שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות

Into​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 19 בינו׳ 2024
Into​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
זה בדיוק מה שרציתי לברר ולבדוק מראש, כדי לחסוך תחקור ועיכוב נוסף בבידוק.

מביך? כן, יש מצב שהפקיד היה מובך, אבל עשיתי זאת בצורה עניינית ככל הניתן.
הנשלט שלי שהיה צמוד אלי ושמע את כל השיחה בהחלט היה מובך. (בונוס מבחינתי)
אבל אני מעדיפה לשאול גורם מוסמך ולא לסמוך על מידע באינטרנט שיכול להיות סותר לעיתים.

לא יודעת. אני לא חושבת שיש צורך להכניס אדם זר שלא הסכים/רצה לחיי המין שלך. באמת שמה הבעיה להוריד ולשים כשנוחתים, למה להתעקש ולהטריד מינית את העולם
StreetCat
StreetCat • 19 בינו׳ 2024
לשאול נציג מידע לגבי מידע על הבידוק הביטחוני זה לא להכניס אותו לחיי המין.
תיהי בטוחה שלא תיארתי את זה בצורה גסה אלא נקייה ועדינה.
המובכות של הנשלט שלי הייתה מעצם הסיטואציה ולא מהתיאורים שלי.
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 19 בינו׳ 2024
יש מנעולי פלסטיק חד פעמיים עם קוד קבוע עליהם, ואז אם הנעול מסיר אותו בעלת המפתח תדע לפי הקוד שהשתנה על המנעול. פותר ענייני גלאי מתכות. אבל אין לי מושג לגבי אמצעים אחרים בשדה תעופה
Leaker​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 20 בינו׳ 2024
Leaker​(נשלט) • 20 בינו׳ 2024
Grey / Green כתב/ה:
שאלה מעולה. אלו בדיוק הדברים שלא מדברים עליהם מספיק: הצד היומיומי, הלא סקסי, של הפנטזיות הסקסיות שלנו.
לשאלותיך: ההיגיינה הופכת להיות הרבה יותר מסובכת כשנעולים והיא דורשת קצת הכנה והרבה התעסקות. זה נכון במיוחד אם אתה באמת נעול, על ידי מישהו אחר, ואין לך את הפריבילגיה לשחרר את הזין המסכן שלך כל יום. כמה טיפים יעזרו לך להיות סוטה בלי להיות חולה:
1. ככל שהמבנה של הכלובון פתוח יותר, ככה יותר קל לנקות אותו. זה נותן יתרון לכלובוני מתכת, שזקוקים לפחות חומר כדי להציע את אותה רמה של קשיות. אל תקנה ואל תלבש כלובוני מתכת שלא עשויים מחומר שאפשר ללבוש צמוד לעור במשך שבועות וחודשים (אתה רוצה לחפש את צמד המילים surgical steel).
2. האויבים החדשים שלך הם נוזלים: זיעה ושתן. חשוב לסחוב איתך קיט נקיון וייבוש, במיוחד בקיץ: חבילת מטליות יבשות, כמה מטליות רטובות, חבילה קטנה של מקלות אוזניים (these suckers can get anywhere). וכמו ששנה פורד פריפקט, אף פעם לא מזיק שתהיה עליך איזה מגבת.
3. שתן. מה לעשות, גם משתינים מהזין. פה המידה מאוד חשובה: אתה רוצה כלובון שבו קצה הזין שלך תמיד נוגע בקצה הכלובון. אם הכלובון גדול מהזין שלך ברגע הכי רפוי שלו, חלק מהשתן ישאר שם וזה יריח בדיוק כמו שאתה חושב שזה יריח. לא תמיד כיף להודות בכמה אתה קטן, במיוחד כשאתה הכי קטן, אבל הי, גם זה חלק מהמזוכיזם.
4. מקלחת. כלובון בטוח יאפשר לך להגיע לכל חלק של הזין והביצים עם סבון. בקיץ הישראלי, שבואו נודה על האמת, נמשך 364 יום בשנה, מקלחת יומית היא הערובה היחידה שלך נגד שפשפות, פציעות, וריח גוף שירחיק ממך גם את השולטת הנואשת ביותר.
5. האויבים החדשים שלך הם נוזלים 2: אחרי המקלחת חשוב להתייבש, וזה נכון במיוחד לכל האיזורים שהכלובון נוגע בהם. זה צריך לקרות בתשומת לב; גם כאן אפשר להיעזר בחבריך החדשים, מקלוני האוזניים. אם אתה בסוג הזוגיות שבו אתם חולקים מקלחת, מייבש השיער שלה (לא על חימום!) יכול לעשות פלאים.
6. תמיד תלבש תחתונים. תתונים מכותנה סופגים לחות ומרחיקים אותה מהגוף. הם גם יעזרו לך להמנע ממבוכות כשהזין שלך יתחיל לטפטף ״דמעות צניעות״ -- פריקאם, תכלס -- אחרי שתהיה מנוע ומגורה מספיק ימים.
7. שירותים ושירותים ציבוריים. אם המידה של הכלובון מתאימה, קרוב לוודאי שתוכל להמשיך להשתין בעמידה. כמובן שהמשתנות סגורות בפניך, אלא אם כן אתה מהאנשים שנהנים להשפיל את עצמם בעצמם, אז תמיד תעשה מימיקה של מישהו שיש לו קקי ומחכה לתא. וגם כאן: חבריך הטובים ביותר הם נייר הטואלט ומקלוני האוזניים. בעמידה או בישיבה, הפכת למישהו שצריך לנגב אחרי פיפי.
8. נעילה מיד אחרי סקס, עם כל המיצים. לא סוף העולם, אבל עדיף לנגב את הזין במגבון קודם, או למצער לקפוץ להתקלח כשיש לך הזדמנות.
9. פתיחה, מקלחת, שטיפה, ייבוש. אם השולט/ת שלך רוצים בטובתך, זה יקרה לפחות פעם בשבוע.
10. שפשפות, אדמות, שיער כלוא אחרי גילוח. פנטזיות זה טוב והכל, אבל פה צריך להכניס גם את המציאות למשחק, לשחרר את הזין הכלוא ולתת לו להחלים. אינוטיול, במקור משחה לכוויות, מומלצת כאן.

אתה חושב שנעילה זה אקט משפיל מספיק בפני עצמו, ואז אתה מדמיין גבר מנקה את עצמו שם למטה עם מקלון אוזניים...
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 20 בינו׳ 2024
מה שלי קשה לדמיין בהסרה יומיומית זה הכליאה מחדש.
זאת תמיד נראית לי משימה בלתי אפשרית לנסות להנעל בלי להזדקר מזה, על אחת כמה וכמה לאחר מספר ימי מניעה.
בטח ובטח אם ההסרה והלבישה מתבצעת ע"י מחזיקת המפתח.
(ברור שיש שיטות להוריד זקפה טורדנית, אבל זה משהו שדורש זמן. לא סתם הסרה-ניקוי-החזרה)
deepThinker
deepThinker • 20 בינו׳ 2024
Leaker כתב/ה:
מה שלי קשה לדמיין בהסרה יומיומית זה הכליאה מחדש.
זאת תמיד נראית לי משימה בלתי אפשרית לנסות להנעל בלי להזדקר מזה, על אחת כמה וכמה לאחר מספר ימי מניעה.
בטח ובטח אם ההסרה והלבישה מתבצעת ע"י מחזיקת המפתח.
(ברור שיש שיטות להוריד זקפה טורדנית, אבל זה משהו שדורש זמן. לא סתם הסרה-ניקוי-החזרה)

אבל זה כל הכיף לא? זה טיזינג מהסוג הקשוח שאולי היא הייתה רוצה שיקרה (בדמיון הכל נשמע נחמד חח).
NATALI T​(שולטת)
NATALI T​(שולטת) • 20 בינו׳ 2024
בקניונים לא אמורה להיות בעיה,

הבעיה עלולה לצוץ בבתי משפט, נמלי תעופה ועוד מקומות בהם האבטחה היא אבטחה לשם האבטחה ולא בשביל "שיראו שיש שומר"...