לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבולוציה של נשלט פטישיסט

רוקי א​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 7 בדצמ׳ 2023

אבולוציה של נשלט פטישיסט

רוקי א​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2023
לאחר הרבההה שנים של רדיפה אחר מימוש פטישים, בקשרים קצרי/ארוכי טווח, מרגיש לאחרונה, בפעם הראשונה שמיציתי.
חשוב לציין ש "המיצוי" הגיע לאחר שמימשתי את כל הפטישים הכי קיצוניים שהיו לי (והם היו קיצוניים).

כרגע מרגיש כמו בצל, שקילפו אותו שכבה אחר שכבה וכל שכבה שקולפה, ציפיתי להגיע לנחלה (לקשר ארוך הטווח שמתאים לי) וזה לא קרה.

לדעתי, פטיש שיש רצון עז לממש אותו, והוא לא ממומש, נהפך להיות לסוג של "מפלצת" פנימית, שדורשת את המימוש שלה בכל מחיר. הפטיש נהפך להיות סוג של צורך שלא ישקוט, עד אשר יבוא לידיי ביטוי במציאות, פטיש בגודל נמלה נהפך לפיל, כל זמן שהוא לא ממומש.

מצד אחד, מימוש הפטישים במציאות גרם לי להיות הרבה יותר מדויק עם הנטייה המינית שלי, לדעת מה יותר או פחות מתאים לי, ולקבל איזונים במציאות לגבי הפטישים שמומשו, וזה מאודדדד משחרר.
מצד שני, כרגע מרגיש שכמיות האנרגיה והמשאבים של חיים פטישיסטים לא שווים את ההשקעה, במיוחד אחרי הפידבקים והאיזונים שקיבלתי במציאות מההתנסויות שלי.

לאחר יותר מ 10 שנים, זאת הפעם הראשונה שאין לי את הצורך העז והרצון להשקיע את כמויות האנרגיה הנדרשות בקשרים חדשים.
מרגיש בסוג של: פרשת דרכים, דרך חדשה, חישוב מסלול מחדש.

אשמח מאוד לשמוע מנשלטים שחוו את השלב הזה.
אשמח אם תשתפו את התחושות ואיך המשכתם, המצאתם את עצמכם מחדש, מהשלב הזה.
StreetCat
StreetCat • 7 בדצמ׳ 2023
יוצאים מהפנטזיה, יוצאים מהפטיש, ומתחילים לחפש מערכת יחסים זוגית שניתן לשלב בה את הפטישים בצורה שתתאים לשני הצדדים.
כל עוד מחפשים רק להגשים ולממש פטיש - זה ישאיר אותך חסר.
כשבונים זוגיות, בלי קשר אל הפטיש, אלא זוגיות בה הבדסמ משמש כחלק, כנדבך נוסף לה - מגלים עולם מופלא ומרגש שממלא ונותן תחושת סיפוק גם בדברים הכי קטנים.
    התגובה האהובה בשרשור
FootJunky
FootJunky • 7 בדצמ׳ 2023
לא ידעתי ולא חשבתי שזה אפשרי "למצות" פטישים,
זו נטייה / העדפה מינית הרי,
כמו שאדם לא יכול למצות / להיפרד מהסטרייטיות שלו או מהגיי-איות שלו
איך הוא יכול למצות פטישים?

הלוואי וגם אני אמצה יום אחד, זה באמת יכול להיות מתיש מאוד -
ומגביל מאוד - לחפש רק פרטנרים פטישיסטים.
רוקי א​(נשלט)
StreetCat כתב/ה:
יוצאים מהפנטזיה, יוצאים מהפטיש, ומתחילים לחפש מערכת יחסים זוגית שניתן לשלב בה את הפטישים בצורה שתתאים לשני הצדדים.
כשבונים זוגיות, בלי קשר אל הפטיש, אלא זוגיות בה הבדסמ משמש כחלק, כנדבך נוסף לה - מגלים עולם מופלא ומרגש שממלא ונותן תחושת סיפוק גם בדברים הכי קטנים.

קודם כל כך לגבי חלק מהתשובות שלך בפורום, כמו בתשובה הזאת, יש הרגשה שאת "מכונת תשובות" מכניסים שקל ומקבלים את אותה התשובה.

"יוצאים מהפנטזיה" - מה הקשר? הבדס"מ שלי עד היום היה מימוש פטישים, האם אין הרבה שולטות שמחפשות "עבד ניקיון" או נשלט לפורסד בי, זאת הפנטזיה שלהן! זה הפטיש שלהן! זה הבדס"מ שלהן! שיצאו מהפנטזיה?

לגבי מערכת יחסים זוגית - שוב קביעה נחרצת שלך, אפילו "רות וסטהיימר" בימים הטובים שלה, הייתה פחות נחרצת ממך.
יש נשלטים (כמו גם שולטות) שלא מחפשים "מערכת יחסים" מתובלת בבדסמ ולא מערבבים קשרים עם אלמנטים וונילים, עם פטישים של שליטה.
אז שוב נתת עצה כללית שלא מתאימה לכולם.
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2023
רוקי א כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

קודם כל כך לגבי חלק מהתשובות שלך בפורום, כמו בתשובה הזאת, יש הרגשה שאת "מכונת תשובות" מכניסים שקל ומקבלים את אותה התשובה.

"יוצאים מהפנטזיה" - מה הקשר? הבדס"מ שלי עד היום היה מימוש פטישים, האם אין הרבה שולטות שמחפשות "עבד ניקיון" או נשלט לפורסד בי, זאת הפנטזיה שלהן! זה הפטיש שלהן! זה הבדס"מ שלהן! שיצאו מהפנטזיה?

לגבי מערכת יחסים זוגית - שוב קביעה נחרצת שלך, אפילו "רות וסטהיימר" בימים הטובים שלה, הייתה פחות נחרצת ממך.
יש נשלטים (כמו גם שולטות) שלא מחפשים "מערכת יחסים" מתובלת בבדסמ ולא מערבבים קשרים עם אלמנטים וונילים, עם פטישים של שליטה.

אולי באמת לא כדאי שתתחיל מערכת יחסים,
לא נראה כל כך שאתה בשל ומוכן לזה.

חתולת רחוב נתנה לך עצת זהב, אתה לא חייב להקשיב, אתה לא חייב לקבל, אתה יכול גם לחלוק,
אבל הצורה שבה בחרת להגיב, לא זו הדרך ולא זו העיר.

אני החכמתי, תודה חתולה.

נ.ב.
אני לא באמת בא להעיר לך, דווקא קונים אותי באקשן ויצירת עניין מכלום בפורומים ובבלוגים.
כתבתי את התגובה שלי יותר בשביל חתולה מאשר בשבילך, מן הסתם.
רוקי א​(נשלט)
The Feet Slave כתב/ה:
לא ידעתי ולא חשבתי שזה אפשרי "למצות" פטישים,
זו נטייה / העדפה מינית הרי,
כמו שאדם לא יכול למצות / להיפרד מהסטרייטיות שלו או מהגיי-איות שלו
איך הוא יכול למצות פטישים?

הלוואי וגם אני אמצה יום אחד, זה באמת יכול להיות מתיש מאוד -
ומגביל מאוד - לחפש רק פרטנרים פטישיסטים.

אחדד את מה שאמרתי לגבי ה "מיצוי".
ברור שהפנטזיות שלי לגבי מגוון הפטישים נשארה, אבל בעקבות מימוש הפטישים במציאות והפידבקים שקיבלתי העוצמה קטנה, ואין לי את אותה מוטיבציה לממש את הפטישים במציאות (למרות שהפטישים קיימים).

אתן דוגמא, פטיש מאוד חזק אצלי זה לשרת שתי שולטות, פטיש שהיה תקוע לי שנים בראש. לשמחתי הגשמתי אותו לתקופה לא קצרה, ובמספר ימים בשבוע 24/7.
עכשיו, בוא נחשוב כמה משאבים, אנרגיה ומזל צריך כדי להיכנס לקשר כזה: קודם כל ששתי שולטות חברות יגורו ביחד, שהן גם ירצו נשלט/עבד בית שישרת אותם, ברגע שהן יפרסמו שהן מחפשות "עבד בית" יהיו לפחות עשרות פניות (שהפנייה שלך בין הפניות), או שיש לך היכרות עם שולטת שאתה חושב שאולי קשר כזה אפשרי. מעבר לכך, ברגע האמת, הן אמורות להכניס אדם יחסית זר לבית, אדם שעדיין יש להן איתו היכרות מאוד קצרה. ונניח שעברתי את כל המשוכות, גם מבחינת הנשלט, עד שמוצאים זוג שולטות ש *אני* מוכן לשרת ולהתמסר: מבחינת מראה, אופי, וייב של שליטה שאני מקבל מהן, לוקח זמן.
ולאחר מכן, לאחר שכל השלבים צלחו, אתה מקבל את הפידבקים במציאות, ביום יום אתה מתפקד רגיל: עבודה/חברים/ משפחה, אבל למרות שזאת עדין פנטזיה חזקה אצלי, לאחר מספר חודשים הרגשתי קצת "מותש".
כשדיברתי על המיצוי, התכוונתי לא על היעלמות הפנטזיה (שברור שקיימת אצלי), אלא על סוג של "התפקחות" שיש פנטזיות שמראש חשבתי שיכולות להתאים לי כאורח חיים לטווח ארוך, והן עדין קיימות, אבל על סמך הניסיון במציאות הגעתי למסקנה שהמשאבים והפידבק שאני מקבל במציאות גורמים לי לא לקפוץ שוב למים, הרגשתי שהפטיש הספציפי הזה מחרפן לאחר מספר חודשים, אצלי לדוגמה זה השפיע לא טוב על התפקוד היומיומי מעבר לקשר.
רוקי א​(נשלט)
יאיא כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

אולי באמת לא כדאי שתתחיל מערכת יחסים,
לא נראה כל כך שאתה בשל ומוכן לזה.

חתולת רחוב נתנה לך עצת זהב, אתה לא חייב להקשיב, אתה לא חייב לקבל, אתה יכול גם לחלוק,
אבל הצורה שבה בחרת להגיב, לא זו הדרך ולא זו העיר.

אני החכמתי, תודה חתולה.

נ.ב.
אני לא באמת בא להעיר לך, דווקא קונים אותי באקשן ויצירת עניין מכלום בפורומים ובבלוגים.
כתבתי את התגובה שלי יותר בשביל חתולה מאשר בשבילך, מן הסתם.

אתה פשוט הזוי, דביק, הלשון שלך בתחת של חלק מהשולטות בפורום, אין לך טיפת עמוד שדרה, רכיכה אמיתית.
היום בבוקר התמרחת בפני "טלי 35" בפורום כתבת https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=543856#543856 (תגובה שישית בעמוד 4) פשוט נאום "בת מצווה" בשבחה של טלי, מעבר לכך שטלי סבבה לגמרי, אבל אצלך זאת שיטה.
אתה פתטי ברמות אחרות.

מעבר לרימינג היסודי שעשית לחתולת רחוב בתגובה שלך, לא חידשת כלום. כמו שאתה רגיל עשית העתק הדבק, לתגובה של חתולה.
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2023
יאוווו מזה לא נעים לי להגיב לך, אני מתפדח שיראו אותי מדבר איתך....
אז נעשה את זה מהר:

א. כתבתי בעצמי שהתגובה מיועדת לחתולה... אז מהה... מההה... מה באת להוסיף?!?! ברור שהיא המעניינת כאן, מה חשבת? שאתה?!
חוץ מזה שאני מפרגן למלא אנשים, סוג של תחביב.

ב. אני מעריך את חתולה בגלל שאני נהנה מהדעות שלה, מהחכמה שלה, מהאופן שבו היא מתייחסת לבני אדם, זה שהיא שולטת זה רק בונוס.
תלמד ממנה קצת אולי יתחילו להתייחס גם אליך.

ג. אין לי שום דבר עם טלי מעולם לא דיברנו, הקטע שכתבתי בפורום ההוא היה בגלל שהיא שמה כל הזמן קישורים בבלוג שלה לפורום שהיא פתחה, אז זו היתה סתם בדיחת קרש, אבל אתה לא הבנת... מה שמזכיר לי... לא פעם ראשונה שאתה לא מבין תגובות בפורום.

ד. התגובה שלך מוכיחה שאתה לא מוכן למערכת יחסים. בעצם זה סכנה.

ה. אני לא אדם שנעלב, אז תוכל לנוח, או שתתאמץ יותר. גם בחייאת כולנו פרופילים אנונימים, לנסות לפגוע בפרופיל אנונימי זה כמו להרביץ לבובה...

זהו, הודעתי האחרונה לפורום זה.
רוקי א​(נשלט)
יאיא כתב/ה:
יאוווו מזה לא נעים לי להגיב לך, אני מתפדח שיראו אותי מדבר איתך....
אז נעשה את זה מהר:

א. כתבתי בעצמי שהתגובה מיועדת לחתולה... אז מהה... מההה... מה באת להוסיף?!?! ברור שהיא המעניינת כאן, מה חשבת? שאתה?!
חוץ מזה שאני מפרגן למלא אנשים, סוג של תחביב.

ב. אני מעריך את חתולה בגלל שאני נהנה מהדעות שלה, מהחכמה שלה, מהאופן שבו היא מתייחסת לבני אדם, זה שהיא שולטת זה רק בונוס.
תלמד ממנה קצת אולי יתחילו להתייחס גם אליך.

ג. אין לי שום דבר עם טלי מעולם לא דיברנו, הקטע שכתבתי בפורום ההוא היה בגלל שהיא שמה כל הזמן קישורים בבלוג שלה לפורום שהיא פתחה, אז זו היתה סתם בדיחת קרש, אבל אתה לא הבנת... מה שמזכיר לי... לא פעם ראשונה שאתה לא מבין תגובות בפורום.

ד. התגובה שלך מוכיחה שאתה לא מוכן למערכת יחסים. בעצם זה סכנה.

ה. אני לא אדם שנעלב, אז תוכל לנוח, או שתתאמץ יותר. גם בחייאת כולנו פרופילים אנונימים, לנסות לפגוע בפרופיל אנונימי זה כמו להרביץ לבובה...

זהו, הודעתי האחרונה לפורום זה.

אתה מגיב לי כמעט בכל שירשור שאני פותח אז כנראה שאתה פדחן רציני.

א. על באמת תגיד לי אם להגיב או לא בשירשור שפתחתי( או בכל שירשור אחר)?
פחחחחחחחחח

ב. "היהפוך הכושי את עורו"? כנראה שלא, אתה צריך ניתוח דחוף להוצאת הלשון מהXX של חתולה.

ג. אתה צריך ניתוח דחוף להוצאת הלשון מהXX של טלי.
אני מציע לך ללכת דרך קופת חולים, רופא פרטי ישחט אותך במחיר, או אולי אם תתחנחן כמו שאתה יודע, הוא יעשה לך "המחת כמות".

ד. מעבר למילים היפות והחינחונים, אתה עקשן כמו פרד.
חזרת שוב על אותה טענה, בלי שוב שינוי.

ה. האנונימיות שלך לא רלוונטית לתגובה שכתבתי.

לפחות אתה נראה לי אדם עם מילה.
סע, המפתחות בפנים.
StreetCat
StreetCat • 7 בדצמ׳ 2023
לפעמים אני מתחרטת שטרחתי להגיב לבנאדם כמוך.
המזל שיש פה גם אחרים שקוראים את התגובות ועבורם התגובה שלי כנראה יותר רלוונטית, גם אם החמיאו לי עליה וגם אם לא.

שיהיה לך בהצלחה בחיפושים אחרי משהו שימלא אותך ולא תרגיש את הצורך למלא את עצמך בחוויות ופטישים שלא ממלאים אותך (לפי התיאורים שלך),בהצלחה במרדף אינסופי שכבר אין לך כוחות אליו
ואולי אחרי עשור נוסף של "מסלול מחדש מסוג לא ידוע" תקרא מה שהגבתי ותבין למה התכוונתי בתגובה שלי.