צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוכמת ההמונים

דונו
לפני 3 חודשים • 27 בינו׳ 2024

חוכמת ההמונים

דונו • 27 בינו׳ 2024
אז איך באמת מוצאים קשר שליטה? האמת שאני פה כבר תקופה, ולא מצאתי פה משהו שיחדור מהפנטזיות למציאות. בזמן האחרון חשבתי, איך אפשר לדייק את המחשבות והפנטזיות למציאות כשנורא קשה למצוא מישהי לתת לה את המושכות. יצא לכם למצוא קשר שליטה באפליקציות היכרויות רגילות? ולאלה שכבר נמצאים במקום טוב בחייהם/בחייהן, איך הצלחתם לדייק את הקינקים מהפורנו והמחשבות למציאות?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 28 בינו׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 28 בינו׳ 2024
בתור אחת שנשואה למישהו שהכירה בכלוב, והייתה פה כמעט עשור עד שזה קרה, אני יכולה לשתף שהבסיס להיכרות מוצלחת היה כשהכרנו קודם כל כאנשים שאנחנו לפני הבדס"מ.
הבדס"מ היה הכותרת ברקע. אבל עד שהגענו אליו, כבר היינו מחוברים מספיק בראש כדי שזה יהיה באמת מעניין, כדי שנשתוקק באמת לפגוש ולממש משהו עם האדם שמולנו, ולו רק לסשן.

אני אתעכב ברשותך על סשנים מאשר קשר רציני, כי בקשר רציני זה סוג של "מובן מאליו" להיות רציני יותר לפני התעסקות במין. אך גם כשרוצים להשיג נטו סשן, זה לא באמת עובד כשקופצים ראש לאינטרקציה עם הדמות הבדס"מית שלך, כשמתחילים מתיאור קינקים שיש לך בתקווה שזה ימשוך את הצד השני, במיוחד כשהיא אישה.

יעידו על זה כל הנשלטים שמציפים את כולן כבר שנים עם "המלכההה אני אסגודדד לךךך" ולא מתקדמים לשום מקום.
הם לא השכילו להבין שכמו שאישה לא תשכב איתם רק כי היא סטרייטית והם גברים, היא לא תרצה לעשות איתם סשן רק כי היא שולטת והם נשלטים.
היא צריכה קודם שמשהו בגבר שהם ידבר אליה וימשוך אותה (וזה מעבר למראה חיצוני, זה הוייב והראש שיבדיל אותו מכל היתר), אבל הם לא טורחים להגיע לזה וחושבים שלהתחיל לדבר על הקינק יגרה אותה מספיק.

זאת בעוד האלו שהולך להם, כבר מהכינוי בקושי אפשר לזהות שהם נשלטים (או שולטים וכו').
הם לא יקראו לעצמם בכינוי בנאלי פורנוגרפי, אלא במשהו מתוחכם או שמאפיין אותם, שמעורר סקרנות כלשהי ואחלה חומר לשיחה ראשונה מאשר "רוצהבתחת123".
אם נכנסים אליהם לבלוג קוראים דברים מעניינים מאשר אוסף לינקים לפורנו, ואם הם כותבים פורנו אז הוא בצורה מתוחכמת ומסקרנת ולא רק רשימת דרישות של "אני רוצה שתעשי לי כך וכך".
לכולם כאן יש קינקים, והם השכילו להבין שזה לא מה שייחד אותם.

מנסיוני כשולטת, ראיתי פער עצום כשזרמתי (ורק בתחילת דרכי ודי מהר הפסקתי) עם מישהו סתם כי ענה לי על קריטריון יבש והסכים לקינק לבין כשמשהו בי באמת הסתקרן בו, נהלב ממנו כגבר שהוא מעבר לקינק.
וכמובן כשכך גם הוא הרגיש כלפי ולא רק ניסה להוציא ממני לבצע בו אקט שרוצה, זה היה הופך את הדינמיקה לבאמת לוהטת ויצרית.
שנינו רצינו עוד אחד מהשניה, השתוקקנו זה לזו.
היציריות הזו גם חיה מעבר לאוננות מקלדת, או לסשן בינוני שנראה כל כך שונה מהפנטזיה כשבמציאות נוכחים מול אדם שלא כזה מעניין להיות איתו, ובמקומו זה אשכרה יכל להיות כל אחד אחר.

בקיצור הטיפ שלי לדיוק הקינקים במציאות, זה לא להתחיל מהקינקים במציאות. להשאיר אותם ברקע, הבדס"מ כבר יגיע אם החיבור נכון.
ואם החיבור לא נכון, במילא חבל להתחיל מבדס"מ ופירוט רשימת קינקים, זה סתם יזכה להתעלמות או גיחוך.

והקינקים שלך יעברו התאמה בהתאם לפרטנר/ית שמולך. זאת תקשורת אינדיבידואלית שמשתנה מול כל אחד ואחד.
לכל אחד יהיו גבולות אחרים, ציפיות אחרות, דינמיקות אחרות שיווצרו בין שניכם וילמדו את שניכם מה מתאים לכם יותר, אחד עם השני.
אם מישהו אחר אותו אקט בדיוק יכול להיות מדוייק יותר, אין לדעת עד שלא מכירים.
וכל זה מתחיל בחיבור ביניכם, ואם אין חיבור זה נקטע מהר מאוד לפני שקורה תהליך משמעותי של דיוק כלשהו.
    התגובה האהובה בשרשור
Dark-Explorer
לפני 3 חודשים • 28 בינו׳ 2024
Dark-Explorer • 28 בינו׳ 2024
לך למאנצ'ים, קבוצות פייסבוק ועוד, אל תסתמך על הכלוב, ככל שאתה מרחיב את טווח החיפוש שלך, תצליח יותר
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 3 חודשים • 29 בינו׳ 2024
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 בינו׳ 2024
בעיני המפתח הוא מפגשים שבהם אנשים נפגשים פנים אל פנים ויש אפשרות לדבר - כמו במאנצ'ים.

לא מומלץ להגיע למסיבות בדסמיות כדי להכיר, כי שם הווליום של המוזיקה ימנע ממך לקיים שיחה ומרבית האנשים מגיעים למסיבות כבר עם שותפים.ות.
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני חודשיים • 18 בפבר׳ 2024
מיכל המאלפת​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2024
גם באתרי הכרויות כשאתה נכנס עם שם בדוי ובלי תמונה אף אחת לא תמהר להמר עליך.
התחברתי מאד לתגובה של ארקאנג'ל, ואני אוסיף שיש כאן המוני נשלטים שמציעים את עצמם לשולטות ואתה צריך להיות שונה מהם.
הדרך הכי טובה להיות שונה מאחרים היא פשוט להיות אתה! icon_smile.gif
לא נכנסתי לפרופיל שלך, אבל אם לא השקעת בו אני ממליצה בחום להקדיש רבע שעה ולספר שם על עצמך.
אגב, גם השאלה בפורום היא יציאה מן הכלל. קיבלת נקודה על היוזמה icon_smile.gif
subtal​(נשלט)
לפני חודשיים • 28 בפבר׳ 2024
subtal​(נשלט) • 28 בפבר׳ 2024
איזה סט תגובות קיבלת לדרך! אוסיף שאלת חידוד בהמשך, אך קודם כול אגיד שהתחברתי לתגובות של ArchAngel ומיכל המאלפת: להיות אתה, לבוא כאדם קודם כול, ורק אחר כך לבדוק התאמות מיניות, וכמובן להמלצה לצאת לפגוש אנשים ולדבר של Dan_Kap ו-Dark-Hunter.

מניסיוני הדל, היכרות עמוקה ורצינית דרך האתר יכולה להיות נדירה ודורשת סבלנות.

ולאור התגובות, למרות שאנו נוטים לחשוב שהבחירה באתר אין-סופית, ואולי בשל כך גם לברר את עניין ההתאמה המינית, קינקית, מנטלית וכדומה תחילה, אפשר להבין מהתגובות שאין לחשוש, ושהיכרות עמוקה וטובה בין בני-אדם תוביל לכך שבת הזוג תדע לדלות כבר מה עושה לך/לנו את זה, בבוא הזמן, וללמדך/ללמדנו שגם ימינה ושמאלה מכך יפה, כואב ומהנה. הבנתי נכון את סוף דברייך, ArchAngel? אחרים?
StreetCat
StreetCat • 28 בפבר׳ 2024
1. מפסיקים לחפש פנטזיות , המציאות לעולם לא תשווה אל הפנטזיות שיש בראש.
2. מחפשים בת אדם שתוכל להתחבר אליה (כמו שכתבה אנג'ל) ואיתה להגשים את הבדס"מ, כן כדאי לחפש מישהי שיש לה זיקה דומה לשלך או לפחות פתוחה לכך בצורה בריאה
3. יוצרים פרופיל ובלוג שמציגים אותך כאדם, כך יותר קל להתחבר אליך.
4. אפשר להגיע לאירועים ומפגשים של הקהילה (לא חייב רק מסיבות, יש מאנצ'ים)
5. משלימים עם ההבנה שאתה עם הקלפים הכי גרועים להיכרות בעולם הבדסמ הישראלי - גבר נשלט.
אין הרבה שולטות, אין הרבה שולטות פנויות, אין הרבה שולטות פנויות שמתאימות לך ורוצות בך.
כלומר - יש המון ביקוש (מלא נשלטים, המון מהם פח שמוציאים שם רע לטובים שבהם) ומעט מאוד היצע.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2024
סטריט קאט העלתה בי מחשבה.
תוכל לשתף בבלוג שלך את הפנטזיות וכך מי שתכיר אותך תוכל לראות אם יש חיבור רצונות מבלי שבשיחה ראשונה תזרוק עליה את כל הפנטזיות וגם תוכל להכיר אותך כשתפרסם דברים שאינם פנטזיות בלבד.

וגם אנשים הם לא בזבוז זמן. ניסית להכיר מישהי לעומק והסתבר שאין חיבור מיני, לפחות הכרת בן אדם.