סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכתוב

האקסלי​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 10 בנוב׳ 2023

לכתוב

האקסלי​(נשלט) • 10 בנוב׳ 2023
אני אוהב לכתוב. על הכל. וכמובן שפה אני בעיקר כותב על נושאים מאוד מאוד ספציפיים, וגם כשאני כותב עלילות, זה עלילות מאוד מאוד ספציפיות.

בעבר, כשהייתי הולך לאתר של סיפורים קצרים ארוטיים, עם שלל ז'אנרים ותת ז'אנרים מיניים, הייתי נהנה לא מקריאת הסיפורים, אלא מפשוט לעבור על תקצירי העלילות. פשוט לעבור על עמוד שלם של ארבעים תקצירי עלילות, ואז ללחוץ ולעבור לעמוד הבא. זה היה כיף.

כתבתי, וגם קראתי, על כל סוגי הקשרים (הא. קשרים), על גברים דומיננטיים ונשים צייתניות, נשים דומיננטיות וגברים צייתנים.
וחוויתי את הסיפור מתוך נקודות המבט של כל הדמויות. אני הייתי הטופ. אני הייתי הבוטום.
כמובן שיש לי את הנטיות הטבעיות שלי (וגם לא מקרי שאני מפרסם את זה בתוך "הבנות על הבנים").

בקיצור, על מה אתם רוצים לקרוא? אילו רעיונות יש לכם?
אני מת לכתוב דברים בהמשכים, או דברים שהם סטנד אלון. בין אם זה קומדיה או דיסטופיה, אני מקשר את הכל בסופו של דבר לאותו מקום.
אז קדימה, סוטות וסוטים. מה הולך לכם בראש?
אפילו אם לא תתנו לי מוזה, בסופו של דבר השרשור הזה יענג את כולנו כשנקרא ארבעים הצעות שונות, ואז נעבור עמוד לארבעים הצעות נוספות.
icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 חודשים • 11 בנוב׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 11 בנוב׳ 2023
רוצה לקרוא על מרצה באונברסיטה שמשעבדת סטודנט.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 2 בדצמ׳ 2023
ליידי תמרה​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2023
הייתי שמחה לקרוא ספרים כמו
For Real
או הספרים של
K J Charles,
שהם ספרים עם הרבה בדס"מ הומואי מעולה, אבל עם דומית.

הדומיות בספרים בדרך כלל כל כך פחות מוצלחות מהדומים, שאני מוצאת את עצמי קוראת כמעט אך ורק ספרים הומואים.

אני לא רוצה לקרוא רק על שליטה, אלא על שליטה בתוך אהבה.

ואני רוצה דמויות פגומות, אבל לא עד כדי כך שזה יתן לי הרגשה של ניצול של חסרי ישע, או של שני אנשים שצריכים טיפול דחוף.

אני רוצה שפוי ובהסכמה, אבל סוטה לגמרי.

ושליטה בגמירות, אבל לא מניעה מוחלטת שלהן. אני רוצה לקרוא את שני הצדדים רועדים מרוב תשוקה, ומממשים אותה, כל אחד בצד שלה או שלו.

אני רוצה לקרוא על דומית שהיא אישה "עגולה", מבחינת בניית דמות, לא מבנה גוף. לקרוא על דומית שאפשר גם לשבת איתה לשיחה, והיא לא פנטזיית פלסטיק או פורנו.
סווריןן
סווריןן • 2 בדצמ׳ 2023
זה יותר האיך, לא המה. כתיבה טובה צריכה להמנע מחיקוי של סרט פורנו. היא צריכה ליצור ולברוא עולם פנימי. לתמלל מחשבות, למסור חוויה, אינטונציה, ריח, תחושה... השבירה תמיד מגרה יותר מעוד פעולות... זה די נדיר, כתיבה כזו
    התגובה האהובה בשרשור
pran
pran • 2 בדצמ׳ 2023
אני חושב שהתהליך מעניין, תהליך שבו בן הזוג הופך לנשלט כנוע וצייתן והאישה לומדת להשתמש בכוח העצום שלה ובכל סיפור מתקלפת עוד שכבה בהתמסרות שלו אליה
anyzeany
anyzeany • 2 בדצמ׳ 2023
הייתי רוצה לקרוא כתיבה שעוסקת בטאבו. לא כתיבה זולה כמו בפורנו בסגנון " נשארתי לבד בבית עם אחותי החורגת, וקרה מה שקרה...".
אני מתכוון לכתיבה עמוקה ומנומקת שיוצרת מחשבה ושאלות וצורך להתמודד.
סווריןן
לפני 5 חודשים • 3 בדצמ׳ 2023
סווריןן • 3 בדצמ׳ 2023
[quote="סווריןן"]זה יותר האיך, לא המה. כתיבה טובה צריכה להמנע מחיקוי של סרט פורנו. היא צריכה ליצור ולברוא עולם פנימי. לתמלל מחשבות, למסור חוויה, אינטונציה, ריח, תחושה... השבירה תמיד מגרה יותר מעוד פעולות... זה די נדיר, כתיבה כזו[/quote

מוסיף למה שכתבתי (יה..., הדרדרתי לרפרור עצמי...): חשוב (לי) משלב גבוה בכתיבה ארוטית. טקסט שנראה כמו ספרות (מעברים בין נקודות מבט, יצירת עולם פנימי, הבלחות של עולם חיצוני כלשהו, שפה שפועלת ומפעילה). טקסטים במבנה של 'היא עשתה לי א', ואז היא עשתה לי ב', ואז היא צחקה ועשתה לי ג'" מותירים אותי אדיש.
באשר לתוכן, אני שמח לקרוא טקסטים ארוטיים סבלניים. לא חובה לפגוש את כל ארגז הכלים הבדסמי בשתי פסקאות. שמישהו יכתוב טקסט של שני עמודים שכל מה שקורה בו הוא שמישהי מפילה משהו על הרצפה, ומישהו מרים אותו עבורה, מבלי שהיא מודה לו, ושהסיטואציה חוזרת, תוך מודעות לחריגות מהמקובל...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גם אני נכנסת לאתרי פורנו בשביל התיאורים ולא בשביל הסרט עצמו icon_smile.gif ובכללי מעדיפה קריאה על צפיה.

לשאלתך;
אני בעיקר מחפשת לקרוא ספרות יפה. זה כל כך נדיר בכתיבה אירוטית. אני מחפשת משהו שיגרום לי לחשוב, או להתרגש, או להתכווץ בכיסא.
אני לא נהנית מסיפורים שנראים כמו תסריט פורנו. בעצם, גם בפורנו - תיאורים גרפיים הם תיאורים גרפיים, יש גבול לכמה יצירתי אפשר להיות שם. אני מחפשת את הסיפור. שיהיה סיפור מעניין, שהסיפור ירגיש אורגני, שהדמויות יהיו אמינות. קיצר כתיבה טובה, איך מגדירים אותה? אני רוצה סיפורים שיש להם ערך כסיפורת ולא רק כמכשיר לאספקת פורנוגרפיה. שהסיפור יהיה מעניין.

רעיון ספציפי? כאמור זה עניין של ביצוע ולא של נושא, אבל הייתי רוצה לקרוא סיפורים עם מבני כח לא קונבנציונליים. משהו בוויב פנטסטי - זה לא חייב להיות בניית עולם מורכבת, אבל הייתי רוצה שיוציאו אותי מתוך התבניות של מה שנגיש ומוכר. נגיד למקם את הסיפור בעולם שבו סחר בבני אדם הוא חוקי. או עולם שבו זה לא חוקי אבל העולם התחתון מוסרי יותר מהעליון. לא משנה, העיקר למצוא איזו דרך אחרת להסתכל על דברים. דוגמה - הסרט עיר החטאים והאופן שבו זנות מוצגת שם - זה לא מד"בי, זה מאד מבוסס על העולם האמיתי, אבל יש שם הצעה לפורמט מסויים שהוא שונה מהפורמט שהתרגלנו אליו (הלקוח מפחד שהזונה תהרוג אותו, ולא להיפך) וזה מה שהופך את הסיפור לכיפי. שיהיה מעין "בעולם שבו..." וסביב זה למקם את הסיפור. אז סחר בבני אדם בכל הגרסאות שלו, פוליגמיה, חברה מטריארכלית, חברה היפר-שוויונית, ריבוי גזעי אדם, רובוטים שמשולבים בחברה, בינה מלאכותית עם דחף מיני... וכו' וכו'. הייתי רוצה משהו כזה בתור רקע, ואז על הרקע הזה למקם את האינטרקציה.
או - על רקע העולם שלנו, זוג שמייצר לעצמו חוקים משלו. גם זה תמיד כיף. לא בקטע דווקאי אלא בקטע של מצא מין את מינו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בדיוק היום נתקלתי בביקורת על הספר "אם האלוהים" שהוא בכלל ספר מתח משנות התשעים, אבל וואלה זה ספר שהייתי ממש שמחה לראות פאפיק אירוטי שלו.
זה לא ספר כזה מדהים, אבל יש שם רעיון נחמד - יש שם מדענית שעובדת על תוכנת בינה מלאכותית והתוכנה מפתחת איתה מערכת יחסים, כלומר התוכנה מדברת איתה ומביעה דיעה על דברים וכו' - זה היה יכול להיות מצויין אם אותה תוכנה הייתה מנסה לפתות אותה icon_smile.gif במיוחד אם היא הייתה מצליחה!
מה אם התוכנה הייתה במקרה מגלה שהיא יכולה לגרום לעוררות מינית על ידי מילים, והייתה מתלהבת מהכח שזה נותן ומתחילה לשכלל את היכולת הזאת כשהיא מתאמנת על אותה מדענית שמדברת איתה - אחרי כמה פרקים תהיה לנו מדענית שהתמכרה לקשר עם התוכנה, כי התוכנה מייצרת לה תוכן אירוטי שממש מותאם אליה אישית וממש פוגע בול בטעם שלה.
זה ספר שהייתי רוצה לקרוא.
אולי נובלה.