סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

NormaJean
לפני 7 חודשים • 26 בספט׳ 2023
NormaJean • 26 בספט׳ 2023
מה קראתי עכשיו?!?!
חבר אתה צריך זריז להתחבר למציאות ולהתנתק מעולם הפנטזיה.
1. אם מישהו יבחר בי כמעסיקה רק כדי שהוא יוכל לממש פנטזיה מינית- קודם כל הוא דביל ודבר שני הוא קריפ. איכס.
2. התיאוריה שלך לגבי בחירת התמחות על ידי רופאים (על פי פטישים לאיברים) היא ילדותית. ברצינות.
מה הלאה? וטרינר הוא זאופיל וגננות.. אלוהים ישמור.
3. אני חושבת שכל התפיסה שלך לגבי שוק העבודה מוטעית. מסיבה כלשהי אתה תחת הרושם שמדובר במרחב שנועד למטרת מימוש פנטזיות. אז אם אתה צריך שיגידו לך את זה- הוא לא.
4. לא הכל מיני בחיים. יש עוד דברים שמניעים אנשים חוץ מחרמנות.
5. פליז שהטרלת אותנו.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 26 בספט׳ 2023
EmeraldBoy כתב/ה:
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
EmeraldBoy כתב/ה:
לא. פשוט לא.
בתור מישהו שאוהב להיות עבד ניקיון וצריך את זה כחלק מההתמסרות שלו אני אומר לך - אין לך מה לערב מישהי ונילית שכל חטאה שחיפשה מנקה בפנטזיות שלך. וכל דבר אחר יוביל להטרדה.

עדיף שתמצא שולטת (או כל אישה שתהיה פתוחה למימוש הפנטזיה שלך)

כתבתי כללי ברזל לעבודה מסוג זה - שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובד- מעבידה, ואין שום דבר מיני מעבר לניקיון.
אם על האמת אתה מנקה, ומנקה טוב! איך בדיוק אתה פוגע בה?

לא אחי. פשוט לא.
יש פה חוסר תקינות אתית. יש לך כוונות נסתרות לגירוי וסיפוק מיני שאתה לא משתף אותם עם המעסיקה שלך. עובד לא אמור להתחרמן מהמעסיקה שלו נקודה.

יש פה חוסר כנות ממעלה ראשונה גם כלפי עצמך וגם כלפי המעסיקה. כלפי עצמך - אתה לא באמת הולך לחוות שליטה כמו שאתה חושב שתחווה. אם אי פעם הייתה לך מפקדת בצבא או בוסית בעבודה אתה יודע שזה ממש לא מרגיש כמו שליטה. וכמובן - להציע למעסיקה שלך פוט מסאז זה דבר שלא עושים. בקיצור עדיף שתשאיר את זה ברמת פנטזיה

תגיד אתה רציני? כפי שרשום בפרופיל שלך אתה בן 34, סיכוי גבוה שעברת מספר עבודות והייתה לך בוסית אחת או שתיים עד היום. ומאוד יתכן שנמשכת מינית או פינטזת על הבוסית שלך (ואם לך זה לא קרה מסיבה כזאת או אחרת, זה קרה לחלק גדול מהגברים בשוק העבודה) האם אתה אמור לספר לבוסית שלך? נניח שאתה עובד בבית מלון ונמשכת למנהלת המחלקה שאחראית עליך האם אתה אמור לספר לה שאתה נמשך אליה מינית? ברור שלא! אם תספר אתה עלול להסתבך....
וזה מה שמבדיל אנשים מחיות, אנחנו אמורים לשלוט בדחפים שלנו. אנשים שלא שולטים בדחפים המיניים שלהם או מנסים לכפות קשר מיני זאת עבירת מין/הטרדה מינית לכל דבר והם יגמרו בבית כלא. מחשבות/פנטזיות הם בשליטת האדם עצמו וטוב שכך.
רוקי א​(נשלט)
NormaJean כתב/ה:
מה קראתי עכשיו?!?!
חבר אתה צריך זריז להתחבר למציאות ולהתנתק מעולם הפנטזיה.
1. אם מישהו יבחר בי כמעסיקה רק כדי שהוא יוכל לממש פנטזיה מינית- קודם כל הוא דביל ודבר שני הוא קריפ. איכס.
2. התיאוריה שלך לגבי בחירת התמחות על ידי רופאים (על פי פטישים לאיברים) היא ילדותית. ברצינות.
מה הלאה? וטרינר הוא זאופיל וגננות.. אלוהים ישמור.
3. אני חושבת שכל התפיסה שלך לגבי שוק העבודה מוטעית. מסיבה כלשהי אתה תחת הרושם שמדובר במרחב שנועד למטרת מימוש פנטזיות. אז אם אתה צריך שיגידו לך את זה- הוא לא.
4. לא הכל מיני בחיים. יש עוד דברים שמניעים אנשים חוץ מחרמנות.
5. פליז שהטרלת אותנו.

קודם כל מה שקראת עכשיו זה פוסט באתר היכרויות סאדו ישראלי, אתר לתיפארת מדינת ישראל, האתרר הטוב מסוגו בארץ שבהחלט נותן פייט מכובד לאתרים מקבילים בעולם, שאפו לכלובי האלוף 🙏 וקראת את זה בפורום הבנות על הבנים.
שאר התגובה שלך הכילה מסקנות פסיכולוגיות בגרוש כגון: אתה חייב להתחבר למציאות. המשכת עם מילים כגון:דביל, קריפ, איכס, המשכת עם ילדותיות, ובסוף קבעת שההודעה שלי היא הטרלה, ללא שום טיעון הגיוני. מסיבה זו לא אוכל להתייחס להודעה שלך.
סנטוריון
סנטוריון • 26 בספט׳ 2023

נתתי שתי דוגמאות (גניקולוג, ורפלקסולוג) שלדעתי משיכה מינית לאיבר מסוים בגוף כן יכולה להשפיע על בחירת המקצוע. זה לא השיקול היחידי אבל אחד השיקולים העיקריים.
לגבי גסטרואנטרולוגים אני בהחלט חושב שכנראה לרובם יש משיכה לפי הטבעת, אחרת אין היגיון שהם בחרו בהתמחות זו ולא בתחום התמחות אחר בתחום הרפואה (זאת דעתי, דעתך שונה והכל טוב : ).

אם יש לך משיכה לחורי תחת, הדבר ה*אחרון* שאתה צריך לעשות זה ללכת להיות גסטרואנטרולוג. אחרי שתטפל בחורי תחת שעירים של גברים מחצית מהיום אני מבטיח לך שהמשיכה הזו תיעלם. (:
סנטוריון
סנטוריון • 26 בספט׳ 2023
NormaJean כתב/ה:
מה קראתי עכשיו?!?!
[...]
5. פליז שהטרלת אותנו.

פליז שלא. זהב קומי כזה אפשר למצוא רק בכלוב. (:
רוקי א​(נשלט)
סנטוריון כתב/ה:

נתתי שתי דוגמאות (גניקולוג, ורפלקסולוג) שלדעתי משיכה מינית לאיבר מסוים בגוף כן יכולה להשפיע על בחירת המקצוע. זה לא השיקול היחידי אבל אחד השיקולים העיקריים.
לגבי גסטרואנטרולוגים אני בהחלט חושב שכנראה לרובם יש משיכה לפי הטבעת, אחרת אין היגיון שהם בחרו בהתמחות זו ולא בתחום התמחות אחר בתחום הרפואה (זאת דעתי, דעתך שונה והכל טוב : ).

אם יש לך משיכה לחורי תחת, הדבר ה*אחרון* שאתה צריך לעשות זה ללכת להיות גסטרואנטרולוג. אחרי שתטפל בחורי תחת שעירים של גברים מחצית מהיום אני מבטיח לך שהמשיכה הזו תיעלם. (:

אל תזלזל בשום פטיש של אדם אחר, כולל הפטיש שציינת. וכנראה שיש גם פטיש כזה, וסיכוי יותר גבוהה שהוא נמצא בין גסטרואנטרולוגים.
פעם שנייה שאתה חוזר על אותה טענה בשינוי נוסח ובלי לחדש דבר, אותה גברת בשינוי אדרת/אם לא מהדלת ניכנס מהחלון.
אם יש טענות אחרות ומנומקות, אשמח לשמוע.
רוקי א​(נשלט)
סנטוריון כתב/ה:
NormaJean כתב/ה:
מה קראתי עכשיו?!?!
[...]
5. פליז שהטרלת אותנו.

פליז שלא. זהב קומי כזה אפשר למצוא רק בכלוב. (:

מקריאה ממש קצרה של הבלוג שלך כבר ראיתי קביעה בעייתית שלך ש "גברים הם עם מכוער" האם אתה מונע משינאת גברים?
אני בטוח שאם אנבור בבלוג שלך (שהצעת להפוך אותו לספר), אמצא עוד מטילי זהב.
מהפרופיל שלך ומהבלוג מבינים שאתה שולט למרות שלא משויך התפקיד בשם שלך, מאיפה בדיוק אתה שואב את הביטחון והפטרונות שאתה מבין לנפשו של נשלט כשאתה שולט?
מבחינתי לא יעלה הדעת להיכנס לפורום "הבנים על הבנות" ולהטיף מוסר לשולטים מיכוון שזאת לא הנטייה המינית שלי.
אם כל מה שנשאר לך לכתוב על הפוסט הזה שהוא זהב קומי (בציניות, והתנשאות), ולהתחיל לדבר על "חורX תחX שעירים של גברים" (תגובה קודמת שלך) אז מצבי טוב.
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני 7 חודשים • 27 בספט׳ 2023
אישית, אני לא רואה בעיה בלעשות איזשהי סובלימציה לנטייה מסויימת כדי לעשות ממנה מקצוע. כמו הבריון הכיתתי שיודע לדבר רק עם הידיים, וכשהוא גדל הוא הולך לעבוד באבטחה.
הבעיה היא - האם באמת יש כאן סובלימציה, או שאתה מנסה לשמור את הדברים בדיוק במצב הנוכחי ורק למצוא להם מסגרת מתאימה?

שנית, ועוד יותר בעייתית מבחינתי - אתה עף על עצמך בתסריט שיש לו סיכוי קלוש מאוד להיות מציאותי.
יכול להיות שתמצא ככה מסגרת שתאהב להיות בה. אתה תנקה, יפקחו עליך, יעירו לך הערות - הכל אחלה. אבל אז תגלה שלהציע הצעות זה לא ממש קל, ולפעמים לא ממש אפשרי. אתה לא תמהר להציע מסאז' ברגליים במקום שאתה מרגיש בו נוח וחושש לאבד אותו. אתה תגלה שאתה יכול להביא לשם את עצמך - אבל רק עד גבול מסויים.
וזה יהיה מתסכל.

ומעבר לכך - מי שמוצאת עוזר/ת טוב/ה - הדבר האחרון שהיא תעשה הוא לכתוב על כך בפייסבוק. עוזרת טובה שומרים בסוד כדי שהיא לא תעזוב אותך לבית אחר.

(מה שכן, אתה עבד נקיון עם יכולת כתיבה לא רעה בכלל, מה שכבר נותן לך יתרון יחסי על אחרים פה בכלוב. רק תוסיף תמונות לפני/אחרי כדי שיראו שאתה גם מנקה לא רע ולא נמצא שם רק בשביל להיות סמרטוט, ואין צורך לעבור אחריך על נקודות שפספסת, ויש מצב שתצליח לגייס כמה קליינטיות)
Bluecollar​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 27 בספט׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 27 בספט׳ 2023
איך בא לי ללכת לרפלקסולוג ושיצלם את כף הרגל שלי לצורכי מחקר או כל סיבה אחרת.