צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברת הכנסת מאי גולן - מלכת העבדים

Aristotle​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 18 בפבר׳ 2024
Aristotle​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
אמנם לא היה שרשור אבל אני לוקח קרדיט על התייחסות ראשונה בכלוב בבלוג שלי.

לגופו של עניין- אני *מברך* על כך ששולטת אכזרית הגיעה לתפקיד כה אסטרטגי, ואני מחכה בקוצר רוח לצעדי חקיקה מהירים והחלטיים שיקדמו את האינטרסים של אוכלוסיית השולטות והנשלטים כאחד.

בתור צעד ראשון, אני מבקש חקיקה נאותה שתאפשר לי להיות משויך באופן חוקי כך שכל אותם חוזי FLR יעוגנו בחוק ולא יהיו סתם נייר לקישוט ומשחקים בנדמה לי.

חוק העבדים 2024.
מעניין מה בגצ יגידו או בדצ

נעלה עליהם עם D9 אם הקיסרית מאי גולן תצווה זאת.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2024
ובמדינה בה אדם לא יכול לקבוע מה יהיה אחרי מותו או מה יקרה במידה ויהיה במוות מוחי והכל בגדר הצהרת כוונות...
Bluecollar​(שולטת)
ויש פה סייגים הנוגעים בפגיעה בערכי יסוד. החירות נתפסת כערך יסוד ולעתים השוויון למרות שלא הוגדרו סעדין למקרה
גבר וירטואלי
גבר וירטואלי • 18 בפבר׳ 2024
לא מבין על מה המהומה הלוואי כל חברות הכנסת היו דומיות אולי ההנהגה הייתה נראת חזקה יותר ככה אני בכייף הייתי שם את הראש שלי בתחת שלה
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
ויש פה סייגים הנוגעים בפגיעה בערכי יסוד. החירות נתפסת כערך יסוד ולעתים השוויון למרות שלא הוגדרו סעדין למקרה

אני לא יודע איך להגיב לזה שאת עונה ברצינות ומסבירה לי שיש סייגים בערכי יסוד ברור לי שאנחנו לא הולכים למסד מחדש את העבדות בחוק 🤣🤣🤣
Bluecollar​(שולטת)
Aristotle כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אני לא יודע איך להגיב לזה שאת עונה ברצינות ומסבירה לי שיש סייגים בערכי יסוד ברור לי שאנחנו לא הולכים למסד מחדש את העבדות בחוק 🤣🤣🤣

זה בהומור. מעין ניסיון התפלפלות ובחינת התכנות לדבר כזה. הצחיק אותי לנהל על זה דיון
Mary Jane
Mary Jane • 18 בפבר׳ 2024
אין לי ראש למילים ארוכות וערכיות.
רציתי לומר, תמונה ממש מושכת ✨ אחלה תחת
Master Bruce
Master Bruce • 18 בפבר׳ 2024
אני לא סובל את מאי גולן. היא פוליטיקאית מהסוג הרקוב והדוחה ביותר מבחינתי, והעמדות שלה בזויות בעיני.
having said that
יש נסיון שאני מאד לא אוהב להוזיל אותה ולהתייחס אליה כאל "זונה" בגלל התמונות האלו. (כולל אמירות שהיא "עבדה בתעשיית המין")
בעיני זה לא מגניב בעליל, ומעיד בעיקר על האומרים, ולא עליה
השוקע
השוקע • 18 בפבר׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
אני לא סובל את מאי גולן. היא פוליטיקאית מהסוג הרקוב והדוחה ביותר מבחינתי, והעמדות שלה בזויות בעיני.
having said that
יש נסיון שאני מאד לא אוהב להוזיל אותה ולהתייחס אליה כאל "זונה" בגלל התמונות האלו. (כולל אמירות שהיא "עבדה בתעשיית המין")
בעיני זה לא מגניב בעליל, ומעיד בעיקר על האומרים, ולא עליה

אני לא חושב שמישהו מנסה להציג אותה ככה, הבעיה עם מאי גולן היא לא התמונה הזו (הכי לג'יט בעולם) אלא זה שהיא חברה במפלגות שמתנגדות לשחרור מיני או לשליטה של אישה על גופה.

זה והעובדה שהיא השתמטה משירות מטעמי דת והנה מסתבר שהיא בסך הכל רצתה לחמוק משירות, היא פשוט לא ראויה ולכל הפחות היתה צריכה לקחת אחריות ולא הלמציא שזה פוטושופ.
טוטאלוס
טוטאלוס • 18 בפבר׳ 2024
הסתכלתי לה ארוכות על הגוף, הפנים, הקימורים, קראתי את השרשור.

ולא קלטתי בשיט שהיא בכלל יושבת על הפנים של שני גברים מסכנים (או מאושרים, לצורך העניין)

מסתבר שיש לי ראייה סלקטיבית
עד כדי כך אני לא נשלט