סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

Bluecollar​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 27 בספט׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 27 בספט׳ 2023
גם כאלו רגליים יפות וכל מה שבא לי לעשות זה לדרוך אתם על אנשים
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 27 בספט׳ 2023
ואם כבר פנטזיות איך בא לי שאחד הילדים יתחיל לפנטז עלי....
ככה כי אני מאוד סמכותית וקשוחה ויש לי אחלה מגפיים
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 בספט׳ 2023
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 27 בספט׳ 2023
מרווה מכונפת כתב/ה:
אישית, אני לא רואה בעיה בלעשות איזשהי סובלימציה לנטייה מסויימת כדי לעשות ממנה מקצוע. כמו הבריון הכיתתי שיודע לדבר רק עם הידיים, וכשהוא גדל הוא הולך לעבוד באבטחה.
הבעיה היא - האם באמת יש כאן סובלימציה, או שאתה מנסה לשמור את הדברים בדיוק במצב הנוכחי ורק למצוא להם מסגרת מתאימה?

שנית, ועוד יותר בעייתית מבחינתי - אתה עף על עצמך בתסריט שיש לו סיכוי קלוש מאוד להיות מציאותי.
יכול להיות שתמצא ככה מסגרת שתאהב להיות בה. אתה תנקה, יפקחו עליך, יעירו לך הערות - הכל אחלה. אבל אז תגלה שלהציע הצעות זה לא ממש קל, ולפעמים לא ממש אפשרי. אתה לא תמהר להציע מסאז' ברגליים במקום שאתה מרגיש בו נוח וחושש לאבד אותו. אתה תגלה שאתה יכול להביא לשם את עצמך - אבל רק עד גבול מסויים.
וזה יהיה מתסכל.

ומעבר לכך - מי שמוצאת עוזר/ת טוב/ה - הדבר האחרון שהיא תעשה הוא לכתוב על כך בפייסבוק. עוזרת טובה שומרים בסוד כדי שהיא לא תעזוב אותך לבית אחר.

(מה שכן, אתה עבד נקיון עם יכולת כתיבה לא רעה בכלל, מה שכבר נותן לך יתרון יחסי על אחרים פה בכלוב. רק תוסיף תמונות לפני/אחרי כדי שיראו שאתה גם מנקה לא רע ולא נמצא שם רק בשביל להיות סמרטוט, ואין צורך לעבור אחריך על נקודות שפספסת, ויש מצב שתצליח לגייס כמה קליינטיות)

קודם כל צדיקה ראשונה בסדום : )
על באמת תגובה ראשונה בפוסט שהתייחסה בהיגיון לטענות והבינה את הרעיון מאחורי הדחף. שאפו לך.

אתייחס לסעיפים שהעלית:
* הרעיון בפוסט בהחלט מכוון לסוג של סובלימציה, הרי ברור שגברת פרטית שמזמינה עוזר בית היא לא שולטת פר אקסלנס כמו חלק מהשולטות בקהילה (גם אם אותה גברת היא אסרטיבית ודומיננטית).

* לגבי התסריט- מראש אמרתי שצריך לבדוק טוב מועמדת פוטנציאלית וכמובן שגם אז יתכן שבמבחן המציאות זה לא יעבוד. להגיע למצב של ניקיון לאישה שפירסמה שהיא מעוניינת בעוזר/ת יכול להתרחש יחסית בקלות, השאלה היא האם במפגש עצמו אותה גברת תיגע בנקודות מסוימות שהעוזר מחפש לדוגמה: "אני מצפה שהרצפה תבריק" "ניקת את השירותים"? "אלו חומרי הניקוי, זה הנוזל לאסלה" "אתה יכול לעבוד קצת יותר מהר"? (גם כשאני עובד מהר).
לדעתי באינטראקציה בין אנשים צד אחד (במקרה זה הגברת) בהחלט יכולה לזהות עוזר בית צייתן וממושמע ולהינות מהשירות שהיא מקבלת , וברוב הזמן גם נוכחות עם התעלמות מוחלטת מצד הגברת בזמן שהמנקה מנקה יכולה לעשות את האפקט כלפי העוזר.
אבל עם כל הפירוט שפירטתי כמובן שצריך מפגש/ים במציאות כדי להרגיש האם הטריגר פועל ולמען האמת גם בעולם השליטה דיי לא פשוט למצוא התאמה.

*בהחלט יתכן מצב שהמנקה יביא את עצמו עד לגבול מסוים ( אפרופו סובלימציה) אבל אם שני הפטישים העיקריים הם ניקיון ופוט פטיש, אז הצורך לממש את הניקיון יכול להיות ממומש ולגבי מסאז' בכפות הרגליים, כמובן שזאת הצעה שאמורה להגיע אחרי שנבנו יחסי אמון מסויימים וגם ההצעה צריכה להיאמר על הדרך , ממש לא "ביג דיל" אם לא, ואני יוצא מנק' הנחה שמי שיציע את ההצעה יש לו טאקט (שחלילה לא יגמר בפיטורים ואי נעימות : ).
ודרך אגב, יש לא מעט שולטות בקהילה שלא מתחברות לפוט פטיש, אז כל הנושא של פוט מסאז', הצעתי יותר כבונוס (שלח לחמך על פני המים ).

* תתפלאי לדעת איך חלק מהנשים שמצאו עוזר בית כלבבן מתגאות בראש חוצות במציאה שנפלה בחלקו, אני אומר זאת על סמך גלישה בקבוצות פייסבוק שקשורות לתחום (יש עשרות קבוצות כאלה).

* בסוף נתת פשוט סטארט-אפ לגבי קליניטיות מהאתר. כרגע יש לי מחויבות לעבודה (הרגילה), למה לא פרסמתי את הפוסט בעבר? : )
רוקי א​(נשלט)
זאלופון כתב/ה:
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.

זאלופון, מאוד מעריך את התגובה שלך, ומסכים עם הכתוב.

חברים יקרים, מתחיל יום מאוד עמוס בעבודה, אם יהיו תגובות נוספות אשמח להגיב לקראת ערב/ערב.
מואדיב המשחרר

Re: עבד ניקיון בתשלום.

מואדיב המשחרר • 27 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
אני רק שאלה לגבי נשלטים שיש להם פטיש חזק לשמש כעבדי ניקיון.
יש מספר אתרים + קבוצות בפייסבוק של "דרושים עוזר/ת בית" שחלק עיקרי מהתפקיד הוא ניקיון יסודי של הדירה (כולל אמבטיה ושירותים) + שאר עבודות הבית הנדרשות.
באותם אתרים כחלק מהצעת העבודה מצויין מספר הטלפון של מציע/ה העבודה.
ההצעה/מחשבה שלי בנושא היא כזאת: בימינו, מהר מאוד אפשר לקשר את מספר הטלפון לתמונה או לפייסבוק של מציע/ה העבודה וכך לדעת האם מדובר באדון או גברת שמציעים את העבודה. בהנחה שמדובר על גברת דיי פשוט לבדוק האם הגברת נשואה/רווקה/גרושה, האם יש לה ילדים גדולים/קטנים ונגלה עוד פרטים רלוונטים שיעזרו לנו להחליט האם זאת גברת שנרצה לעבוד בישבילה. לצורך הדוגמה, נניח שאת הצעת העבודה הציעה גברת שעונה על כל הקריטריונים: על פי התמונה היא נראית טוב (כל אחד וטעמו), היא רווקה/גרושה ומחפשת עוזר/ת בית, האם מבחינתכם ( נשלטים שמתחברים לשמש כעבדי ניקיון) מדובר על מימוש הפנטזיה/הצורך? ונא לא לשכוח שבימנו שעת עבודה של עוזרת בית מגיעה בממוצע ל 70 ש''ח בשעה.
בואו נפליג עוד קצת בדימיון, הרי יש לא מעט נשים דומיננטיות, אסרטיביות שאוהבת לשלוט ולהיות בשליטה (והן לא חלק מהקהילה ולא נמצאות באתר זה) ונניח שלאחר תקופה מסוימת כשאתה משמש כעוזר בית לאותה גברת נוצרים יחסי אמון של מעבידה/עובד, והגברת חוזרת מיום עבודה נניח בשעה 17:00,חולצת את נעליה ומעדכת אותך בטיבעיות שהיה לה "יום קשה" מכיוון שכל היום היא עמדה על הרגליים, ומניחה את הרגליים על השולחן או מתחילה לעסות לעצמה את כף הרגל (בזמן שאתה מנקה פנלים ושומע את העידכון שלה לגבי היום הקשה שהיה לה) ואז בתמימות אתה יכול להציע "דרך אגב, אני יודע לעשות מסאז' בכפות הרגלים ממש טוב, כמובן רק אם תרצי לנסות" (נימת טון הדיבור שלך כשהדברים נאמרים מאוד חשובה, המסר שצריך לעבור הוא שאתה מציע את אפשרות המסאז' בגלל טוב ליבך ושאתה מוכן להגדיל ראש : ). כמובן שאם אין היענות מצד הגברת אז הכל ממש בסדר וממשיכים כרגיל. אבל מי יודע אולי תרוויח שתי ציפורים במכה (ניקיון+ פוט פטיש 😈).

לא יותר פשוט שכל אדון או שולטת שרוצה עבד נקיון יפרסמו את זה כאן? או אולי בקבוצה מיועדת בפייסבוק לעבדי ניקיון?
אם זה כל כך מבוקש - למה לא לפתוח כאן בכלוב פורום לנושא זה?
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 27 בספט׳ 2023
EmeraldBoy כתב/ה:
EmeraldBoy כתב/ה:
לא. פשוט לא.
בתור מישהו שאוהב להיות עבד ניקיון וצריך את זה כחלק מההתמסרות שלו אני אומר לך - אין לך מה לערב מישהי ונילית שכל חטאה שחיפשה מנקה בפנטזיות שלך. וכל דבר אחר יוביל להטרדה.

עדיף שתמצא שולטת (או כל אישה שתהיה פתוחה למימוש הפנטזיה שלך)

כתבתי כללי ברזל לעבודה מסוג זה - שלכל אורך הקשר צריך להישמר יחסי עובד- מעבידה, ואין שום דבר מיני מעבר לניקיון.
אם על האמת אתה מנקה, ומנקה טוב! איך בדיוק אתה פוגע בה?

לא אחי. פשוט לא.
יש פה חוסר תקינות אתית. יש לך כוונות נסתרות לגירוי וסיפוק מיני שאתה לא משתף אותם עם המעסיקה שלך. עובד לא אמור להתחרמן מהמעסיקה שלו נקודה.

יש פה חוסר כנות ממעלה ראשונה גם כלפי עצמך וגם כלפי המעסיקה. כלפי עצמך - אתה לא באמת הולך לחוות שליטה כמו שאתה חושב שתחווה. אם אי פעם הייתה לך מפקדת בצבא או בוסית בעבודה אתה יודע שזה ממש לא מרגיש כמו שליטה. וכמובן - להציע למעסיקה שלך פוט מסאז זה דבר שלא עושים. בקיצור עדיף שתשאיר את זה ברמת פנטזיה

תגיד אתה רציני? כפי שרשום בפרופיל שלך אתה בן 34, סיכוי גבוה שעברת מספר עבודות והייתה לך בוסית אחת או שתיים עד היום. ומאוד יתכן שנמשכת מינית או פינטזת על הבוסית שלך (ואם לך זה לא קרה מסיבה כזאת או אחרת, זה קרה לחלק גדול מהגברים בשוק העבודה) האם אתה אמור לספר לבוסית שלך? נניח שאתה עובד בבית מלון ונמשכת למנהלת המחלקה שאחראית עליך האם אתה אמור לספר לה שאתה נמשך אליה מינית? ברור שלא! אם תספר אתה עלול להסתבך....
וזה מה שמבדיל אנשים מחיות, אנחנו אמורים לשלוט בדחפים שלנו. אנשים שלא שולטים בדחפים המיניים שלהם או מנסים לכפות קשר מיני זאת עבירת מין/הטרדה מינית לכל דבר והם יגמרו בבית כלא. מחשבות/פנטזיות הם בשליטת האדם עצמו וטוב שכך.

זה נשמע שאתה מחפש בכח אישור למה שאתה כתבת ושאנשים יגידו לך ללכת על זה.
אתה גם לא רואה את הבעייתיות במה שאתה מציע ואת הקריפיות. אוי ואבוי אם מישהי שאתה מנקה בשביל תגלה את הסיבה האמיתית שבשבילה באת ותחשוף אותך - ותאמין לי זה יהיה יותר גרוע מאשר שתקבל המלצה בפיד שלך כמנקה טוב.

למה שלא תמצא מישהי שנהנת לשלוט בך בזמן שאתה מנקה? יש נשים שיהנו לשלוט בך ואפילו להשפיל אותך בזמן שאתה מנקה ולתת לך את התחושה שמדליקה אותך. מניסיון זה הרבה יותר כיף לראות את החיוך מאוזן לאוזן של בחורה שבאת במיוחד לנקות לה בזמן שאתה על 4 מנקה את הרצפה לרגליה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 27, 2023 3:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
A-paradox
A-paradox • 27 בספט׳ 2023
פויה
StreetCat

StreetCat • 27 בספט׳ 2023
מואדיב המשחרר כתב/ה:

לא יותר פשוט שכל אדון או שולטת שרוצה עבד נקיון יפרסמו את זה כאן? או אולי בקבוצה מיועדת בפייסבוק לעבדי ניקיון?

יש.
יש את הלוחות מודעות בדיוק עבור זה (ועבור הכל)

אבל כמו שפותח השרשור מחפש להגשים פנטזיה שלו, מתעלם מכל האזהרות וההסברים שנתנו לו פה, ללמה זה לא סבבה לערב ונילים בקינק שלך, בלי שהם הביעו הסכמה! לכך.
והוא לא באמת רוצה לעבוד בניקיון - הרי אז היה פשוט עובד בזה.
אלא נטו עסוק בפנטזיה שבנה לעצמו בראש.

רוב מוחלט של נשלטי הניקיון פשוט מחפשים פנטזיה מאתר פורנו כלשהו שנמצאת להם בראש וזהו. וברוב המקרים מצפים ליותר מאשר "לבא לנקות וללכת"
רוקי א​(נשלט)

StreetCat כתב/ה:
מואדיב המשחרר כתב/ה:

יש.
יש את הלוחות מודעות בדיוק עבור זה (ועבור הכל)

אבל כמו שפותח השרשור מחפש להגשים פנטזיה שלו, מתעלם מכל האזהרות וההסברים שנתנו לו פה, ללמה זה לא סבבה לערב ונילים בקינק שלך, בלי שהם הביעו הסכמה! לכך.
והוא לא באמת רוצה לעבוד בניקיון - הרי אז היה פשוט עובד בזה.
אלא נטו עסוק בפנטזיה שבנה לעצמו בראש.

רוב מוחלט של נשלטי הניקיון פשוט מחפשים פנטזיה מאתר פורנו כלשהו שנמצאת להם בראש וזהו. וברוב המקרים מצפים ליותר מאשר "לבא לנקות וללכת"

חזרת על אותן טענות שרשמת בהודעה הראשונה שלך + תגובות אחרות שנרשמו במהלך השירשור, על כל הטענות הבעתי את דעתי, לא מתכוון למחזר.