שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נקודות תורפה של גיקים

Master Bruce
לפני חודשיים • 19 בפבר׳ 2024

נקודות תורפה של גיקים

Master Bruce • 19 בפבר׳ 2024
לחלק מהגיקים באתר יש "נקודת תורפה" שאם את/ה עומד בקריטריון לאותה נקודת תורפה, אז הסיכוי שלך לחדור גבוה יותר,
לדוגמה:
מאסטר ברוס - זה רפרנס לבטמן ומי שמזהה את זה מקבלת נקודות

ימשיך כבודו......
Master Bruce
רוקי א כתב/ה:
חקיין,
קצת מקוריות לא תזיק 🙂

אם ראיתי למרחקים, זה כי עמדתי על כתפי ענקים. חיקוי הוא הצורה הכנה ביותר של מחמאה. וכן הלאה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: נקודות תורפה של גיקים

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 19 בפבר׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
לחלק מהגיקים באתר יש "נקודת תורפה" שאם את/ה עומד בקריטריון לאותה נקודת תורפה, אז הסיכוי שלך לחדור גבוה יותר,
לדוגמה:
מאסטר ברוס - זה רפרנס לבטמן ומי שמזהה את זה מקבלת נקודות

ימשיך כבודו......

אלפרד 3>

אצלי לפני הרבה גלגולים של הניק היה את anna marie
זה השם של רוג מאקס מן
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2024
מי *לא* מזהה שמאסטר ברוס זה מבאטמן? חתיכת בור בהשכלה
Walter Plinge
Walter Plinge • 19 בפבר׳ 2024
מעניין לדעת שכשאלפרד קורא לברוס "מאסטר ברוס", הוא לא מתכוון לחלוק לו בזה כבוד מיוחד. והוא לא מייחס לו אדנות כלשהי. מאסטר הוא כינוי מקובל לזכרים שעוד לא הגיעו לבגרות (שאז הם הופכים למיסטר).
Master Bruce
Walter Plinge כתב/ה:
מעניין לדעת שכשאלפרד קורא לברוס "מאסטר ברוס", הוא לא מתכוון לחלוק לו בזה כבוד מיוחד. והוא לא מייחס לו אדנות כלשהי. מאסטר הוא כינוי מקובל לזכרים שעוד לא הגיעו לבגרות (שאז הם הופכים למיסטר).

יש כל מיני פרשנויות לגבי למה בדיוק אלפרד מתכוון. מאד תלוי בסיפור הספציפי ובמי שכותב אותו.
מה שמוסכם זה שבעוד הוא קורא לו "מאסטר ברוס", לתומס הוא קרא "דוקטור וויין" או "מיסטר וויין". מה שמראה פער ברור בין השימוש בשם המשפחה לשימוש בשם הפרטי.
Machivious​(שולט)
Machivious​(שולט) • 19 בפבר׳ 2024
זה תמיד משחק עדין של ללכת על החבל בין רפרנס אובסקורי מדי, לבין טריוויה.
לכל גיק שמחשיב את עצמו יש כמה רפרנסים מאד אזוטריים, שלעולם לא יוצא להשתמש בהם.
קליעה לכזה רפרנס היא לא פחות מחיבור אינסטנט. חבל שזה לא קורה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 19 בפבר׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
Walter Plinge כתב/ה:

יש כל מיני פרשנויות לגבי למה בדיוק אלפרד מתכוון. מאד תלוי בסיפור הספציפי ובמי שכותב אותו.
מה שמוסכם זה שבעוד הוא קורא לו "מאסטר ברוס", לתומס הוא קרא "דוקטור וויין" או "מיסטר וויין". מה שמראה פער ברור בין השימוש בשם המשפחה לשימוש בשם הפרטי.

אמת
אני חושבת שכמובן חלק מזה קשור בעובדה שהוא זה שגידל את ברוס בסופו של דבר
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2024
אני לא בררנית.
אם אני אתקל במישהו שמגדיר את עצמו כגיק, גם אם זה לא בתחומי העניין שלי, הוא כבר מקבל אצלי מלא נקודות.
להיות גיק זה טיפוס. זה שונות. זה יכולת להבין את תחומי העניין שלי וההיפך, גם אם הם לא זהים ויש פתיחות וסיכוי גבוה יותר כן להיפתח לתחומי העניין של האחר- ולכל הפחות לא לשפוט אותם.
    התגובה האהובה בשרשור