לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

sea van
לפני 3 חודשים • 4 בינו׳ 2024

תמונות ארוטיות

sea van • 4 בינו׳ 2024
אחרי שקראתי כאן כמה התכתבויות, ואני לקחתי חלק באחת מהן.
חייבת לשאול למה נשים שמעלות תמונות של אברי גופן חשופים כמעט לגמרי, או, לגמרי.
מתפלאות שמגיבים אליהן באופן מיני. ומתחילות מלחמת חורמה על כל מי שגיבה או מגיב על גופן ולא על שיכלן.
אתן נמצאות באתר שמבוסס על סקס!
אם הייתי מעלה תמונות כאילו, לא משנה אפילו אם הייתי רושמת את התזה שלי בכימיה מולקולרית, הייתי נעלבת אם לא היו מגיבים לתמונות ומנסים להתחיל איתי.
אז תפסיקו להתחסד!!
בתור אישה, זה פוגע באינטיליגנציה הנשית ובכוח שלנו.
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 4 בינו׳ 2024
תראי... אני מסכימה איתך במידה.
מצד שני אם מישהו כותב לי הייתי עושה אותך/יורד לך/ אני מת לגעת בציצי שהעלת הייתי מרגישה לא בנוח. לדעתי יש הבדל בין זה לבי לומר את מהממת/סקסית/מושכת.
יש להחמיא ויש לתאר אקטים עם האדם שבתמונה.

אבל נגיד אני אישית לא מעלה תמונות, אני רק כותבת חוויות שלי שזה כמו לומר שאני כותבת פה כתיבה אירוטית, כשמישהו אומר לי שזה ריגש אותו או שזה סקסי ומפתה זה סבבה מבחינתי כשמישהו כותב לי הודעה ראשונה אני מת להכניס את הפנים שלי לכוס שלך, וואל זה מטריד.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 4 בינו׳ 2024
כי גם מדונה האלילה לא רוצה שיתיחסו אליה כמו אל חפץ אלא יעריצן אותה כמו האלילה השולטת שהיא. יש הבדל בין להיות בעלת הכוח על המבט לבין להיות כלי קיבול חרמנות.
אני זונת תשומי לא זונה
abir
abir • 4 בינו׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
כי גם מדונה האלילה לא רוצה שיתיחסו אליה כמו אל חפץ אלא יעריצן אותה כמו האלילה השולטת שהיא. יש הבדל בין להיות בעלת הכוח על המבט לבין להיות כלי קיבול חרמנות.
אני זונת תשומי לא זונה

אם את יוזמת תשומת לב מינית בהצגה של איברים חשופים אזי זה בהכרח תשומת הלב שתקבלי 🤷
...not that there's anything wrong with that
icon_smile.gif
נסס

הבנה....

נסס • 4 בינו׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
מצד שני אם מישהו כותב לי הייתי עושה אותך/יורד לך/ אני מת לגעת בציצי שהעלת הייתי מרגישה לא בנוח. לדעתי יש הבדל בין זה לבי לומר את מהממת/סקסית/מושכת.

אבל נגיד אני אישית לא מעלה תמונות, אני רק כותבת חוויות שלי שזה כמו לומר שאני כותבת פה כתיבה אירוטית, כשמישהו אומר לי שזה ריגש אותו או שזה סקסי ומפתה זה סבבה מבחינתי כשמישהו כותב לי הודעה ראשונה אני מת להכניס את הפנים שלי לכוס שלך, וואל זה מטריד.

בעצם את אומרת...שיש בנות כאן שלא ניחנו...בבינה ....בהבנה....שעושות בלי המון שכלללל
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 4 בינו׳ 2024
כי העניין הוא בכלל לא התמונות.
אין לזה שום קשר.
העניין זו דרך הפניה אלייך.
אין מה להתמם. כל מי שנמצא באתר יודע בדיוק למה הוא נמצא כאן.
גם את, שלא מעלה תמונות לא נמצאת פה למצוא שותפ/ה לקטיף פטריות.

העובדה שאת כאן עם או בלי תמונות לא נותנת לאף אחד זכות לפנות אלייך באופן מבזה ולא מכבד בטח ובטח כשאתם זרים האחד לשניה.
זה קורה גם אם את מעלה פוסט מיני בבלוג נטול תמונות.

העובדה שיש גם כאלו שפונים וכן יודעים לכבד אותך, את הגבולות שהצבת או את מה שכתבת, רק מאשרת שכן...אפשר אחרת.
נימרייה​(שולטת)

Re: הבנה....

נימרייה​(שולטת) • 4 בינו׳ 2024
נסס כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

בעצם את אומרת...שיש בנות כאן שלא ניחנו...בבינה ....בהבנה....שעושות בלי המון שכלללל

לא יודעת איך הסקת את המסקנה הזו מהמילים שלי, אני אומרת שבאתר הזה אפשר לעשות מה שרוצים.
באותה מידה שמישהי יכולה להעלות תמונות חופשניות היא יודעת שעלולות לבוא תגובות לא נעימות בגלל זה הסכמתי עם מי שפתחה את השרשור, אבל מצד שני מי שמגיב יש לו את החופש איך להגיב ומה לומר והבהרתי את ההבדל בין תגובות שונות.

ועכשיו אני לא רומזת כלום אלה אומרת יכול להיות שהתקשת בהבנת הנקרא של מה שאמרתי? (לא שיש בושה בזה)
שרף אורנים​(אחר)

עשית לי חשק לקטוף פטריות...

שרף אורנים​(אחר) • 4 בינו׳ 2024
זוג פלוס כתב/ה:
כי העניין הוא בכלל לא התמונות.
אין לזה שום קשר.
העניין זו דרך הפניה אלייך.
אין מה להתמם. כל מי שנמצא באתר יודע בדיוק למה הוא נמצא כאן.
גם את, שלא מעלה תמונות לא נמצאת פה למצוא שותפ/ה לקטיף פטריות.

העובדה שאת כאן עם או בלי תמונות לא נותנת לאף אחד זכות לפנות אלייך באופן מבזה ולא מכבד בטח ובטח כשאתם זרים האחד לשניה.
זה קורה גם אם את מעלה פוסט מיני בבלוג נטול תמונות.

העובדה שיש גם כאלו שפונים וכן יודעים לכבד אותך, את הגבולות שהצבת או את מה שכתבת, רק מאשרת שכן...אפשר אחרת.

מסכים איתך לגמרי וגם אני מקבל הודעות לא מכבדות מדי פעם וזה תמיד מפתיע אותי כי אין מצב שלמישהו יצא משהו כשהוא פונה בצורה מבזה...
NormaJean
NormaJean • 4 בינו׳ 2024
לפני הכל-
- אני מעלה תמונות ולא מעט לבלוג.
- מעולם לא הלנתי או פרסמתי תלונה שעוסקת באופן בו מגיבים לי על התמונות/ לא מגיבים על מלל וכו׳.

אחרי שזה נאמר-
אנחנו לא חיות. לכל אדם אמור להיות קצת שכל בקודקוד כדי להבין מהי התנהגות מכבדת ומה היא תגובה של כלב שמפמפם שמיכה.
אם מישהי מעלה תמונה זאת לא הזמנה להעיף לכל הרוחות את הטעם הטוב ולהפוך לנאנדרתל.
    התגובה האהובה בשרשור