סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

אליפסה​(שולטת)
לפני 7 חודשים • 28 בספט׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2023
מרווה מכונפת כתב/ה:
אישית, אני לא רואה בעיה בלעשות איזשהי סובלימציה לנטייה מסויימת כדי לעשות ממנה מקצוע. כמו הבריון הכיתתי שיודע לדבר רק עם הידיים, וכשהוא גדל הוא הולך לעבוד באבטחה.
הבעיה היא - האם באמת יש כאן סובלימציה, או שאתה מנסה לשמור את הדברים בדיוק במצב הנוכחי ורק למצוא להם מסגרת מתאימה?

זה ההפך הגמור מסובלימציה. בסובלימציה יש דחף שלילי שמתועל לערוץ חיובי. כאן מדובר בדחף לגיטימי לחלוטין שמבקשים לממש בדרך הכי פרובלמטית וקריפית שיש.

מניפולציה זו לא סובלימציה.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 28 בספט׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
מרווה מכונפת כתב/ה:
אישית, אני לא רואה בעיה בלעשות איזשהי סובלימציה לנטייה מסויימת כדי לעשות ממנה מקצוע. כמו הבריון הכיתתי שיודע לדבר רק עם הידיים, וכשהוא גדל הוא הולך לעבוד באבטחה.
הבעיה היא - האם באמת יש כאן סובלימציה, או שאתה מנסה לשמור את הדברים בדיוק במצב הנוכחי ורק למצוא להם מסגרת מתאימה?

זה ההפך הגמור מסובלימציה. בסובלימציה יש דחף שלילי שמתועל לערוץ חיובי. כאן מדובר בדחף לגיטימי לחלוטין שמבקשים לממש בדרך הכי פרובלמטית וקריפית שיש.

מניפולציה זו לא סובלימציה.

הטענה שלך היא המניפולציה שמתקיימת.
האם את מודעת לכמה מניפולציות את חשופה בחיי היום שלך. לדוגמא: סוכני מכירות/סוכני ביטוח שמוכרים מוצרים תוך הפעלת מניפולציות ריגשיות, מוצרים שמאוד יכול להיות שאותו רוכש/ת לא היה זקוק/ה למוצר והמניפולציה הרגשית היא שהכריעה במכירת המוצר.
בעולם אוטופי לא יהיו מניפולציות רגשיות. השאלה שצריכה להישאל האם מקבל השירות ששילם מכספו נפגע מהמניפולציה? בדוגמה של סוכני המכירות וסוכני הביטוח בחלק מהמקרים התשובה היא כן, כי הלקוחה רכשה מוצר שהיא לא הייתה צריכה, וסיכוי קטן שהיא תשתמש במוצר, או יחס עלות תועלת של המוצר לא משתלם כלכלית, אבל בכל זאת הלקוחה רכשה את המוצר עקב מניפולציה שהופעלה ויצרה אצלה צורך לרכוש את המוצר או פחד של מה יהיה אם לא ארכוש המוצר.
במקרה של הפוסט הזה מקבלת השירות לא נפגעת בכלום, היא אמורה לקבל שירות לעילא ולעילא ואמורים להישמר יחסי עובד- מעבידה לכל אורך תקופת העבודה.
רוקי א​(נשלט)
Bluecollar כתב/ה:
זה לא מניפולציה. זה שקר

הסברתי למה לדעתי זאת מניפולציה (כפי שקורה לא מעט בעולמנו בהרבה תחומים), כמובן שזכותך לזרשום מילה אחת מפוצצת כאילו אותה מילה היא אמת אבסולוטית.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
זה לא מניפולציה. זה שקר

הסברתי למה לדעתי זאת מניפולציה (כפי שקורה לא מעט בעולמנו בהרבה תחומים), כמובן שזכותך לזרשום מילה אחת מפוצצת כאילו אותה מילה היא אמת אבסולוטית.

אתה מכבס את הכוונות שלך במילים שמסתירות את הכוונות האמיתות שלך של מימוש פנטזיה. זה שקר.
האם זה בסדר שפדופיל יעבוד עם ילדים?
כל עוד זה רק חיבוקים או מגע בכתף?
רוקי א​(נשלט)
Bluecollar כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
זה לא מניפולציה. זה שקר

אתה מכבס את הכוונות שלך במילים שמסתירות את הכוונות האמיתות שלך של מימוש פנטזיה. זה שקר.
האם זה בסדר שפדופיל יעבוד עם ילדים?
כל עוד זה רק חיבוקים או מגע בכתף?

גם סוכן מכירות מכבס את הכוונות שלו במילים בכדי למכור מוצר (לעיתים במחיר מופקע), כי הפנטזיה שלו לקנות וילה בכפר שמריהו.
המילה המפחידה "שקר" שאת חוזרת עליה כמה פעמיים לא מחזיקה מים אם אין טענות הגיוניות או עובדות.
התגובות שלך ובחירת המילים שלך קיצונית,
התחלת עם המילה שקר והמשכת עם פדופיליה.
אז למרות שאמרתי מספר פעמים שאמורים להישמר יחסי עובד-מעבידה את בוחרת להיתעלם ולייחס לי דברים שלא אמרתי, וחוזרת על הטענות שלך כאילו מדובר על התגובה הראשונה בשירשור איזה כיף להעלות גירה, נכון?
ולא פחות חשוב מיחסי עובד-מעבידה מדובר על אנשים בגירים בשוק העבודה ולא על ילדים חסרי ישע.
אבל אם אפשר להכליל ולעשות סלט מהכל ולהוסיף מילה מפוצצת כמו שקר, אז למה לא? נכון?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 28, 2023 11:42 am, סך-הכל נערך פעם אחת
אליפסה​(שולטת)
זאלופון כתב/ה:
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.

כן, באו נסגביר למה זה בסדר לחטוף מישהי, ואז להעביר אותה סדרה של מניפולציות עד שהיא תפתח תלות ותתאהב בחוטף שלה. אז הכל יהיה בסדר. למה שלא ננהל דיון פילוסופי על הלגיטימיות של זה? הבעיה עם דיונים כאלו היא שלא החוש המוסרי מנהל אותם אלא היסחפות קריפית אחר פנטזיה גברית.

זה בסדר גמור להסתכל על מישהי ולהימשך אליה. זה גם בסדר גמור להתאהב במישהי בעבודה. אין שום דבר קריפי או מניפולטיבי בדברים האלו. הבעיה מתחילה כשבאופן מניפולטיבי משתמשים במישהי כדי להשיג ממנה משהו מיני. ופטיש הוא דבר מיני מאוד, גם אם אינו מערב סקס וגינאלי.

שום אדם ולא יעבור ועדת קבלה ללימודי רפואה אם הוא יצהיר שהוא מחפש דרך "בלתי מזיקה" לממש את הפטישים המיניים שלו. הכוח המניע של רופא צריך להיות עזרה לאנשים, לא תאווה מינית. או לא אמור לברור את מטופליו על בסיס סטטוס משפחתי, מראה ושיתוף פעולה עם גישושים מיניים. כמובן שאפשר להיות פסיכופת, לשקר בוועדה, להפוך לגיניקולוג, לגרום לנשים אי נוחות, ולפנטז שהכל בסדר.

להנדס שקרים, להיות מניפולטיבי וחסר אמפתיה - זה הקריפ

מה בעצם הסיפור כאן?
מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה
הוא לא מוצא
אז הוא מחפש דרכים מניפולטיביות לספק את עצמו
במקביל הוא מנהל "דיון" כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר
כשאומרים לא שזה קריפי - הוא מתווכח

מה יותר קריפי מזה?
אליפסה​(שולטת)

במקרה של הפוסט הזה מקבלת השירות לא נפגעת בכלום, היא אמורה לקבל שירות לעילא ולעילא ואמורים להישמר יחסי עובד- מעבידה לכל אורך תקופת העבודה.

בפנטזיה שלך היא לא נפגעת
במציאות היא תפגע
ומה אז? תסגביר לה שבעולם שלנו כל הזמן נפגעים?

אם אכפת לך ממישהי, ולו בצורה המינימלית ביותר, כמו אכפתיות שיש לנו לאדם זר ברחוב, יש דרך לוודא שהיא לא תפגע. משוחחים איתה בגילוי לב, ומבררים מה רצונה. יש סיבה שאתה נמנע משיח כזה. אתה יודע שמרבית הנשים לא ירצו את זה.
אבל החרמנות שלך קודמת.
קריפי כבר אמרנו?
A-paradox
A-paradox • 28 בספט׳ 2023
לא זכור לי מתי קראתי משהו כזה קריפי וקרינג'י בחיי
רוקי א​(נשלט)
אליפסה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
בהנחה שהגבולות שהגדרת נשמרים, כך שהמעסיקה לא מקבלת וייבים מיניים מטרידים, אני לא רואה בעיה מעשית בתרחיש הזה. למעשה, מדובר בווין-ווין: היא מקבלת מנקה נלהב במיוחד ואתה מקבל סוגשל מענה לפנטזיה שלך - וגם קצת כסף מהצד...

הבעיה היא יותר פילוסופית: האם לגיטימי "להשתמש" באדם אחר לצורך סיפוק מיני בהקשר שאינו מיני, כאשר אין ולא יהיה לו מושג שכך נעשה?

דעתי האישית היא שכן, עד גבול מסוים. באופן זה או אחר אנו עושים זאת לזרים כל הזמן: מסתכלים על תחת מזדמן פה, קו לסת מושלם שם.
כאשר קיימת אינטרקציה, הסיטואציה שונה וצריך להזהר יותר שלא לצמצם את האדם שמולנו לכדי אובייקט מיני. ביחסי בעלת בית - מנקה היחסים הם, בראייתי, ממילא כאלה של מימוש צרכים יותר מאשר יחסים בין אישיים, ואני לא רואה בעיה ספציפית במימושו החד צדדי של הצורך המיני, כאמור כל עוד כללי האנטי-קריפ נשמרים. אפור? כן. אבל אפור בהיר.

כן, באו נסגביר למה זה בסדר לחטוף מישהי, ואז להעביר אותה סדרה של מניפולציות עד שהיא תפתח תלות ותתאהב בחוטף שלה. אז הכל יהיה בסדר. למה שלא ננהל דיון פילוסופי על הלגיטימיות של זה? הבעיה עם דיונים כאלו היא שלא החוש המוסרי מנהל אותם אלא היסחפות קריפית אחר פנטזיה גברית.

זה בסדר גמור להסתכל על מישהי ולהימשך אליה. זה גם בסדר גמור להתאהב במישהי בעבודה. אין שום דבר קריפי או מניפולטיבי בדברים האלו. הבעיה מתחילה כשבאופן מניפולטיבי משתמשים במישהי כדי להשיג ממנה משהו מיני. ופטיש הוא דבר מיני מאוד, גם אם אינו מערב סקס וגינאלי.

שום אדם ולא יעבור ועדת קבלה ללימודי רפואה אם הוא יצהיר שהוא מחפש דרך "בלתי מזיקה" לממש את הפטישים המיניים שלו. הכוח המניע של רופא צריך להיות עזרה לאנשים, לא תאווה מינית. או לא אמור לברור את מטופליו על בסיס סטטוס משפחתי, מראה ושיתוף פעולה עם גישושים מיניים. כמובן שאפשר להיות פסיכופת, לשקר בוועדה, להפוך לגיניקולוג, לגרום לנשים אי נוחות, ולפנטז שהכל בסדר.

להנדס שקרים, להיות מניפולטיבי וחסר אמפתיה - זה הקריפ

מה בעצם הסיפור כאן?
מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה
הוא לא מוצא
אז הוא מחפש דרכים מניפולטיביות לספק את עצמו
במקביל הוא מנהל "דיון" כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר
כשאומרים לא שזה קריפי - הוא מתווכח

מה יותר קריפי מזה?

תגובה שכולה אוטופיה , צדקנות, ומוסריות שלא אפשרית בעולם המציאותי. בעולם אוטופי הייתי ממנה אתך לראשת ממשלה.
האם גניקולוג שנמשך לאיבר מין נשי יצהיר שזה אחד השיקולים שהוא בחר במקצוע בוועדת הקבלה? נו על האמת.... צדקנות כבר אמרנו?
רוב התגובה שלך התייחסה למניפולציות ואני מסכים עם הניתוח המציאותי של זאלופון.

לא פחות גרוע היא סוף התגובה שלך שמלאה באי דיוקים (הקלות שבה ניתן לפרסם הודעה כאילו היא נכונה):
רשמת: מישהו רוצה שולטת שתעשה ממנו מנקה- איך את אמורה לדעת על כמות הקשרים הארוכים/קצרים, שהיו לי בקהילה? איך את אמורה לדעת האם גם בימים אלו אני לא בקשר בדיסמי? על סמך הפוסט הזה שכתבתי? גם בפוסט הזה רשמתי באחת הפיסקאות שהחלטתי לא לנסות את הרעיון בשוק העבודה, והעלתי את הפוסט כדיון על הרעיון.
רשמת: הוא מנהל דיון כדי לשכנע את עצמו שהכל בסדר- אני מנהל דיון עם אנשים שחושבים אחרת ממני ואומר את דעתי,
את עצמי אני לא צריך לשכנע. אם לא היו תגובות לפוסט לא הייתי מגיב את דעתי.
לדעתך זה קריפי לדעתי לא, הוד מעלתך משטרת המחשבות.