בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרדה בין סקס לחיי היומיום

כפותרגליים
לפני חודש • 12 במרץ 2024

הפרדה בין סקס לחיי היומיום

כפותרגליים • 12 במרץ 2024
לגבי אנשים שאוהבים להיות נשלטים רק במיטה (כמוני) אבל לא בחיים. האם לדעתכם זוגיות עם בסיס של שליטה רק במיטה ולא בחיים עם מישהי שאוהבת את זה זה דבר אפשרי? (הכוונה היא גם לשאול בין השאר, האם נשים שעושות כזו הפרדה ומעוניינות בכזו מערכת יחסים קיימות לדעתכם/ן?) מעניין לשמוע תובנות
קצ'קה
לפני חודש • 12 במרץ 2024
קצ'קה • 12 במרץ 2024
לגטימי לחלוטין ובווודאי שקיימות.
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 12 במרץ 2024
Aristotle​(נשלט) • 12 במרץ 2024
זה ממש כיף אבל משאיר טעם של עוד, בעיניי לפחות.

וכן, יש כאלו שמבחינתן זה רק תבלין לחיי המין ותו לא.

מחוויותיי בכלוב עד כה, מרגיש לי שאלו שמגיעות עד לכאן (כלומר, פותחות יוזר בכלוב ומתחזקות כאן נוכחות, בלוג, וכו'...) הן בדרך כלל מאלו שמחפשות משהו קצת יותר עמוק.
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 12 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 12 במרץ 2024
אני לא חושבת שמי שמגביל את הבדס"מ שלו למיטה הוא בהכרח מישהו שרוצה "תבלין" ולא משהו עמוק.
אצלי זו המיניות שלי וזה מה שאני נמשכת אליו, אני לא ונילית שמדי פעם "מפלפלת את העניינים".
פשוט ראיתי מה עובד לי במציאות ולא רק בפנטזיה.

קשר על טהרת הבדס"מ היה מתאים לי יותר בקשרים פחות רציניים (טוב, גם שם שאפתי להכיר אדם שלם מעבר לדמות של נשלט- אבל זה פחות קריטי לסטוץ/יזיזות שכזו), אבל כשאני גרה עם בן אדם, נשואה לו, חולקת איתו חיים שלמים ולא רק מפגשים בני כמה שעות, ראיתי שלחיות את הקינק 24/7 רחוק מריאלי עבורי.

ואת בעלי הכרתי כאן, כן? וגם הוא בדס"מי מאז ומעולם.
אבל בחיי היומיום יש מחוייבויות, עבודה, חיי משפחה, מטלות, ואת הצרכים האנושיים של שנינו שהם מעבר לקינק.
בגלל זה אצלנו זה שמור למיטה, או די בסמוך למיטה.

זה לגמרי אפשרי.
ואני מניחה (ואולי אני טועה כי טרם הכרתי אחרת), שכל זוג בקשר רציני, ככל שהוא הופך ליותר ממוסד, בסופו של דבר יתקל בדרישות מציאות שונות שכן יגבילו את הבדס"מ שלהם למיטה באופן כזה או אחר, והם אפילו יצטרכו להתאמץ לא מעט כדי לנסות להוציא אותו מחוץ למיטה.
    התגובה האהובה בשרשור
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 12 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 12 במרץ 2024
ברור שנשים כאלו קיימות. אני גם משערת שיש מהן יותר מאשר נשים שמחפשות ממש יחסי שליטה.

באופן אישי אני מרגישה שההפרדה בין מה שקורה במיטה לבין מה שקורה מחוץ למיטה היא מעט מלאכותית. אם אני נמשכת למישהו קשה לי להגביל את המשיכה, התשוקה, המגע והדיבור למיטה בלבד. זה משליך על האופן שאני חווה אותו, מרגישה אותו וגם מתנהלת מולו 24/7.

מצד שני, זה לא שאנחנו חיים על טהרת הבדס"מ 24/7. אני חושבת שזו פיקציה מוחלטת. זוגיות ומשפחה כרוכים בדינמיקה בלתי בדס"מית בעליל. זו לא סתם תופעת לוואי מאכזבת של זוגיות ומשפחה. זה מה שאנחנו מחפשות (ומחפשים) בזוגיות ומשפחה.
Mary Jane
לפני חודש • 12 במרץ 2024
Mary Jane • 12 במרץ 2024
שליטה רק במיטה זה מוזר, כאילו שרגשות מתקיימים רק בנוכחות מצעים
כפותרגליים
לפני חודש • 13 במרץ 2024

למיטב הבנתי

כפותרגליים • 13 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
שליטה רק במיטה זה מוזר, כאילו שרגשות מתקיימים רק בנוכחות מצעים

נשים נוטות הרבה יותר לחבר בין סקס לרגש מאשר גברים. יש גברים רבים שעבורם יחסי שליטה הם דבר מיני נטו (אני אחד מהם) שאין לו שום קשר לרגש בכלל ולאהבה בפרט. אני מניח שקיימות גם נשים כאלו, אבל בכל מקרה זה הרבה יותר נדיר בקרב נשים. (ואגב, זה כבר נושא דיון לשרשור שלם נפרד דעתי).

יש אנשים שאוהבים להישלט גם בחיי היום יום (בין אם זה רק מיני מבחינתם וזה פשוט משאיר אותם מגורים כמעט 24/7 ובין אם זה רגשי מבחינתם) אבל, שוב, החיבור בין מיניות לרגש נפוץ הרבה יותר בקרב נשים.

אין לי מושג איך סקס מתחבר לרגש כי זה לא איך שאני בנוי, אבל כן, אני מניח שלאנשים שמקשרים בין הדברים ההעדפות המיניות קשורות גם ברגשות תואמים.

יתכן גם אפילו שיש אנשים שאין אצלם שום חיבור בין סקס לרגש ועדיין הם מתאהבים רק במי ששולט בהם ונמשכים רק למי ששולט בהם, למרות שמדובר בשני מנגנונים נפרדים מבחינתם.
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 13 במרץ 2024
רגשות הם לא רק רגשות רומנטיים. לכולם יש רגשות, תמיד, וגם במהלך סקס.
אלו לא חייבים להיות רגשות של אהבה, קרבה, ובוא נהיה ביחד לנצח נצחים.
אבל האדם שמולך כן מפעיל אותך רגשית כך או אחרת, ולכן אתה מרגיש תשוקה וריגוש מולו.
אתה מרגיש שאתה נמשך לשולטת בדרך הבדס"מית שלך, וגם אם כל שאתה חווה ממנה זה רגש של השפלה, עדיין הרגשת משהו ולא הפרדת רגש ממין.
אני מניחה שאתה נהנה להישלט ע"י מישהי שגורמת לך להרגיש את המתח הזה סביבה, ולא סתם אחת שתעשה הכל בצורה מכאנית, מונוטונית תוך כדי דקלום יבש בלי רגשות בכלל.
תקן אותי אם אני טועה.

אני חושבת ש mary jane התכוונה שזה מוזר לה שמניחים שאפשר לעשות כזה סוויץ' חד בין שלל הרגשות שצפים באינטרקציה כזו לבין דקה אחרי שיצאת מחדר המיטות.
כאילו רגע אחרי שסיימתם פתאום כל הרגשות שצפו בך- המתח, הציפייה, ההשפלה, ההתמסרות וכו'... פתאום נעלמים וזה לחלוטין מתנתק מהצד השני כאילו כלום.
בטח כשזה לא סטוץ, ואתה מדבר על זוגיות שבה אתם ממשיכים לחוות אחד את השני. ובזוגיות בטח שנכנסת אהבה למשוואה, ועוד רגשות יותר מורכבים שאי אפשר באמת לנתק מחדר המיטות.

זה שיש זוגות שמגבילים אקטים בדס"מיים לחדר המיטות בעקבות אילוצי החיים והעדפות אישיות, לא אומר שהמשיכה הבדס"מית שלהם זה לזה (והרגשות הנובעים ממנה) חודלים מלהתקיים לחלוטין מחוץ למיטה.
כמובן שלא רק סביב זה מתבססת הזוגיות ויש בה עוד הרבה צדדים ואתם לעולם לא רק דמויות קינקיות.
ולצורך העניין, אני אישית לא תופשת את בעלי כ"הנשלט שלי" אלא כבעלי שבין היתר גם אוהב להישלט.
אבל אני נוטה להסכים עם אליפסה שהמשיכה המינית שלנו משליכה הלאה, גם אם באופן סמוי.
זה לא אומר שכל הזמן אנסה או ארצה לשלוט בו. זה כמו שאתה סטרייט וזה לא אומר שכל הזמן רק תנסה להשכיב את בת הזוג שלך, אבל הנשיות שלה שמושכת אותך לא נעלמת לחלוטין וחוזרת רק כשעולה צורך בסקס.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני חודש • 13 במרץ 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 במרץ 2024
אנחנו חיים ככה כבר 14 שנים (?)
תמיד בדסמ במיטה, אף פעם כמעט לא מחוצה לה… כי זה לא ריאלי - אבל לא רק למציאות, אלא גם למבנה האישיות של שנינו.
ivy​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
ivy​(נשלטת) • 13 במרץ 2024
רק אומרת שאפשר לעשות בדסם/שליטה גם מחוץ למיטה וממש לא להיות נשלטים ביומיום, כי זה נראה שתמיד יש איזשהו בלבול - אפשר להיות נשלטת של הבעלים שלך 24/7 [ובעיני גם רצוי] ובכל שאר המקומות לא. אבל להגביל את זה למיטה? נשמע לי יותר כמו משחק