אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה "מוצצת" או "מוצץ" הפכו למילות גנאי?

דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 19 בנוב׳ 2023

למה "מוצצת" או "מוצץ" הפכו למילות גנאי?

דוק_בי​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2023
מי מבין למה האקט המיני המרגש ביותר הפך למבזה, למשפיל? הרי הפה רגיש יותר מכל איבר אחר, הפה והלשון מאפשרים עינוגים מדהימים, הרי המשמעות הסמלית של בליעת הזרע משלימה את האקט הפיזי יותר מכל אקט אחר... מבינים למה זו קללה?
Obsessive

Re: למה "מוצצת" או "מוצץ" הפכו למילות גנ

Obsessive • 19 בנוב׳ 2023
דוק_בי כתב/ה:
מי מבין למה האקט המיני המרגש ביותר הפך למבזה, למשפיל? הרי הפה רגיש יותר מכל איבר אחר, הפה והלשון מאפשרים עינוגים מדהימים, הרי המשמעות הסמלית של בליעת הזרע משלימה את האקט הפיזי יותר מכל אקט אחר... מבינים למה זו קללה?

משעמם לך, אה?
Floating
Floating • 19 בנוב׳ 2023
לך תזדיין.
סנטוריון
סנטוריון • 19 בנוב׳ 2023
Floating כתב/ה:
לך תזדיין.

טכנית, רק חזרת על השאלה שלו. (:
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 19 בנוב׳ 2023
קשור לשמרנים כנראה.
וכנראה שתמיד נחשבו למילות גנאי.
Pom
Pom
Pom • 19 בנוב׳ 2023
כמו יא מזדיין או יא מזדיינת....
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 בנוב׳ 2023
אין לי תשובה בשבילך אבל יש לי אנקדוטה:

לפני תריסר שנים עלתה קבוצת הכדורגל הפועל ראשון לציון לליגת העל והשמחה היתה רבה. אלא שעם כל הכבוד לשמחה, גם כסף צריך, ובשביל כסף צריך ספונסר. למזלה של הקבוצה, רשת מוכרת למוצרי תינוקות הציעה להעניק לה חסות בסכום נאה, בתמורה לכך ששמה יתווסף לשם הקבוצה, כמקובל.
שקלו קברניטי הקבוצה את ההצעה מכל צדדיה, שקלו ושקלו - ולבסוף חתמו על הסכם חסות עם חברה אחרת, אף על פי שזו הציעה להם רק מחצית מהסכום.
וכך הפסידו כולם: הקבוצה נטולת המשאבים מעיר היין נשרה בחזרה לליגה השנייה בתום העונה, ומשאר העולם נגזל האושר שבקבוצת כדורגל ששמה בישראל הוא: הפועל "מוצצים" ראשון לציון.
    התגובה האהובה בשרשור
סנטוריון
סנטוריון • 19 בנוב׳ 2023
ל"נקבת האדם" יש מניפסטו שלם שמדבר על הדברים האלה. ממליץ לך לבדוק את הפרופיל והבלוג שלה.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
אין לי תשובה בשבילך אבל יש לי אנקדוטה:

לפני תריסר שנים עלתה קבוצת הכדורגל הפועל ראשון לציון לליגת העל והשמחה היתה רבה. אלא שעם כל הכבוד לשמחה, גם כסף צריך, ובשביל כסף צריך ספונסר. למזלה של הקבוצה, רשת מוכרת למוצרי תינוקות הציעה להעניק לה חסות בסכום נאה, בתמורה לכך ששמה יתווסף לשם הקבוצה, כמקובל.
שקלו קברניטי הקבוצה את ההצעה מכל צדדיה, שקלו ושקלו - ולבסוף חתמו על הסכם חסות עם חברה אחרת, אף על פי שזו הציעה להם רק מחצית מהסכום.
וכך הפסידו כולם: הקבוצה נטולת המשאבים מעיר היין נשרה בחזרה לליגה השנייה בתום העונה, ומשאר העולם נגזל האושר שבקבוצת כדורגל ששמה בישראל הוא: הפועל "מוצצים" ראשון לציון.

מצחיק ברמות אחרות 😄😄😄