ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספרו לי אם יש לכם פטיש שיחסית ייחודי לכם...

שוסי
לפני חודש • 30 במרץ 2024
שוסי • 30 במרץ 2024
אנשים/ות שטובים במתמטיקה.
ellest
לפני 4 שבועות • 30 במרץ 2024
ellest • 30 במרץ 2024
לראות גבר בוכה מחרמן אותי ברמות
anyzeany
לפני 4 שבועות • 30 במרץ 2024
anyzeany • 30 במרץ 2024
נשים מבוגרות ממני, כלומר, ממש מבוגרות.
miss dopa​(נשלטת)
לפני 4 שבועות • 31 במרץ 2024
miss dopa​(נשלטת) • 31 במרץ 2024
גבר עם עגיל באף (חישוק מתכת דק) ומשקפי ראיה (עדיף מסגרת פלסטיק שחורה מרובעת)
imtickleeme
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024
imtickleeme • 6 באפר׳ 2024
פטיש דגדוגים 😛
supermantsch​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024
supermantsch​(נשלט) • 6 באפר׳ 2024
פטמות. כמה שיותר מיוחדות יותר טוב.
ובאופן טבעי גם הריון והנקה.
infamous
לפני שבועיים • 11 באפר׳ 2024
infamous • 11 באפר׳ 2024
האמת לא ראיתי שמישהו פירסם את זה פה,אבל גם בין גזעי/לאומי ...שחורים עם לבנות/ישראליות(ולהפך),ישראליות עם ערבים(ולהפך) לא מגזענות זה פשוט עושה לי את זה.קראתי פעם בסליזי סיפור זימה "עובדים זרים" וגומר ממנו כל פעם מחדש.
מעניין כמה פה מזדהים איתי.
כפותרגליים
לפני שבועיים • 12 באפר׳ 2024

..

כפותרגליים • 12 באפר׳ 2024
infamous כתב/ה:
האמת לא ראיתי שמישהו פירסם את זה פה,אבל גם בין גזעי/לאומי ...שחורים עם לבנות/ישראליות(ולהפך),ישראליות עם ערבים(ולהפך) לא מגזענות זה פשוט עושה לי את זה.קראתי פעם בסליזי סיפור זימה "עובדים זרים" וגומר ממנו כל פעם מחדש.
מעניין כמה פה מזדהים איתי.

אני "אירופאי"/בהיר ואני נמשך פיזית בעיקר לנשים "חומות" כלומר מזרח תיכוניות או לטיניות וכו', וגם לנשים אסיאתיות (ויותר לדרום מזרח אסיה, כלומר פיליפיניות תאילנדיות וכו' שהן יותר כהות). נשים לבנות פחות מושכות אותי, אבל אני גם פחות נמשך לנשים שחורות/אפריקאיות.

בנוסף, כשאני צופה בפורנו (וזה תמיד פורנו לסביות) אני באמת נוטה להנות הרבה יותר מצפיה ב "Interracial" נשים מקבוצות אתניות שונות שעושות סשן אחת עם השניה (או יותר משתיים כמובן), למרות שבפורנו גם התכנים משחקים תפקיד חשוב, ואם יש תוכן שממש מדליק אותי וזה שתי נשים מאותה קבוצה אתנית אני גם אהנה מאוד ככה, שזה בטח לא מאסט.
כפותרגליים
לפני שבועיים • 12 באפר׳ 2024

...

כפותרגליים • 12 באפר׳ 2024
ellest כתב/ה:
לראות גבר בוכה מחרמן אותי ברמות

משום מה זה נשמע לי ממש קינקי בקטע מסוים, אפילו יותר ממחטים ודם וכל זה. אגב, כמובן שקחי את זה כמחמאה.