שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כותבות: מתי היתה הפעם הראשונה שראית ונגעת באיבר מין גברי?

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 4 חודשים • 8 בדצמ׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 8 בדצמ׳ 2023
Leaker כתב/ה:
לקרוא את השרשור הזה, לחוש בושה קולקטיבית, ולא להבין איך עדיין נותנים לגברים לנהל את העולם

וזה נראה בכיוון להתדרדר יותר
מומין
מומין • 8 בדצמ׳ 2023
במקלחות בצבא 🫡
StreetCat
StreetCat • 8 בדצמ׳ 2023
מומין כתב/ה:
במקלחות בצבא 🫡

מתי הפכת לאישה?🤔 ואיך היה המגע??
#מתמקדת_בעיקר
מומין
מומין • 8 בדצמ׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
מומין כתב/ה:
במקלחות בצבא 🫡

מתי הפכת לאישה?🤔 ואיך היה המגע??
#מתמקדת_בעיקר

אוף נו רק רציתי להיות חלק ):
--Nir--
--Nir-- • 8 בדצמ׳ 2023
Leaker כתב/ה:
לקרוא את השרשור הזה, לחוש בושה קולקטיבית, ולא להבין איך עדיין נותנים לגברים לנהל את העולם

למה בשם כל השדים גבר אמור לחוש ״בושה קולקטיבית״ בגלל שיש גברים אחרים חארות? יש פה עוד כמה הודעות שמכניסות אותנו לסל הזה כמו מישהו שחש צורך להתנצל בשם אותם חארות.

נשגב מבינתי העניין הדפוק והנוראי הזה.

תכלס גם עבורי הפעם הראשונה שראיתי איבר מין גברי (לא שלי) היתה טראומתית וגם הפעם הראשונה שבה שלי נחשף מול מישהי היתה טראומתית ובכפייה.
(למרות שהשרשור בכלל מיועד לנשים ולחוויות טובות אבל נראה שזו במה טובה לשים בה זין)
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני 4 חודשים • 9 בדצמ׳ 2023
אני לא זוכרת.
אבל זה תמיד היה בקטע סקרן ומתעניין (כנראה שאני ה-1%...).
אני מניחה שהראשון היה של אבא שלי, כי רציתי לראות איך זה נראה. אין לי זיכרון קונקרטי של זה, אני יודעת בעיקר מסיפורים.
היה לי בן דוד די קרוב שקצת קטן ממני, מניחה שראיתי איך החליפו לו חיתולים.
הצפייה הראשונה המודעת - הלכתי לישון אצל בן דוד רחוק יותר, אחד שלא היה בינינו קשר רציף במיוחד. אבל הוא היה מאוד בקטע של משחקי רופא וחולה, וניסה לשדל אותי לשחק איתו גם כן.
לא היתה לי בעיה רצינית עם זה, ואני זוכרת שהזין עצמו לא הפריע לי, אבל הפתיע אותי (ולא בקטע טוב) שהאשכים כאלו מקומטים ובלתי אסתטיים בעליל.

לראות פות, אגב, לא היתה חוויה יותר חיובית בשבילי.
אני לא בטוחה שאמא שלי כיבדה את הגבולות שלי, או חשבה בכלל שיש לי כאלו בהקשר הזה. לא תמיד הייתי מוכנה לעירום שלה בפניי, מה גם שהוא נעשה בסיטואציות כאלה של "אין ברירה", אז חוויתי את זה כאיזשהו סוג של חוסר יכולת שלה לגונן עליי, הן מהעולם והן מפני עצמה.
וגם חברות בנות היו בקטע של משחקי רופאה וחולה, וחקירה של אוננות. שזה לא רע כשלעצמו, אבל איך פופולרי לומר היום - זה תלוי הקשר.
רוצה עוד​(מתחלפת)
רוצה עוד​(מתחלפת) • 9 בדצמ׳ 2023
פעם ראשונה שראיתי, הייתי בת 12 ונכנסתי למקלחת כשאבא שלי היה שם מאונן - אז זה נראה לי זין ענק ומפחיד, סגרתי את הדלת ולא דיברתי איתו על זה מעולם
פעם ראשונה שראיתי זין שנשלף מולי זה עם המורה שלי למדעים, הייתי בת 15 והיינו לבד בכיתה כשהוא הניח את ידו על המפשעה שלו והוציא מן הרוכסן זין זקור וקטנטן ונתן לי לגעת בו. זה היה מגרה נורא ועד בוף השנה חיכיתי להמשך ודמיינתי עוד אירועים, אבל שום דבר לא קרה - למזלי!
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 9 בדצמ׳ 2023
בגיל 3 אולי, כשהתקלחתי עם אבא שלי. ראיתי הכל - הוא התקלח ערום מן הסתם.
מתי נגעתי? בגיל 13 כזה, מישהו בטיול בבית הספר דחף את הזיקפה שלו בין שתי משענות של כסאות באוטובוס, שישבתי בהם. הוא היה עם מכנסיים ואני הייתי בהלם מהגודל. לקחתי עיפרון ולחצתי על הזין איתו, להבין אם זה אמיתי או לא. הם צחקו (על רעיון העיפרון). אני גם.
רוצה עוד​(מתחלפת)

נראה שאצל הדתיים נהנים הרבה יותר ומוקדם יותר

רוצה עוד​(מתחלפת) • 9 בדצמ׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
כיוון שחוויות שליליות לא חסרות פה, אכתוב על הפעם החיובית הראשונה שלי.

כבר ידעתי איך זין נראה מקרוב מידי לצערי.
היינו שנינו תמימים יחסית (הוא יותר ממני), שנינו מרקע דתי מיידי.
ופשוט זוכרת איך שיחקתי לו בזין, מוקסמת מהמרקם, התחושות, הביצים שהרגישו אחרת, עד שגמר לי על היד והרגל והזין התרכך חזרה לאט.
זה הצחיק אותי, לא חשבתי שהוא יגמור רק ממגע של היד, הוא קצת נעלב מזה.. אבל סה"כ לקח ברוח טובה והתפייסנו בנושא.

אני טועה?