סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שיבארי

SatanKatan
לפני 4 חודשים • 25 בדצמ׳ 2023

סקר שיבארי

SatanKatan • 25 בדצמ׳ 2023
אשמח לשמוע כל דבר שיש לכם להגיד בעניין. בעיקר מעניין אותי לדעת עד כמה זה ״בתפריט״ או לפחות בפנטזיה שלכם.
האם אתם רואים את זה כחלק מהסשן, העניין העיקרי, גבול אולי? והאם סקס הוא חלק מהפנטזיה שלכם בהקשר של שיבארי או בכלל לא?
בקיצור - מה אתם.ן אומרים.ות על חבלים?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חולה על חבלים וזה אחד הדברים הראשונים שהלהיבו אותי. פעם חשבתי שאין מצב שאוכל להיות בזוגיות עם מי שלא בעניין, כי זה דבר שאני מאד משתוקקת אליו, גם כקושרת וגם כנקשרת. הנסיון הפרקטי שלי מועט מאד, וכל התנסות הייתה נהדרת והשאירה אותי עם טעם של עוד.
אני לא חייבת סקס בשביל להנות משיבארי, ולא חייבת שיבארי בשביל להנות מסקס, אבל השילוב ביניהם הוא מבחינתי השיא, פסגה של עונג אולטימטיבי.
לפעמים סשן שיבארי כשלעצמו מרגיש קצת כמו סקס, זה כה קרוב ואינטימי ופגיע.

לצערי כל מה שהספקתי לחוות היה לפני שהכרתי את בן זוגי הנוכחי, שלא מתעניין בזה בכלל ולא מעוניין לנסות. קשה לי להבין את זה כי מבחינתי מדובר בחוויה מענגת אז מוזר לי שהוא מרגיש רתיעה מזה, אבל מה כבר אפשר לעשות. ניסיתי לדבר, ניסיתי לפתות, ניסיתי להפציר - גורנישט. אז השלמתי עם זה.
התחליף "הזול" שלי הוא אמצעי ריסון אחרים - עם זה הוא כן זורם, וזה סבבה, וזה כיף, וזה די קרוב, זה לא מדהים כמו חבל אבל "עושה את העבודה".

לא ניסיתי אף פעם לממש את הפנטזיה מחוץ לקשר זוגי, כי זה מרגיש לי כמו דבר שמאד דורש היכרות ואמון. זה לא חייב להיות זוגיות פרופר אבל כן צריך להיות במסגרת מערכת יחסים קרובה כלשהי. זה לא משהו שאי פעם התחשק לי לנסות כלאחר יד.
    התגובה האהובה בשרשור
Boy Toy
Boy Toy • 25 בדצמ׳ 2023
בהחלט בתפריט.
אני מאוד אוהב את ההרגשה שאני חסר אונים ולא יכול לזוז. בייחוד בתליה באוויר שאתה מרחף לך בחלל. זאת הרגשה מדהימה..כמעט סוריאליסטית.
הבעיה שלי עם קשירות בsuspension הוא הכאב שהולך ומתעצם ככל שעובר הזמן, דבר שמוריד מההנאה מבחינתי.
פעם מישהי מאוד מנוסה בתחום רצתה לקשור אותי באוויר בצורה כזו שאהיה מקביל לרצפה במרחק של ס״מ בודדים מהמזרון שהיא הכינה שם מבעוד מועד ובעצם לשלוט בחדירה שלי אליה דרך דחיפה של הכתפיים שלי. להפוך אותי למין נדנדה אנושית.
הרעיון היה מדהים, הביצוע פחות הצליח; עד שהגענו למצב שאני קשור באוויר ומקביל לרצפה בדיוק בפוזיציה שהיא רצתה, הכאב בצלעות מהלחץ של החבלים הפך להיות יותר מדי משמעותי והזקפה שלי צללה.
בזמנו היא אמרה לי שיש מצב שקשירה בבד מיוחד תוכל להתאים לי כי אין שם את הכאב והצריבה על הכור שחבל עושה, אבל לא היה לה את הבד הנ״ל ובסוף זה לא יצא לפועל..
Reina N​(שולטת)
Reina N​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2023
האמת שלא ניסיתי,
תמיד היה נראה לי מסורבל מידיי,
דורש המון זמן,
ומאמץ פיזי,
יש דרכים יעילות יותר ליצור חוסר אונים,
בקיצור לא כוס התה שלי..
Daniel-Rope
לפני 4 חודשים • 26 בדצמ׳ 2023

חבלים

Daniel-Rope • 26 בדצמ׳ 2023
נחשפתי לעולם החבלים כנקשר לפני כמעט 7 שנים ( וקושר בערך שנתיים ) ומאז לא רואה את עצמי עושה בדסמ בלי שמעורבים חבלים : רצוי בתלייה מלאה אבל גם חצי תלייה יכולה לעשות את העבודה ולאתגר מאד.
מחפש בעיקר את האתגר שבתלייה , כל דבר שנוסף מעבר לכך הוא בונוס.
מאד בררן למי אני נותן לקשור אותי והאמת ש-99 אחוז מהמקרים היו עם אותה קושרת.
חבלים עבורי זה לא משהו שמגיע כלאחר יד ולפחות כנקשר חייב חיבור ברמה האישית כדי להתמסר כולי.

https://www.instagram.com/daniel.ropes/
SatanKatan

Re: חבלים

SatanKatan • 26 בדצמ׳ 2023
Daniel-Rope כתב/ה:
נחשפתי לעולם החבלים כנקשר לפני כמעט 7 שנים ( וקושר בערך שנתיים ) ומאז לא רואה את עצמי עושה בדסמ בלי שמעורבים חבלים : רצוי בתלייה מלאה אבל גם חצי תלייה יכולה לעשות את העבודה ולאתגר מאד.
חבלים עבורי זה לא משהו שמגיע כלאחר יד ולפחות כנקשר חייב חיבור ברמה האישית כדי להתמסר כולי.

היא באמת מבינה גדולה!
Daniel-Rope

Re: חבלים

Daniel-Rope • 26 בדצמ׳ 2023
SatanKatan כתב/ה:
Daniel-Rope כתב/ה:

היא באמת מבינה גדולה!
- היא מדהימה כקושרת וקודם כל כאדם.
--Nir--
--Nir-- • 26 בדצמ׳ 2023
מצד אחד - נמשך לזה מאד וזה לגמרי
פטיש/פנטזיה/השתוקקות ארוכה מאד.
מצד שני - הדברים שהאקט הזה דורש (עבורי) מהפרטנרית הפוטנציאלית גרמו לי לוותר על המימוש שלו.
SatanKatan
SatanKatan • 26 בדצמ׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
מצד שני - הדברים שהאקט הזה דורש (עבורי) מהפרטנרית הפוטנציאלית גרמו לי לוותר על המימוש שלו.

מעניין, יכול לפרט?
--Nir--
--Nir-- • 26 בדצמ׳ 2023
SatanKatan כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:

מעניין, יכול לפרט?

בקצרה(הכל יחסי בחיים) - זה אקט שדורש:

1. אחריות. אני לא אעשה דברים שיפגעו בי בריאותית בגלל שזה סקסי. נניח לאפר לתוך הפה יכול להיות מאד מחפיץ ומשפיל, אבל מבחינתי זה גבול כי לבלוע אפר סיגריות זה רעיל.

אז נכון שיש מימד של סיכון בחבלים (וחשוב להיות מודעים אליו) - ואני מוכן לקחת אותו, אבל עם מישהי שלא תעשה משהו שהיא לא יודעת, שמבינה ממה להיזהר וכו׳

2. זה אקט שאין בו בהכרח הרבה מגע, אין בו דיבור ואין בו תנועה מצידי.
יש בו שקט, התמסרות ושליטה שעוברת לאט לאט ממני אל הקושרת. בלי פקודות ומכות, המון דממה.

זה אומר מבחינתי שהנוכחות שלה בלבד צריכה להיות כזו שתגרום לי לרצות לתת לה את השליטה עלי, לתת לה להכאיב לי ולהחפיץ אותי בלי משחקים ודיבורים ומגע וכל מיני דברים שמייצרים משיכה וחרמנות.
רק אני והנוכחות שלה, ואז תן לי רק לטבוע בשקט וחוסר האונים שהיא תייצר ואני אשקע בזה הרבה יותר כמעט מכל סשן שאשתמש בו בידיים, ברגליים או בלשון.

זה מצריך משיכה גבוהה, מקצועיות, קליק טוב בינינו וגם שיסתדר לנו בטיימינג הכללי בחיים. לא כזה פשוט ומצריך לא מעט השקעה וחיפוש.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי דצמ' 26, 2023 8:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת