סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לאנשים שרוצים לחיות בשליטה כאורח חיים/ קשר עם שליטה 24/7

Donnie​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 15 בדצמ׳ 2023

שאלה לאנשים שרוצים לחיות בשליטה כאורח חיים/ קשר עם שליטה 24/

Donnie​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2023
מעניין אותי להבין למה אנשים רוצים אורח חיים כזה, במיוחד אלה שנמצאים בצד הנשלט כי זאת נשמע לי כמו בחירה עם הרבה מאוד חסרונות
קשה לי להאמין שמישהו יקבל בחירה כזאת רק בגלל שזה גורם לו להנאה מינית, אני מניח שיש סיבות נוספות בגללן אנשים מעוניינים באורח חיים כזה עם כל החסרונות והקשיים שאני מתאר לעצמי שהוא כולל ואני רוצה להבין את הסיבות האלה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2023
זה ההבדל בין קינקי לנשלט.
קינקי שואב משליטה הנאה מינית בלבד.
עבור נשלט, שליטה היא צורך נפשי ומיני, ולכן הוא שואב הנאה משליטה גם מעבר לחלק המיני של הקשר.
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2023
אני חושבת שצריך להבדיל בין שלושה מושגים של שליטה 24/7
הראשון - הנשלט תמיד בסטטוס הנשלט 24/7, אבל הקשר הוא קשר שמסתכם במספר מפגשים בשבוע או מספר ימים שבועיים שבהם וא צמוד לצד השולט וממלא את כל ההוראות.
השני - מדובר בקשר שליטה ו/או זוגיות שבה גרים ביחד והשנלט נשלט לגברי רק בסשנים ובשאר הזמן חלות עליו רק משימות או הגבלות ספציפיות, למשל בזמן הסשן הוא לא יכול לקרוא לצד השולט בשמו או בכינוי חיבה אלה רק בלשון פניה ספציפית אבל לעומת זאת האורגזמות של הצד השנלט תמיד ברשות הצד השולט ונתונות לאישורו. כאמור יש חובות שחלות על הנשלט 24/7 אבל זה לא כל החובות שחלות עליו בזמנים של סשנים או אקטים של שליטה.
מצב שלישי - כמו במצב השני, הם חיים ביחד אבל כל החובות חלות על הנשלט 24/7

אישית מכירה המון משני המצבים הראשונים, או שהנשלט תמיד נשלט מול הצד השולט כשהם באינטרקציה או שיש הגבלות ודקישות ספציפיות שחלות 24/7.

האופציה השלישי נדירה יותר מהכרותי אישית (כאמור חוויה אישית שלי אולי אני לא מכירה מספיק אנשים שכן חיים ככה מהקהילה).
אבל היא זו שניראת לי מאתגרת יותר וטיפה קשה לאנשים להבנה. בסוף זה עניין של אורך חיים, אם מישהו בוחר להשקיע את חייו למען אל שהוא מאמים בו 24/7 ולבצע טקסים, או לקחת על עצמו הגבלות כי ככה הוא רואה לנכון למה שמישהו לא יקח על עצמו להיות שירותי למען השולט/ת שלו? יש אנשים שמשנים את חייהם בגלל בן או בת הזוב או ההורים שלהם באותה מידע מישהו בוחר לשנות ולהתאים את חייו למען השולט/ת.
abir
abir • 15 בדצמ׳ 2023
אני עוקב אחר בלוג מרתק של נשלטת 24/7.
מדובר בנשלטת שנמצאת תחת שליטה של שולטת ושולט לסירוגין.
בבלוג היא מתארת את הצורך הנפשי להשלט,
את הצורך לתת שירות, לרצות.
כדאי לקרוא

https://slaveshae.wordpress.com/about-me/
בוסגה​(אחר)
בוסגה​(אחר) • 15 בדצמ׳ 2023
מדהים בעיני
חלום להכנס לקשר עם נשלט או נשלטת כזאת
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 4 חודשים • 16 בדצמ׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 16 בדצמ׳ 2023
יחסי שליטה של 7/24 רק לעיטים רחוקות מאוד הם ממש 7/24 כמו ההגדרה המילולית.

לרוב
יש עולם חיצוני של משפחה מורחבת שמחוץ לתחום, יש ילדים שמחוץ לתחום,
יש קרירה מקצועית שאסור שתפגע, יש זמני מחלה, וכו וכו….
יש נושא של מצב נפשי, דיונים וכיוונונים כל הזמן, יש מילת ביטחון.

אני יכול להעיד על עצמי שהייתי 3 שנים
בקשר FLR 7/24. עד שנמאס לאשתי המלכה הונילית.
אומנם בעצימות נמוכה מאוד יחסית כי אשתי היא כאמור ונילית,
אבל היו כמה שנים שהיא שיתפה קצת פעולה.
( טוב, אין דבר יעיל כמו להחלים מסרטן בשביל לגרום לזה… חחח)

זאת היתה תקופה של אושר גדול לשנינו,
ואני מודה לה על כל רגע,
כי לעד החוויה קיימת והזיכרון קיים.
וחבל שהתקופה נגמרה כי מאז לא הצלחנו להתניע שוב.
לעולם לא אבין למה נמאס לה, אבל זה כנראה מעמסה לונילית.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 16 בדצמ׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
בונדמן, מה היא עונה כשאתה שואל אותה על זה?

במילים אחרות אומנם.
אבל בגדול זה נראה לה שטותי.
Donnie​(נשלט)
Donnie​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
אני חושבת שצריך להבדיל בין שלושה מושגים של שליטה 24/7
הראשון - הנשלט תמיד בסטטוס הנשלט 24/7, אבל הקשר הוא קשר שמסתכם במספר מפגשים בשבוע או מספר ימים שבועיים שבהם וא צמוד לצד השולט וממלא את כל ההוראות.
השני - מדובר בקשר שליטה ו/או זוגיות שבה גרים ביחד והשנלט נשלט לגברי רק בסשנים ובשאר הזמן חלות עליו רק משימות או הגבלות ספציפיות, למשל בזמן הסשן הוא לא יכול לקרוא לצד השולט בשמו או בכינוי חיבה אלה רק בלשון פניה ספציפית אבל לעומת זאת האורגזמות של הצד השנלט תמיד ברשות הצד השולט ונתונות לאישורו. כאמור יש חובות שחלות על הנשלט 24/7 אבל זה לא כל החובות שחלות עליו בזמנים של סשנים או אקטים של שליטה.
מצב שלישי - כמו במצב השני, הם חיים ביחד אבל כל החובות חלות על הנשלט 24/7

אישית מכירה המון משני המצבים הראשונים, או שהנשלט תמיד נשלט מול הצד השולט כשהם באינטרקציה או שיש הגבלות ודקישות ספציפיות שחלות 24/7.

האופציה השלישי נדירה יותר מהכרותי אישית (כאמור חוויה אישית שלי אולי אני לא מכירה מספיק אנשים שכן חיים ככה מהקהילה).
אבל היא זו שניראת לי מאתגרת יותר וטיפה קשה לאנשים להבנה. בסוף זה עניין של אורך חיים, אם מישהו בוחר להשקיע את חייו למען אל שהוא מאמים בו 24/7 ולבצע טקסים, או לקחת על עצמו הגבלות כי ככה הוא רואה לנכון למה שמישהו לא יקח על עצמו להיות שירותי למען השולט/ת שלו? יש אנשים שמשנים את חייהם בגלל בן או בת הזוב או ההורים שלהם באותה מידע מישהו בוחר לשנות ולהתאים את חייו למען השולט/ת.

אני חושב שיש פער גדול בין אורח החיים שתארת באופציה השלישית ומידת הויתור העצמי שאנשים מגיעים אליה באורח חיים כזה, לבין אנשים שעושים התאמות מסוימות בשביל לרצות בן/בת זוג בקשר ונילי או הורים
אני כן מבין אנשים שמאמינים באל או דת כלשהי והייתי רוצה להגיע לאותה רמת הבנה על אנשים שבוחרים באורח החיים המאוד לא שגרתי של שליטה
Donnie​(נשלט)
Donnie​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
abir כתב/ה:
אני עוקב אחר בלוג מרתק של נשלטת 24/7.
מדובר בנשלטת שנמצאת תחת שליטה של שולטת ושולט לסירוגין.
בבלוג היא מתארת את הצורך הנפשי להשלט,
את הצורך לתת שירות, לרצות.
כדאי לקרוא

https://slaveshae.wordpress.com/about-me/

תודה זה באמת נראה מעניין