צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לך "תתמודד איתה"

Wellwelll
לפני 5 חודשים • 29 בנוב׳ 2023
Wellwelll • 29 בנוב׳ 2023
נשים, וגם גברים, מנסים להעלות את הערך שלהם בעיני בן/בת הזוג הפוטנציאלי ולהרגיש מוערכים יותר.
עקרונית הדרך של "האם תדע להתמודד איתי" נשמעת לי יהירה וחסרת בטחון, אפילו שאולי יש גם בעלות ובעלי בטחון עצמי שיאמרו כך.
אני חושב שזה נופל בהגדרה של שיט טסט, כלומר דרך של הבחורה לבחון האם אתה מתרגש ממנה יתר על המידה
יותר ממה שהיא בעצם שווה .
מי שיודע לא להתרגש מזה, מרויח. אם זה חוזר על עצמו יתר על המידה בצורה מטרידה,
אולי צריך להתקדם...
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 29 בנוב׳ 2023
תן לה אחת וזהו יעני, היא שלך
Dark Ace
Dark Ace • 29 בנוב׳ 2023
Hazel כתב/ה:
אני נתקל במשפט "אז אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם מישהי כמוני?" בלא מעט פלטפורמות.
אין לי מושג למה שמישהיא תעיד על עצמה שהיא כל כך מורכבת ומסובכת, עד כדי כך שזה אתגר להיות איתה בקשר.
מן הסתם כל קשר הוא אתגר, כי כולנו שונים, וקשר דורש פשרה והקרבה כדי שהוא יצליח,
אבל הנשים האלה פשוט באות בהצהרה שהן הולכות לעשות לך בכוונה חיים לא קלים/ את המוות,
ואם תעמוד בכל האתגרים שהיא הציבה, אז אולי יצא מזה משהו.
אולי, לך תדע, בדרך כלל אלה סתם זיוני שכל של משועממות שצריכות ולידציה מגברים זרים.

אף פעם לא הייתי עם אחת כזאת, מבחינתי זה בזבוז גמור של זמן, אני מעדיף להיות לבד מאשר עם כלבה מעצבנת שחושבת שהשמש זורחת לה מהתחת.

בול
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
בטבע, בעלי חיים רעילים "מזהירים מראש" באמצעות צבעים עזים ובולטים.

אנחנו לא כל כך שונים בעצמנו.

מה רע בצבעים עזים ובולטים 😢

זה גם סימן לחיזור
Vanila princess
לפני 5 חודשים • 2 בדצמ׳ 2023

Re: לך "תתמודד איתה"

Vanila princess • 2 בדצמ׳ 2023
GlamFetishDom כתב/ה:
לאחרונה (ולא רק לאחרונה) נתקלתי בכמה וכמה פרופילים של נשים שמעידות על עצמן כי הן בעלות תכונות אופי רבות הסותרות אחת את השנייה ולבסוף שואלות משהו בסגנון של "אז אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם מישהי כמוני?" אם לרגע ניקח את השאלה הזו אל מחוץ לעולם המשחקים של הבדסמ גרידא ונמקם אותה בעולם מערכות היחסים הכללי, אז נצטרך לשאול את השאלה: למה בכלל אני צריך להתמודד איתך? מה כל כך מיוחד בך שאני צריך לבחור אותך, הבעייתית, שאצטרך "להתמודד איתה"? למה לי בכלל להיכנס לעולם של כאבי ראש עם מישהי שמעידה על עצמה שהיא ככל הנראה כאב ראש? מה הופך אותך בדיוק לפרס כזה גדול, לגביע הקדוש של בן זוגך העתידי? או במילים נוסח שוק מחניודה - למה מי את בכלל?? פרופילים מהסוג הזה הם בשבילי דגל אדום. ובשבילכם?

יש מצב שמסתתרות אחרי המילים האלו הרבה חוסר בטחון או/ו מנגנוני הגנה.
עם זאת, אל תשכח שאנחנו בעידן שערך של א.נשים נשפט לא מעט עפ"י מראה חיצוני
אז ייתכן שמשם הן קיבלו את הרעיון הזה.
תפנה למי שהפרופיל מושך אותך ואל תנסה ל"חנך"
אם מישהי כזו בכל זאת מעניינת אותך תפתח שיח ותראה אם זה רלוונטי עבורך מקסימום תגלה שרק הפרופיל לא טוב.

אני בכלל גם לא מבינה אנשים עם פרופילים ריקים/ שום התייחסות אפילו לא כללית על המראה שלהם ועוד כלמיני תופעות בסגנון.
אז כל אחד ומה שמפריע לו
ממתק צילי חריף
לפני 5 חודשים • 3 בדצמ׳ 2023
ממתק צילי חריף • 3 בדצמ׳ 2023
נדמה לי שבדרך ילדותית וחסרת בטחון היא מאתגרת אותך להצליח להתמודד איתה.

...May the lord have mercy upon your soul