם הוא ניקיון + פוט פטיש (כמוני : ). לפעמים סיגר הוא רק סיגר.

מה דעתכם? האם הרעיון ישים? כמובן שאשמח לשמוע גם את דעתן של השולטות היקרות.
סנטוריון
סנטוריון • 26 בספט׳ 2023
אתה מציע לעשות סטוקינג לנשים שמציעות עבודות ניקיון ולנסות להשתחל ככה למערכת יחסים בדסמית איתן? אני לא חושב שאתה מבין כמה זה נשמע קריפי.

ציטוט:
רופא שבחר להתמחות בגניקולוגיה כנראה שיש לו משיכה לאיבר המין הנשי.

אתה רומז שגסטרואנטרולוגים נמשכים לחורי תחת?
בחירה של התמחות מונעת על ידי הרבה סיבות (שעות, יוקרה, שכר, אתגר אינטלקטואלי וכו'), משיכה מינית לאיבר היא לא אחת מהן.
    התגובה האהובה בשרשור
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 26 בספט׳ 2023
לא. פשוט לא.
בתור מישהו שאוהב להיות עבד ניקיון וצריך את זה כחלק מההתמסרות שלו אני אומר לך - אין לך מה לערב מישהי ונילית שכל חטאה שחיפשה מנקה בפנטזיות שלך. וכל דבר אחר יוביל להטרדה.

עדיף שתמצא שולטת (או כל אישה שתהיה פתוחה למימוש הפנטזיה שלך)
רוקי א​(נשלט)
סנטוריון כתב/ה:
אתה מציע לעשות סטוקינג לנשים שמציעות עבודות ניקיון ולנסות להשתחל ככה למערכת יחסים בדסמית איתן? אני לא חושב שאתה מבין כמה זה נשמע קריפי.

ציטוט:

בחירה של התמחות מונעת על ידי הרבה סיבות (שעות, יוקרה, שכר, אתגר אינטלקטואלי וכו'), משיכה מינית לאיבר היא לא אחת מהן.

נתתי שתי דוגמאות (גניקולוג, ורפלקסולוג) שלדעתי משיכה מינית לאיבר מסוים בגוף כן יכולה להשפיע על בחירת המקצוע. זה לא השיקול היחידי אבל אחד השיקולים העיקריים.
לגבי גסטרואנטרולוגים אני בהחלט חושב שכנראה לרובם יש משיכה לפי הטבעת, אחרת אין היגיון שהם בחרו בהתמחות זו ולא בתחום התמחות אחר בתחום הרפואה (זאת דעתי, דעתך שונה והכל טוב : ).
ואתה עושה סטוקיג לכל עבודה שאתה מחפש , אתה מברר פרטים האם העבודה מתאימה לך על ידי דליית פרטים. כתבתי בפוסט שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובדי מעבידה.
רוקי א​(נשלט)
EmeraldBoy כתב/ה:
לא. פשוט לא.
בתור מישהו שאוהב להיות עבד ניקיון וצריך את זה כחלק מההתמסרות שלו אני אומר לך - אין לך מה לערב מישהי ונילית שכל חטאה שחיפשה מנקה בפנטזיות שלך. וכל דבר אחר יוביל להטרדה.

כתבתי כללי ברזל לעבודה מסוג זה - שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובד- מעבידה, ואין שום דבר מיני מעבר לניקיון.
אם על האמת אתה מנקה, ומנקה טוב! איך בדיוק אתה פוגע בה?
StreetCat
StreetCat • 26 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:

ציטוט:

נתתי שתי דוגמאות (גניקולוג, ורפלקסולוג) שלדעתי משיכה מינית לאיבר מסוים בגוף כן יכולה להשפיע על בחירת המקצוע. זה לא השיקול היחידי אבל אחד השיקולים העיקריים.
לגבי גסטרואנטרולוגים אני בהחלט חושב שכנראה לרובם יש משיכה לפי הטבעת, אחרת אין היגיון שהם בחרו בהתמחות זו ולא בתחום התמחות אחר בתחום הרפואה (זאת דעתי, דעתך שונה והכל טוב : ).
ואתה עושה סטוקיג לכל עבודה שאתה מחפש , אתה מברר פרטים האם העבודה מתאימה לך על ידי דליית פרטים. כתבתי בפוסט שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובדי מעבידה.

עם כמה גינקולוגים ורפלקסולוגים דיברת שביססת את. העמדה שלך לגבי בחירת המקצוע שלך?
כי זה יותר נשמע שהשלכת מהפנטזיה שלך, לבחור עבודה לפי איבר משיכה- לגבי בחירת העבודה שלהם. מאשר הפרמטרים שבאמת מובילים אנשים בתחום הרפואה לבחור התמחות.
רוקי א​(נשלט)
StreetCat כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:

ציטוט:

עם כמה גינקולוגים ורפלקסולוגים דיברת שביססת את. העמדה שלך לגבי בחירת המקצוע שלך?
כי זה יותר נשמע שהשלכת מהפנטזיה שלך, לבחור עבודה לפי איבר משיכה- לגבי בחירת העבודה שלהם. מאשר הפרמטרים שבאמת מובילים אנשים בתחום הרפואה לבחור התמחות.

סטרייטקאט- אמרתי את דעתי. לדעת גם אם י ירצו לבצע סקר מקיף על הסיבות לבחירת מקצוע של גניקולוגים/ גסטרואנטרולוגים/רפלקסולוגיה האם הם יודו שאחת הסיבות שהם בחרו בהתמחות מסוימת זו היא בגלל המשיכה לאיבר גוף מסוים? לדעתי לא.
חברים יקרים שלוש תגובות של שלוש חברים יקרים: סנטוריון, Emeraldboy, ו streetcat כולם שאלו את אותה שאלה שאלה לגבי בחירת המקצוע, עניתי את דעתי בנושא.
אנא אם יש שאלות/תובנות/הסכמה/אי הסכמה אחרות אשמח 🙏
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 26 בספט׳ 2023
מה לעזאזל קראתי עכשיו

איזה יום גרוע לדעת לקרוא
רוקי א​(נשלט)
Into כתב/ה:
מה לעזאזל קראתי עכשיו

איזה יום גרוע לדעת לקרוא

Into- תגובה שכולה סבלנות והכלה לפטישים של חברים באתר, כל הכבוד לך אלופה!
אם תגובות קצרות וכלליות ללא שום טיעון או התייחסות היו נמדדות באוויר, אז התגובה שלך היא בלון בקוטר של כדור פורח.
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 26 בספט׳ 2023
EmeraldBoy כתב/ה:
לא. פשוט לא.

כתבתי כללי ברזל לעבודה מסוג זה - שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובד- מעבידה, ואין שום דבר מיני מעבר לניקיון.
אם על האמת אתה מנקה, ומנקה טוב! איך בדיוק אתה פוגע בה?

לא אחי. פשוט לא.
יש פה חוסר תקינות אתית. יש לך כוונות נסתרות לגירוי וסיפוק מיני שאתה לא משתף אותם עם המעסיקה שלך. עובד לא אמור להתחרמן מהמעסיקה שלו נקודה.

יש פה חוסר כנות ממעלה ראשונה גם כלפי עצמך וגם כלפי המעסיקה. כלפי עצמך - אתה לא באמת הולך לחוות שליטה כמו שאתה חושב שתחווה. אם אי פעם הייתה לך מפקדת בצבא או בוסית בעבודה אתה יודע שזה ממש לא מרגיש כמו שליטה. וכמובן - להציע למעסיקה שלך פוט מסאז זה דבר שלא עושים. בקיצור עדיף שתשאיר את זה ברמת פנטזיה