לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מדליק אותך בPegging?

מיץ תפוזים​(אחר)
לפני 3 חודשים • 20 בינו׳ 2024

מה מדליק אותך בPegging?

מיץ תפוזים​(אחר) • 20 בינו׳ 2024
מסקרן אותי לשמוע נקודות מבט של נשים שנדלקות ונהנות מהאקט של חדירה לגבר עם סטרפאון, למרות שזה לא מענג את הגוף שלהן באופן פיזי ישיר
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 20 בינו׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 20 בינו׳ 2024
קודם כל זה כן יכול לענג את הגוף באופן פיזי ישיר.
יש סטרפאון דו-צדדי, ולמי שלא אוהבת חדירה אליה יש תוספים שמתלבשים על בסיס הדילדו שהופכים אותו למגרה חיצונית עבור הלובשת (bumpher שם היצרן), יש רתמות שיש להן מקום ל Bullet vibe שיעביר רטט נעים הן לחודרת ולנחדר.
לפעמים אפשר גם בלי ציוד מיוחד ודי למקום את בסיס הדילדו בזווית הנכונה בין הרגליים, כך שיווצר חיכוך בזמן החדירה.

ומה מענג אותי מנטאלית? הקרבה, החיבור, ההתמסרות. שבירת תבניות, לראות גבר משוחרר שמתענג כל כך בדרכים שלא הכיר, שסומך עלי מספיק כדי להגיע למעמד.

וברמה הכי שטחית? אני אוהבת תחת של גבר, מדליק אותי לראות אותו נחדר. זה מחרמן אותי, מגרה אותי כל כך.
    התגובה האהובה בשרשור
Lady cbt​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 21 בינו׳ 2024
Lady cbt​(שולטת) • 21 בינו׳ 2024
אני לא בחורה שנדלקת מלהשפיל אחרים בדר"כ.
אני לא אוהבת את תחושת הנחיתות שלהם מולי, כמו שאני פשוט מכורה להערצה עצמה.
כלומר כשמישהו כורע מולי על הברכיים, אני לא רואה בזה השפלה עבורו, אלא מימוש המקום הטבעי שלו ושלי. ביטוי פיזי לפן המנטאלי והרגשות בינינו.
ונכון שבפורנו השולטות בדר"כ מלגלגות על הבחור/גדולות פיזית ממנו/מזלזלות בו ומשפילות אותו עם החברות שלהן, אבל מה שמרגש אותי בשירות של גבר זו ההערצה שלו כלפיי שמתבטאת בהתמסרות וציות. אין על ציות בעולם😍😍
ההערצה שלו כלפיי היא מה שמעצים אותי ואותו, ומזה אני שואבת את ההנאה שלי באמת👑💕

חוץ מפגינג.
זה האקט היחיד שמדליק אותי כל כך דווקא מעצם ההשפלה שבו😍
אין דבר יותר משפיל בעיניי מלרדת על ארבע ולהגיש את הטוסיק שלך לאדם אחר, בלי לראות מה היא עושה לך שם, איך זה ירגיש (אם יכאב או יהיה לך נעים פיזית ומנטאלית), להתמסר לה ולקבל את הזין שלה. אין דבר יותר משפיל מטוסיק שנחדר בדוגי (התנוחה הזו היא הכי סקסית בעיניי), כשהידיים אוחזות בעצמות האגן (אני קוראת להן ידיות) ונותנות קונטרה שחובטת כל פעם בטוסיק שלו עם הירכיים שלי. אין דבר יותר סקסי מלהתמסר לרגע הזה ולתת את הטוסיק שלך לכל רצונותיה של השולטת, עם המהירות והעוצמה המשתנות שלה, ולהרגיש אותה מחטטת לך בנשמה דרך התחת.
אני גם כל כך אוהבת לחפש עם האצבעות את נקודת הג'י (ולמצוא אותה😍) ולראות את הזין מגיב מבחוץ למה שהגוף חווה מבפנים. הפידבק המיידי הזה מדליק אותי ברמות! זו עוצמה מטורפת באותם רגעים, ממש ללחוץ על כפתור ולשנות את כל הגוף ברגע. להעביר בו זרמים, להעמיד לו את הזין מבפנים ואם בא לי - להגמיר אותו ממש באותו רגע.
זה ממש דומה לעוצמה שאני חווה בסיביטי, כשאני מכווצת אדם שלם ברגע בלחיצה במיקום אסטרטגי😍
אבל בפגינג יש השפלה מטורפת הרבה יותר בעיניי. אני מתה על טוסיקים מתמסרים ואמיצים 🥰
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 21 בינו׳ 2024
א. סקס זה דבר מסעיר
ב לא תמיד סקס צריך להסתיים בגמירה
ג. תמיד אפשר להשתפשף

הגירוי הוא מנטלי. לראות אותו גונח כמו זונה ונהנה. הזווית שבה אני רואה את האדם, מה שבזמן שאני נחדרת פחות קיימת.
זה השליטה בסיטואציה השליטה במה שקורה ובעונג שלי ושלו. גם כשאני זו שנכנסים לה לגוף, אני אוהבת להיות למעלה ולרכוב על הזין שלו בשביל העונג שלי. הוא כלי לשימוש ולעונג שלי. יש שם שליטה על הסיטואציה וכוח. גם בתנוחות אחרות אני מכתיבה את הקצב.
כשאני חודרת הצד השני הוא סרט פורנו קטן שלי. אני אוהבת לראות גבר נחדר, זה גם חלק מהפנטזיה שלי, לראות נשלט שלי נחדר. אני חושבת שהייתי גם נהנית לחדור ככה לאישה. להפוך את הגוף לשימוש שלי והשליטה. הכוח!!!!!
רק המחשבה הזו מגרה אותי בטירוף שזה הרבה מהדרך לאורגזמה. זה מנטלי מאוד הגירוי והאורגזמה או לפחות קרוב מאוד לאורגזמה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 בינו׳ 2024
אני נהנה לקרוא את התגובות המקסימות של המלכות כאן.

כולי קנאה.
אצלנו כשניסיתי זה היה פחות או יותר ככה,
בונדמן: אולי תבעלי אותי?
המלכה הונילית: איכס.
icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
bondman כתב/ה:
אני נהנה לקרוא את התגובות המקסימות של המלכות כאן.

כולי קנאה.
אצלנו כשניסיתי זה היה פחות או יותר ככה,
בונדמן: אולי תבעלי אותי?
המלכה הונילית: איכס.
icon_smile.gif

אצלי הכל התחיל מהגרוש שגם קנה את הדילדו וסטראפ הראשון. אחרי שיח פתוח על חששות ניסיתי ונדלקתי.
ומאז זה אחד הדברים שמעיפים אותי
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 21 בינו׳ 2024
קודם כל זה כן יכול לענג את הגוף באופן פיסי ישיר. זה נכון, לפחות אצלי, שאני צריכה להיות חרמנית בשביל לגמור כך. החיסרון מבחינתי הוא שלא תמיד אפשר להיות ספנטנים עם האקט הזה.

אני אוהבת ישבנים.
מנטלית האקט הזה מגרה אותי בטרוף.
אני אוהבת לבעול, ואת הכניעות שהחדירה מייצרת.
אני נהנת לראות אותו רוטט מהתנועות שלי, ואת האפשרות להיות כוחנית או עדינה כרצוני. ואם הוא מקפיד על היגיינה וניקיון, אז גם הזמינות של הישבן שלו מאוד מגרה אותי.
Bluecollar​(שולטת)
אליפסה כתב/ה:
קודם כל זה כן יכול לענג את הגוף באופן פיסי ישיר. זה נכון, לפחות אצלי, שאני צריכה להיות חרמנית בשביל לגמור כך. החיסרון מבחינתי הוא שלא תמיד אפשר להיות ספנטנים עם האקט הזה.

אני אוהבת ישבנים.
אני נהנת לראות אותו רוטט מהתנועות שלי, ואת האפשרות להיות כוחנית או עדינה כרצוני. ואם הוא מקפיד על היגיינה וניקיון, אז גם הזמינות של הישבן שלו מאוד מגרה אותי.

יאס!!!!
Lady cbt​(שולטת)

אורגזמה מנטאלית

Lady cbt​(שולטת) • 21 בינו׳ 2024
אליפסה כתב/ה:

אני אוהבת ישבנים.

בפעמים הראשונות שזיינתי טוסיקים, אחרי ששנים פנטזתי ואוננתי על זה מגיל מאוד צעיר, זה היה סקסי בטירוף💜 אני זוכרת שהחזקתי בידיות שלו ופשוט היה לי pov של פורנו, אשכרה הייתה לי מציאות של סרט פורנו, כאן ועכשיו! זה הטריף לי את המוח וגמרתי בלי לגעת בעצמי אפילו. פשוט מההשפלה הסקסית הזאת והטוסיק הזה שמקבל את הזין שלי עמוק😍 אני זוכרת שרעדתי ונשכבתי עליו בעמידה (הוא בדוגי כמובן ואני נשענת על הגב שלו, מרחפת😍) והוא לא הבין לרגע למה עצרתי ומה קורה 😅😅

לצערי, כבר הרבה זמן שאין לי אורגזמות מנטאליות כאלה, התרגלתי 😒
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 21 בינו׳ 2024
כלום

פויה!