סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התמודדות עם ה-"דרופ" לאחר שחרור מנעילה ממושכת

Aristotle​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 2 בדצמ׳ 2023

התמודדות עם ה-"דרופ" לאחר שחרור מנעילה ממושכת

Aristotle​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2023
שלום לכולם!

השרשור הזה מופנה בעיקר לשולטות ונשלטים, בעיקר כאלו שמתעסקים במניעת אורגזמות, כלובונים וכו'.

בגדול, אני רוצה לדבר על תופעה שאני חווה באופן אישי והיא "דרופ" די משמעותי אחרי תקופות ממושכות יחסית של מניעה (אני די מתחיל בתחום אז מבחינתי זה אומר שבוע+).

הדרופ מתבטא בסוג של "reset" טוטאלי, ירידת חשק גם בהיבט המיני וגם במנטליות הכנועה שאני מגיע אליה אחרי כמה ימים של מניעה.

אני מניח שזה משהו שמתעצם ככל שמאריכים את פרק הזמן של המניעה...

איפה זה פוגש אתכם ומה אתם עושים (או עושות 😈) כדי להתאושש מהדרופ הזה?
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 2 בדצמ׳ 2023
מוכר מאוד.
גם חוויתי על עצמי וגם כל הבלוגים הייעודיים מדברים על זה.
קודם כל נתחיל עם זה שזה טבעי
כי כל הדופמין שהבאתם לרמות שיא יורד בבת אחת ועולים הורמונים אחרים.
אז לקבל בהבנה.

הדרך הכי טובה להתאושש מזה מניסיוני
זה שהמלכה ישר איך שאתה גומר, תפעיל אותך ותשפיל אותך.

מהדברים הבסיסיים לדוגמא
השפלות.
שתצווה עליך לבלוע את הזרע.
ללקק ולעסות לה את כפות הרגליים.
להעניק לה רימינג.
ועד לעד הגבול שהדמיון שלכם מגיע.

כאשר ישר לאחר הגמירה היא מחזירה אותך למקום, הרבה יותר קל להתמודד עם זה. כי המוח מקשר את הגמירה עם המשך הכניעה.

ומה שנישאר עדיין ולא משתקם מהר, בשביל זה המציאו ב bdsm עונשים, לא?

icon_smile.gif

ואם היא לא מהסוג המבקש ( כמו אצלי והמלכה הונילית ) ישר פשוט תתחיל אתה לשרת אותה ולעשות לה דברים. לאלץ את עצמך.
פישוטו
פישוטו • 2 בדצמ׳ 2023
אני מנצל אה הרגע הזמני הזה של אובדן ההתמסרות להזכיר לה שיש כלים במטבח ולקבוע עם חברים לשחק בסוני.

אבל לרגע ברצינות, את התחושות שתיארת עוד לא מצאתי איך לבטל לגמרי. אבל הgo to שלי בימים כאלה זה קודם כל להיזכר... להיזכר כמה כיף היה לך, כמה רצית, כמה היא הייתה גאה בך וכמה אתה מחכה להתאושש בשביל לעשות את זה שוב. תדבר עם המלכה שמנעה ותעשומשילה מסכמת לתקופת המניעה, מה היה כיף מה פחות מה היה מצחיק - זה ישחרר אותך. כמו שחקן אחרי משחק כדורגל, מת לשים עוד גול אבל אחרי 90 דקות ריצה הריאות שלו קרסו.

ומעבר לזה במהלך המניעה תמיד יש דברים שאתה מזניח באיזשהו אופן. תחביבים או חברים שלא היית נוכח איתם מספיק בגלל החרמנות. אני מנצל את הימים האלה בשביל להתמקד בהם
StreetCat
StreetCat • 2 בדצמ׳ 2023
אשיב מהצד השני,
בתור התחלה, לשים לב שיש את הדרופ הזה
משני הצדדים.

אישית אני מושכת את התשוקה והשימוש גם אחרי השחרור מהנעילה ואחרי הגמירה, כך שזה לא יסתיים ישר בשחרור הזה אלא כשאני קבעתי.
זה לא תמיד אפשרי, אבל זה המטרה והיעד.

ואח"כ לתת מקום לדרופ, מה שהנשלט צריך.
זה מאוד שונה מאחד לאחד.
אפשר לתת משימות קטנות וקלות יותר כדי להחזיר אותו לתלם.
לתת לי לשרת אותי בדרכים שלא עשה כשהיה נעול, ושמורים רק למצב הביניים הזה של הדרופ.
כך שלא כל השירות וההתמסרות יהיו בהכרח קשורים למצב הנעול אלא גם מעבר לכך.