סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפנטז על ביזאר קל וכבד

nice dog{צייתן}
לפני 5 חודשים • 7 בנוב׳ 2023

מפנטז על ביזאר קל וכבד

nice dog{צייתן} • 7 בנוב׳ 2023
הרבה מאוד זמן אני מפנטז על כך שכמה נשים עושות עליי ביזאר קל כבד ביחד ולמען האמת עדיין לא התנסתי בזה, כל פעם נאמר לי אין לי, לא היום ,לא עושה ביזאר וכו". האם כשאהייה אסלה לנשים ואריח אטעם את כל החרא הרוק ההפלצות והפיפי שלהן זה יהיה מסריח ודוחה, ובכך יוציא לי את הפנטזיה מהראש? את האמת זה מאוד מחרמן אותי, האם זה סוטה מדיי? האם לנסות ולהמשיך לחפש את הנשים שיסכימו לכך? או לרדת מזה?
Boy Toy
Boy Toy • 7 בנוב׳ 2023
אם הייתי בנעליים שלך הייתי מנסה את זה קודם כל עם אחת, וגם זה בצורה מדורגת:
קצת השתנה על הגוף, ולטעום אותה ככה בקטנה אחרי שהיא מסיימת בשירותים. לראות איך זה מרגיש ואם זה עובר לי בטוב.
זה מספיק מסובך לקבוע עם כמה אנשים לארוחת ערב, אז לקבוע דבר כזה שהוא גם ככה חריג ועוד עם כמה נשים שונות שיגיעו יחד זה משימה קשה ביותר..אז אם אתה כבר טורח לארגן דבר כל כך מורכב כדאי מאוד שלא תחטוף רגליים קרות ברגע האחרון או גרוע מכך - תוך כדי. ואז כל הנוכחים יצאו עם טעם רע (במקום רק אתה 😜).
    התגובה האהובה בשרשור
nice dog{צייתן}
nice dog{צייתן} • 7 בנוב׳ 2023
תודה .
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 7 בנוב׳ 2023
לפני שנים 2 מלכות עשו עלי ביזאר קל.
גן עדן.
ממליץ מאוד אם יתאפשר לך.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2023
ממליץ לך בכל הקשור למימוש פנטזיות מיניות בכלל ופנטזיות ביזאר בפרט, להיכנס לקשר אוהב וארוך טווח.

תהיה עם מישהי שאתה אוהב, תעשה לה טוב בחיים, תעניק לה ותתן לה ואולי היא תזרום ותעשה עליך ביזאר כי היא אוהבת אותך.

זו פנטזיה שנפוצה בעיקר אצל גברים ודורשת הרבה פתיחות ואומץ מהצד השני. הדרך המהירה, הבטוחה והיעילה ביותר היא פשוט להיות בזוגיות. עם מישהי לא שיפוטית כמובן.