סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלף /ת, מי הם?

Springit
לפני 5 חודשים • 25 בנוב׳ 2023

מתחלף /ת, מי הם?

Springit • 25 בנוב׳ 2023
האם מתחלפים הם מתחלפים ביחסי השליטה ביניהם?
או בכלל מתחלפים ברצונם להתנסות במגדר אחר?
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 25 בנוב׳ 2023
מתחלפים זה בדרך כלל לכיוןן יחסי שליטה.

אוהבים לשלוט ולהישלט.
לפעמים תקופה תקופה ולפעמים אפילו באותן הסשן.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
הם מתחלפים ביחסי השליטה ביניהם או עם בני הזוג הבאים.
בכל מקרה לדעתי מתחלפים הם מתקדמים מינית יותר מאיתנו (שלא התחלפו) כי הם עברו התפתחות אבולוציונית מהירה.
מוצאת את עצמי מקנאה בהם לא פעם.
אגב למי שחושב שזו בעיה אז אנחנו הבעיה. לא הם.
    התגובה האהובה בשרשור
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2023
המכשפה בג'ינס כתב/ה:
הם מתחלפים ביחסי השליטה ביניהם או עם בני הזוג הבאים.
בכל מקרה לדעתי מתחלפים הם מתקדמים מינית יותר מאיתנו (שלא התחלפו) כי הם עברו התפתחות אבולוציונית מהירה.
מוצאת את עצמי מקנאה בהם לא פעם.
אגב למי שחושב שזו בעיה אז אנחנו הבעיה. לא הם.

מסכימה בעניין הקנאה האמת. אני מוצאת שכמה שאני מנסה לחקור גם את הצדדים היותר חשופים ורוצים עטיפה והגנה שלי, בסופו של דבר המשיכה שלי לאקטים ספציפיים או לדינמיקה מאוד מאוד ספציפית בה לא אהיה בדיוק שולטת אולי, אבל עדיין אהיה בשליטה, בכל מקרה מעלה בי איזושהי רתיעה. זאת כנראה מתוך הניסיון שלי עם אקטים שעברתי עם אנשים שלא הקשיבו לי ולא לקחו אותי ברצינות כאדם שלא נהנה להיות סאב, ועשו אקטים שלא היו לי טובים ולא גרמו לי להרגיש בטוחה ושרואים אותי כאדם.

אני כן חושבת שלצערי היות ועולם הבדסם מאוד נכנס לפעמים לתפקידי מגדר גם לא בכוונה, נשים שולטות לא תמיד יכולות לאפשר לעצמן לחקור את הצדדים הללו בעצמן, כי כל כך קשה במילא להילקח ברצינות כשולטת שהיא בת אדם עם רגשות ורצונות ולא כבובת מין שתגשים פנטזיות. אז מהניסיון שלי, להפגין "הנה, קח את המושכות" גרם ישר לא-נשים לתפוס אותי כאדם שכנראה פחות אכפת לו מה יקרה איתו, כי עובדה שעכשיו אני לא שולטת בסיטואציה (אני לחלוטין לא חושבת שזה אכן המצב המחשבתי עבור א-נשים סוויצ'ים, אלא מציאות די מרה ומתסכלת של איך זה להיות דומית במילא כאישה לא נלקחת ברצינות, ואז מעין עד שכבר נלקחתי ברצינות, יש תפיסה מגדרית שצצה במידה ואני מעוניינת לחקור את הקונספט של להיות עטופה ומוחזקת בעצמי)

אני ממש חושבת שלא הבעתי את עצמי ברור כאן, כי זה כנראה אחד הנושאים הכי פחות ברורים לי בעצמי בימינו ואני לא יכולה לחקור אותם בלי פרטנר-ית שהיו חד משמעית אדם שאני סומכת עליו
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2023
נשלטים
A-paradox
A-paradox • 25 בנוב׳ 2023
חרטטנים.
Story​(נשלטת)
Story​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2023
אין על להתחלף icon_smile.gif
lola lolita​(נשלטת)
lola lolita​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2023
נשלטים, שיודעים גם לשלוט.
אני שולטת מצויינת אבל במהות המינית שלי אני נשלטת.
anyzeany
anyzeany • 25 בנוב׳ 2023
כל פעם מחדש, הכלוב מתגלה כמקום ששונא שדברים לא מתנהלים לפי החוקים וההגדרות שהוא המציא לעצמו.
דוגמא טובה לזה, היא השאלה "מתחלף/ת, מי הם?"
מה זה משנה מי הן/ם? זה מי שהן/ם. פשוט מאוד!
השוקע
לפני 5 חודשים • 26 בנוב׳ 2023
השוקע • 26 בנוב׳ 2023
רבי יהודה היה נותן בהם סימנים