שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות עם שליטה נשית

feetForLife​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 23 בנוב׳ 2023

זוגיות עם שליטה נשית

feetForLife​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2023
אני ובת הזוג שלי מאוד אוהבים ומאוד מחוברים אחד לשנייה,
עם הזמן היא נפתחת יותר לעולם השליטה אך זה לא בוער בה (היא לא שולטת מלידה).
אני מרגיש שהיא כן נהנית לשלוט בי במיטה בסיטואציות מסוימות (עם פוט פטיש, השפלות מילוליות ועוד כל מיני דברים).
אני מגיל צעיר אוהב כפות רגליים ועם השנים התחברתי ללהיות נשלט ואני נהנה מתחושת ההשפלה. אני כן חווה איתה את הדברים שחשובים לי וזה נחמד/סבבה לה לשלוט בי לפעמים.
ביום יום אני בכלל לא אוהב להיות נשלט, במיטה אני אוהב את זה מאוד (וגם לא תמיד, לפעמים אני מעדיף סקס טוב).
הצפייה בפורנו והנגישות של תכנים גורמת לפתח פנטזיות כאלה ואחרות (לאוו דווקא שארצה להתנסות בהן במציאות) וזה לפעמים קצת מבלבל, הרבה פעמים כשאני לא ליידה אני מאונן על דברים כאלה כי רוב הפעמים לא יוצא שהיא שתשלוט בי וירטואלית.
לפעמים חסר לי לחוות שליטה יותר אגרסיבית, יותר משפילה וזה משהו שהיא לא תוכל לתת לי (היא מרגישה שהיא אוהבת אותי וקשה לה תפיסתית להשפיל אותי יותר מדי, אבל היא כן באה לקראתי), השאלה מה הדרך הנכונה בשבילי להתמודד עם זה? אני מרגיש שאני כן מקבל את רוב הדברים שחשובים לי ממנה בתחום המיני.
נ.ב. ממש לא בטוח שהייתי רוצה לחוות במציאות את השליטה ״האגרסיבית והמשפילה״ שיש לי בראש, וירטואלית זה אכן מדליק.
אשמח לשמוע את הגיגי מחשבותיכם.
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2023
אף אחד לא מקבל אף פעם את כל מה שהוא רוצה.
על פניו נשמע שיש לך זוגיות ובת זוג נפלאה וקשובה שגם משתפת איתך פעולה.
זכית.
אין לך עם מה ''להתמודד''. אתה לא נמצא בסיטואציה קשה ובלתי אפשרית.
אשר לפנטזיות, פנטזיות הן נפלאות, אבל לא כולן נועדו או חייבות להתממש. הן דרך מצויינת לפרוק ולספק את הצורך בדברים שאין ביכולתך להשיג.

נ.ב
אתה מקבל את רוב הדברים ממנה.
תבדוק שגם היא מקבלת ממך.
    התגובה האהובה בשרשור
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2023
זוג פלוס כתב/ה:
אף אחד לא מקבל אף פעם את כל מה שהוא רוצה.
על פניו נשמע שיש לך זוגיות ובת זוג נפלאה וקשובה שגם משתפת איתך פעולה.
זכית.
אין לך עם מה ''להתמודד''. אתה לא נמצא בסיטואציה קשה ובלתי אפשרית.
אשר לפנטזיות, פנטזיות הן נפלאות, אבל לא כולן נועדו או חייבות להתממש. הן דרך מצויינת לפרוק ולספק את הצורך בדברים שאין ביכולתך להשיג.

נ.ב
אתה מקבל את רוב הדברים ממנה.
תבדוק שגם היא מקבלת ממך.

תודה על התגובה, אכן אני בודק איתה ויש לנו שיחות כנות בנושא, היא אכן מסופקת וזה משתפר עם הזמן (לשנינו), אני מרגיש עולם הפורנו והפנטזיות מאוד מבלבל 😅
אני יודע שמאוד מדליק אותי הדברים היותר קיצוניים בשליטה, אבל לא בטוח שהייתי רוצה לנסות (לדוגמא להיות קאקולד נשמע מדליק, 99% שבמציאות לא הייתי נהנה).
אני מסכים שאי אפשר לקבל את הכול מבת הזוג, לא רק בנושאים מיניים, דווקא בגלל שאני רואה לנו עתיד ורוד ביחד ורוצה להקים איתה משפחה, לפעמים זה קצת מלחיץ לחשוב שאני מפנטז על דברים אחרים ולפעמים רוצה לחוות שליטה שבאה ממש ממנה והרבה פעמים זה לא קורה.
מצד שני אני מרגיש שאני מקבל המון ובכללי מענה לרוב הצרכים והרצונות המיניים שלי
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 חודשים • 24 בנוב׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בנוב׳ 2023
קוקהולד/קאקולד
באמת לא כדאי להגשים.
אולי אחרי הרבה שנות נישואים אם מתחילים להשתעמם. חחח

אבל שירות ( אם אתה אוהב לשרת אותה), פוט פטיש, רימינג,
שליטה באורגזמה. אפשר לנסות לשלב בנישואים.

על השאר אפשר לפנטז ולכתוב פוסטים בכלוב.
זה מה שאני עושה. חחחח
סווריןן
סווריןן • 24 בנוב׳ 2023
נראה לי שאתה במצב טוב, עם בת זוג שרואה במין דרך להתחבר אליך, ללא קשר לפעולות שעושים. לא העברת תסכול בפוסט שלך, כך שאין סיבה שלא תחשוב על עצמך כטייל שמתכננן קדימה המון טיולים במקומות אקזוטיים, שחלקם אולי לא יממש.
אנשים משתנים, וכך גם בת זוגך. לפעמים מאוויים מסויימים יתפוגגו, ולפעמים היא דווקא תרצה לממש אותם אתך.
יש גם דרכים שונות לממש פנטזיות. את הפנטזיה שאזכרת, קקולדינג, לא חובה לממש כלשונה כדי שהיא תהיה חלק מהמשחק הזוגי. היא יכולה, למשל, להעמיד פנים שהיא משוחחת עם מישהו בטלפון, או חוזרת מדייט עם מאהב. לפעמים, זה יפעיל אותך במידה מספקת, מבלי התסבוכת האיומה של צלע שלישית ממשית (דמיין, למשל, כמה מייגע זה עלול להיות למצוא לה פרטנר מושך מספיק, דיסקרטי, לא מטומטם, שיודע להעלם כשצריך, ללא הבל פה מצחין וכיוב'...)
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 24 בנוב׳ 2023
סווריןן כתב/ה:
נראה לי שאתה במצב טוב, עם בת זוג שרואה במין דרך להתחבר אליך, ללא קשר לפעולות שעושים. לא העברת תסכול בפוסט שלך, כך שאין סיבה שלא תחשוב על עצמך כטייל שמתכננן קדימה המון טיולים במקומות אקזוטיים, שחלקם אולי לא יממש.
אנשים משתנים, וכך גם בת זוגך. לפעמים מאוויים מסויימים יתפוגגו, ולפעמים היא דווקא תרצה לממש אותם אתך.
יש גם דרכים שונות לממש פנטזיות. את הפנטזיה שאזכרת, קקולדינג, לא חובה לממש כלשונה כדי שהיא תהיה חלק מהמשחק הזוגי. היא יכולה, למשל, להעמיד פנים שהיא משוחחת עם מישהו בטלפון, או חוזרת מדייט עם מאהב. לפעמים, זה יפעיל אותך במידה מספקת, מבלי התסבוכת האיומה של צלע שלישית ממשית (דמיין, למשל, כמה מייגע זה עלול להיות למצוא לה פרטנר מושך מספיק, דיסקרטי, לא מטומטם, שיודע להעלם כשצריך, ללא הבל פה מצחין וכיוב'...)

אני מסכים איתך, זה כנראה יהיה מוזר עבורה כרגע לדבר על זה (אני משוכנע שזה יספק אותי במידה גבוהה - גם מבלי לנסות במציאות), אבל היא כן מתחברת לשליטה במידה מסוימת (וממש לא אוהבת שאני שולט בה - גם מחוץ למיטה חחח).
יכול להיות שעם השנים היא תיפתח לזה יותר, אבל קורה פעם בתקופה שיש לה יציאות כאלה שממש מדליקות אותי (פעם באמצע הסקס שאלתי אותה אם התחילו איתה לאחרונה והיא סיפרה שכן וגם הוא הסתכל לה על הכפות רגליים וזה מאוד הדליק אותי)
feetForLife​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 27 בנוב׳ 2023
feetForLife​(נשלט) • 27 בנוב׳ 2023
תודה לכולם, אשמח לשמוע דעות נוספות