שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניוש - תובנות

Smart wolf
לפני 4 חודשים • 10 בדצמ׳ 2023

ניוש - תובנות

Smart wolf • 10 בדצמ׳ 2023
בואו נדבר על ניוש
אבל יותר על ניוש מנטאלי
על הצורך שלו
על איזה סוגי גברים לדעתכם/ן אוהבים את סוג ההשפלה הזה,
ומה זה אומר עליהם

מעניין אותי לחקור קצת את הנושא הזה
אני לא נמשך ממש לכל הקטגוריה הזאת עם כל הפאות וממש איפור והכל (אולי רק הלבשה על איבר המין כדי להוכיח את חוסר הגבריות בגלל גודל האיבר)
אבל כן מעניין אותי הרעיון המנטאלי של זה מאיפה מגיע הצורך.

מה דעתכם?
Smart wolf
בנוסף מצאתי תגובה לדיון כאן בפורום על ניוש(מלפני 12 שנים)
תגובה של "בכוח המוח"
שאשמח להוסיף אותה לדיון

אם כבר עולה פוסט שנושאו ניוש, אני אשמח לדעת:
למי מהנשלטים יש פנטזיות ניוש, מה יש בהן, איך הן התעוררו.
האם זה גם משפיל, או רק מגרה?
מהיכן מגיע הגירוי לדעתכם?

וזה לשולטות:
האם חשתם בשינוי אישיותי לאורך זמן, עקב ניוש?
ואם כן, איזה שינוי?

האם כלובון ואיסור גמירה יחד עם ניוש אפשר לכם לעצב את הנשלט שלכם ביתר קלות?
שהצד הקטן של ניוש יכול לתרום לתחושת ההשפלה של sph
כי הרי אם יש לך קטן,
שבעינינו הגברים הבבונים והרדודים יש לאמר.
כן איבר המין הזה הוא סמל שאנחנו מתעסקים בו המון.
ואם הוא קטן ולא מספיק עבור אישה אמיתית
הרי איך נוכיח זאת?
אם לא דרך הוכחה שאפילו אין צורך בבוקסרים
מספיק חוטיני קטן כדי לכסות הכל.
והרי אם גם ככה אישה מזהה מרחוק "גברים" עם קטן (אפשר גם ביטחון עצמי קטן) והיא לא מתרגשת מהם כמו שמתרגשת מגברי אלפא (שלבטח עם גדול)
אזי אתה קטן לא רק פיזית גם מנטאלית
אולי בחדר של כמה בנות אפשר להשוות אותך דווקא לאחת מהבנות מרוב שאף אחת כאח לא מתרגשת ממך כמו שמתרגשות כאשר יש גבר בסביבה.
StreetCat
StreetCat • 10 בדצמ׳ 2023
אני חושבת שזו שאלה שצריכה להיות מופנית אל אלו שרוצים בניוש כדי להבין את הצורך הנפשי שעומד מאחרי הרצון.
אגב, משיחות שלי עם כאלה שמתחברים לניוש זה לא תמיד בהכרח ממקום משפיל, לפעמים זה ממקום מעצים או כדי להתחבר אל הצד הנשי שלהם.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 10 בדצמ׳ 2023
למרות שאני כל הילדות והנערות שלי חלמתי להיות בת,
אני אישית לא ממש מתחבר לניוש.
אולי בגלל שאחרי ניוש אני נראה יותר כמו מרימת משקולות מנבחרת מזרח גרמניה
ולא כוסית-על כמו שהייתי חולם/חולמת להיות….
icon_smile.gif

מצד שני מאוד מרגש אותי כשפונים או פונות אלי בלשון נקבה.
ואני מאוד אוהב את זה,

וגם בעבר היו כמה פעמים ששולטות ניישו אותי מיזמתן כי הן אהבו וזרמתי וזו היתה חויה מהנה.
אפשר לסכם שמבחינתי ניוש זה כייף,
אבל אני לא אזום את זה וזה לא ממש חשוב לי.
ובטח שזאת לא השפלה להיות מנויש, זאת העצמה בעיני.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דעתי היא שהדרך היחידה להבין באמת מה אנשים מרגישים היא לשאול *אותם*. אם מעניין אותך איך מרגישים אנשים שמתחברים לניוש אז השאלה צריכה להיות מופנית אליהם, ולא אל אנשים אחרים שחושבים עליהם משהו.

נשלטים שאוהבים ניוש, מה אתם אוהבים בזה? מאיפה לדעתכם מגיעה המשיכה שלכם לזה? האם אתם מרגישים שזה אומר עליכם משהו?

* * *
לגבי עצמי; באופן אישי ניוש לא נמצא בראש מענייני, אבל יצא לי לנסות ונהניתי. בצד של המניישת, זה חשוב לי להבין מאיפה הרצון מגיע, או ליתר דיוק - פחות חשוב לי מאיפה בדיוק זה מגיע אבל אני רוצה לדעת שזה *לא* מגיע ממקום שבעייתי לי. בגדול אני לא מאמינה שקינק אחד ספציפי מעיד משהו ממש עמוק על האישיות, אני לא חושבת שעצם זה שמישהו אוהב ניוש מעיד עליו משהו, וכך גם עם כל קינק אחר. אבל ספציפית עם ניוש חשוב לי לוודא שזה *לא* מגיע מהמחשבה שנשיות היא במהותה דבר משפיל, ושעצם ההידמות לאשה היא משפילה כשלעצמה. כי זה משהו שאני לא יכולה להזדהות איתו ולא רוצה להיות חלק ממנו.
(כשדרשתי ממישהו ללבוש לבני נשים בשבילי זה לא היה בשביל להשפיל אותו אלא כי חשבתי שזה מוסיף לו סקס אפיל).

קצת מבעס אותי שאין את זה גם לצד ההפוך; כלומר, שבגדי גברים הם לא כלי להגברת סקס אפיל, ושאני לא יכולה לעשות דראג גברי באופן שיגרום לי להחצין *יותר* את המיניות שלי. אין לי רעיון טוב לאיך לשחק עם המגדר שלי באופן שיהיה קינקי ומדליק. כמה שאהיה יותר דומה לגבר, כך אהיה כנראה פחות סקסית. ועם ניוש זה לא ככה וזה מה שמגניב בו.

אמנם יש את ההופעה של ג'נה דיוואן בליפ סינק באטל, שהייתה נפלאה ואפשר לטעון שכן עשתה את זה, אבל זה היה קומי וקצר, וזו הדוגמה האחת והיחידה שהצלחתי לחשוב עליה, וגם אין לי שרירים כמו שלה.
Smart wolf
StreetCat כתב/ה:
אני חושבת שזו שאלה שצריכה להיות מופנית אל אלו שרוצים בניוש כדי להבין את הצורך הנפשי שעומד מאחרי הרצון.
אגב, משיחות שלי עם כאלה שמתחברים לניוש זה לא תמיד בהכרח ממקום משפיל, לפעמים זה ממקום מעצים או כדי להתחבר אל הצד הנשי שלהם.

רגע אז את חושבת שניוש מגיע רק מהצד הגברי שרוצה בכך?

כלומר לא נראה לך שלאישה נגיד זה גם עונה על צורך מסוים כל שהוא, שהיא מפיקה גם הנאה מכך?
--Nir--
--Nir-- • 10 בדצמ׳ 2023
אלי ניוש אף פעם לא דיבר ולא משך אותי.
באיזה מקום זה מרתיע אותי.

הרתיע אותי בעיקר כי התפיסה שלפיה להתייחס אלי כבחורה אמור להשפיל אותי בזמן שאני כגבר נמשך יותר מכל דבר לסגוד לנשים הוא לא רק לא הגיוני אלא מנוגד להיגיון הפנימי ולטמפו של מה שקורה לי בראש בזמן שאני תחת מישהי.

הסתירה הזו של להפוך את עצמי לאישה כדי להיות מושפל פשוט לא עוברת לי חלק. זה כמו שמישהי תחליט לקרוא לי ״אדוני״ בזמן שהיא מצליפה בי. מה?!

וכמו (כמעט) כל דבר - היה לי יוצא דופן נדיר עם מישהי ונילית שהתעניינה בעולם הזה ושהמשיכה שלי אליה היתה מעל ומעבר למה שניתן להכיל ושיחקה איתי כמה פעמים בבדס״מ שהיו מהרגעים הכי שלווים וסוערים בחיי (עד שהיא החליטה לעזוב לחו״ל, כי למה לתת לדברים מושלמים להמשיך לקרות אם אפשר לגרום להם להפוך לחלום שאתה כבר לא בטוח שבאמת התרחש)

היא החליטה לקרוא לי בשם של מישהי ולהכריח אותי דרך כאב להתייחס לעצמי ככה.
הסתירה הפנימית לא נעלמה תחתיה, זה עדיין הציק לי. אלא שהמשיכה והסגידה אליה היו כל כך אמיתיות ובעוצמה שחרמן אותי לחלוטין הציות הזה והעובדה שאני מספק אותה דרך משהו שלא מדבר אלי.

לסיכום:
הרעיון של ניוש - לא מתחבר, להפך. רוצה להיות גבר ולהרגיש גבר ומתוך המקום הזה לשרת ולסגוד.

יוצא דופן - כשהשליטה כל כך אמיתית שלא רלוונטי עבורי מה היא מבקשת. הרצון שלי לא רלוונטי.
StreetCat
StreetCat • 10 בדצמ׳ 2023
Smart wolf כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

כלומר לא נראה לך שלאישה נגיד זה גם עונה על צורך מסוים כל שהוא, שהיא מפיקה גם הנאה מכך?

ממש לא, פשוט הבנתי שהשאלה מופנית אל גברים שיש בהם את הרצון לעבור ניוש ועל הסוגים שלהם - ועל זה רק הם יכולים לענות.

מהצד שלנו כנשים מניישות, זה אחרת.
אצלי זה כמעט ולא קיים הצורך בניוש עד הסוף, יש בזה קסם מסוים ומתישהו ארצה לעשות את ההליך הזה עד הסוף.
אבל כרגע אני בעיקר נהנת לראות את הגברים שלי בתחרה עדינה או בחצאית חמודה, זה מאוד סקסי בעיני, ולפנות אליהם לעיתים בלשון נקבה, כי הם חמודים כך בעיני, לראות את המבט שלהם נעשה רך ועדין יותר ולעיתים מושפל מהסיטואציה.
זו ההנאה שלי מהנושא.
Smart wolf
StreetCat כתב/ה:
Smart wolf כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

ממש לא, פשוט הבנתי שהשאלה מופנית אל גברים שיש בהם את הרצון לעבור ניוש ועל הסוגים שלהם - ועל זה רק הם יכולים לענות.

מהצד שלנו כנשים מניישות, זה אחרת.
אצלי זה כמעט ולא קיים הצורך בניוש עד הסוף, יש בזה קסם מסוים ומתישהו ארצה לעשות את ההליך הזה עד הסוף.
אבל כרגע אני בעיקר נהנת לראות את הגברים שלי בתחרה עדינה או בחצאית חמודה, זה מאוד סקסי בעיני, ולפנות אליהם לעיתים בלשון נקבה, כי הם חמודים כך בעיני, לראות את המבט שלהם נעשה רך ועדין יותר ולעיתים מושפל מהסיטואציה.
זו ההנאה שלי מהנושא.

מזדהה איתך גם אני פחות נמשך ורואה צורך ב"כל התהליך"
אלא רק במה שתיארת כעזר לפנטזיית sph
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2023
אני מאוד לא מתחברת לניוש כהשפלה. מה משפיל בלהיות אישה? מה זה אומר על מי שמאמין בזה?

אני כן מאוד אוהבת גברים בבגדי נשים - יש בזה משהו שמוציא מהם רוך, פגיעות, פתיחות.

זה גם מאוד מאפשר לי גישה לכל הגוף, לכל מה שמתחת.

בעבר הייתי פשוט מסתפקת בעירום וסינר שירות ארוך, כמו של מלצר או שף, בשחור.

אבל כשיש סאב שבמילא חובב בגדי נשים, זה נהדר. אבל זה לא כהשפלה, זה עוד ביטוי לכך שבתוך הספירה הבדס"מית שלנו, שנינו יכולים להיות הכי אנחנו שאפשר. האני הכי אותנטי.

Sph לא מדבר אלי בכלל.
    התגובה האהובה בשרשור