לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניעת נשים!

deepThinker
לפני 3 חודשים • 26 בינו׳ 2024

מניעת נשים!

deepThinker • 26 בינו׳ 2024
אז יש את האתגר הזה בו מישהו מנסה לא לאונן ימים שלמים ולא לגמור, ובכללי התופעה הזו רווחת במנוספירה בשמות כמו Nofap, חשוווןללאפקאן, וכל החרטות.
וזה לא רווח רק שם, אלא מתבטא גם בפמדום במניעה, בחגורות צניעות, באדג׳ינג ובטיזינג.

אבל לא ראיתי פעם אחת שמישהי (עם נטיה להישלט) כתבה פה על מניעה או על חגורת צניעות שהשולט שם לה, ועל איך שהיא משתגעת מלא לאונן או מחוסר היכולת לגמור ומוצפת בחרמנות.

השאלה שלי היא: מדוע לדעתכם זה פחות רווח?
זה נשמע מגניב לא פחות.
Master Bruce
Master Bruce • 26 בינו׳ 2024
נתקלתי בזה כבר כמה פעמים אצל נשים.
אבל הסיבה העיקרית למה זה פחות נפוץ, לדעתי, היא שבעוד שגמירה גברית זה משהו יחסית מאד פשוט וקל, הרבה נשים מלכתחילה נאבקות עם זה שהן לא גומרות מספיק (או אפילו בכלל), ולפיכך מניעה של זה היא פחות מעניינת.
MrNoOne​(מתחלף)
MrNoOne​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2024
לדעתי זה פחות נפוץ כי חגורת צניעות לנשים זה "צעצוע" הרבה יותר יקר ומסובך מהכלובון. כלובון אפשר לקנות בפחות ממאתיים ש"ח ודיי קל ללכת איתו מוסתר. חגורה עולה הרבה יותר (הסולות שראיתי עלו באזור ה 500) וגם קשה יותר להסתיר ביום יום.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברוס צודק.

וגם, הקטע הזה של שינוי בתודעה שלפעמים כותבים עליו פה - זה קורה גם לנשים? בחוויה שלי אין שום דבר כזה. אני יכולה לא לגמור כמה חודשים ולא יקרה לתודעה שלי שום דבר מיוחד, חוץ מזה שאהיה יותר עצבנית.

אולי זה קשור לזה שאין לי נפילת מתח כשאני גומרת? הגמירה לא גורמת לי לאבד עניין בפרטנר או באקט ולא משנה בכלום את איך שאני מרגישה כלפיו, או שרק גורמת לי לחבב אותו יותר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה, רגע!
אם אורגזמה גורמת לי להיות *יותר* מתמסרת ויותר שלולית ויותר מאוהבת - אז למה שמישהו יהנה למנוע אותה. זה לא באינטרסים שלו. אני יותר טובה כשאני גומרת.
    התגובה האהובה בשרשור
Floating
Floating • 26 בינו׳ 2024
יש כל מיני סיבות שאני יכול לחשוב עליהן.

קודם כל, האיברים שלנו נמצאים מחוץ לגוף, ככה שמבחינת החוויה של הגירוי הויזואלי היא הרבה יותר נוכחת כשהאקט מבוצע על גבר, ואם אתה מדבר לא רק על מניעה אלא גם על כלובון אז עד כמה וכמה - בין אם זה טפטופים, סימנים/אדמומיות (אני מניח, לא ניסיתי) וזקפה, שאני מניח שזה אחד הדברים שהכי מדליקים את אלו שמשתמשים בכלובון. אין לך יכולת לממש זקפה, שלנשים אין את זה (אני יודע שהדגדגן מתנפח בזמן גירוי, לא אותו דבר).

לגברים יש כאבי ביצים, מה שיכול להעצים את הגירוי המנטלי אצל הצד השולט, והמנטלי והפיזי של הצד הנשלט.

כמו שיולי אמרה - יש אפקט מאוד ברור אחרי גמירה של גבר של נפילת מתח. אתה נהיה הרבה פחות חרמן והרבה יותר חסר כוחות. זה שאתה לא גומר משאיר אותך יותר ״חיוני״ ודרוך.

זרע - אצל הגברים הגמירה לרוב יותר ויזואלית, וככל שתמשוך יותר זמן, פוטנציאלית תפלוט יותר זרע.
deepThinker
deepThinker • 26 בינו׳ 2024
כאבי ביצים? זה כבר נושא לפוסט אחר כי בחיים לא הרגשתי שום דבר כזה והייתי במניעות וטוזזתי בחיי. אני עדיין לא יודע אם זו עלילה שגברים המציאו…

תשובות מעניינות עד כה.
יולי תודה שחלקת את הניסיון שלך נורא מעניין לקרוא.
Floating
Floating • 26 בינו׳ 2024
מסכים חלקית. אני גם חושב שברוב המקרים גברים סתם אומרים/מגזימים בנוגע לכאבי ביצים בשביל מניפולציות, אבל בהחלט יש דבר כזה.
אני יכול להעיד על עצמי שאם לא אעשה סקס/אאונן במשך תקופה כנראה שלא יהיו לי כאבי ביצים בכלל, אבל אם אני אתחיל לגעת בעצמי/לעשות דברים ואז אפסיק ולא אגיע לפורקן - כן יהיו לי.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 חודשים • 27 בינו׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 27 בינו׳ 2024
אני חושב בדיוק כמו מה שיולי כתבה.
הכי מדוייק.

לגבי מה שעלה על כאבי ביצים.
אני מניח שזה מאוד אינדיבידואלי.
יש גברים שיש להם ויש שלא.
אני אישית מעולם לא חוויתי כאבי ביצים בגלל גירוי ואי גמירה, גם במניעה של מעל חודש.
אבל להבנתי יש גברים שחשים את הכאב הזה.
אליפסה​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 27 בינו׳ 2024
אליפסה​(שולטת) • 27 בינו׳ 2024
יולי Yuli כתב/ה:
אה, רגע!
אם אורגזמה גורמת לי להיות *יותר* מתמסרת ויותר שלולית ויותר מאוהבת - אז למה שמישהו יהנה למנוע אותה. זה לא באינטרסים שלו. אני יותר טובה כשאני גומרת.

זה לגמרי זה.
אורגזמה גורמת לי להעצים את השליטה , לרצות ממנה יותר ולהיות חמה עליו יותר. ואילו אצלו יש מידה של איבוד עניין. אם הוא שולט, זה לא אמור לערער את הדינמיקה. אצלנו הוא נשלט, ולפעמים זה מערער את הדינמיקה. אני לגמרי מבינה את הרצון לקחת מהנשלט את האורגזמה שלו. זה לא כל כך פטיש כמו רצון לאפס אותו ולמקד אותו.

אין לנו הרבה ניסיון או הצלחה בחגורת צניעות. אבל במעט הפעמים שניסינו והצלחנו היתה הרגשה שאנחנו מעצימים ומעמיקים את יחסי השליטה שבינינו.