שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השירות

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

על השירות

ליידי תמרה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
אני רואה פה הרבה אנשים שמחפשים עמדה של נשלט, אבל לא רוצים "לתת שירות". הם תופסים את זה כניצול, כמישהי שמחפשת פראייר, אולי. ובעוד שאני יכולה להבין מאיפה ההרגשה הזו מגיעה, אני רוצה לנסות להסביר מה זה עבורי, למה אני בהחלט מחפשת גם קבלת שירות, בכל מערכת יחסים בדס"מית. הרשימה ממוספרת, כי זה עוזר לי לחשוב, אבל הסדר לא מסמן את החשיבות של הסעיפים.

1. זה מדליק אותי. 
מה לעשות, לכל אחד ואחת יש כפתורים לחשק המיני. כשאני רואה מישהו עושה עבורי משהו, מדיח כלים, לדוגמא, בקונטקסט של יחסי שליטה, זה מדליק אותי ולעיתים קרובות גורם לי לרצות להפריע לו. 

2. זה שם אותו במקום שלו, ואותי במקום שלי. 
לכל מי שעבורה בדס"מ זה לא רק "משחק" שמוגבל לחדר המיטות בלבד, יש הרבה טקסים שמסמנים את המעמדות בכל רגע נתון. המילה "גבירתי", לדוגמא, שהיא מילה טעונה מאוד, וצריך אצלי לזכות בזכות לומר אותה. או קולר, בזמנים מסויימים. גם עבודות הבית הקטנות הללו הן בגדר סימון, שמירה על המעמדות בתוך מערכת היחסים. זה שומר עליה חיה ובריאה יותר, מנסיוני. 

3. זה מפנה לי זמן ואנרגיה.
 אני מאוד עסוקה. יש לי משרה מלאה בבוקר, עוד חצי משרה בעסק הפרטי שלי, תחביבים, אימונים, חיי חברה ולהיות אמא. זה משאיר לי אנרגיה מוגבלת וזמן מצומצם. אם אני צריכה בזמן הזה גם לעשות אינסוף עבודות בית, זה בהכרח ישאיר לי פחות זמן להיות עם הנשלט שלי. לעומת זאת, אם הוא מדיח כלים בזמן שאני מסיימת משימות חשובות לעבודה על המחשב, לידו, אני יכולה להגיע מלאת חשק ואנרגיה להיות איתו. 

4. הסעיף הזה הוא הכי חשוף, הכי אישי, ולכן הושאר לסוף. אבל אולי הוא הכי מהותי: 
אני מתמודדת עם המון דברים. החיים שלי לא התחילו פשוט ולא המשיכו פשוט, והתרגלתי להתמודד עם הכל לבד. אני לא טובה בלקבל עזרה. אפילו חיבוק ותמיכה - אני יכולה לקבל רק מאנשים במעגל מאוד מאוד מצומצם בחיים שלי. זה עניין של שליטה, של באמת להיות קונטרול פריק מתוך הרגל, להחזיק את הכל, עד שיש אמון מלא.אבל אם זה נשלט שלי, אני יכולה לקבל ממנו עזרה. אני יכולה להתמך, להשען קצת. ורק אם זה נשלט שלי, רק אם הוא זכה לאמון שלי. בזמן האחרון זה נהיה לי ברור עד כאב - נשלט-לשעבר הגיע לביקור, ואז ניסה להדיח קצת כלים. עצרתי אותו, לא הרשיתי לו. זה לא המקום שלו, אני לא יכולה להעזר בו, לא באמת. ועוד נשלט לשעבר שאל לשלומי, אבל אני לא באמת יכולה לענות, לא יכולה לומר מעבר ל"בסדר", לא יכולה לפרט את מה שלא בסדר, כי הוא כבר לא פה, לא באמת יכול לתמוך. 

לסיכום - שירות זה דבר אינטימי. זה מכניס את הנשלט למקומות הכי פרטיים של השולטת - הכביסה שלה, הכלים שלה. והאינטימיות הפיזית הזו מאפשרת גם אינטימיות נפשית ומינית. לפחות, ככה זה במבנה הנפשי שלי. אולי הוא לא המבנה הכי בריא, אבל מצד שני, אני פה בכלוב ולא נשואה עם שלושה ילדים וכלב. 
    התגובה האהובה בשרשור
abir
לפני חודש • 15 במרץ 2024
abir • 15 במרץ 2024
ואני בכלל תוהה,
למה הדחת כלים נחשבת כשירות ולא משהו שקשור להשתתפות בנהול משותף של משק הבית?
פרשוו
לפני חודש • 15 במרץ 2024
פרשוו • 15 במרץ 2024
abir כתב/ה:
ואני בכלל תוהה,

לא מדובר על מישהו שאת מנהלת איתו משק בית
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 15 במרץ 2024
אני לא מחובבי השירות, בלשון המעטה.
אבל אני גם לא רואה ניצול כשמישהי אומרת ישירות מה היא רוצה ומישהו עונה על זה.
ניצול זה לשקר, לרמות, להפעיל מניפולציות. ולא להציג בקשה ישירה שבה לצד השני יש בחירה אם לפנות אליך או לא.

אם אמרת שאת רוצה מישהו שידיח לך כלים, ומישהו בחר לעשות את הפעולה הזו עבורך, את ממש לא אמורה "לשלם לו" בסשן או מיניות כלשהי.
מה שהוא החליט לצפות ולפנטז בראש שלו זה לגמרי שלו ולא באחריותך.
התנאים שלך היו ברורים. את מחפשת רק מדיח כלים. מי שלא רוצה בזה, שפשוט לא יפנה אליך. אין קל מזה.

משעשע (באופן די עצוב, בעצם) לראות איך נשלטים מצהירים בגרנדיוזיות שהם רוצים לשרת את השולטות "ויעשו בשבילהן הכל", אבל כששולטת אומרת איך היא באמת רוצה שישרתו אותה וזה לא באופן שנועד לספק אותם, הם מרגישים שזה עוול גדול שהיא אשכרה רוצה לשלוט איך שבא לה ומתאים לה.

אני חושבת שאם נשלטים יהיו כנים עם עצמם, שלשרת נשים לא כזה מעניין את רובם, אלא לחוות מולן אקטים ספציפיים ומיניים של יחסי שליטה, הם היו מפסיקים להאשים ולהתאכזב משולטות שמחפשות את השירותיות הזו מבלי לקבל מהן תמורה של הצורך האמיתי שיש להם שהם בכלל מכריזים שאין להם "כי הם משרתים שיעשו הכל למענך".

התמורה שאת מציעה היא להדיח לך את הכלים, זאת לא עסקת חליפין שהצעת תמורת סשן אחר, אלא זה כל הסשן.

וכן, אני בטוחה שעכשיו יגידו לי "אבל אין מספיק שולטות, אין לי ברירה". זאת עדיין החלטה של הצד השני אם להתפשר, והוא יכול לסרב לך. את לא מכריחה אף אחד.
בדיוק כמו שלא יתחיל לשכב עם גברים רק כי אין מספיק נשים, ובטח לא יאשים גבר שניצל אותו מינית על ההחלטה שלו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 15, 2024 12:25 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 15 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2024
לגיטימי מאוד.

למרות שלא כל נשלט אוהב לשרת, יש הרבה שאוהבים לשרת.
ואז אוהבים זאת מילה קטנה אפילו, צרכים.

אני יכול להעיד על עצמי שאישית אני ממש חש צורך לשרת.

אם המלכה הונילית שלי עושה לעצמה אפילו רק קפה, זה עלול להוציא אותי מדעתי.
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
Aristotle​(נשלט) • 15 במרץ 2024
בחיי שעד היום לא הבנתי למה זה נושא כל כך טעון.

יש היצע ויש ביקוש. אם אנשים לא היו קופצים על ההזדמנות להסיע / לגבגב רצפות / לעשות ספונג'ה אז שולטות היו מפסיקות לבקש את זה.

ומנגד, ברור לגמרי שזה לא מתאים לכל נשלט, חלקנו צריכים איזשהי מידה של חיבור מקדים כדי להתמסר למישהי ולשרת אותה, וזה לא נראה מתאים במיוחד ללכת ולנקות בית של מישהי שאין לנו שום חיבור אליה.

אגב, אני חושב שזו דרך לא רעה להכיר. המחסומים יורדים יותר בקלות כשנפגשים פנים מול פנים ולא מאחורי מסך, אבל זה אופציונלי לחלוטין.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

נראה לי שלא הבנתפ

ליידי תמרה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
נראה לי שלא הבנת.
לא מדובר בעסקת חליפין ובטח שלא בכל ה"סשן".
בכלל, אני לא מחובבות הסשנים.
מדובר במערכת יחסים בדסמית מלאה, ובתוך זה, לשירות יש את המקום שלו, ועל זה כתבתי.

ArchAngel כתב/ה:
ניצול זה לשקר, לרמות, להפעיל מניפולציות. ולא להציג בקשה ישירה שבה לצד השני יש בחירה אם לפנות אליך או לא.

אם אמרת שאת רוצה מישהו שידיח לך כלים, ומישהו בחר לעשות את הפעולה הזו עבורך, את ממש לא אמורה "לשלם לו" בסשן או מיניות כלשהי.
התנאים שלך היו ברורים. את מחפשת רק מדיח כלים. מי שלא רוצה בזה, שפשוט לא יפנה אליך. אין קל מזה.

משעשע (באופן די עצוב, בעצם) לראות איך נשלטים מצהירים בגרנדיוזיות שהם רוצים לשרת את השולטות "ויעשו בשבילהן הכל", אבל כששולטת אומרת איך היא באמת רוצה שישרתו אותה וזה לא באופן שנועד לספק אותם, הם מרגישים שזה עוול גדול שהיא אשכרה רוצה לשלוט איך שבא לה ומתאים לה.

אני חושבת שאם נשלטים יהיו כנים עם עצמם, שלשרת נשים לא כזה מעניין את רובם, אלא לחוות מולן אקטים ספציפיים ומיניים של יחסי שליטה, הם היו מפסיקים להאשים ולהתאכזב משולטות שמחפשות את השירותיות הזו מבלי לקבל מהן תמורה של הצורך האמיתי שיש להם שהם בכלל מכריזים שאין להם "כי הם משרתים שיעשו הכל למענך".

התמורה שאת מציעה היא להדיח לך את הכלים, זאת לא עסקת חליפין שהצעת תמורת סשן אחר, אלא זה כל הסשן.

וכן, אני בטוחה שעכשיו יגידו לי "אבל אין מספיק שולטות, אין לי ברירה". זאת עדיין החלטה של הצד השני אם להתפשר, והוא יכול לסרב לך. את לא מכריחה אף אחד.
בדיוק כמו שלא יתחיל לשכב עם גברים רק כי אין מספיק נשים, ובטח לא יאשים גבר שניצל אותו מינית על ההחלטה שלו.
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Re: נראה לי שלא הבנתפ

Aristotle​(נשלט) • 15 במרץ 2024
ליידי תמרה כתב/ה:
נראה לי שלא הבנת.

ArchAngel כתב/ה:

אוף, גם אני לא הבנתי.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Re: נראה לי שלא הבנתפ

bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2024
ליידי תמרה כתב/ה:
נראה לי שלא הבנת.

ArchAngel כתב/ה:

יששששש. רק אני הבנתי.
icon_smile.gif
masoul
לפני חודש • 15 במרץ 2024

על שרות ומשמעות של שרות.

masoul • 15 במרץ 2024
abir כתב/ה:
ואני בכלל תוהה,

השאלה היא לא מה נחשב למשהו אחד או למשהו אחר.

השאלה היא במה אתה טוען את העשיה או במקרה זה את השרות.
האם אתה טוען את זה בקטע חברי משפחתי לדוגמא, אז אח שלי קנה ארון חדש וביקש שאבוא לעזור לו להרכיב אותו ובשמחה ולמה לא. אחים אנו.
או משק בית משותף, ואז אני ובת זוגתי חולקים בתפקידים במשק הבית ושוב בשמחה ובאהבה ולמה לא.

או.
שאתה טוען את זה במטען של פמדום ושליטה נשית וFLR ומה שתרצה.
ואז זה אחד התפקידים שלך, אחד מהדרכים והמקומות שבהם אתה נשלט, והיא שולטת.

ובאופן אישי, לי הרבה יותר קל לתפקד מהמקום הזה, שבוא אני נשלט והיא שולטת וזה הרצון שלה
ואני מקיים את הרצון שלה, אני עושה את הציווי שלה, אני לא רק מסדר את הקניות בארון אלא אני ממלא את תפקידי בFLR,
אני לא רק שותף ריצפה, אני נשלט או עבד שלה כשאני שותף ריצפה.

הכל שאלה באיזה מטען אתה טוען את העשיה שלך.
עבורי, כמה שזה יותר חלק מהFLR ומהפמדום, ככה זה יותר ממלא אותי ועושה לי קל לשרת ולתת. נותן תכלית
ראויה נכונה וטובה עבורי לשרת ולתת.