לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בין נשלט + ונילית

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 חודשים • 13 בדצמ׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 13 בדצמ׳ 2023
למה אתה קורא כפות רגליים מלוכלכות?
לקח זמן אבל היום היא מסכימה שאעסה אלקק ואסניף את כפות הרגליים שלה אחרי יום עבודה.
אבל אם נגיד היא תלך יחפה ברחוב וכזה בשום אופן אין סיכוי. ( גם לא כדאי כנראה חחח )
זאת אומרת מסריחות כן מלוכלכות לא.
טוב שיהיה ברור כשאני אומר מסריחות אני מתכוון לכאורה, בעיני זה ריח גן עדן.

לגבי דיבור משפיל אין לי סיכוי אצלה.
כמו בת הזוג שלך למלכה הונילית שלי אין את זה ואין את היכולת הזו.
היו כמה פעמים שזכיתי ממנה למילה פה מילה שם בקריצה. אבל אני יכול לשכוח מהשפלות.

צריך לוותר אין מה לעשות.
לדוגמא היא יורקת עליך מידי פעם ואני יכול רק לחלום על זה. אוחחחחח…
מכיר מישהו אחר פה שאשתו דווקא זורקת לו משפטים ״משפילים״ די בשיגרה אבל מצד שני לא מוכנה לשבת לו על הפנים.

כל אחד והמזל שלו.
צריך להתפשר הרבה בסוף.
לקבל את מה שאפשר ולהודות על כך.
כמובן שרק אתה יודע בסופו של דבר מה הסף שלך.
אבל מההתרשמות שלי מהאשכול הזה,
הזוגיות שלך לא חורגת מהסף שלך. ויכולה להתפתח אפילו לקצת יותר וזה נשמע לי מצב מעולה.
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2023
Bondman כפות רגליים מלוכלכות זה בדיוק כמו שתיארת, שהיא תלך יחפה בבית (אם הוא לא נקי חחח) או ברחוב ואז תצווה עליי ללקק.
נשמע שאנחנו בערך באותו המצב, אני מקבל ממנה אסרטיביות ומענה לחלק לא קטן מהפטישים שלי..
הפער הוא בעיקר בנושא השליטה, היא לא מוכנה לקרוא לזה ככה ולא מוכנה להשפיל/לשלוט בי,
אבל לפעמים להיות אסרטיבית ולזרום עם הסיטואציה, כן. (ואני גם לפעמים אוהב להיות אסרטיבי איתה).
ממש הייתה לנו שיחה כנה שהיא הבהירה שהיא לא מוכנה לקרוא לי בשמות גנאי (אפס, מושפל וכולי) ובכללי להשפיל אותי, אם במקרה תוך כדי סיטואציה מינית אנחנו מתחרמנים ואני מבקש שהיא תירק לי לתוך הפה היא יכולה לזרום עם זה פעם ב…
הפער נגיד בנושא של היריקה שהיא תירק עליי לפעמים כשאני אבקש שזה מעולה אבל מצד שני לא תסכים לדבר אליי בצורה לא יפה/מזלזלת (מה שמאוד מדליק אותי).
היא פשוט לא מתחברת למשחק תפקידים כזה או אחר של מלכה ועבד או שולטת ונשלטת (כי אנחנו לא כאלה במציאות).
אני מרגיש קצת בצומת דרכים כי אנחנו מנהלים את השיחה הזאת לעיתים יחסית קרובות וזה מעייף ומעמיס עלינו.
אני לא יודע אם לוותר על שליטה + השפלות זה deal breaker בשבילי. פוט פטיש לדוגמא זה בוודאות deal breaker.
בגלל זה מאוד קשה לי להחליט…
אני בשנות ה 20 שלי.. רוצה להקים משפחה עוד כמה שנים ולהיות במערכת יחסים מונוגמית, ואני באמת לא יודע כמה זה תופס אצלי מקום בחשיבות של היחסים, כנראה שאם הייתי מגלה את זה שאני נשוי עם ילדים היה לי הרבה יותר קל להחליט.
מצד אחד זה דברים יחסית קטנים אבל מצד שני אנחנו באמת רואים מיניות בצורה שונה, היא לא מתחברת בשום צורה לזה שצד אחד ישלוט או ישפיל את הצד השני, אבל כן בלאפשר הערצת רגליים, יריקות וכולי אם זה זורם לה.
הפעם הנושא הזה עלה כשהייתה בינינו התכתבות מינית אחרי שביקשתי ממנה והיא כתבה לי דברים שהדליקו אותי אבל היא לא כל כך נהנתה מזה וסיכמנו שזה לא יקרה שוב(לדמיין שהיא הולכת ליידי על עקבים ואז מורידה אותם ושמה לי את הכף רגל ישר על הפנים וכו… )
זה הדליק אותי אבל ממש היה לי קשה שהיא לא קראה לי אפס ויותר השפילה אותי, ובסוף לא גמרתי מזה ולא הצלחתי להתרכז ולהיכנס לזה מספיק..
ובכללי התחושות האלה תופסות אותי כשאני לא ליידה (עדיין לא עברנו לגור ביחד), כשאני פתאום חרמן ורוצה להרגיש מושפל וכן מצפה שלפעמים זה יהיה איתה, גם מרגיש שהפורנו כן עונה על זה בצורך מסוים אבל לא מספיק..
לפני הקשר הייתי מתכתב עם שולטות שהיו כותבות לי דברים משפילים וזה ממש ממש הדליק אותי ואני קצת מתגעגע לתחושות שהרגשתי אז.. זה ממש מפתה פתאום להתכתב עם שולטת או מלכה בתשלום ולהרגיש מושפל אבל אני לא עושה את זה כי אני יודע שמבחינתה זה בגידה…
FootJunky
FootJunky • 13 בדצמ׳ 2023
אני משער שלא יהיה נעים לשמוע את זה, אבל לדעתי לא תוכל לקבל מהחיים את כל מה שכתבת בתגובה שמעלי.

הצורך שלך בהשפלות ובמלכה הוא רעב שיילך ויגבר.
זו נטייה מינית, לא דבר שאפשר להדחיק או לא לתת לו מענה כל החיים,
בדיוק כשם שגבר סטרייט לא יוכל לא לקיים מגע עם אישה כל החיים
בדיוק כמו שגיי לא יוכל לא לקיים מגע עם גבר כל החיים.

זו נטייה מינית, הכוח מיניות הוא דבר אדיר, וכשהן לא באות על סיפוקן הן מענות, מתסכלות, לא נותנות מנוח.

אני כותב את כל זה כי ציינת שאתה בשנות העשרים לחייך, ואני בשנות הארבעים לחיי:
תחשוב טוב מה אתה עושה, כי נשמע שאתה בדס"מי וזוגתך ונילית.
תחשוב על זה כאילו גבר סטרייט התחתן עם לסבית.
מה היית אומר לו? כמה סיכוי יש לזה להצליח לפני שיהיו בגידות? גירושין?

כמובן שאולי אתם הזוג שינצח את הסטטיסטיקה,
בכל מקרה, מאחל לכם רק טוב ורק הצלחה, אושר ועושר.
feetForLife​(נשלט)
אני לא בטוח שאי אפשר להדחיק את זה (או אולי רוצה להאמין שאפשר)
אני לא יודע אם אוכל לקבל את מה שאני רוצה - להיות מושפל ונשלט בצורה שבה שאני מדמיין את זה…
והגבול בין פורנו, פנטזיה ומציאות נהיה מטושטש מאוד…
אני מבין את ההקבלה שלך לגייז, אבל אני לא יודע אם היא מדויקת..
אני חושב שהקבלה יותר דומה תהיה לשני גייז ששניהם אוהבים להיות נחדרים..
אני כן מקבל את הדברים הבסיסיים עבורי שאותם אני ממשיל לגייז (אני מקבל סקס טוב, פתיחות לנסות דברים חדשים כל עוד הם לא במשחק של שולטת נשלט, פוט פטיש ומדי פעם יריקות וכו)
אבל אין ספק שהרצון להיות מושפל הוא חזק אצלי.. אני מנסה להבין אם אפשר ״להחליף״ את זה במשהו אחר.
אני פשוט מרגיש שלראות פורנו עם השפלות כיום לא מספיק לי, אבל אולי אני סתם מגזים ומצפה ליותר מדי

The Feet Slave כתב/ה:
אני משער שלא יהיה נעים לשמוע את זה, אבל לדעתי לא תוכל לקבל מהחיים את כל מה שכתבת בתגובה שמעלי.

הצורך שלך בהשפלות ובמלכה הוא רעב שיילך ויגבר.
זו נטייה מינית, לא דבר שאפשר להדחיק או לא לתת לו מענה כל החיים,
בדיוק כשם שגבר סטרייט לא יוכל לא לקיים מגע עם אישה כל החיים
בדיוק כמו שגיי לא יוכל לא לקיים מגע עם גבר כל החיים.

זו נטייה מינית, הכוח מיניות הוא דבר אדיר, וכשהן לא באות על סיפוקן הן מענות, מתסכלות, לא נותנות מנוח.

אני כותב את כל זה כי ציינת שאתה בשנות העשרים לחייך, ואני בשנות הארבעים לחיי:
תחשוב טוב מה אתה עושה, כי נשמע שאתה בדס"מי וזוגתך ונילית.
תחשוב על זה כאילו גבר סטרייט התחתן עם לסבית.
מה היית אומר לו? כמה סיכוי יש לזה להצליח לפני שיהיו בגידות? גירושין?

כמובן שאולי אתם הזוג שינצח את הסטטיסטיקה,
בכל מקרה, מאחל לכם רק טוב ורק הצלחה, אושר ועושר.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 13 בדצמ׳ 2023
תקח בחשבון שהסיכוי שתמצא מישהי למסד איתה קשר לכל החיים
שתרצה בדיוק מה שאתה רוצה הוא קטן
או קלוש.
אפילו בן 2 בני זוג ונילים בנישואים, פשרה נדרשת תמיד.

בסוף אתה צריך להחליט מה יותר חשוב לך.
KinkScience
KinkScience • 13 בדצמ׳ 2023
בתור אדם בדסמי שהיה בזוגיות ונילית - התשובה הקצרה היא לא.
התשובה הארוכה:
חוויתי המון תסכול מלנסות לתווך בדסמ לבחורות שלא באמת התחברו לזה. אם הן גמישות מחשבתית ופתוחות מינית אפשר למצוא כל מיני נקודות השקה ופשרות אחרי המון שיחות, התנסות משותפת, ותקשורת פתוחה. אלו המון תנאים שלא תמיד קל למצוא באריזה אחת.
גם כשזה קורה - באופן אישי זה מעולם לא סיפק אותי כמו לעשות את זה עם מישהי שזה זורם אצלה כמו שזה זורם אצלי, ולפעמים גם הרגיש מאולץ ואפילו מכבה. במקרה הרע זה גם עלול להיות הרסני כשבת הזוג שלך שאתה אוהב וסומך עליה לא מסוגלת להכיל את הנטיות שלך ושופטת אותך (מבוסס על סיפור אמיתי).
מעבר לזה, אני לא חושב שאנחנו יכולים לאלץ את עצמנו להפסיק לאהוב משהו או להתחיל לאהוב משהו. גם אם זה קורה זה נובע מתהליך פנימי ארוך טווח שנעשה מבחירה ועבודה עצמית ולא כי אנחנו נדרשים בכוח להתאים את עצמנו לגחמות של אדם אחר. מה גם שיש בו הנחה סמויה שאנחנו צריכים להתאים את עצמנו ולשנות את עצמנו בשביל פרטנר, שהיא בפני עצמה מורכבת מאוד ונושא לדיון ארוך ונפרד שלא נתחיל כאן.
אחרי לא מעט התנסויות וניליות ולא וניליות אני חושב שאין טעם להיכנס לזוגיות שאין בה התאמה מינית טובה, זה מייצר המון תסכול ומתח שמצטברים עד שאי אפשר להכיל אותם יותר ואז נפרדים (כמו שאני עשיתי) או שנכנסים לטינדר או לכאן ובוגדים (מקום שאני חושב שעדיף להימנע ממנו).
feetForLife​(נשלט)
אני מסכים שזה דורש הרבה גמישות מחשבתית, התאמה מינית זה ביטוי מורכב, זה דינמי וגם הרצונות שלנו משתנים בצורה דינמית.
Bondman אני מסכים איתך מצד אחד ומצד שני אני יודע שזה חשוב לי, זה כנראה יותר עמוק מרצון פנימי, הרצון להיות מושפל נובע ממשהו קצת יותר עמוק כנראה…
לבגוד או להיות עם מישהי אחרת זה בטוח לא אופציה מבחינתי.
שנינו מאוד מאוד רוצים שזה יצליח ומוכנים לעשות ויתורים והתגמשויות, השאלה אם אני יכול להיות בקשר שבו לא אהיה מושפל ואיך אני יכול להיות מסופק באופן הזה בצורה שהיא לא בגידה
אני וניל​(מתחלף)
אני וניל​(מתחלף) • 13 בדצמ׳ 2023
אני באותו סרט כמוך בדיוק…
קשה קשה ואני כבר לא יודע מה לעשות.
אצלי זה אפילו טיפה יותר מורכב כי היא איפשהו על הגבול בין ונילית לבין נשלטת, אז היא לא מוכנה לעשות שום דבר שבו היא שולטת.
ולהיפך כמובן - היא רוצה שאני אשלוט אבל כשניסיתי זה פשוט לא היה זה. היו בזה אלמנטים כיפיים לא אשקר, וכן נהניתי מהחוויה סה״כ, אבל ברור שזה לא יכול להיות יותר ממשהו חד פעמי וגם זה לא זרם באמת כמו שצריך והרגיש מאולץ.
וניסיתי לפתוח בפניה את האופציה של לשרת זוג או שולטת או שולט או משהו אבל נראה שהיא לא מוכנה לשמוע על זה אז אני כרגע קצת בפלונטר.
FootJunky
FootJunky • 13 בדצמ׳ 2023
בעיני התשובה פשוטה:
לשניכם אין התאמה מינית / בדסמ"ית עם הפרטנרית שלכם,
ברמה שהן לא יכולות להעניק לכם את מה שאתם צריכים.
אז או שהזוגיות הופכת להיות מאפשרת - בת הזוג מאפשרת לכם להיפגש עם שולטות לצורכי סשנים בלבד,
או שנפרדים.
מנסיוני - אי אפשר לחיות חיים של כמיהה מינית לא ממומשת. זה פשוט לא הולך. עובדה שאתם פה בכלוב בזמן שיש לכם בנות זוג.
עדיף להיות ישרים וכנים עם עצמכם ועם בנות הזוג מאשר להשלות את עצמכם ואותן.
כמובן - רק דעתי.

אני וניל כתב/ה:
אני באותו סרט כמוך בדיוק…
קשה קשה ואני כבר לא יודע מה לעשות.
אצלי זה אפילו טיפה יותר מורכב כי היא איפשהו על הגבול בין ונילית לבין נשלטת, אז היא לא מוכנה לעשות שום דבר שבו היא שולטת.
ולהיפך כמובן - היא רוצה שאני אשלוט אבל כשניסיתי זה פשוט לא היה זה. היו בזה אלמנטים כיפיים לא אשקר, וכן נהניתי מהחוויה סה״כ, אבל ברור שזה לא יכול להיות יותר ממשהו חד פעמי וגם זה לא זרם באמת כמו שצריך והרגיש מאולץ.
וניסיתי לפתוח בפניה את האופציה של לשרת זוג או שולטת או שולט או משהו אבל נראה שהיא לא מוכנה לשמוע על זה אז אני כרגע קצת בפלונטר.