ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטישים פופולריים לדעתכם

מואדיב המשחרר
לפני 7 חודשים • 7 באוק׳ 2023
מואדיב המשחרר • 7 באוק׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
מואדיב המשחרר כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
השאלה שלך הצחיקה אותי, כי -
1. הגדרה למהו פטיש ומהו קינק יש במילון. מילון יש באינטרנט. ויקיפדיה די אפקטיבית כשזה נוגע להסברת מושגים.
2. למה לשאול על פטישים שנפוצים לדעתנו, למה מי אנחנו בכלל ומה אנחנו כבר יודעים על העולם? לדעתי מוטב לשאול מה הפטישים שלנו ועד כמה נראה לנו שהם נפוצים - לגבי עצמנו אנחנו מומחים ממדרגה ראשונה וזה נושא שבו אפשר לסמוך עלינו.
3. אני עדיין אענה עליה כי לדבר על פטישים זה כיף.

אז בלי לגגל, נראה לי שההגדרה של פטיש היא משהו שממש הכרחי לגירוי המיני שלנו, אבל פה בכלוב כשמדברים על פטיש בדרך כלל מתכוונים לקינק שמאד משמעותי עבורנו. משהו שממש ממש מדליק אותנו וסביר שידליק אותנו עם כל פרטנר מחדש, וסביר שתמיד נחפש את זה ונשתוקק לזה. יעני, די קרוב להגדרה המקורית אבל מבלי שהפטיש יהיה דבר שלא ניתן להגיע לסיפוק בלעדיו. נראה לי.

נגיד, בונדג' זה פטיש כזה אצלי. הגבלת תנועה. רצוי עם חבלים כי זה הכי נעים והכי דקורטיבי, אבל עצם הקשירה/ריתוק הם הדבר הבאמת חשוב.
אבל שיבארי זה גם קינק נפרד בפני עצמו, בלי קשר להגבלת תנועה אלא בזכות הטקסיות והתהליכיות והאסתטיקה, התחושה שיוצרים אומנות ביחד והגוף הוא חומר גלם.
וזה לא אומר, למרבה הצער, שאני טובה בזה. כי לא מתאמנת. כבר שנים שלא נגעתי בחבל וסביר להניח שלא אזכור איך עושים את הקשר הכי פשוט.

אם לשפוט לפי הכלוב בתקופה מסויימת, אז דאדי וקטנה הם הקינקים הכי נפוצים בעולם וזה האמאמא של המיינסטרים, לצד הפעלת הרמון. אבל לא נראה לי שזה בדיוק המצב בעולם. האינטרנט מספר לי שפטיש לכפות רגליים הוא הנפוץ בעולם, ואחריו זה ביגוד - עור, לייטקס, תחרה, הרגילים. אני מניחה שבונדג' מאד נפוץ וגם כאב פיזי, פשוט כי הם נכללו בראשי התיבות.

לדעתי גם בצדק כי הם הכי כיפיים וקלילים. אפילו בסטוץ אפשר. אם כי עכשיו שאני חושבת על זה, שיבארי בסטוץ זה חתיכת רעיון מסוכן. אבל בשביל זה המציאו קשירה מעפנה עם החולצה - עושה את הנעימי אך בלי לדרוש מחוייבות. היי, כמו הסטוץ עצמו.

פנטזיית אונס שלי, האינטרנט סיפר לי שזה נורא נפוץ ואילו תגובות בכלוב מספרות לי שזה יחסית נדיר. אז וואלה אין לי מושג. מישהו יודע?

מין אוראלי נחשב פטיש? אנשים לפעמים מדברים על זה כמו שמדברים על פטיש, באותם ניסוחים. בהתלהבות חריגה שכזאת. אבל זה הרי אקט מיני מאד נפוץ. מיינסטרימי. האם אפשר לומר על חדירה וגינלית שהיא פטיש? המילון יגיד שלא, כי זה הבייסליין. ופטיש זה מה שעושה תחושות של הבייסליין למרות שהוא כאילו לא אמור להיות. אז ליקוק כוס - בייסליין? אקסטרא? בשבילי זה בסיסי. אולי זה בעצם הופך את זה לפטיש פאר אקסלנס? כי תוציא לי את האוראלי מהמין והמין יהיה לי מוזר וקצת מביך. אבל זה הרי מין כשלעצמו.

חח. הגדרות זה מתיש icon_razz.gif
חבלים, לעומת זאת. זה לא מתיש כשזה דבר שמתענגים עליו, כשעצם הקשירה היא ההנאה ולא רק התוצאה. זה הקטע בפטיש, לא? לקבל עונג מיני מדבר שאנשים אחרים לא בהכרח מבינים מה מלהיב בו.

רגע, עכשיו אני צריכה לדעת מה חושבים אנשים אחרים בשביל להגיד לעצמי את הפטישים של עצמי? אללי. רק זה היה חסר לי בחיים. לא תודה. פיו, מזל שיש ויקיפדיה icon_razz.gif

1. בואי - בין שנינו - זו היתה שאלה רטורית כי רציתי את ההסבר כאן בשירשור.
2. יש לזה סיבה למה אני רוצה את דעתכם - אספר לך בפרטי אם תירצי ותהיי מסוקרנת - דעתי לא חשובה - דעתכם כן.
3. תודה שענית

אותי מצחיק שרשמת שאת לא בעסק,
נו באמת -
את הכי בעסק!

נ"ב - פנטזיות אונס הן מאוד נפוצות - גם אצל נאנסות וגם אצל כאלה שלא - בעייתי מאוד לממש אותן ולהרגיש שהן באמת משחזרות את החוויה של אונס
כי שוב - ברגע ששיחזרת באמת חוויה של אונס - נאנסת שוב,
בעייתי מאוד.
הייתי מתרחק מזה - ולא אכפת לי מה שאר העולם אומרים.

1. ברור, לכן זרמתי icon_smile.gif
2. למה לי בפרטי? ספר לכולם, הכי כיף.

היותי בעסק או לא בעסק - חה. גם אותי זה מצחיק. אבל זה שירות לציבור. לפני ששמתי את זה הייתי מקבלת מלא אדומות עם "מה את מחפשת". אז שיניתי ומסתבר שזה ממש עוזר. אולי זה גורם לי לא לעלות בחיפוש. חח.

לגבי פנטזיית אונס - רגע, רגע. בוא לא ניכנס פה לעולם המופלא של שחזור טראומה, שאין לו דבר וחצי דבר עם פנטזיות מיניות שנועדו להנאה. אף אחד לא משחזר טראומה כי זה היה כיף ובא לו עוד, ולא תמיד זה בכלל נעשה במודע. לפעמים כן, אבל באותה מידה אפשר לנתח כל קינק בעולם ולקשר אותו לטראומה. מה שמחזיר אותי לכך שתמיד עדיף לדבר על החוויות שלנו והתשוקות שלנו ופחות ללכת לכיוון של לנתח אנשים אחרים ולומר מה דוחף אותם לאן.
בגדול - פנטזיית אונס *לא* אומרת שבא לי אונס. זה לא מה שזה. אני משחקת סצנה של אונס עם פרטנר שבחרתי ועם גבולות מוסכמים מראש. לא חייבים לדבר דווקא על זה עכשיו. אני מבינה שזה יחסית קיצוני ובכלל כל התחום של cnc עשוי להיות בעייתי. נראה לי שהרבה אנשים נמשכים לזה, אבל חשוב לי להפריד באופן ברור בין המושג "אונס" כפי שהוא מופיע במילון ובחוק ובשיח הציבורי, לבין המושג "פנטזיית אונס" שבעצם מתאר משהו אחר לגמרי. פנטזיית אונס לא מעידה על רצון להיאנס. נראה לי שזה צריך להיות מובן מאליו, אך לטובת הקורא התמים חשוב לי להבהיר.

טוב, בוא נחזור לחלק הכיפי.

מעניין למה שכיחות מעניינת אותך, בהקשר הזה. הרי סטטיסטיקה לא נותנת לנו מידע על אף פרטנר עתידי או נוכחי. וגם הסטטיסטיקה כשלעצמה לא רצינית פה. או שזאת הייתה הדרך למשוך אותנו בלשון? 🙂 וגם, איזה שיקול אתה מפעיל במה נכנס ומה לא? למשל, "מנטלי זה לא פטיש" - למה מי אתה שתקבע לי? icon_wink.gif
(אני שואלת באמת, מסקרנות כנה כלפי השיקולים שלך).

אני אתחיל בסוף כי למה להפסיק את הכיף?
כל דבר במיניות האדם מעניין אותי - שכיחויות במיוחד
הן כוח.
תארי לך שהיו מגלים ש 50 אחוז מהאנשים בעולם אוהבים מאוד פטיש מסויים - האם זה לא היה נותן לפטיש הזה קונצנזיוס?
הוא היה מפסיק להיות פטיש ומתחיל להיות נורמה?
אם תדעי שאחד מכל שלוש גברים הוא נשלט - ויהיו תשע גברים בחדר - האם לא תניחי ששניים מהם או לפחות אחד - נשלטים?
בהנחה והם נבחרו באקראי ולא במכוון.
אם תדעי שכל בני האדם רוצים שלום ושקט ושלווה
לא תנסי לעשות משהו שיעזור?

אני עוד לא יודע בדיוק איך אני אפעיל את השיקול - כי ניראה לי שהגענו ליותר מעשרים חשובים
אם היתה לי סטטיסטיקה זה היה עוזר מאוד - אין פה סקרים בכלוב - נכון?
או סקר אנונימי...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שאלה מעניינת, עם הקונצנזוס. וואלה לא יודעת.
אך שאלת המשך לי - האם זה אמור לשנות לנו אם יש קונצנזוס או לא?
אולי, לא יודעת. אולי זה תלוי.

אם אדע שרוב האנשים רוצים שלום ושלווה אז בוודאי שארצה לעזור. בעצם אני מניחה שרוב האנשים רוצים להיות מאושרים, ואכן משתדלת לעזור כשיש לי הזדמנות.
אבל אם אדע שרוב האנשים רוצים פייסיטינג - איך אוכל לעזור להם? כבר עכשיו אני חושבת שיש הרבה אנשים שזו משאלתם הגדולה, ולא עולה בדעתי מה אני יכולה לעשות למענם. לספק להם את מבוקשם בעצמי אני לא מוכנה. ניסיתי לעוץ להם כיצד לבקש בנימוס, לא יודעת אם מי מהם העריך את זה במיוחד. יש לך עוד רעיונות? לי אין.
מואדיב המשחרר
מואדיב המשחרר • 7 באוק׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
שאלה מעניינת, עם הקונצנזוס. וואלה לא יודעת.
אך שאלת המשך לי - האם זה אמור לשנות לנו אם יש קונצנזוס או לא?
אולי, לא יודעת. אולי זה תלוי.

אם אדע שרוב האנשים רוצים שלום ושלווה אז בוודאי שארצה לעזור. בעצם אני מניחה שרוב האנשים רוצים להיות מאושרים, ואכן משתדלת לעזור כשיש לי הזדמנות.
אבל אם אדע שרוב האנשים רוצים פייסיטינג - איך אוכל לעזור להם? כבר עכשיו אני חושבת שיש הרבה אנשים שזו משאלתם הגדולה, ולא עולה בדעתי מה אני יכולה לעשות למענם. לספק להם את מבוקשם בעצמי אני לא מוכנה. ניסיתי לעוץ להם כיצד לבקש בנימוס, לא יודעת אם מי מהם העריך את זה במיוחד. יש לך עוד רעיונות? לי אין.

קונצנזיוס הוא בהחלט משנה - קחי דוגמא פשוטה ורגישה - גיל ההסכמה.
בכל מדינה הוא אחר - ברור לך?
ובכל מדינה החוק הוא אחר.
בארץ למשל - על כל שמרניותה - גיל ההסכמה הוא 16 אבל אנשים נוטים יותר להסכים שזה 18
אבל לא ככה בהרבה מדינות אחרות - ברומניה למשל אם אני לא טועה - גיל ההסכמה הוא 14 - והיתה
אפילו הצעת חוק לאפשר פורנו לבנות 14 ומעלה.

אבל כאן - המחשבה על לשכב עם בת 14 מזעזעת אותנו כי זה ניראה כל כך לא נכון.
אז מי צודק?
יש יותר רומנים מישראלים - לא?

אנחנו העתקנו מאמריקה ואנגליה המון ממערכת המשפט שלהם - אבל לצורך הדיון - האם את חושבת שגיל ההסכמה הוא נכון במציאות של ימינו?
הרי היום הילדים גודלים ממש מהר - חשופים ליותר ממה שאנחנו נחשפנו - יודעים אנגלית עוד בגיל 9 בצורה מצויינת,
הכל מוקף טלפונים ופורנו והכל נגיש -
וההורמונים - גם הם מתחילים שנה שנתיים יותר מוקדם.

כן - קונצנזיוס משנה.

לגבי האנשים שרוצים לשבת על פנייך או שאת תשבי על פניהם - לא הבנתי למה התכוונת בקטע של הנימוס -
את מתכוונת אלייך - אם מבקשים ממך בנימוס את נעתרת?
או שלא הבנתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 6 חודשים • 8 באוק׳ 2023
אבל לא שאלתי אם קונצנזוס משנה אי פעם למשהו. כמובן שיש לקונספט הזה שימושים בעולם, אחרת לא היה שורד. אך שאלתי האם הוא משנה כשזה נוגע לקינק כזה או אחר. מה אז? האם קינקים ופטישים הם דבר שצריך קונצנזוס או מרוויח ממנו?

לא חושבת שגיל ההסכמה הוא אנלוגיה טובה בהקשר הזה - ולו בגלל שאין בינינו קונצנזוס לגבי זה. וגם בגלל שזה מונח משפטי במהותו, ואילו פטישים ומשמעותם הם עניין הומני יותר.

אז בדברים שאינם חוק ומשפט אלא דווקא אוסף חוויות אינדיווידואליות שכולן חוקיות וחלקן לא נובעות מבחירה חופשית - האם גם שם יש משמעות לקונצנזוס?

לגבי ישיבה על הפנים - אחדד: יש אנשים שמאד רוצים שישבו על פניהם, או שמשתוקקים לשבת על פנים של אחרים, וחרף כל מאמציהם לא מצליחים להשיג זאת.
ליבי יוצא אל האנשים האלה, ואם הייתה לי דרך לעזור להם שלא דורשת ממני לספק את השירות בעצמי - הייתי שמחה לעזור להם.

ומה שניסיתי לומר שם הוא שהעובדה שהתשוקה הנ"ל נראית לי מאד מאד נפוצה, לא תורמת ליכולת שלי לעזור. וגם לא גורעת ממנה. נראה לי שאינה משפיעה כלל. במקרה הזה. בדיוק בגלל שמדובר בתשוקה ולא בדבר מסוג אחר.
מואדיב המשחרר
מואדיב המשחרר • 8 באוק׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
אבל לא שאלתי אם קונצנזוס משנה אי פעם למשהו. כמובן שיש לקונספט הזה שימושים בעולם, אחרת לא היה שורד. אך שאלתי האם הוא משנה כשזה נוגע לקינק כזה או אחר. מה אז? האם קינקים ופטישים הם דבר שצריך קונצנזוס או מרוויח ממנו?

לא חושבת שגיל ההסכמה הוא אנלוגיה טובה בהקשר הזה - ולו בגלל שאין בינינו קונצנזוס לגבי זה. וגם בגלל שזה מונח משפטי במהותו, ואילו פטישים ומשמעותם הם עניין הומני יותר.

אז בדברים שאינם חוק ומשפט אלא דווקא אוסף חוויות אינדיווידואליות שכולן חוקיות וחלקן לא נובעות מבחירה חופשית - האם גם שם יש משמעות לקונצנזוס?

לגבי ישיבה על הפנים - אחדד: יש אנשים שמאד רוצים שישבו על פניהם, או שמשתוקקים לשבת על פנים של אחרים, וחרף כל מאמציהם לא מצליחים להשיג זאת.
ליבי יוצא אל האנשים האלה, ואם הייתה לי דרך לעזור להם שלא דורשת ממני לספק את השירות בעצמי - הייתי שמחה לעזור להם.

ומה שניסיתי לומר שם הוא שהעובדה שהתשוקה הנ"ל נראית לי מאד מאד נפוצה, לא תורמת ליכולת שלי לעזור. וגם לא גורעת ממנה. נראה לי שאינה משפיעה כלל. במקרה הזה. בדיוק בגלל שמדובר בתשוקה ולא בדבר מסוג אחר.

ומה היה קורה אם היית מתאהבת לגמרי באדם שהפטיש שלו הוא ישיבה על פנייך?
בכלל - אני מניח שאת נשלטת - זה פרקטיקה דיי נפוצה אצל נשלטות
אם היית מאוהבת באינדוידואל שידעת שזה מענג אותו
לא היית מנסה פעם אחת?

תני אנלוגיה יותר טובה לדעתך - ובואי ננתח את זה יחד.

70 אחוז מהעולם אוהב להסניף ישבן
מה יקרה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
LOL, למה אתה מניח שאני נשלטת? icon_smile.gif
(אני צוחקת כי בתגובה שלי דווקא דמיינתי יותר את ההיבט הפמדומי. אני גם לא חושבת שזה משנה בכלל לצורך השרשור הזה. אבל אם זה מעניין מישהו אז אני מתחלפת).

כשאני מאוהבת בבן אדם ספציפי אז אני רוצה לשמח ולענג אותו וגם רוצה לנסות את הדברים שהוא אוהב בשביל להבין אותו יותר. אבל איך זה קשור לסטטיסטיקה? האם זה משנה אם הדברים שהוא אוהב נפוצים או לא?

נניח ש-70 אחוז מהעולם אוהב להסניף ישבן. מה אפשר לעשות עם המידע הזה? אנקדוטה מעניינת, כמובן. אבל איך זה עוזר ליותר אנשים להסניף יותר ישבנים?
מואדיב המשחרר
יולי Yuli כתב/ה:
LOL, למה אתה מניח שאני נשלטת? icon_smile.gif
(אני צוחקת כי בתגובה שלי דווקא דמיינתי יותר את ההיבט הפמדומי. אני גם לא חושבת שזה משנה בכלל לצורך השרשור הזה. אבל אם זה מעניין מישהו אז אני מתחלפת).

כשאני מאוהבת בבן אדם ספציפי אז אני רוצה לשמח ולענג אותו וגם רוצה לנסות את הדברים שהוא אוהב בשביל להבין אותו יותר. אבל איך זה קשור לסטטיסטיקה? האם זה משנה אם הדברים שהוא אוהב נפוצים או לא?

נניח ש-70 אחוז מהעולם אוהב להסניף ישבן. מה אפשר לעשות עם המידע הזה? אנקדוטה מעניינת, כמובן. אבל איך זה עוזר ליותר אנשים להסניף יותר ישבנים?

למה?
בגלל דברים שכתבת לי כמובן.

אז היית מנסה או לא - בינתיים את רק מתחמקת מתשובה ישירה.
או שבעצם אמרת - שאם את מאוהבת את מנסה הכל - גם דברים שפחות ניראים לך - ולכן היית מנסה.

אם שבעים אחוז מהעולם אוהב את זה
אפשר לעשות עם זה המון!

קחי דוגמא פשוטה
בושם בריח תחת

מכירת תחתונים משומשים באופן חוקי - אתה בא לחנות והמוכרת מורידה את התחתון ומוכרת לך ושמה חדש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אמרתי, אמרתי. הבנת נכון. הרבה דברים אני מוכנה ורוצה לעשות מתוך אהבה.
כאמור יחס אישי לחוד וסטטיסטיקה לחוד.

כן, על הפן העסקי לא חשבתי. מסכימה שמבחינה מסחרית יש הרבה מה לעשות עם מידע סטטיסטי.

אז... בקרוב ליין מוצרים? icon_wink.gif
מואדיב המשחרר
יולי Yuli כתב/ה:
אמרתי, אמרתי. הבנת נכון. הרבה דברים אני מוכנה ורוצה לעשות מתוך אהבה.
כאמור יחס אישי לחוד וסטטיסטיקה לחוד.

כן, על הפן העסקי לא חשבתי. מסכימה שמבחינה מסחרית יש הרבה מה לעשות עם מידע סטטיסטי.

אז... בקרוב ליין מוצרים? icon_wink.gif

קודם תשיגי לי את הסטטיסטיקה - אם אראה בהמשך שיש המון מסניפי ישבן -
באחוזים ניכרים מתוך הנשלטים
(או מסניפי כפות רגליים)
או כל פטיש אחר שימושי -
אולי נפתח מכון להסנפות - אנא אערף?

הרי ידוע שיש ביקוש למלכות בתשלום - כי אין מספיק מלכות רגילות שיקחו כל נשלט עם פטיש ויספקו לו אותו.
ואני הכי נגד מלכות בתשלום -
מצד שני -
מכירת תחתונים משומשים - בשמחה.
מכירת נעליים/גרביים מסריחות - בשמחה.

נ.ב - אני נגד מלכות בתשלום פשוט כי לדעתי שליטה צריכים לעשות מאהבה -
ואני לא רואה סשן בתשלום - כמשהו שאפשר לקרוא לו שליטה -
אלא מימוש פנטזיה בתשלום.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 6 חודשים • 9 באוק׳ 2023
אני חושבת שאין *בכלל* מלכות רגילות שיקחו כל נשלט עם פטיש ויספקו לו אותו.

That is not how we operate icon_wink.gif