צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לדעתכם בערוצי התקשורת צריך לשדר את הנאומים מההפגנות נגד הממשלה?

-wintermute-​(נשלט)
לפני חודש • 12 במרץ 2024

האם לדעתכם בערוצי התקשורת צריך לשדר את הנאומים מההפגנות נגד

-wintermute-​(נשלט) • 12 במרץ 2024
לי אישית אין טלויזיה, אבל חבר כלוב ידוע מדבר על הנושא הרבה בצ'ט, ולדעתי יש לזה חשיבות גדולה,בסוף יש נושאים פוליטיים גדולים שאי אפשר לנתק אותם גם מהוויה באתר הזה.
קודם כל, בדסמ וחופש מיני יכולים להתקיים רק בתוך חברה ליברלית, בלי ליברליזם מרחב הביטוי נדחק לתוך מרחב צר, היעדר החופש פוגע גם בנושא ההסכמה. בלי חופש אמיתי אנשים לא יכולים לבחור את מה שנכון להם ומנגד הסטנדרט החברתי נכפה עליהם כאופציה היחידה.

לא פחות חשוב, תרבות, כולל תרבות מחתרתית צריכה חברה פורחת ומשגשגת כדי להתקיים והמפגינים חוששים להמשך קיומם של אותם פריחה וסגסוג.

כמו שכדאי שהדיון יתקיים כאן, כדאי שהוא יתקיים גם בטלויזיה.מתברש שהתקשורת, כמוסד ליברלי במהותו שתלוי בחופש ובשגשוג, ישדר את דבריהם של מפגינים שעומדים בראש הפגנה של המונים שטוענים לייצג ערכים ליברליים. זה חלק חשוב מהשיח הציבורי וחובה של התקשורת החופשית אם היא אכן מאמינה בערכים שמאפשרים את קיומה. אם ערוצי החדשות מתעלמים או מרפרפים על המסרים שעולים בהפגנות, מטביעים אותם בפרשנויות ומקדישים את מרב משאביהם להסחות דעת כמו ריאליטי, רכילות, ואייטמים קטנוניים, נראה שיש כאן ניסיון מסוים מכוון יותר או פחות להשתיק ולחנוק את המחאה.

מוזמנות ומוזמנים להביע את דעתכם.
זאלופון​(שולט)
לפני חודש • 12 במרץ 2024
זאלופון​(שולט) • 12 במרץ 2024
עד לא מזמן הייתי אומר שחייבים כי מסכן סינוואר, צריך משהו שיעודד אותו ויתן לו תקווה. אבל עכשיו יש לו את ביידן אז פלגנות פנים-ישראלית זה כבר סתם פינוק.
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 12 במרץ 2024
Into​(נשלטת) • 12 במרץ 2024
כע, זה הרעיון של תקשורת ליברלית ועצמאית.
פרשוו
לפני חודש • 12 במרץ 2024
פרשוו • 12 במרץ 2024
בערוצי התבהלה אפשר לשדר הכל
שימודה
לפני חודש • 13 במרץ 2024
שימודה • 13 במרץ 2024
מה פתאום לשדר הפגנות נגד הממשלה.
אסור בתכלית האיסור
לשדר רק מארשים צבאיים ואת הנאומים של מנהיגנו הדגול היפה החכם האינטליגנטי שרק גוברהאמת בעל הקול הבריטוני עם האנגלית הנפלאה.
מה פתאום להעביר עליו ביקורת.
חס וחלילה
הרי הוא ליגה אחרת מעל כולם
מה שאחרים לא עשו בשנה מנהיגנו הדגול הידוע בכינויו מלאך המוות נתניהו, השקרן בן שקרן, מלך החרטטנים, הנאשם הפלילים, מחריב מדינת ישראל, הצליח לעשות ביום אחד.
מעל 1200 נרצחים
מעל 350 חטופים
מעל 500 חילי צה"ל הרוגים
מעל 300000 פליטים בארצנו
אכן ליגה אחרת.
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
לפני חודש • 13 במרץ 2024
the rain song • 13 במרץ 2024
שאלה מוזרה קצת.
אתה רוצה דיון? תשאל האם יש מקום להפגנות נגד הממשלה בתקופה כזאת
האם יש או אין כאן ניצול של מצוקת משפחות החטופים
או אולי כמה זמן לוקח לנו לחזור לריב

אבל האם התקשורת צריכה לשדר את זה?
זה הרייטינג שלה. מלחמות ובלגנים זה החמצן של התקשורת.
אולי לא כמו שאלת האם ישראל תשתתף באירוויזיון אבל, בכל זאת.
נראה לך שהתקשורת יכולה להתעלם ממשהו בסדר גודל כזה? יערכו ישיבה לכל אנשי התקשורת ויחליטו לא לשדר את זה?
באמת שאלה מוזרה קצת.
וולק​(שולט)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
וולק​(שולט) • 13 במרץ 2024
הייתי בטוח שכבר משדרים נאומים נגד הממשלה.
בכל מקרה, אני חושב שיש הרבה תעמולה אנטי ממשלתית ואפילו קמפיין שלם שמשודר נון סטופ שכולם כבר מכירים: "אתה הראש, אתה אשם".
אז אני לא רואה בעיה לחופש הביטוי ולליברליזם.
יש גם המון תעמולה פרו ממשלתית (ערוץ 14).
אם תשאל אותי לגבי הדעות הפוליטיות שלי, אגיד לך שהגעתי למסקנה שכל הפוליטיקאים ידפקו את העם. מי בדיוק ידפוק זה לא ממש משנה. זה ניואנסים.
לא פותרים אף פעם את הבעיות הגדולות באמת ויש הרבה כאלה: מחסור בנשק, חוסר חזוו ואופק מדיני (ימין ושמאל), יוקר מחייה, גיוס חרדים וכו'.
חוסר מענה לבעיות האלה מוביל למסקנה ששום פוליטיקאי לא באמת עושה את העבודה שלו מלבד פופוליזם. אחרי שהם נבחרים הם גונבים כסף ומתבטלים.
כפותרגליים
לפני חודש • 13 במרץ 2024
כפותרגליים • 13 במרץ 2024
לדעתי צריך תקשורת מאוזנת ואובייקטיבית שצריכה להשתדל להשאיר את הדיעות של אנשי התקשורת עצמם בצד ולהראות עד כמה שניתן את הדיעות של כל הצדדים המעורבים (בעיקר כמדובר ב"ימין" ו"שמאל"). מיותר לציין שאין כזה דבר (או לפחות כמעט ואין כזה דבר) בשום מקום בעולם כנראה, ולכל ערוץ יש אג'נדה משלו (למרות שלפעמים יש ערוצים שמביאים מישהו מהצד השני מדי פעם רק כדי להראות (לכאורה) שהם מאוזנים). אם מתרגמים את מה שכתבתי לעניין ההפגנות, יש להראות אותן ולתת למפגינים במה לומר את הסיבות למעשיהם, ובאותה מידה יש גם להראות פרשנויות של אנשי ימין בנוגע לסיבת ההפגנות ולומר מדוע הם מתנגדים להן. כמו כן בכל הפגנה באשר היא, יש לנסות לאמוד את הכמויות המדויקות של המפגינים ככל שניתן, ללא קשר לאג'נדה של הערוץ עצמו (שוב, שלא צריכה להיות לו מלכתחילה).
The Mistress​(שולטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
The Mistress​(שולטת) • 13 במרץ 2024
למה לשדר נאומים כשבאולפן נאמרים דברים הרבה יותר גרועים ? אפילו באל ג׳זירה לא מאמינים שיש להם מתחרים כל כך חזקים .