בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטישים פופולריים לדעתכם

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 7 חודשים • 6 באוק׳ 2023
השאלה שלך הצחיקה אותי, כי -
1. הגדרה למהו פטיש ומהו קינק יש במילון. מילון יש באינטרנט. ויקיפדיה די אפקטיבית כשזה נוגע להסברת מושגים.
2. למה לשאול על פטישים שנפוצים לדעתנו, למה מי אנחנו בכלל ומה אנחנו כבר יודעים על העולם? לדעתי מוטב לשאול מה הפטישים שלנו ועד כמה נראה לנו שהם נפוצים - לגבי עצמנו אנחנו מומחים ממדרגה ראשונה וזה נושא שבו אפשר לסמוך עלינו.
3. אני עדיין אענה עליה כי לדבר על פטישים זה כיף.

אז בלי לגגל, נראה לי שההגדרה של פטיש היא משהו שממש הכרחי לגירוי המיני שלנו, אבל פה בכלוב כשמדברים על פטיש בדרך כלל מתכוונים לקינק שמאד משמעותי עבורנו. משהו שממש ממש מדליק אותנו וסביר שידליק אותנו עם כל פרטנר מחדש, וסביר שתמיד נחפש את זה ונשתוקק לזה. יעני, די קרוב להגדרה המקורית אבל מבלי שהפטיש יהיה דבר שלא ניתן להגיע לסיפוק בלעדיו. נראה לי.

נגיד, בונדג' זה פטיש כזה אצלי. הגבלת תנועה. רצוי עם חבלים כי זה הכי נעים והכי דקורטיבי, אבל עצם הקשירה/ריתוק הם הדבר הבאמת חשוב.
אבל שיבארי זה גם קינק נפרד בפני עצמו, בלי קשר להגבלת תנועה אלא בזכות הטקסיות והתהליכיות והאסתטיקה, התחושה שיוצרים אומנות ביחד והגוף הוא חומר גלם.
וזה לא אומר, למרבה הצער, שאני טובה בזה. כי לא מתאמנת. כבר שנים שלא נגעתי בחבל וסביר להניח שלא אזכור איך עושים את הקשר הכי פשוט.

אם לשפוט לפי הכלוב בתקופה מסויימת, אז דאדי וקטנה הם הקינקים הכי נפוצים בעולם וזה האמאמא של המיינסטרים, לצד הפעלת הרמון. אבל לא נראה לי שזה בדיוק המצב בעולם. האינטרנט מספר לי שפטיש לכפות רגליים הוא הנפוץ בעולם, ואחריו זה ביגוד - עור, לייטקס, תחרה, הרגילים. אני מניחה שבונדג' מאד נפוץ וגם כאב פיזי, פשוט כי הם נכללו בראשי התיבות.

לדעתי גם בצדק כי הם הכי כיפיים וקלילים. אפילו בסטוץ אפשר. אם כי עכשיו שאני חושבת על זה, שיבארי בסטוץ זה חתיכת רעיון מסוכן. אבל בשביל זה המציאו קשירה מעפנה עם החולצה - עושה את הנעימי אך בלי לדרוש מחוייבות. היי, כמו הסטוץ עצמו.

פנטזיית אונס שלי, האינטרנט סיפר לי שזה נורא נפוץ ואילו תגובות בכלוב מספרות לי שזה יחסית נדיר. אז וואלה אין לי מושג. מישהו יודע?

מין אוראלי נחשב פטיש? אנשים לפעמים מדברים על זה כמו שמדברים על פטיש, באותם ניסוחים. בהתלהבות חריגה שכזאת. אבל זה הרי אקט מיני מאד נפוץ. מיינסטרימי. האם אפשר לומר על חדירה וגינלית שהיא פטיש? המילון יגיד שלא, כי זה הבייסליין. ופטיש זה מה שעושה תחושות של הבייסליין למרות שהוא כאילו לא אמור להיות. אז ליקוק כוס - בייסליין? אקסטרא? בשבילי זה בסיסי. אולי זה בעצם הופך את זה לפטיש פאר אקסלנס? כי תוציא לי את האוראלי מהמין והמין יהיה לי מוזר וקצת מביך. אבל זה הרי מין כשלעצמו.

חח. הגדרות זה מתיש icon_razz.gif
חבלים, לעומת זאת. זה לא מתיש כשזה דבר שמתענגים עליו, כשעצם הקשירה היא ההנאה ולא רק התוצאה. זה הקטע בפטיש, לא? לקבל עונג מיני מדבר שאנשים אחרים לא בהכרח מבינים מה מלהיב בו.

רגע, עכשיו אני צריכה לדעת מה חושבים אנשים אחרים בשביל להגיד לעצמי את הפטישים של עצמי? אללי. רק זה היה חסר לי בחיים. לא תודה. פיו, מזל שיש ויקיפדיה icon_razz.gif
cuckold אוהב שלך​(נשלט)

מדוייקת להפליא..חושב בדיוק כמוך,איש איש והנאותיו,זה היופי

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 6 באוק׳ 2023
cuckold אוהב שלך כתב/ה:
קאקולד כמובן,
השפלות מילוליות תוך כדי האקט של המלכה עם הבול שלה כלפי העבד,
שליטה מנטלית ואבסולוטית בעבד מצד המלכה כולל קניות וסחיבתן אחריה בקניון לקראת המפגש שלה עם הבול שלה,כולל שירות והגשה להם תוך כדי ע"פי דרישותיה..
אפטר קייר מתבקש אחרי שקיבלה את מבוקשה..ללקק לה לנקות אותה ולהקשיב ולהכיל בשקיקה את כל מה שהיא חוותה והרגישה ולאהוב אותה כמו שהיא..ללא שום שיפוטיות..
סמוך ובטוח שהמון מתחברים/ות לכך וזו הזוגיות האידיאלית בעיניי..
נכנס ל 20 הפטישים בקלות לדעתי
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 6 באוק׳ 2023
יולי התחילה משהו ואני רוצה להמשיך אותו קצת.
יש פה תגובות מעניינות לשאלה שמעסיקה אנשים מאז שהאתר הזה קיים - רשימת מכולת של פטישים.
אז אולי נדבר שניה על מה זה בעצם ״פטיש״ וננסה להסכים על ההגדרה.
יעזור מאוד לדעת שהמקור לתופעה האנושית הזו הוא איך לא, הדת והאמונה. פטיש במקור התייחס לתופעה בה בני אדם נותנים חשיבות דתית לחפץ דומם. מזוזה, תפילין, צלב, מסבחה. אובייקטים פיזיים פשוטים שמתעלים לסגידה.
ניקח את זה ונשליך על מיניות וגירוי מיני והנה לנו הפטיש שהתכוונו אליו.
לדעתי כמעט כולנו פטישיסטים ברמה כזו או אחרת. זה מנעד, שבקצה האחד שלו במכנה רחב ועדין, יש אדם שנדלק מינית מאישה סמכותית, או חזה גדול במיוחד, וזמ נעים (nice to have) ובצד השני יש מישהו שיכול לגמור מליטוף של עקב סטילטו ורק מזה (must).
אני בכוונה כותב על גברים והפטיש שלהם ותיכף נגיע גם לנשים וההבדל ביניהם.
שני צידי הסקאלה הם בהתאמה לדוגמאות, גירוי עדין שלא עומד בפני עצמו וצריך חיזוקים נוספים, כמו כימיה עם הפרטנרית, סיטואציה סקסית וכו׳, מול אובייקט קר נטול אנושיות, שחשיפה אליו, מביאה בוודאות גבוהה לפורקן מיני, והימנעות ממנו שווה להימנעות מגירוי (בלעדיות). האנשים בקצה השני של הסקאלה הם פטישיסטים מובהקים, וקל לזהות אותם בסיטואציות חברתיות. לא איכפת להם מי האדם שמאכלס את נעל העקב, הם יעשו הכל (או הרבה מאוד) כדי ״לגעת באור״.
יש גם נשים פטישיסטיות מובהקות, אבל הרבה פחות, או שחושפות פחות, בשל קונבנציות חברתיות.
בעיני, פטישיזם נשי קיצוני הוא מקום מעניין לחקור, ומעט הנשים האלה שיצא לי להכיר היו כר פורה לשיאים שלא יאמנו ובצילם קונפליקטים לא פשוטים של חיים בחברה שפחות טולרנטית לדברים כאלה.
על הדרך אני רוצה לציין כמה פטישים שפחות נגעתם בהם ונראה לי שוים ציון על מוזרותם ולא מידת הפופולריות שלהם:
פטיש לגומי - בגדים, נעליים, לייטקס נוזלי
פטיש לקטועי גפיים
פטיש להפרשות הגוף (צואה, שתן וכו׳)
אינפנטליזם - גירוי מיני מחזרה לפעולות הינקות (חיתולים, מוצץ ועוד)
גם CNC (אי הסכמה מוסכם) זה מקום מעניין לחקור (אבל פחות בקלות דעת)
קוקהולד מעניין כי הוא מחייב ביטוח צד ג׳
הפרוותיים - גירוי מיני מלבישת חליפות חיה
מואדיב המשחרר
לפני 6 חודשים • 7 באוק׳ 2023
מואדיב המשחרר • 7 באוק׳ 2023
cuckold אוהב שלך כתב/ה:
קאקולד כמובן,
השפלות מילוליות תוך כדי האקט של המלכה עם הבול שלה כלפי העבד,
שליטה מנטלית ואבסולוטית בעבד מצד המלכה כולל קניות וסחיבתן אחריה בקניון לקראת המפגש שלה עם הבול שלה,כולל שירות והגשה להם תוך כדי ע"פי דרישותיה..
אפטר קייר מתבקש אחרי שקיבלה את מבוקשה..ללקק לה לנקות אותה ולהקשיב ולהכיל בשקיקה את כל מה שהיא חוותה והרגישה ולאהוב אותה כמו שהיא..ללא שום שיפוטיות..
סמוך ובטוח שהמון מתחברים/ות לכך וזו הזוגיות האידיאלית בעיניי..
נכנס ל 20 הפטישים בקלות לדעתי

שליטה מנטאלית זה סוג של דרך לשלוט - זה לא פטיש.
השפלות מילוליות וקוקהולד יכנסו לרשימה
מואדיב המשחרר
יולי Yuli כתב/ה:
1. הגדרה למהו פטיש ומהו קינק יש במילון. מילון יש באינטרנט. ויקיפדיה די אפקטיבית כשזה נוגע להסברת מושגים.
2. למה לשאול על פטישים שנפוצים לדעתנו, למה מי אנחנו בכלל ומה אנחנו כבר יודעים על העולם? לדעתי מוטב לשאול מה הפטישים שלנו ועד כמה נראה לנו שהם נפוצים - לגבי עצמנו אנחנו מומחים ממדרגה ראשונה וזה נושא שבו אפשר לסמוך עלינו.

אז בלי לגגל, נראה לי שההגדרה של פטיש היא משהו שממש הכרחי לגירוי המיני שלנו, אבל פה בכלוב כשמדברים על פטיש בדרך כלל מתכוונים לקינק שמאד משמעותי עבורנו. משהו שממש ממש מדליק אותנו וסביר שידליק אותנו עם כל פרטנר מחדש, וסביר שתמיד נחפש את זה ונשתוקק לזה. יעני, די קרוב להגדרה המקורית אבל מבלי שהפטיש יהיה דבר שלא ניתן להגיע לסיפוק בלעדיו. נראה לי.

נגיד, בונדג' זה פטיש כזה אצלי. הגבלת תנועה. רצוי עם חבלים כי זה הכי נעים והכי דקורטיבי, אבל עצם הקשירה/ריתוק הם הדבר הבאמת חשוב.
אבל שיבארי זה גם קינק נפרד בפני עצמו, בלי קשר להגבלת תנועה אלא בזכות הטקסיות והתהליכיות והאסתטיקה, התחושה שיוצרים אומנות ביחד והגוף הוא חומר גלם.
וזה לא אומר, למרבה הצער, שאני טובה בזה. כי לא מתאמנת. כבר שנים שלא נגעתי בחבל וסביר להניח שלא אזכור איך עושים את הקשר הכי פשוט.

אם לשפוט לפי הכלוב בתקופה מסויימת, אז דאדי וקטנה הם הקינקים הכי נפוצים בעולם וזה האמאמא של המיינסטרים, לצד הפעלת הרמון. אבל לא נראה לי שזה בדיוק המצב בעולם. האינטרנט מספר לי שפטיש לכפות רגליים הוא הנפוץ בעולם, ואחריו זה ביגוד - עור, לייטקס, תחרה, הרגילים. אני מניחה שבונדג' מאד נפוץ וגם כאב פיזי, פשוט כי הם נכללו בראשי התיבות.

לדעתי גם בצדק כי הם הכי כיפיים וקלילים. אפילו בסטוץ אפשר. אם כי עכשיו שאני חושבת על זה, שיבארי בסטוץ זה חתיכת רעיון מסוכן. אבל בשביל זה המציאו קשירה מעפנה עם החולצה - עושה את הנעימי אך בלי לדרוש מחוייבות. היי, כמו הסטוץ עצמו.

פנטזיית אונס שלי, האינטרנט סיפר לי שזה נורא נפוץ ואילו תגובות בכלוב מספרות לי שזה יחסית נדיר. אז וואלה אין לי מושג. מישהו יודע?

מין אוראלי נחשב פטיש? אנשים לפעמים מדברים על זה כמו שמדברים על פטיש, באותם ניסוחים. בהתלהבות חריגה שכזאת. אבל זה הרי אקט מיני מאד נפוץ. מיינסטרימי. האם אפשר לומר על חדירה וגינלית שהיא פטיש? המילון יגיד שלא, כי זה הבייסליין. ופטיש זה מה שעושה תחושות של הבייסליין למרות שהוא כאילו לא אמור להיות. אז ליקוק כוס - בייסליין? אקסטרא? בשבילי זה בסיסי. אולי זה בעצם הופך את זה לפטיש פאר אקסלנס? כי תוציא לי את האוראלי מהמין והמין יהיה לי מוזר וקצת מביך. אבל זה הרי מין כשלעצמו.

חבלים, לעומת זאת. זה לא מתיש כשזה דבר שמתענגים עליו, כשעצם הקשירה היא ההנאה ולא רק התוצאה. זה הקטע בפטיש, לא? לקבל עונג מיני מדבר שאנשים אחרים לא בהכרח מבינים מה מלהיב בו.

רגע, עכשיו אני צריכה לדעת מה חושבים אנשים אחרים בשביל להגיד לעצמי את הפטישים של עצמי? אללי. רק זה היה חסר לי בחיים. לא תודה. פיו, מזל שיש ויקיפדיה icon_razz.gif

1. בואי - בין שנינו - זו היתה שאלה רטורית כי רציתי את ההסבר כאן בשירשור.
2. יש לזה סיבה למה אני רוצה את דעתכם - אספר לך בפרטי אם תירצי ותהיי מסוקרנת - דעתי לא חשובה - דעתכם כן.
3. תודה שענית

אותי מצחיק שרשמת שאת לא בעסק,
נו באמת -
את הכי בעסק!

נ"ב - פנטזיות אונס הן מאוד נפוצות - גם אצל נאנסות וגם אצל כאלה שלא - בעייתי מאוד לממש אותן ולהרגיש שהן באמת משחזרות את החוויה של אונס
כי שוב - ברגע ששיחזרת באמת חוויה של אונס - נאנסת שוב,
בעייתי מאוד.
הייתי מתרחק מזה - ולא אכפת לי מה שאר העולם אומרים.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 7 באוק׳ 2023
שווה לזכור את ההבדל המהותי בין פנטזיה למציאות -
בפנטזיה אתה משחק את כל התפקידים - הנאנס, האונס והצופה מהצד.
במימוש הפנטזיה אתה משחק רק אחד מהם.
מואדיב המשחרר
teacher כתב/ה:
יולי התחילה משהו ואני רוצה להמשיך אותו קצת.
יש פה תגובות מעניינות לשאלה שמעסיקה אנשים מאז שהאתר הזה קיים - רשימת מכולת של פטישים.
אז אולי נדבר שניה על מה זה בעצם ״פטיש״ וננסה להסכים על ההגדרה.
יעזור מאוד לדעת שהמקור לתופעה האנושית הזו הוא איך לא, הדת והאמונה. פטיש במקור התייחס לתופעה בה בני אדם נותנים חשיבות דתית לחפץ דומם. מזוזה, תפילין, צלב, מסבחה. אובייקטים פיזיים פשוטים שמתעלים לסגידה.
ניקח את זה ונשליך על מיניות וגירוי מיני והנה לנו הפטיש שהתכוונו אליו.
לדעתי כמעט כולנו פטישיסטים ברמה כזו או אחרת. זה מנעד, שבקצה האחד שלו במכנה רחב ועדין, יש אדם שנדלק מינית מאישה סמכותית, או חזה גדול במיוחד, וזמ נעים (nice to have) ובצד השני יש מישהו שיכול לגמור מליטוף של עקב סטילטו ורק מזה (must).
אני בכוונה כותב על גברים והפטיש שלהם ותיכף נגיע גם לנשים וההבדל ביניהם.
שני צידי הסקאלה הם בהתאמה לדוגמאות, גירוי עדין שלא עומד בפני עצמו וצריך חיזוקים נוספים, כמו כימיה עם הפרטנרית, סיטואציה סקסית וכו׳, מול אובייקט קר נטול אנושיות, שחשיפה אליו, מביאה בוודאות גבוהה לפורקן מיני, והימנעות ממנו שווה להימנעות מגירוי (בלעדיות). האנשים בקצה השני של הסקאלה הם פטישיסטים מובהקים, וקל לזהות אותם בסיטואציות חברתיות. לא איכפת להם מי האדם שמאכלס את נעל העקב, הם יעשו הכל (או הרבה מאוד) כדי ״לגעת באור״.
יש גם נשים פטישיסטיות מובהקות, אבל הרבה פחות, או שחושפות פחות, בשל קונבנציות חברתיות.
בעיני, פטישיזם נשי קיצוני הוא מקום מעניין לחקור, ומעט הנשים האלה שיצא לי להכיר היו כר פורה לשיאים שלא יאמנו ובצילם קונפליקטים לא פשוטים של חיים בחברה שפחות טולרנטית לדברים כאלה.
על הדרך אני רוצה לציין כמה פטישים שפחות נגעתם בהם ונראה לי שוים ציון על מוזרותם ולא מידת הפופולריות שלהם:
פטיש לגומי - בגדים, נעליים, לייטקס נוזלי
פטיש לקטועי גפיים
פטיש להפרשות הגוף (צואה, שתן וכו׳)
אינפנטליזם - גירוי מיני מחזרה לפעולות הינקות (חיתולים, מוצץ ועוד)
גם CNC (אי הסכמה מוסכם) זה מקום מעניין לחקור (אבל פחות בקלות דעת)
הפרוותיים - גירוי מיני מלבישת חליפות חיה

אתה בהחלט נושא שם שמתאים לך - נתת פה הרצאה מעלפת על פטיש - ואני מסמן אותך כמישהו שהייתי רוצה לשוחח איתו.
(לא מתוך יהירות - אלא מתוך רצון ללמוד)

פטישים הוא בהחלט אחד הנושאים שמרתקים אותי יותר במיניות האדם - ובכלל - מיניות האדם הוא משהו כל כך מורכב ונפלא
בייחוד כשאתה מסתכל פה ימינה ושמאלה בכלוב - יש פה הכל והמגוון מדהים.

תודה המורה על ההרצאה - אשמח לשמור איתך על קשר בפרטי.
מואדיב המשחרר
teacher כתב/ה:
שווה לזכור את ההבדל המהותי בין פנטזיה למציאות -
בפנטזיה אתה משחק את כל התפקידים - הנאנס, האונס והצופה מהצד.
במימוש הפנטזיה אתה משחק רק אחד מהם.

ובגלל זה יש מפנטזים שרוצים להמשיך לפנטז ולא לממש - כי במימוש זה לעולם לא יהיה זהה.
מואדיב המשחרר
teacher כתב/ה:
י

לא הבנתי למה הוא מחייב ביטוח צד ג' - אתה מתכוון לשותף שלישי?
לבול?
או שהבול עלול להיות אלים ויש צורך בביטוח?

לא ממש הבנתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מואדיב המשחרר כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

1. בואי - בין שנינו - זו היתה שאלה רטורית כי רציתי את ההסבר כאן בשירשור.
2. יש לזה סיבה למה אני רוצה את דעתכם - אספר לך בפרטי אם תירצי ותהיי מסוקרנת - דעתי לא חשובה - דעתכם כן.
3. תודה שענית

אותי מצחיק שרשמת שאת לא בעסק,
נו באמת -
את הכי בעסק!

נ"ב - פנטזיות אונס הן מאוד נפוצות - גם אצל נאנסות וגם אצל כאלה שלא - בעייתי מאוד לממש אותן ולהרגיש שהן באמת משחזרות את החוויה של אונס
כי שוב - ברגע ששיחזרת באמת חוויה של אונס - נאנסת שוב,
בעייתי מאוד.
הייתי מתרחק מזה - ולא אכפת לי מה שאר העולם אומרים.

1. ברור, לכן זרמתי icon_smile.gif
2. למה לי בפרטי? ספר לכולם, הכי כיף.

היותי בעסק או לא בעסק - חה. גם אותי זה מצחיק. אבל זה שירות לציבור. לפני ששמתי את זה הייתי מקבלת מלא אדומות עם "מה את מחפשת". אז שיניתי ומסתבר שזה ממש עוזר. אולי זה גורם לי לא לעלות בחיפוש. חח.

לגבי פנטזיית אונס - רגע, רגע. בוא לא ניכנס פה לעולם המופלא של שחזור טראומה, שאין לו דבר וחצי דבר עם פנטזיות מיניות שנועדו להנאה. אף אחד לא משחזר טראומה כי זה היה כיף ובא לו עוד, ולא תמיד זה בכלל נעשה במודע. לפעמים כן, אבל באותה מידה אפשר לנתח כל קינק בעולם ולקשר אותו לטראומה. מה שמחזיר אותי לכך שתמיד עדיף לדבר על החוויות שלנו והתשוקות שלנו ופחות ללכת לכיוון של לנתח אנשים אחרים ולומר מה דוחף אותם לאן.
בגדול - פנטזיית אונס *לא* אומרת שבא לי אונס. זה לא מה שזה. אני משחקת סצנה של אונס עם פרטנר שבחרתי ועם גבולות מוסכמים מראש. לא חייבים לדבר דווקא על זה עכשיו. אני מבינה שזה יחסית קיצוני ובכלל כל התחום של cnc עשוי להיות בעייתי. נראה לי שהרבה אנשים נמשכים לזה, אבל חשוב לי להפריד באופן ברור בין המושג "אונס" כפי שהוא מופיע במילון ובחוק ובשיח הציבורי, לבין המושג "פנטזיית אונס" שבעצם מתאר משהו אחר לגמרי. פנטזיית אונס לא מעידה על רצון להיאנס. נראה לי שזה צריך להיות מובן מאליו, אך לטובת הקורא התמים חשוב לי להבהיר.

טוב, בוא נחזור לחלק הכיפי.

מעניין למה שכיחות מעניינת אותך, בהקשר הזה. הרי סטטיסטיקה לא נותנת לנו מידע על אף פרטנר עתידי או נוכחי. וגם הסטטיסטיקה כשלעצמה לא רצינית פה. או שזאת הייתה הדרך למשוך אותנו בלשון? 🙂 וגם, איזה שיקול אתה מפעיל במה נכנס ומה לא? למשל, "מנטלי זה לא פטיש" - למה מי אתה שתקבע לי? icon_wink.gif
(אני שואלת באמת, מסקרנות כנה כלפי השיקולים שלך).