לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתחסד

Grey / Green
לפני 3 חודשים • 8 בינו׳ 2024

להתחסד

Grey / Green • 8 בינו׳ 2024
בלי להביע את דעתי, האם לדעתכם הכלוב (כפי שהוא מיוצג על ידי מי שכותב בו בפומבי) הוא מקום ליברלי מינית, או שמרני? אין תשובות לא נכונות.
StreetCat
StreetCat • 8 בינו׳ 2024
הכלוב הוא חסידות גור של הסטים
the rain song
the rain song • 8 בינו׳ 2024
שמרני
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 8 בינו׳ 2024
שמרני? לא.
מקובע. כן.
לא מכיל. בהחלט.
הסטיות שלי לגיטימיות. סטיות של אחרים/ות זה לא.
והלוואי וזה היה נכון רק לסטיות.
גם דעות של אחרים/ות לא מוכלות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 08, 2024 12:45 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 בינו׳ 2024
מאד ליברלי. אני חושב שלפעמים נדמה שהוא שמרני כי אנחנו מצפים שיהיה ליברלי ומקבל באופן מוחלט, והוא לא. אז מתבאסים ש"דווקא במקום שאמור להיות ליברלי ולא שיפוטי...".
אבל במרחב שמרני באמת, רוב התוכן שכאן - מילולי כמו גם ויזואלי - לא היה יכול להתקיים בכלל.
Snitch
Snitch • 8 בינו׳ 2024
הוא שמרני בליברליות שלו. מרגיש שכל טענה שאינה בעלת מובהקות ליברלית ויעני מתקדמת, מתקבלת כאן בעין קצת עקומה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בינו׳ 2024
בכלוב יש קונצנזוס מסוים שהתקבע אם פטיש מסוים, או תפיסה מסוימת, נחשבים ראויים או לא.
אני לא הייתי קוראת לו שמרני, זה מרגיש לי מוגזם מדי, יש מקומות שמרנים יותר ממנו שהתוכן שעולה כאן היה זוכה בהם לשיפוטיות חמורה בהרבה.

אבל יש גם מרחבים ליברלים ממנו, מקבלים יותר את השונה ולא ממהרים לפסוק על מוסריותו.
והכוונה שלי בשונה היא "שונה" מהנפוץ בקהילה הכלובית.
אני חושבת שכאן נוצרה "שמרנות כלובית" שכזו, ומה שלא מוכר ולא פופולרי, זוכה לדעות קדומות שצריך להפריך.
אף אחד לא יחשוב נניח שמי שקורא לנשלטת שלו כלבה ואפילו אם ממש יכניס אותה לאיזו תחפושת pet play בעצם נמשך לחיות, אבל כמה פעמים כבר קראתי שמי שמפנטז על לחתל בגירה הוא איזה פדופיל מודחק. נו באמת.

לעיתים אני מוצאת עצמי בהסברה מאוד מתישה, ואף בעימותים של ממש דווקא מול אנשים שיודעים מה זה להימשך למשהו "שנוי במחלוקת" ושזה לא אומר דבר על הערכים שלהם, וכמה זה לא נעים שקופצים למסקנות מבטלות לגביהם.
יש דברים שאני מראש לא מעלה לכאן, או מאוד מעדנת, כי אני יודעת שכאן יתקבלו בחוסר הבנה לעומת במרחבים אחרים.

אני לא חושבת שזה משהו שהוא ייחודי רק לכלוב, בכל מקום מתקבעת נורמה מסוימת.
וכולנו ניצבים בפני אתגר כשאנחנו נתקלים במשהו לא מוכר ובטח אם הוא חופף לגבולות מסוימים שיש לנו.
זה מעורר בנו רגשות כה לא נוחים שמשכיחים מאיתנו שהאחר תופס את זה אחרת מאיתנו, שמה שלא לגיטימי עבורנו מגלם משהו אחר לאדם אחר. שגם אנחנו "השנויים במחלוקת" במקומות אחרים.
שאנחנו לא צריכים להנות מזה או אפילו להצליח להבין את זה, בשביל שאחרים יהנו.
זה לא משנה שרציונלית רובנו יודעים את זה, רגשית זה קשה לעיכול ולא כולם רוצים להתגבר ולהכיר חוויה זרה.
גם אני חוטאת בזה לא מעט, ובכל פעם שאני טורחת להקשיב במקום מיד להירתע, אני קולטת כמה שיפוטית הייתי כלפי מה שלא הכרתי. ורק דמיינתי לעצמי שאני ליברלית יותר מכפי שהנחתי.

וכמובן, שאנשים פה הם בני אדם. בני אדם שנולדו, גדלו וחיים במציאות ונילית, ולא באחת פורנוגרפית. ברור שהם יקחו איתם לכאן את הערכים הונילים-השמרנים שחלקם ספגו. ברור שבעקבות זה יהיו אנשים שיחשבו למשל שפרסום תמונות עירום זו פחיתות כבוד אפילו בתוך אתר מיני.
    התגובה האהובה בשרשור
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2024
We live in a society