סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בין נשלט + ונילית

feetForLife​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 12 בדצמ׳ 2023

זוגיות בין נשלט + ונילית

feetForLife​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2023
האם זה יכול להצליח?
מרגיש שלא מצליח לוותר על הרצון להיות נשלט ומושפל (מבחינה מינית בלבד אצלי), היא מרגישה שהיא יכולה לזרום עם פוט פטיש וזהו בגדול.
קשה לה מאוד לראות את זה כמו שאני רואה את זה (בתור משחק/משחק תפקידים). היא מרגישה שהיא לא יכולה לקרוא לי ״אפס״, ״סמרטוט״ וכולי.
מצד אחד בא לי להתגבר על זה ולאהוב דברים אחרים, מצד שני אני מרגיש שלפעמים זה חזק ממני… קצת אובד עצות
ממתק צילי חריף
ממתק צילי חריף • 12 בדצמ׳ 2023
אתם מי שאתם, אם תנסו להשתנות בכח זה יוביל לתסכול ולשבר. אם אוהבים ורוצים להשאר יחד צריך לעשות התאמות. קשה אבל אפשרי, יש פה לא מעט פוסטים על זוגות כאלו והם יפהפיים ומרגשים.
(אשלח לך בפרטי אם תרצה)
feetForLife​(נשלט)
אשמח שתשלחי לי בפרטי!
אני מבין שאני צריך לעשות התאמות, ומקבל דברים שאני בטוח שהם ״קריטיים״ עבורי, בעיקר הערצת כפות רגליים. יש הרבה על הקו האפור… אני מאוד רוצה שהיא תקרא לי אפס ומילות דומות, היא לא יכולה לעשות את זה וממש לא מרגישה בנוח עם זה, היא לא רואה את זה כמשחק.
מצד אחד זה נשמע כמו משהו שקל לי ״לוותר״ עליו, ומצד שני זה ממש לא פשוט, אני לא יודע אם זה בגלל הפורנו או איך שאני תופס שליטה אבל יש לי חשק שהיא תהיה אכזרית אליי (אבל קצת 😅), מרגיש מאוד מבולבל.
פעם התכתבתי עם מלכה והיא השפילה אותי בצ׳אט עם כל המילים האלה ועוד, הסבירה לי כמה אני אפס. זה ממש הדליק אותי, בא לי להידלק ככה גם ממנה (ואולי יש דרכים אחרות להידלק באותה הרמה).
הלן הדובה
הלן הדובה • 12 בדצמ׳ 2023
אני התחלתי את דרכי כישות דיי וונילית בתוך הקהילה ועם השנים כן למדתי לאהוב הרבה דברים.

במיוחד בזוגיות עם השועלית שלי. גולדן למשל זה משהו שלא חשבתי עליו וזיון גרון עד להקאה? מוזר לי מידיי. והנה אני עודה את שניהם.

אפילו אימפקט פעם היה זר ומוזר לי.

אז כן. זה אפשרי. אבל זה חייב לבוא מהאדם עצמו. אי אפשר לדרוש מאדם וונילי להתחבר לזה. אפשר רק לחשוף למי שאתה ולקוות שזה יעשה להם את זה. ואם לא... ממשיכים הלאה או נשארים. זו בחירה.
feetForLife​(נשלט)
אני מנסה לנווט בין היותה ונילית לבין סיטואציות שקרו.
הייתה פעם שהתחתונים שלה היו מסריחים אחרי יום ארוך והיא שמה אותם עליי ונתנה לי להסניף וזה מאוד הדליק אותי. ועדיין, רוב הפעמים אם לא כולם היא תעדיף סקס רגיל למדי.
היא זורמת עם זה שאני אלקק לה את הכפות רגליים, ולירוק עליי מדי פעם אבל היא ממש ממש לא אוהבת להרגיש שהיא משפילה אותי (במילים בעיקר ובלתת לי ללקק כפות רגליים מלוכלכות למשל)
זה דברים שמאוד מדליקים אותי… לדעתי זה לא ישתנה אצלה כי היא לא רואה את זה כמשחק, היא מתנהגת כמו שהיא מתנהגת כבת זוג.
חשבתי שאולי במקום לקרוא לי אפס היא יכולה לומר ״וואו איזה יופי אתה מלקק לי את הרגליים״ וזה גם יכול מאוד להדליק, אבל לא בא לי לנתח יותר מדי כל סיטואציה.
אני תוהה אם אני באמת באמת יכול להיות מסופק (וגם תוהה מה זה אומר להיות מסופק מינית, האם כל הרצונות שלי צריכים להתגשם? מה בסדר שלא יתגשם ומה לא? ) ..
הלן הדובה
הלן הדובה • 12 בדצמ׳ 2023
תאמין או לא אלה שאלות שגם אני שואלת את עצמי. לא הרבה זוכרים אבל חלק יודעים שאני סוויטץ' ולא רק שולט/ת.

דיי השלמתי עם זה שלא סביר להניח שאמצא לי שולטת ובת זוגתי לא יכולה לתת מענה לצורך הזה. וזה המצב. אני מעדיף את הזוגיות שלי על הצורך. הצורך בא מידיי פעם אבל הוא לא מספיק חשוב. אני מעדיף להנות מהטוב שיש לי.

אנחנו פולי ולא מונו אבל אז יכול להיות שזה יבוא מבחוץ אם אמצא מתישהו מישהי שתיתן מענה לצרכים. אם אתה יכול לעשות את זה אז אולי עדיף. זוגיות לחוד וקינק לחוד.
feetForLife​(נשלט)
אני לא פולי..
איך את מתמודדת עם הרצון להישלט? את רואה פורנו של שליטה? מתכתבת עם שולטת?
לפעמים פשוט אני מרגיש שבא לי להרגיש ממש מושפל במיטה ובמערכת יחסים שלי איתה (וגם עם כל בחורה אחרת שהייתי איתה) לא באמת הרגשתי מושפל..
וביחד עם זאת, מרגיש לי שמישהי ש״תשפיל״ אותי כמו שאני מדמיין אולי לא תהיה בת זוג טובה משאר הבחינות ואולי תרצה לשלוט בי 24/7
יש לי חיבור מאוד טוב עם בת הזוג הנוכחית והרבה אהבה
הלן הדובה
לפני 4 חודשים • 13 בדצמ׳ 2023
הלן הדובה • 13 בדצמ׳ 2023
אולי מכיוון שאני פחות בקטע של השפלה ויותר בקטע של הכלה יותר קל לי. בת הזוג שלי וגם הנשלטת שלי מכילות אותי ברגעים הקשים. אז במובן מסויים אני כן מקבל את זה. אבל נניח... אימפקט או שריטות שמידיי פעם בא לי? זה לא משהו שאני יכול לקבל. ואני השלמתי עם זה. מידיי פעם מסתובב לי ורואה התכתבויות ופוסטים בנושא ברדיט.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 13 בדצמ׳ 2023
אני מניח מתוך השאלה שאתם אוהבים אחד את השניה ורוצים את הקשר.

עצה שלי,
פשוט תתיחס אליה כמלכה.
תפנק
תשרת
תעשה בשבילה דברים
תקשיב לה ותתן לה להחליט.
תעריץ אותה.

תתיחס אליה כמו המלכה שהיא,
הרי היא מלכה שלך.

בסופו של דבר היא ונילית
והיא לא תשתנה בזה.
ועם כל התסכול שזה מביא ויביא לך היא כמלכה לא אמורה להשתנות,
אתה צריך לשרת אותה בדרכה.
אבל…..
לאט לאט אתה יכול לנסות לבקש עוד דברים, צעד צעד.
מהניסיון שלי אפשר להכניס דברים אבל לאט לאט, תהליך מאוד איטי בכדי לא להרתיע מידי.
בסוף
אם לא יהיה ביחסים הללו הכל,
לא נורא.
מה שכן כן, זכית.
מה שלא זה מבעס נכון,
אבל חלק מלהיות עבד/ נשלט זה גם לסבול בשבילה.
לא?
😉

אתה יכול להכנס לבלוג שלי יש שם לינק לפוסט בשם רוטינות בתור דוגמא ליחסים שהיו לנו בצורה אינטנסיבית כמה שנים.

אגב
אני הצלחתי להנגיש ולהסביר לה את הנושא טיפה יותר בכיוון של נסיכה ואביר.
היא הנסיכה שלי ואני האביר ( הנרצע ) שלה.
תנסה אולי זה יעבוד גם לכם.
icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2023
אתה צודק.. דברים שנתפסים כהשפלות (כפות רגליים מלוכלכות, דיבור משפיל) זה דברים שהצלחת להכניס לקשר עם הזמן? או שאתה מרגיש ש״ויתרת״ על זה?
כשאני חרמן אני מרגיש שההשפלות מאוד מדליקות אותי אבל היא לא יכולה לתת לי את זה (אני גם מאמין שהיא לא תוכל, היא אומרת בבירור שהיא לא רוצה את זה כחלק מחיי המין שלה וזה מנוגד לאופי שלה).
אני מבין שזה משהו שמדליק אותי אבל אני לא יודע אם תהיה מישהי שאתחבר אליה ויהיה לי איתה זוגיות טובה וגם היא תהנה להשפיל אותי, מהניסיון שלי זה משהו שבאמת רוב מוחלט של הנשים לא היו רוצות לקחת בו חלק (היא לא שופטת אותי, פשוט לא רוצה לקחת חלק אקטיבי בזה).
אז אולי כדאי פשוט ״לסתום את הפה״ ולהבין שזה לא יהיה… או לנסות למצוא זוגיות אחרת שזה כן יהיה בה אבל בגלל שאנחנו מאוד אוהבים אחד את השני אנחנו כל הזמן מנסים מחדש (אני בעיקר) להפחית את הדרישות והבקשות שלי בנושאי שליטה והשפלה

bondman כתב/ה:
אני מניח מתוך השאלה שאתם אוהבים אחד את השניה ורוצים את הקשר.

עצה שלי,
פשוט תתיחס אליה כמלכה.
תפנק
תשרת
תעשה בשבילה דברים
תקשיב לה ותתן לה להחליט.
תעריץ אותה.

תתיחס אליה כמו המלכה שהיא,
הרי היא מלכה שלך.

בסופו של דבר היא ונילית
והיא לא תשתנה בזה.
ועם כל התסכול שזה מביא ויביא לך היא כמלכה לא אמורה להשתנות,
אתה צריך לשרת אותה בדרכה.
אבל…..
לאט לאט אתה יכול לנסות לבקש עוד דברים, צעד צעד.
מהניסיון שלי אפשר להכניס דברים אבל לאט לאט, תהליך מאוד איטי בכדי לא להרתיע מידי.
בסוף
אם לא יהיה ביחסים הללו הכל,
לא נורא.
מה שכן כן, זכית.
מה שלא זה מבעס נכון,
אבל חלק מלהיות עבד/ נשלט זה גם לסבול בשבילה.
לא?
😉

אתה יכול להכנס לבלוג שלי יש שם לינק לפוסט בשם רוטינות בתור דוגמא ליחסים שהיו לנו בצורה אינטנסיבית כמה שנים.

אגב
אני הצלחתי להנגיש ולהסביר לה את הנושא טיפה יותר בכיוון של נסיכה ואביר.
היא הנסיכה שלי ואני האביר ( הנרצע ) שלה.
תנסה אולי זה יעבוד גם לכם.
icon_smile.gif