שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדת סירוס וכלובון

גארפילד
לפני חודש • 21 במרץ 2024

חרדת סירוס וכלובון

גארפילד • 21 במרץ 2024
אז מתוך לא מעט פטישים שיש לי בהם ניסיון ולקחתי בהם חלק, הקשים ביותר להכלה עצמית אצלי הם הכלובון והקוקהולד. אצלי אחד הדברים שהכי עוזרים לי להבין הן אם הדבר הוא טוב לי (כי זה שיש לי פטיש לא אומר שאני צריך לממש אותו, בטח כשיש כל כך הרבה דברים פאקינג מדליקים בעולם הזה XOXO) והן את מהותו של הדבר עצמו זה ההסתדרות הרציונאלית של האירוע אותו אני חווה. אז לאחר שקראתי לא מעט הגיע הזמן לחכמת ההמונים והמלצות צפייה וקריאה נוספות, וכאן אתם נכנסים לתמונה.
האם לדעתכם חרדת הסירוס היא תיאוריה נכונה?
בהינתן והיא נכונה האם היא משפיעה על עולם הבדסם?
בהינתן והיא נכונה ומשפיעה על איזה פטישים היא משפיעה ואיך?
ואחרון חביב: המלצות קריאה בעברית, אנגלית וערבית, כאשר ההעדפות הן ע"פ סדר השפות.
תודה רבה והמשך יום מקסים icon_smile.gif ((קידום עצמי- בין כל החוויות אני מחפש קשר רציני, מוזמנימות לפנות))
גארפילד
לפני חודש • 21 במרץ 2024
גארפילד • 21 במרץ 2024
(כל הפניה על בדסמ ופסיכולוגיה או think&drink בנושא אם בא למישהו להרים איתי יהיה מהמם)
FootJunky
לפני חודש • 21 במרץ 2024
FootJunky • 21 במרץ 2024
באסה, יש לי אחלה מאמרים להמליץ, אבל הם במנדרינית.
פישוטו
לפני חודש • 21 במרץ 2024
פישוטו • 21 במרץ 2024
פעם ראשונה ששומע על המושג חרדת סירוס
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 21 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 21 במרץ 2024
FootJunky כתב/ה:

写下来
FootJunky
לפני חודש • 21 במרץ 2024
FootJunky • 21 במרץ 2024
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

写下来

巨大的!
גארפילד
לפני חודש • 21 במרץ 2024

חרדת סירוס

גארפילד • 21 במרץ 2024
פישוטו כתב/ה:
פעם ראשונה ששומע על המושג חרדת סירוס

קשורה לתסביך אדיפוס במשנתו של פרויד, בגדול היא חרדה מסירוס על ידי האבא לאחר ש"גנב בדעתו" את אמו.
deepThinker
לפני חודש • 21 במרץ 2024
deepThinker • 21 במרץ 2024
גארפילד כתב/ה:
(כל הפניה על בדסמ ופסיכולוגיה או think&drink בנושא אם בא למישהו להרים איתי יהיה מהמם)

ניגש ישר לווריד הצוואר של הביצים?
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 21 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 21 במרץ 2024
כלובון וקקולד נראים לי קשורים יותר לתסביך נחיתות ולתחושה שאתה לא גברי מספיק מאשר לחרדת סירוס.

הרבה פעמים, חוזר בסיפורי וסרטוני קקולד המוטיב שהבעל לא מצויד באיבר גדול מספיק כדי לספק את אשתו, בעוד שהבול הוא גבר שבגברים, עם זין ענק. והפאלוס הגדול הוא מושא הערצה והפרמטר המרכזי לגבריות ולכל תפקידי המגדר שמוצמדים לה.

עם כלובון זה קצת יותר מורכב. אם הרצון לכלובון מגיע מהשולטת, זה לרוב כדי לשלוט במיניות של הנשלט ולמנוע ממנו לגמור, מה שמוריד לו את החשק והצייתנות. יש פה לעיתים גם סוג של מחיקת גבריות.

אם הרצון לכלובון מגיע מהנשלט, זה יכול להעיד על כך שהוא לא מעוניין בחדירה כי בעיניו סקס וגינלי מבטל את הדומיננטיות של השולטת. זה יכול להעיד גם על כך שהוא מרגיש שגם בלי כלובון, הפאלוס שלו לא מספיק מרשים. וזה יכול להתחדד כשמרכיבים לו תותב מרשים ואיתו הוא חודר.

אני תוהה אם גם פטיש הסיסי והסיסי מייד מגיע מאותו מקום.
    התגובה האהובה בשרשור
masoul
לפני חודש • 21 במרץ 2024
masoul • 21 במרץ 2024
Menta כתב/ה:
כלובון וקקולד נראים לי קשורים יותר לתסביך נחיתות ולתחושה שאתה לא גברי מספיק מאשר לחרדת סירוס.

נכון,
רק שכלובון וקוקולד זה סרוס.
הסיבה היא רגשי נחיתות.

Menta כתב/ה:
עם כלובון זה קצת יותר מורכב. אם הרצון לכלובון מגיע מהשולטת, זה לרוב כדי לשלוט במיניות של הנשלט ולמנוע ממנו לגמור, מה שמוריד לו את החשק והצייתנות. יש פה לעיתים גם סוג של מחיקת גבריות.

הכלובון לא מוריד את החשק, אלא הפוך.
ויש פה כמעט תמיד מחיקת גבריות.
לכן זה כלכך הולך עם הסיסי, שכמעט אין סיסי בלי כלובון, ועם הקוקולד, שזו מחיקת הגבריות של הנשלט ביחס לבול.

Menta כתב/ה:
אם הרצון לכלובון מגיע מהנשלט, זה יכול להעיד על כך שהוא לא מעוניין בחדירה כי בעיניו סקס וגינלי מבטל את הדומיננטיות של השולטת. זה יכול להעיד גם על כך שהוא מרגיש שגם בלי כלובון, הפאלוס שלו לא מספיק מרשים. וזה יכול להתחדד כשמרכיבים לו תותב מרשים ואיתו הוא חודר.

אני לא חושב שהנשלט נמנע מסקס וגינלי כי זה מוריד את הדומננטיות של השולטת.
אני חושב שהוא נמנע מזה כי הוא נמנע מהתפקיד הגברי מולה, ולחדור אליה בהכרח שם אותו בתפקיד הגברי, שאותו הוא דוחה,
ולכן אחד הדברים שהוא מבקש זה כלובון, על מנת לבטל את התפקיד הגברי שלו ( תראי אמא! אין לי זין! אני לא גבר! )

Menta כתב/ה:
אני תוהה אם גם פטיש הסיסי מגיע מאותו מקום.

ברור, הסיסי לא גבר, בסיסי יש מחיקת גבריות הרבה יותר מתקדת ונרחבת מאשר בנשלט בכלובון.
ושוב כמעט תמיד הסיסי יהיה עם כלובון ועם זין לא פעיל.