שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו המקום ותסריט האידיאלי לדייט ראשון ?

מיתוסית​(שולטת)
לפני חודשיים • 30 בינו׳ 2024
מיתוסית​(שולטת) • 30 בינו׳ 2024
דייט בבית קפה על מילקשייק או סיידר תפוחים חם עם מקל קינמון, שמאפשר לי להתבונן לו בעיניים ולדבר בשקט בלי רעש והמולה. לא מחפשת לאכול כי מבחינתי ההוצאה שלו עליי צריכה להיות סמלית (מצפה שישלם את ה-20₪ האלה, גם בדייט ונילי) וכי אני רוצה להתרכז בשיחה ולא באוכל.

דייט שיש כימיה, יש טיזינג ופלירטוט, השיחה מעניינת, גם על נושאים אישיים וגם אינטלקטואלים. אני רוצה שהוא יסקרן אותי.
אני רוצה להרגיש שהוא כזה מעניין וחכם, שהשיחה מחרמנת אותי וחצי ממנה אני חושבת על איך בא לי לנשק אותו (כמובן בהנחה שיש משיכה פיזית).

דייט שבו הגבר ג'נטלמן.
הוא לא יציע דייט בבית של אחד מאיתנו.
הוא ישאל אותי מה אני רוצה לעשות ואיפה, בלי לעשות פרצופים שרחוק לו ואולי אני אבוא אליו.
שהוא יציע לאסוף אותי.
שהוא יפתח את הדלת של האוטו, שהוא ישאל איפה אני רוצה לשבת.
שבסוף הדייט נטייל איפושהו ונשב באווירה פחות פורמלית ונתנשק, אבל שלא ישלח ידיים מעבר ולא יציע לעלות לבית שלי, אלא שניפרד עם טעם של עוד, וכשהוא יחזור הביתה, הוא ישלח הודעה חמודה ואישית על זה שהיה לו כיף ושנינו נרצה לתכנן את הדייט הבא.

דייט שהגבר מכבד אותי כאדם וכאישה.
שהוא באמת יתעניין בי ויקשיב ויהיה קשוב אליי.

כל הנ"ל רלבנטי מבחינתי לדייט לכל מטרה שהיא, ובין אם הוא ונילי ובין אם בדסמי.
פשוט כי לי חשוב קודם לראות שיש בינינו חיבור כבני אדם, גם אם המטרה מינית, ושאני מרגישה שאני יכולה לסמוך עליו.
לצערי זה שאני על תקן השולטת, לא נותן לי כשלעצמו תחושת ביטחון ושליטה בסיטואציה, וול- כי לא חסרים גברים פסיכיים.

נ ב- היו גם דייטים מוצלחים כששיחקנו ביליארד. אני לא כזאת שחקנית טובה ומשחקת פעם במיליון שנה, אבל זו אווירה שונה, נחמדה, קלילה, יש אופציה לפלרטט- במיוחד אם אני באה עם מחשוף ויש לי אינטרס לבלבל בתור שלו כשאני גוהרת מעל החור שהוא מכוון אליו, מכיוון שאני מציעה להתערב מי המנצח והפרס יהיה סטנדרטי ומשעמם או מעניין ושובב בהתאם לכמה הוא מוצא חן בעיניי icon_wink.gif
דנייאלה{Z}
לפני חודשיים • 30 בינו׳ 2024

Re: מהו המקום ותסריט האידיאלי לדייט ראשון ?

דנייאלה{Z} • 30 בינו׳ 2024
Silencewoman כתב/ה:
או לפגישת הכרות ראשונה

ההכרות שהייתה לי עם בן הזוג שלי (מעל לשנה יחד כבר):
הוא עבד מול מקום העבודה שלי והתחיל איתי כשהייתי בדרך הביתה יום אחד, והמשיך לחזר אחרי נמרצות כל יום עד שהסכמתי לתת לו הזדמנות ונפגשנו לקפה בסוף יום העבודה.