שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבר בן 19 ואישה בת 39

Bluecollar​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 14 בנוב׳ 2023

גבר בן 19 ואישה בת 39

Bluecollar​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2023
למה? למי יישבר הלב? למה נשים רעות? למה אין צדק בעולם?
Shish​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 15 בנוב׳ 2023
Shish​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2023
מסוכן, לא? 19 זה ממש ממש צעיר.
זוכרת אותי בת 19, לא הייתי נותנת לי להתקרב גם אל מי שהיה אז בגילי.
אלו שנים מעצבות וצריך יותר בגרות כדי להיות מוכן, לדעתי האישית.
סביבות 25 האונה הקדמית מסיימת להתפתח ואז אפשר להתחיל להשתולל...
    התגובה האהובה בשרשור
StreetCat
StreetCat • 15 בנוב׳ 2023
בעיני אין בעיה אם יש פער של מעל עשור, אבל תלוי מה הגילאים.
מסכימה מאוד עם shish - גיל 19 זה גיל שבו המוח עוד לא בוגר מספיק.
גם אם האדם הכי בוגר שיש, ועבר המון בחיים והכי מוכן לחיי זוגיות ובדסמ - פער כזה הוא גדול מידי בעיני ומשפיע לרעה על הצד הצעיר
Grey / Green
Grey / Green • 15 בנוב׳ 2023
תעשי מה שנעים לך
MyLexicon

אז היא עושה בני 19

MyLexicon • 15 בנוב׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
תעשי מה שנעים לך
wolf heart​(נשלטת)
wolf heart​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2023
לא. מניסיון של "הקטנה" בקשר, המגדר של המבוגר לא משנה, מה משנה זה פער הגילאים. ועם כל הפנטזיה שבדבר וכמות הפעמים שכתבתי על זה- בסופו של דבר זה לא בריא. אבל לא שופטת, תעשו מה שבא לכם (:
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2023
עד כמה שזה אכזרי, ולעיתים לא פייר, האחריות לקשר כזה היא קודם כל על הנשלט.
כמובן שאם השולטת מזהה נשלט שהוא שבר כלי, עומד להיתפרק, עולם השליטה משפיע עליו רע מאוד, אז ראוי שלא תשתף פעולה, ורצוי שגם תתן לו עצה/ות שלדעתה יכולות לעזור לו בהשתלבות הדרגתית בעולם השליטה (בגלל זה חשובה שיחת תיאום ציפיות, לפני קשר כזה, גם מבחינת השולטת, שלא "יישב לה על המצפון").

לדעתי, זה מאוד תלוי בעוצמת הפנטזיות שיש לנשלט הצעיר, ככול שהפנטזיות הן "הארד קור" ואותו נשלט בדק את מימוש הפנטזיה במציאות (אפילו פעם אחת), והרגיש שיש מצב ש "אין לו גבולות", אז עם כל קושי של הדבר (ויש הרבה קושי) הייתי ממליץ לו לחכות לפחות מספר שנים, להתגבש כאדם, להוכיח לעצמו שהוא כן יכול לחיות חיים בלי התערבבות בעולם השליטה, ואז, לאחר מספר שנים להיכנס לעולם השליטה בהדרגה (זאת עצה מניסיוני האישי).

אבל, אם מדובר על נשלט, שרק מנסה, בודק, או הפנטזיות שלו הן פחות קיצוניות, והוא מרגיש צורך לבדוק את הנטייה המינית שלו ולחוש עד כמה הוא מחובר לעולם השליטה, סוג של "ניסוי וטעייה" ויש לו תחושה שהוא לא ישאב ללא מעצורים לעולם הבדסמ אז לא אמורה להיות בעיה בקשר כזה (קשר עם שולטת שמבוגרת ממנו ב 20 שנים).