שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלחמת כריות!!!

Venus in Furs
לפני חודש • 1 במרץ 2024

מלחמת כריות!!!

Venus in Furs • 1 במרץ 2024
הלילה בחצות, באיחור אופנתי של תשע שנים, שוחרר האלבום הרביעי שלי: ״מלחמת כריות״ והוא זמין כעת להאזנה בשירות הסטרימינג הקרוב ללבכן.ם.

כתבתי את השירים בתחילת העשור הקודם, הקלטתי את רוב התפקידים שלוש פעמים עד שהייתי מרוצה, ובמשך שנתיים קדחתי על המיקסים וניסיתי בכל כוחי להגיע לסאונד שהיה לי בראש אך נכשלתי שוב ושוב.

בכל זאת בתחילת 2015 יצאו שני סינגלים (זוג גנרלים ופנקס הקטן) אבל לאלוהים היו תכניות משלה: היה לי ניתוח מעקפים, תהום ואני חזרנו והתחתנו, נגמלתי מעישון ומקנאביס, שדרגתי משמעותית את המוניטורים באולפן אבל הבנתי שיקח לי זמן רב ללמוד אותם, עזבנו את פלורנטין ובשלב כלשהו הנחתי לכל הסיפור ופיתחתי אפיקים חדשים של יצירה אישית.

במהלך הסגר הראשון חזרתי לזה קצת והרגשתי שאני מתקרב אבל עדיין לא לגמרי שם ושוב עזבתי את זה.

האלבום המשיך לשבת לי על המחשב ובמצפון כמו גופה חנוטה בארון. בשבועות האחרונים חזרתי למיקסים והפעם הרגשתי שאני יודע מה אני עושה ואיך לא ליפול לבורות שאני נוטה לכרות לעצמי. התחלתי לעבוד על זה קצת פה ושם ואז נשאבתי לזה בהנאה.

חששתי שאולי כבר ארגיש לא מחובר ליצירה הזו ושהיא תרגיש לי לא רלוונטית, אבל הופתעתי לטובה משנינויות טקסטואליות וסוכריות מוזיקליות שכבר הספקתי לשכוח, נזכרתי בחלקים מעצמי שהגישה אליהם הסתיידה וכוסתה בחולות הזמן, ונשטפתי ברגשות העמוקים והעוצמתיים שנשתמרו במוזיקה והשתחררו בהווה כמו בוקה של יין יקר ערך.

הצלחתי להגיע לקו הסיום ושלחתי את זה למאסטרינג בLA כדי לוודא שהפעם באמת אפסיק לעבוד על זה.

ספוטיפיי:

https://open.spotify.com/album/2iagQxZeXJKpFGoXhKMTYc?si=cgV4ZwsdRDaLuWgvf-sV0g

אפל מיוזיק:

https://music.apple.com/us/album/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA/1732204675

יוטיוב:

https://www.youtube.com/watch?v=NSNBnk9o6h0&list=OLAK5uy_kMIOO0WSsMdckM3ofFefpwG3QyM9t9K0I
    התגובה האהובה בשרשור
sun cheek
לפני חודש • 1 במרץ 2024
sun cheek • 1 במרץ 2024
בהצלחה 🌺💜
Story​(נשלטת)
לפני חודש • 1 במרץ 2024
Story​(נשלטת) • 1 במרץ 2024
מוכשר כזה! אין עליך icon_smile.gif
אתה אלוף וזה סיפור של השראה.
3>
Snitch
לפני חודש • 1 במרץ 2024
Snitch • 1 במרץ 2024
בהצלחה יא'מלך!
teacher​(שולט)
לפני חודש • 1 במרץ 2024
teacher​(שולט) • 1 במרץ 2024
איזה כיף, איזה תפקידי גיטרה נהדרים, ובכלל, אם אני יכול לכתוב פה קצת ביקורת מוזיקה -
אז זה אלבום מאוד וורסטילי, השירה שלך בגבוהים הכי כיפית לי לשמוע. נראה שאתה משוחרר יותר ברגיסטר הזה..
הפקה מלאה סוכר, מושקעת ונוצצת. מאוד אתה! עושר של הומאז'ים וקריצות לסגנונות, לאלבומים, אני אוהב את זה.
השיר החביב עלי - "..במוח, מה שנשאר ממנו" icon_smile.gif
יש משהו בשילוב הזה של מהלכים הרמונים ולחנים צעירים מול הפקה בוגרת ועמוקה שמניע את כל האלבום ומאפשר האזנה רצופה בלי אזורים מתים.
ופנקס הקטן - האוברדרייב על הגיטרות! דיאאאם
תענוג
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני חודש • 1 במרץ 2024
מזל טוווווווווווווווווב!
אני זוכרת אותך עוד מהתקופה ההיא של פנקס הקטן (מחר אני אאזין לאלבום)
כל הכבוד לך, ממש כל הכבוד.
ואתה בהחלט מעורר השראה
Venus in Furs
לפני חודש • 2 במרץ 2024
Venus in Furs • 2 במרץ 2024
teacher כתב/ה:
איזה כיף, איזה תפקידי גיטרה נהדרים, ובכלל, אם אני יכול לכתוב פה קצת ביקורת מוזיקה -
אז זה אלבום מאוד וורסטילי, השירה שלך בגבוהים הכי כיפית לי לשמוע. נראה שאתה משוחרר יותר ברגיסטר הזה..
הפקה מלאה סוכר, מושקעת ונוצצת. מאוד אתה! עושר של הומאז'ים וקריצות לסגנונות, לאלבומים, אני אוהב את זה.
השיר החביב עלי - "..במוח, מה שנשאר ממנו" icon_smile.gif
יש משהו בשילוב הזה של מהלכים הרמונים ולחנים צעירים מול הפקה בוגרת ועמוקה שמניע את כל האלבום ומאפשר האזנה רצופה בלי אזורים מתים.
ופנקס הקטן - האוברדרייב על הגיטרות! דיאאאם
תענוג

וואוו teacher איזה כבוד! 😇🙏🏻💜

תודה רבה על הקשב, התובנות ותשומת הלב לפרטים. אתה מחמיא לי מאוד מאוד וממלא אותי בתחושות חמימות וצמריריות. 🐨☀️🌹
תהום
לפני חודש • 2 במרץ 2024
תהום • 2 במרץ 2024
אלבום נהדר, מלא ביצירה נועזת ומתפרצת 🎸

לכבוד הוא לי להופיע על העטיפה.
ואני גאה בך אהובי על ההתמודדות האין סופית כדי להוציא לעולם את האמת שלך.
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞