שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי.

שוסי
לפני 4 חודשים • 16 בדצמ׳ 2023

לא הבנתי.

שוסי • 16 בדצמ׳ 2023
כשאנחנו מוצאים את עצמנו נמשכים לאדם אחר,אנחנו לא בהכרח ישר נמשכים לאיבר המין שלו.
גברים נמשכים לבר רפאלי,גם בלי לראות לה את הפות.
אנחנו נמשכים לכל מיני איברי גוף,ובכלל,לאדם שהוא בשלמותו.
כשגבר מגלה שהוא הטרו,הוא מגלה שהוא הטרו,לא כי הוא מגלה שהוא נמשך לפות.הוא מגלה שהוא פשוט נמשך לנשים בכלליות.
אז אם אתם מוצאים את עצמכם נמשכים לאשה מסוימת.לכל איבריה,לדרך שבה היא מדברת,מתנהלת ולכל מה שהיא,אז פתאום המשיכה תעלם כי תגלו שיש לה פין במקום פות?
אני טוענת,שאם נמשכתם,אבל פוסלים מעצם איבר המין,אתם טרנספובים.
משיכה לאיברי מין בניגוד למשיכה מינית מוכללת,היא משיכה נרכשת.אתם נמשכים לפות בהקשר מסוים,בגלל משהו מסוים,כחלק ממשהו מסוים.אם תסתכלו עכשיו על תמונה של רק פות ללא שאר חלקי גוף,זה כנראה לא יעורר בכם משיכה.
עכשיו,הייתי מקבלת את הטענה שלא תרצו לקיים מגע מיני עם פין,כי אתם מעדיפים משגל וכו.אבל יש בניכם גם מי שחובב אנאלי,אוראלי ואף אוהב להיחדר בעצמו.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2023
שאבין, את טוענת שאנשים הטרוסקסואליים הם בהגדרה טרנספובים?
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
רק פרוגרסיבים יכולים להפיק טיעונים כל כך מטופשים.
    התגובה האהובה בשרשור
anyzeany
anyzeany • 16 בדצמ׳ 2023
או שזו הפרעת הקשב שלי, או סתם חוסר בהבנת הנקרא, אבל מהי בעצם הטענה שלך שוסי?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
נמשכים לפנטזיה ולידיעה שמתחת לבגדים מסתתרים להם שם: פות, שדיים ותחת נשי שאנחנו כרגע לא רואים אותם.

גם אם אנחנו אוהבים שהיא שמה סטרפאון, אנחנו עדיים אוהבים לדעת שיש מתחת לו פות והיא אישה. אז כן נמשכים מאוד גם לאיבר
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2023
בכל פעם שאני חושב שהפרוגרס מנסה לתייג כמה שיותר קבוצות כהומובופיות/טרנסופוביות מגיעה שאלה כזו שרק מחזקת את התחושות שלי.

האמת שדי נמאס מכל מיני אנשים שמתייגים את הנורמטיבי שבי כמלא בפוביות רק בשביל למלא תחושת ערך של אנשים שמנסים להיראות בעיניי אחרים כנאורים יותר.

בחייאת, תנו לחיות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 בדצמ׳ 2023
ואני מבינה שזאת שאלה לגברים, אבל אני מאוד הטרוסקסואלית ואם אני אגלה כוס במקום פין, זה יהרוס לי את החגיגה. אני נמשכת לגוף, לשכל, לקול, אבל בידיעה שיש שם זין בסוף ושהזין הזה יכול להיות בתוכי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
אם זין לא היה משנה לי, הייתי פאנסקסואלית (ואולי אפילו ספיוסקסואלית) ואם הייתי סבבה גם עם זין וגם עם כוס, אז הייתי ביסקסואלית.
כמו שאת רואה, יש כיום הגדרה לכל זהות ומשיכה מגדרית ואפילו א-מגדרית.
אני לא "בוחרת" להימשך לגבר עם זין כמו שטרנסית לא "בוחרת" להיות טרנסית.
באותה מידה, אני יכולה לטעון שטרנסיות שונאות גברים וזין כי הן מתנגדות לזה- שלהן.
נכון שזה נשמע טיפשי?

משיכה מורכבת מהרבה פרמטרים והרבה רבדים והיא גם משתנה.
כמו שגבר יכול להימשך לאישה ולראות אותה ללא בגדים ולהימשך אליה פחות.
או להימשך אליה יותר או פחות כשתתבגר, תעלה או תרד במשקל, תהיה בהיריון ותלד, תשנה צבע שיער וכו.
האדם יכול גם לא להשתנות בכלל ועדיין אחרי X זמן פחות נמשך אליו.

יש גם גברים שאני חושבת שהם מאוד מושכים עד שהם פותחים את הפה ואני מגלה שהם מתנשאים/ לא חכמים במיוחד/ מעצבנים/ דושים/ כל סיבה אחרת, ויורד לי מהם ואני כבר לא נמשכת אליהם...

לסיכום, אני אישה הטרו וסטרייטית, ומבחינתי חלק מהיותי אישה זה איבר המין שלי וכך גם גבר.
זה עדיין לא אומר שאני אראה בטרנסית פחות אישה ממני, אבל לא סתם רוב הטרנסיות שואפות להיראות כנשים ברמה כזו או אחרת עד ניתוח מלא.
טרנספובי זה אדם שנרתע מטרנסיות וחושב שהן פחותות ערך או שיש לו שלל סטיגמות שליליות כלפיהן.
זה לא המצב כלפי מי שלא נמשך לטרנסים, בדיוק כמו שאם אני לא נמשכת למשל למרוקאים או אתיופים זה לא אומר שאני גזענית ואם אני לא נמשכת לגברים שמנים זה לא אומר שאני שמנופובית.
אין קשר (בהכרח) בין משיכה מינית לעמדות כלפי הקטגוריה שאותו אדם משתייך אליה ובגללה לא נמשכים אליו או לא מעוניינים בזוגיות איתו.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2023
ואם נמשכים לקממבר אז נמשכים גם לעובש או לא?