סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים ממאדים ושולטות מנוגה

רוקי א​(נשלט)
לפני 6 חודשים • 28 באוק׳ 2023

נשלטים ממאדים ושולטות מנוגה

רוקי א​(נשלט) • 28 באוק׳ 2023
ההבדלים הקיימים בעולם הונילי בין גברים לנשים, כשצד אחד אומר/מתכוון/פועל באופן מסוים, בלי להיות מודע שיתכן והצד השני מפרש זאת שונה, הפער הזה יכול לקבל העצמה בעולם השליטה עקב תוספת התפקידים נשלט/שולטת.

לדוגמה: אם נשלט מציע את עצמו כנשלט שירות לשולטת וכותב לשולטת באחת ההודעות : "בחיים עצמם אני שונה מאוד: אני תחרותי, ווינר, יש לי מטרות".
ובמידה ואותה שולטת מחפשת נשלט שישמש כמשרת קבוע ל: ניקיון/פוט פטיש/וואטאבר ואותו נשלט גם מחפש קשר מסוג זה אז לדעתי השולטת אומרת לעצמה: "כל נשלט שלישי אומר לי את זה, מה איכפת לי מה הוא עושה בחיים אם הוא אמור לשמש כשטיח ולנקות פנלים".
ומבחינתך הנשלט- גם כשמדובר על קשר שהמהות שלו לתת שירות ולהיות שימושי עבור השולטת, הנשלט אולי מפחד ללכת לאיבוד בתוך הקשר ומעונין להזכיר לעצמו את העוגן שיש לו בעולם הרגיל.
המשפט שכתבתי יכול להיות רלונטי אולי לחלק מהנשלטים בתחילת דרכם. זה משפט שאני השתמשתי בו לפני הרבהההה שנים, בפרופיל אחר, כשעדין לא הכרתי אף שולטת מהאתר והיו לי הרבה חששות להיכנס לעולם השליטה כנשלט. השתמשתי במשפט הזה אולי פעם וחצי ומיד הבנתי ש: when you need to shoot shoot don't talk
כשהכוונה, אם אני מציע את עצמי כנשלט שירות אז מיותר לזיין את השכל על דברים שלא קשורים ואם השולטת תרצה לדעת עוד פרטים על תכונות האופי שלי היא כבר תשאל ואז אוכל לספר.

אם יש לכם משפט שאמרתם או אמרו לכם והבנתם את הפער/ צורך/חוסר ההתאמה בין הציפיות של כותב המשפט לבין איך הצד השני מפרש את המשפט, אנא שתפו : ).

המשפט (שיוצר את הפער) יכול להאמר בכל שלב בחיי הקשר: בתחילת הקשר/שלהי הקשר/ כשמרגישים שהקשר לקראת סופו.
וגם המשפט יכול להיאמר בקשרים שמטרתם שונה: היכרות למצוא פרטנר.ית לסשנים קבועים/ קשר ששואף ל 24/7 (עד כמה שניתן) /FLR או כל קשר אחר בין נשלט לשולטת.

אני פירטתי, בדוגמה שנתתי מדוע לדעתי המשפט לא מתפרש טוב אצל השולטת ובצדק, אבל כמובן שאין צורך לפרט אם נראה לכם שיחסית מובן מדוע המשפט לא מתקבל טוב בצד המקבל ולא משרת את המטרה של כותב המשפט.
StreetCat
StreetCat • 28 באוק׳ 2023
אני אומרת מפורשות שאני לא מחפשת להכיר ובכל זאת פונים אלי (אחרי שקראו את הפרופיל לטענתם)..
אז כנראה שהבעיה שגברים פה בארץ לא יודעים לקרוא עברית... או משהו כזה.

והתשובה הרגילה שלי בנושא:
אישה שתחפש מוצר - תדע למצוא אותו. תאמין לי שאנחנו יודעות לעשות שופינג,גם אונליין.

אישה שמחפשת קשר/אישיות - תרצה שיתיחיסו אליה כאישה ולא כמוצר,לכן כל משפט שתגיד שקשור אל השירות שאתה מציע/ השירות שהיא ( לתחושתך) מחפשת, יכול לפגוע בסיכויי שלך.
לעומת משפט שפונה אליה דווקא בגלל מי שהיא, מה שמייחד אותה בפרופיל/בלוג שלה- יכול להעלות את הסיכויים שלך למענה.
    התגובה האהובה בשרשור
רוקי א​(נשלט)
StreetCat כתב/ה:
אני אומרת מפורשות שאני לא מחפשת להכיר ובכל זאת פונים אלי (אחרי שקראו את הפרופיל לטענתם)..
אז כנראה שהבעיה שגברים פה בארץ לא יודעים לקרוא עברית... או משהו כזה.

והתשובה הרגילה שלי בנושא:
אישה שתחפש מוצר - תדע למצוא אותו. תאמין לי שאנחנו יודעות לעשות שופינג,גם אונליין.

אישה שמחפשת קשר/אישיות - תרצה שיתיחיסו אליה כאישה ולא כמוצר,לכן כל משפט שתגיד שקשור אל השירות שאתה מציע/ השירות שהיא ( לתחושתך) מחפשת, יכול לפגוע בסיכויי שלך.
לעומת משפט שפונה אליה דווקא בגלל מי שהיא, מה שמייחד אותה בפרופיל/בלוג שלה- יכול להעלות את הסיכויים שלך למענה.

סטריט קאט- מקווה לענות לתגובה שלך עד מחר (היה לי לילה לבן).
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2023
מה אתה רוצה אבל איפה הפואנטה
רוקי א​(נשלט)
אולי לא הייתי מספיק ברור בהודעה הראשונה שלי, אז אחדד למה התכוונתי.
נתתי דוגמה על עצמי שבה משפט שאמרתי הוא פחות מקובל לסוג הקשר שהצעתי את עצמי, אבל לא היה ביכולתו לפגום בקשר העתידי, ובדיעבד אני מודע לכך שכנראה המשפט שאמרתי (סיפרתי על תכונות אופי של עצמי בלי שנשאלתי) כנראה שנסך בי ביטחון כשהייתי לגמרי חדש בעולם השליטה.

למעשה התכוונתי, שאם מישהו זוכר משפט שאמר, ושעל פניו מדובר על משפט שפחות מקובל שיאמר בהקשר שהוא נאמר, אבל הבנתם את הפסיכולוגיה/מניע של אותו משפט ולכן המשפט לא אמור היה לפגום ביכולת שלכם לעמוד בציפיות של הקשר המוצע (אבל הצד השני לא הבין את המניע לאמירת המשפט ולכן פירש את המשפט פחות טוב).