סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

Aristotle​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 1 באוק׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 1 באוק׳ 2023
השלבים-

1. לפתוח נושא לדיון
2. להדוף באגרסיביות כל ביקורת עניינית בלי להתייחס לטיעונים באופן ענייני
3. להשתלח במי שמשום מה נשאר בשרשור ולהפנות את הקוראים לעמוד 4 תת סעיף 5. הלכתי וקראתי.
4. לטעון שאי אפשר לנהל דיון עם אותם אנשים כשאין לך באמת שום כוונה לנהל איתם דיון מההתחלה ואתה רק עוסק בהתנצחות.

שאלה- האם מתוך *כלל* המבקרים בשרשור, אתה יכול להצביע על *אחד* שקיבלת חלק מהביקורת שלו? לא בהכרח להסכים, אלא להבין שיש צורת השקפה שונה שאולי לא לקחת בחשבון? או שמה שאתה מציע עלול להיות מטריד אחושרמוטה עבור אחוז ניכר מהנשים? שאתה מתחזק בראש פנטזיה שלא באמת עובדת בעולם האמיתי?

אני באמת בשוק שהשרשור הגיע ל-12 עמודים. מספיק לקרוא 2 הודעות שלך כדי להבין שזה שקול לניסיון לדבר עם קיר.

לגבי השיח שעלה בנושא הסגברה-
תראי אליפסה, אני מבין מאיפה את באה. בגדול אני נוטה להסכים עם זאלופון שהשימוש במונח "הסגברה" בדיון אינטרנטי מעורר אנטגוניזם ודי סוגר את הרצון של הצד השני להקשיב למה שיש לך לומר.

זה לא אשמתך, פשוט המושג הזה נטחן לעייפה ולעיתים רבות משמש נטו כדי להתנגח בגברים או לבטל את מה שיש להם לומר.
האם אחרי ההודעה האחרונה שלך אני מבין למה בחרת להשתמש בו? כן. כנראה שהמסר היה עובר טוב יותר בלי המילה הזו...היא טעונה מדי לצערי.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 1 באוק׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
השלבים-

1. לפתוח נושא לדיון
3. להשתלח במי שמשום מה נשאר בשרשור ולהפנות את הקוראים לעמוד 4 תת סעיף 5. הלכתי וקראתי.
4. לטעון שאי אפשר לנהל דיון עם אותם אנשים כשאין לך באמת שום כוונה לנהל איתם דיון מההתחלה ואתה רק עוסק בהתנצחות.

שאלה- האם מתוך *כלל* המבקרים בשרשור, אתה יכול להצביע על *אחד* שקיבלת חלק מהביקורת שלו? לא בהכרח להסכים, אלא להבין שיש צורת השקפה שונה שאולי לא לקחת בחשבון? או שמה שאתה מציע עלול להיות מטריד אחושרמוטה עבור אחוז ניכר מהנשים? שאתה מתחזק בראש פנטזיה שלא באמת עובדת בעולם האמיתי?

אני באמת בשוק שהשרשור הגיע ל-12 עמודים. מספיק לקרוא 2 הודעות שלך כדי להבין שזה שקול לניסיון לדבר עם קיר.

תראי אליפסה, אני מבין מאיפה את באה. בגדול אני נוטה להסכים עם זאלופון שהשימוש במונח "הסגברה" בדיון אינטרנטי מעורר אנטגוניזם ודי סוגר את הרצון של הצד השני להקשיב למה שיש לך לומר.

זה לא אשמתך, פשוט המושג הזה נטחן לעייפה ולעיתים רבות משמש נטו כדי להתנגח בגברים או לבטל את מה שיש להם לומר.
האם אחרי ההודעה האחרונה שלך אני מבין למה בחרת להשתמש בו? כן. כנראה שהמסר היה עובר טוב יותר בלי המילה הזו...היא טעונה מדי לצערי.

אם אתה חושב שלא התייחסתי לטיעונים, זכותך.
לאמור את דעתי זה לא להדוף באגרסיביות.
כשאליפסה חוזרת על אותם טענות פעם אחרי פעם כשכבר בעמוד 4+5 הדברים נאמרו, אז אין טעם שאחזור שוב על אותם דברים.
אין לי מושג איך קבעת שאהיה מטריד אחושרמוxx אם חזרתי ואמרתי שמדובר על יחסי עבודה
כבר אמרתי לך לפני יומיים שדעתי לא השתנתה.
אף אחד לא ביקש ממך לקרוא 11 עמודים.
Aristotle​(נשלט)
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
השלבים-

1. לפתוח נושא לדיון

כשאליפסה חוזרת על אותם טענות פעם אחרי פעם כשכבר בעמוד 4+5 הדברים נאמרו, אז אין טעם שאחזור שוב על אותם דברים.

"איך קבעתי שזה יהיה מטריד אחושרמוטה?"

בואנה אתה, אני בשוק. פשוט בשוק.
חביבי, פתח את העיניים.

יש לך פה 11 עמודים מלאים בתגובות של נשים שאומרות לך שזה היה מטריד אותן לאללה, כל מי שיש לו גרם של תאים אפורים במוח מבין שזה מטריד לאללה להיכנס לבית של מישהי בתור מנקה ואז לנסות להזרים את הסיטואציה למימוש הפנטזיות המיניות שלך. אתה מבין שאתה יכול לקבל צו הרחקה או גרוע יותר על התעלול הדוחה הזה?!

אבל עזוב, אם היית טורח להקשיב לביקורת שהועברה אולי היית מבין. אתה לא מבין ולא מנסה להבין. וזה מה שהכי חמור פה.

אני לא חושב שאתה תהיה מסוגל להבין עד שיגישו נגדך תלונה במשטרה. אולי זה מה שיידרש בסופו של דבר. כשזה יקרה, תזכור את כל האלו מהכלוב ש"מיחזרו את הטענות שלהם" או "ניבלו את הפה". עשינו את זה בשבילך ולטובתך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הודעת OP נשמעת כמו תסריט לסרט פורנו icon_smile.gif

לא קראתי את כל השרשור, רק עמודים ראשון ואחרון.

דעתי האישית על גינקולוגים היא שדווקא אנשים שלא יודעים לעשות את ההפרדה ולא יודעים להסתכל על נרתיק של אשה מבלי לשים בצד את המשיכה שלהם - מאד מאד לא מתאימים למקצוע. כי אי אפשר להתרכז בעבודה בצורה כזאת. וגם לא נראה לי שיש הרבה כאלה. לימודי רפואה והתמחות הם תהליך מורכב ונראה לי שמי שלא בנוי לעבודה הזאת נוטה לנשור בדרך. לשמחתי לא פגשתי בחיי גינקולוג שהראה איזו משיכה מינית כלפי או הפגין עוררות מינית כתוצאה מהבדיקה. הללויה.

לגבי אינטרקציה מגרה מול המעסיקה: בעיני התרחיש הזה זהה במהותו לתרחיש שבו אנשים מתגרים מהציות של הכפוף שלהם ואז מתחילים איתו, או מתגרים מהסמכותיות של הבוס שלהם ומתחילים איתו, או מתגרים מהיופי של חבר לעבודה ומתחילים איתו... יש סיבה טובה שזה לא חוקי. זוכרים שזה לא חוקי? יחסי מרות זה לא חוקי והסיבה היא טובה מאד. גם בלי יחסי מרות, רמיזות מיניות בעבודה עשויות להיות הטרדה. בתרחיש שלפנינו יחסי המרות הם כביכול לטובת המעסיקה, אבל האיום יכול ברגע להתהפך, כי יש פה גם האלמנט של להכניס מישהו הביתה.

הבנתי שהמשורר לא אוהב ביקורת מוסרית, אז להלן ביקורת פרקטית: אם מישהו היה מגיע לנקות אצלי בבית ואז רומז שהוא איכשהו מתגרה מזה, או מציע לגעת בי בדרך כלשהי, או מנסה לרמוז שהוא מעוניין ביחסים כלשהם שאינם אפלטוניים - אז מייד, באותו רגע, הייתי מתרחקת ממנו, מפטרת, ומבקשת שלא יצור איתי קשר יותר. אין סיכוי שזה היה מוצא חן בעיני ואין סיכוי שהייתי מכניסה אותו הביתה שוב.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 01, 2023 8:13 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
רוקי א​(נשלט)
Aristotle כתב/ה:
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
השלבים-

1. לפתוח נושא לדיון

"איך קבעתי שזה יהיה מטריד אחושרמוטה?"

בואנה אתה, אני בשוק. פשוט בשוק.
חביבי, פתח את העיניים.

יש לך פה 11 עמודים מלאים בתגובות של נשים שאומרות לך שזה היה מטריד אותן לאללה, כל מי שיש לו גרם של תאים אפורים במוח מבין שזה מטריד לאללה להיכנס לבית של מישהי בתור מנקה ואז לנסות להזרים את הסיטואציה למימוש הפנטזיות המיניות שלך. אתה מבין שאתה יכול לקבל צו הרחקה או גרוע יותר על התעלול הדוחה הזה?!

אבל עזוב, אם היית טורח להקשיב לביקורת שהועברה אולי היית מבין. אתה לא מבין ולא מנסה להבין. וזה מה שהכי חמור פה.

אני לא חושב שאתה תהיה מסוגל להבין עד שיגישו נגדך תלונה במשטרה. אולי זה מה שיידרש בסופו של דבר. כשזה יקרה, תזכור את כל האלו מהכלוב ש"מיחזרו את הטענות שלהם" או "ניבלו את הפה". עשינו את זה בשבילך ולטובתך.

התגובה שלך היא תגובה של איבוד עשתונות,
עירבבת פה הטרדה, צו הרחקה, תלונה במשטרה פחחחחחחחחחחחחחח תגיד אתה רציני?
עכשיו אני מבין יותר טוב את התגובה הקודמת שלך, אתה ואליפסה קרובי משפחה, בדוק!!!! נשמות תאומות שמחוברות בקשר מגי!! ! אותה פאנטיות, אותה עקשנות, אותם דעות קדומות לנושאים מסוימים, ואתה כמו אליפסה בפאניקה לא מוסברת.
חבל שאליפסה נשואה, זה היה יכול להיות שידוך משמיים.

* הפטיש מתקיים רק בראש שלי, כלפי המעבידה חייבים להתקיים אך ורק יחסי עובד-מעבידה (אמרתי את זה הרבה פעמים).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 01, 2023 8:18 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Aristotle​(נשלט)
טוב אחי.
בהצלחה עם זה 🍿
רוקי א​(נשלט)
Aristotle כתב/ה:
טוב אחי.
בהצלחה עם זה 🍿

בהצלחה עם בחורה שדומה לאליפסה,
תחפש רק את הטייפקאסט הזה, ותיהיה מאושר כל החיים!
רוקי א​(נשלט)
יולי Yuli כתב/ה:
הודעת OP נשמעת כמו תסריט לסרט פורנו icon_smile.gif

לא קראתי את כל השרשור, רק עמודים ראשון ואחרון.

דעתי האישית על גינקולוגים היא שדווקא אנשים שלא יודעים לעשות את ההפרדה ולא יודעים להסתכל על נרתיק של אשה מבלי לשים בצד את המשיכה שלהם - מאד מאד לא מתאימים למקצוע. כי אי אפשר להתרכז בעבודה בצורה כזאת. וגם לא נראה לי שיש הרבה כאלה. לימודי רפואה והתמחות הם תהליך מורכב ונראה לי שמי שלא בנוי לעבודה הזאת נוטה לנשור בדרך. לשמחתי לא פגשתי בחיי גינקולוג שהראה איזו משיכה מינית כלפי או הפגין עוררות מינית כתוצאה מהבדיקה. הללויה.

לגבי אינטרקציה מגרה מול המעסיקה: בעיני התרחיש הזה זהה במהותו לתרחיש שבו אנשים מתגרים מהציות של הכפוף שלהם ואז מתחילים איתו, או מתגרים מהסמכותיות של הבוס שלהם ומתחילים איתו, או מתגרים מהיופי של חבר לעבודה ומתחילים איתו... יש סיבה טובה שזה לא חוקי. זוכרים שזה לא חוקי? יחסי מרות זה לא חוקי והסיבה היא טובה מאד. גם בלי יחסי מרות, רמיזות מיניות בעבודה עשויות להיות הטרדה. בתרחיש שלפנינו יחסי המרות הם כביכול לטובת המעסיקה, אבל האיום יכול ברגע להתהפך, כי יש פה גם האלמנט של להכניס מישהו הביתה.

הבנתי שהמשורר לא אוהב ביקורת מוסרית, אז להלן ביקורת פרקטית: אם מישהו היה מגיע לנקות אצלי בבית ואז רומז שהוא איכשהו מתגרה מזה, או מציע לגעת בי בדרך כלשהי, או מנסה לרמוז שהוא מעוניין ביחסים כלשהם שאינם אפלטוניים - אז מייד, באותו רגע, הייתי מתרחקת ממנו, מפטרת, ומבקשת שלא יצור איתי קשר יותר. אין סיכוי שזה היה מוצא חן בעיני ואין סיכוי שהייתי מכניסה אותו הביתה שוב.

כל התגובה שלך סובייקטיבית לגמרי, ואת מנסחת את המשפטים כאילו מדובר על סוג של אמת:
איזה כיף להכניס משפט קולי כזה על ההתחלה "סרט פרונו", כדי למוסס את הטענה של הפוסט בהינף יד (טריק של מתחילים, רק אני מבין שאת וותיקה באתר).
דעתנו על גינקולוגים שונה, רק שאת מתיימרת לדעת מה עובר בראשו של הגיניקולוג ולי אין את ההיתימרות הזאת, אני עדין לא אמן חושים.
לגבי אינטראקציה עם המעסיקה, בנית לך תרחיש אימים שאין לו יד או רגל בקשר שתיארתי שאמור להיות, נטו ניקיון.
וכל הכבוד הבנו שיש לך ידע בסיסי בדיני עבודה, וקבעת שהכל יכול להתהפך על המעסיקה, שוב קביעה סופר סובייקטיבית שלך. אם מדברים על סרטים (אפרופו סרטי פורנו) , חשבת אולי להיות תסריטאית לסרטי מגע בידיוני? כי עד עכשיו התגובה של מדמה סיטואציות דימיוניות של דיברתי עליהם או הזכרתי אותם, הכל ממוחך היצירתי.
וגם בפיסקה האחרונה בניית תסריט אימים של הטרדה מינית שהמנקה ירמוז שהוא מתגרה מינית, או שהוא מעוניין ביחסים שאינם אפלטונים, מי דיבר על זה בכלל?
אבל, איזה כיף לקרוא עמוד ראשון והאחרון ולהיכנס לפוסט ולהראות כמה שאני חכמה, כי ממש על הדרך הראיתי לכותב הפוסט מאיפה משתין הדג, כל הכבוד אלופה!
*ג'יימס קמרון מחפש תסריטאית לסרט אווטאר 3.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 1 באוק׳ 2023
דעתי על גניקולוגים הם כנראה שמחים לעזור לאנשים להביא ילדים לעולם. הם לא נמשכים רק לפות הם נמשכים לאדם השלם. לכן, אין סיבה שיתגרו מפות