שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניוש - תובנות

אוי לבושה
לפני 4 חודשים • 10 בדצמ׳ 2023
אוי לבושה • 10 בדצמ׳ 2023
דעתי כאחד שאוהב בגדי נשים.. ביני לבין עצמי..

לגבי מה משך אותי לזה גשמית, תמונות של אחרים.
רוחנית, להשלים חלק שדורש זאת. כשמשלים אותו, עונג מגיע.

היחס לתחפושת משליך על ההתנהגות, כמו לומר, אתה נשלט על ידי הבגד.

לא יודע, אדרנלין. פשוט נותן אדרנלין.
אליפסה​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 11 בדצמ׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2023
אני אוהבת מאוד ניוש. אני חושבת שזה נובע עיקר מההשפעה הטובה שהיתה לניוש לחיבור שלי עם בן-זוגי. אני לא יכולה להגיד שיש לי פטיש לניוש או שזו העדפה מינית שלי. אבל כשזה עובד טוב אז אני עפה על זה. אני יכולה להחליט שמי שמולי הוא אישה, להוביל אותו לשם וזה ימלא אותי מאוד.

קודם כל זה מאוד סקסי בעיני. אבל אני גם מתחברת לרכות שהניוש מיצר, להחלשה, ולשחרור שלפעמים מגיע עם הניוש. לא שיש לי בעיה עם גבריות. אבל יש כאלו שמשוועים לאפשרות להיות פחות גבריים, והניוש מוציא גרסה טובה יותר ואותנטית יותר שלהם.

אבל שוב, המשיכה הזו תלויה מאוד באיטראקציה. יש לא מעט חובבי ניוש שלא ארגיש איתם בנוח. אני לא ארגיש בנוח עם מי שמחפש שם השפלה. ואני גם לא מרגישה בנוח עם נשלטים שמסוכסכים עם עצמם ביחס לניוש. חלק משמעותי בכייף של הניוש זה מישהו כייפי שלוקח חלק פעיל בניוש. יש לא מעט נשלטים שמחפשים מאבק סביב הניוש. הם מתנגדים לניוש, חווים אשמה ובושה ובמקביל מנסים לסחוט מהשולטת יחס תובעני וכפייה. למדתי להבין מאיפה זה בא, ועדיין זו דינמיקה מאוד קשה, מעייפת ומנוכרת.
omuom​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 11 בדצמ׳ 2023
omuom​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2023
המון פעמים בחיי יצא לי להגיד את המשפט "הלוואי והייתי אישה" ולהתכוון לכך ברצינות.
הרצון להיות אישה נובע אצלי מהמון סיבות.
ניוש עוזר לי קצת להגשים את הרצון הזה והאמת שהלוואי והיה לי אומץ ללכת עם זה יותר רחוק.
יש לי הרבה בגדי נשים, בנוסף לחוטיני נשים וגם חוטיני גברים ו2 נעלי עקב. אם זאת לא יצא להוריד שערות ולהיות חלק לגמרי (אפילו בעל זקן), לא להתאפר, אבל כן לשים פאה מדי פעם למרות שפחות אהבתי כי היא ברמה נמוכה ומרגישה "תחפושת".
יוצא לי בעיקר להסתובב ככה בבית ועד כה לא יצאתי החוצה עם זה (חוץ מחוטיני שיוצא לי לשים פה ושם גם לעבודה ולכל מיני אירועים כאלה ואחרים).
זה ממש לא נובע אצלי מתוך רצון להשפלה אלא לגמרי מהעצמה נשית והרצון העז להיות אישה ולהרגיש אישה.
Gbsisfem​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
Gbsisfem​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
יש המון סיבות שונות לכל גבר להימשכות לניוש
יש כאלה שנמשכים לבגדים והמראה או לתחושת החיכוך עם הבגדים
לדעתי הסיבה המרכזית בהקשר של שליטה היא לא כי להיות אישה זה דבר משפיל
בעידן של היום נשים הם סופר עוצמתיות ולדעתי ברוב הבתים גם מקציבות את הקצב
יחד עם זאת בגלל נורמות מהעבר שבהם קללה לגבר הייתה : "נקבה" או מילים כמו : " אל תתנהג כמו כוסית" - אלו דברים שהשאירו סממנים שגבר שכביכול רוצה להיות אלפא ופתאום בת זוג מלביש אותו בבגדים שצמודים עליו ומקטינים אותו ובחוטיני (בייחוד לכאלה שלא שלמים עם איבר המין שלהם) ובעצם מבטלת את תפקידו כגבר זה גורם להשפלה
דבר נוסף שמחזק את החשיבה שלי היא שגם בניוש ברוב מוחלט של המקרים המנוייש לא הופך לאיזו אשת עסקים עוצמתית שנותנת פקודות - כי אז אלמנט ההשפלה ייעלם! - אלא הופך ל"זונה" או שפחה וכאלה..
Leaker​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
Leaker​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
במקרה הכינותי מראש פוסט בנושא:
www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=111305&postid=1166316
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 4 חודשים • 18 בדצמ׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בדצמ׳ 2023
כשאני חושב על זה מהצד שלי,
אולי השם הנכון יותר הוא שירמוט ולא ניוש?

בסופו של דבר,
פחות הייתי רוצה שמישהי תהפוך אותי ל-Lady
ויותר ל-Slut

משהו כמו: שרמטי אותי אמא…..
icon_smile.gif

לא עשיתי סקר אבל לדעתי רוב הנשלטים חשים כמוני בנושא.
Gbsisfem​(נשלט)
Gbsisfem​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2023
bondman כתב/ה:

בסופו של דבר,
ויותר ל-Slut

icon_smile.gif

יש בזה משהו
אבל לדעתי יש עוד כל מיני דבר שמתחברים למשל לעבור ניוש ןהפיכה לסיסי נסיכה קטנה ועדינה לדעתי עדיין משאיר משיכה שזה לא בידיוק שירמוט
לדעתי כל העניין בניוש הוא להפוך למשהו שמחליש יזה מתחבר לזה שהרוב לא היו נמשכים להפיכה לליידי אצילית ושולטת..
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בדצמ׳ 2023
Gbsisfem כתב/ה:
bondman כתב/ה:

בסופו של דבר,
ויותר ל-Slut

icon_smile.gif

יש בזה משהו
אבל לדעתי יש עוד כל מיני דבר שמתחברים למשל לעבור ניוש ןהפיכה לסיסי נסיכה קטנה ועדינה לדעתי עדיין משאיר משיכה שזה לא בידיוק שירמוט
לדעתי כל העניין בניוש הוא להפוך למשהו שמחליש יזה מתחבר לזה שהרוב לא היו נמשכים להפיכה לליידי אצילית ושולטת..

הייתי מדייק יותר לא משהו מחליש,
אלא מוריד היררכית פטריארכלית.
icon_smile.gif
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2023
ליידי תמרה כתב/ה:
אני מאוד לא מתחברת לניוש כהשפלה. מה משפיל בלהיות אישה? מה זה אומר על מי שמאמין בזה?

אני כן מאוד אוהבת גברים בבגדי נשים - יש בזה משהו שמוציא מהם רוך, פגיעות, פתיחות.

זה גם מאוד מאפשר לי גישה לכל הגוף, לכל מה שמתחת.

בעבר הייתי פשוט מסתפקת בעירום וסינר שירות ארוך, כמו של מלצר או שף, בשחור.

אבל כשיש סאב שבמילא חובב בגדי נשים, זה נהדר. אבל זה לא כהשפלה, זה עוד ביטוי לכך שבתוך הספירה הבדס"מית שלנו, שנינו יכולים להיות הכי אנחנו שאפשר. האני הכי אותנטי.

Sph לא מדבר אלי בכלל.

מסכים מאוד! אין השפלה בלהיות אישה, להיפך! יש גאווה גדולה. באופן אישי, מכיוון שאני יודע שלעולם לא אהיה אישה אז אין לי את היומרה הזו. אני כן מאוד אוהב, כפי שנכתב, לבוש נשי. מדוע? ראשית אני מאוד אוהב את מגע טקסטיל נשי על הגוף. יש משהו בבדים "גבריים" שהוא יותר גס וכוחני. כפי שנכתב, בביגוד נשי יש רוך ופתיחות. זו לא השפלה, כי איך משהו שעושה נעים זו השפלה?
אני לא חושב שהמושג ניוש מגדיר נכון את הדבר הזה שמושך ונעים לי ותואר על ידי הכותבת. בניוש יש קצת קריקטורה על המושג נשיות, אני לא מתחבר לזה, להיפך.
Gbsisfem​(נשלט)
Gbsisfem​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2023
הקנדי כתב/ה:
ליידי תמרה כתב/ה:
אני מאוד לא מתחברת לניוש כהשפלה. מה משפיל בלהיות אישה? מה זה אומר על מי שמאמין בזה?

אני כן מאוד אוהבת גברים בבגדי נשים - יש בזה משהו שמוציא מהם רוך, פגיעות, פתיחות.

זה גם מאוד מאפשר לי גישה לכל הגוף, לכל מה שמתחת.

בעבר הייתי פשוט מסתפקת בעירום וסינר שירות ארוך, כמו של מלצר או שף, בשחור.

אבל כשיש סאב שבמילא חובב בגדי נשים, זה נהדר. אבל זה לא כהשפלה, זה עוד ביטוי לכך שבתוך הספירה הבדס"מית שלנו, שנינו יכולים להיות הכי אנחנו שאפשר. האני הכי אותנטי.

Sph לא מדבר אלי בכלל.

מסכים מאוד! אין השפלה בלהיות אישה, להיפך! יש גאווה גדולה. באופן אישי, מכיוון שאני יודע שלעולם לא אהיה אישה אז אין לי את היומרה הזו. אני כן מאוד אוהב, כפי שנכתב, לבוש נשי. מדוע? ראשית אני מאוד אוהב את מגע טקסטיל נשי על הגוף. יש משהו בבדים "גבריים" שהוא יותר גס וכוחני. כפי שנכתב, בביגוד נשי יש רוך ופתיחות. זו לא השפלה, כי איך משהו שעושה נעים זו השפלה?
אני לא חושב שהמושג ניוש מגדיר נכון את הדבר הזה שמושך ונעים לי ותואר על ידי הכותבת. בניוש יש קצת קריקטורה על המושג נשיות, אני לא מתחבר לזה, להיפך.

גם בעניין הזה יש משהו שמוסיף לסיפור כי באמת הלבוש הנשי למשל חוטיני ותחרה המגע עם הגוף חד משמעית מוסיף
ועוד משהו נוסיף עם הניוש מגיעים אלמנטים של חדירה אנאלית - מבחינה פיזית בגלל שרוב הגברים נעולים בראש הם לא מבינים שאנאלי לגבר זה דבר מענג בטירוף ככה שבניוש מתווספים כל מיני מרכיבים שגורמים לגירוי