צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות גישוש

Menta​(שולטת)
לפני חודש • 22 במרץ 2024

שאלות גישוש

Menta​(שולטת) • 22 במרץ 2024
שולטות יקרות,
במשך לפוסט האחרון שלי בבלוג, איזה שאלות אפשר לשאול גברים מחוץ לכלוב כדי לגשש ולבדוק אם הם נשלטים?
אפשר גם דברים שהם לא בדיוק שאלות.
למשל, אם במסיבת גג יש שני כסאות פנויים, כשהבחור קם, להניח רגליים על הכסא שלו, וכשהוא חוזר, לומר לו שעכשיו גם את יכולה להרים רגליים וגם הוא זוכה לעשות לך מסאז' בכתפיים.

נשלטים יקרים,
איך הייתם רוצים שנשים יגששו בלי להביך אתכם?

תודה!
אלפא-בטא​(נשלט){מזוכיסט}
לפני חודש • 22 במרץ 2024
זה מאוד אינדבידואלי,
אבל אני מעדיף את הישירות, פנייה ש 90 אחוז ממנה לא משאירה מקום לדימיון למה את מתכוונת, ו 10 אחוז טקט.
זה נכון כשאר את יודעת שהבחור פנוי להובלה מכל סוג של סטאאוס אישי.
לתחושתי, המרחב הציבורי, והחברה בכללי גמישים הרבה יותר בכל הקשור "לנועזות" נשית.
Donnie​(נשלט)
לפני חודש • 22 במרץ 2024
Donnie​(נשלט) • 22 במרץ 2024
המילה וניל יכולה לעזור לך לייצר רמיזות שלא יהיו בהכרח שקופות לחלוטין.
את יכולה לדבר איתו על גלידות ולומר שאת פחות אוהבת וניל ומעדיפה דברים מעניינים יותר ואפשר לפתח כל מני רמיזות דומות.
ואם תשימי לב לגברים שהמבט שלהם סוטה מדי פעם לכפות הרגליים שלך אני מניח שזה סימן די טוב.
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 22 במרץ 2024
Donnie כתב/ה:
המילה וניל יכולה לעזור לך לייצר רמיזות שלא יהיו בהכרח שקופות לחלוטין.
את יכולה לדבר איתו על גלידות ולומר שאת פחות אוהבת וניל ומעדיפה דברים מעניינים יותר ואפשר לפתח כל מני רמיזות דומות.
ואם תשימי לב לגברים שהמבט שלהם סוטה מדי פעם לכפות הרגליים שלך אני מניח שזה סימן די טוב.

נהדר, תודה!
Seayam
לפני חודש • 22 במרץ 2024
Seayam • 22 במרץ 2024
בגדול, מהניסיון שלי, בעולם המסריח שלנו, אמירה כמו זו שהצעת יכולה לזכות אותך בהטרדה מינית כלשהי. יש הרבה גברים שחוברתו ככה שהם נוגעים בלי רשות, ואם תגידי להם מסאז'... וזה גם סתם יכול להיות לא נעים למי שלא מעוניין, שזרה תתפוס לו את הכסא ותגיד לו כזה דבר.

באופן כללי הייתי מתחילה בדברים שלא כוללים מגע או פלישה למרחב אישי, גם בשבילך וגם בשבילם. זה מכבד יותר לשני הצדדים.

כבר יצא לי לשלב בשיחה כל מיני מושגים שמוכרים רק למי שבקטע, למשל "כל עוד זה Safe, sane and consensual...". את כבר רואה במבט של מי שאת מדברת איתו אם זה מוכר לו או לא.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני חודש • 22 במרץ 2024
אני לא שואלת אלא אומרת באגביות נונשלנטית שאני אוהבת מסג' בכפות הרגלים. בהתאם לתשובה אני מבינה כמה האדם בקטע.
    התגובה האהובה בשרשור
כפותרגליים
לפני חודש • 22 במרץ 2024
כפותרגליים • 22 במרץ 2024
קודם כל, שכל מה שהבחורה עושה לא יהיה ליד אנשים אחרים. אם אני לבד איתה ואין קהל, בהחלט יש מצב שאני איכנס לתפקיד די מהר. עדיף גם להתחיל בהדרגה ועם דברים שהם יותר "דקויות". יש דבר נוסף מכיוון אחר אולי שאפשר לשלב לתוך זה, אני מעריך שלרוב הנשלטים יש פוט פטיש, אז אולי קצת משחק עם הנעל להוציא את הכף רגל ולהכניס למשל ולראות אם הוא מסתכל, ואיך הוא מסתכל ואם זה עובד להמשיך בזה מדי פעם (בשילוב, האלמנטים הנוספים) יכול להאיץ קצת את הדברים.

אגב, קרה לי לא מעט שהיו סיטואציות שבהן באמת דבר כזה התפתח בחיי היומיום עם נשים זרות שהייתה איזו אינטרקציה איתם מסיבה מסויימת (למשל במסגרת עבודה או לימודים) כששנינו קלטנו אחד את השניה ישר אחרי כמה חילופי דברים וזה זרם לא רע להנאת שני הצדדים. בגלל הספונטניות וההפתעה כנראה, זה הרבה יותר מגרה וכייף מאשר כשזה קורה במועדון סאדו או באתר בי די אס אם.

דבר נוסף קטן שאני רוצה להוסיף לגבי פומביות: במקרה שלי לפחות, אם יש באזור רק נשים נוספות, ברוב המקרים לפחות כנראה שזה לא אמור לפגוע בהתפתחות של הדברים, אבל ברגע שיש שם גבר שצופה נראה שאני לא אזרום עם זה (ובטח שלא אם הוא גם מעורב בסיטואציה, אז אין סיכוי ולא משנה עד כמה האישה מושכת אותי).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 22, 2024 6:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כפותרגליים
לפני חודש • 22 במרץ 2024
כפותרגליים • 22 במרץ 2024
ואגב, חייב לציין שמאוד אהבתי את השאלה, אין דבר יותר כייף ממשהו כזה שמתפתח בהפתעה ובספונטניות.
teacher​(שולט)
לפני חודש • 22 במרץ 2024
teacher​(שולט) • 22 במרץ 2024
זוכר שפעם המציאו איזה תליון ששמים בשרשרת ועוד כל מיני שטויות של אמריקאים. לא יודע אם זה עבד למישהו אי פעם.
אני כן מכיר מישהי שהיתה מסתובבת עם מחזיק מפתחות שוט שהיה מייצר שאלות עבורה. אנשים מתוך הז'אנר ידעו מיד ואלה שלא, התעניינו או שזה לא נרשם אצלם בכלל. אני מכיר מישהי שהולכת היום עם קולר שנראה יותר כמו תכשיט מאשר קולר לכלב, עד כדי כך שלעין הבלתי מזויינת זה לגמרי לא מזיז, אבל כל מי שבז'אנר מבין תוך שניה.

יש פה בתשובות קצת בילבול עם כאלה שיש להם פטיש לכפות רגליים, אבל הם לא יהיו בהכרח נשלטים.
אם כל נשלט הוא פטישיסט רגליים אז כל הפטישיסטים הם בהכרח נשלטים? (לא עשיתי פסיכומטרי)

קצת כמו חוק גודווין, כמעט כל נושא לשיחה יכול להיות מנוף למעבר לשיחה תמימה על שליטה או חוסר שלה. שליטה עצמית, בעבודה, בחיים, בספורט, ומשם הקפיצות קטנות יותר עד לדבר עצמו, אם בכלל. כמעט נטול סיכונים, לא מסובך, ובעיקר, לא אגרסיבי מדי.
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 22 במרץ 2024
"יש פה בתשובות קצת בילבול עם כאלה שיש להם פטיש לכפות רגליים, אבל הם לא יהיו בהכרח נשלטים.
אם כל נשלט הוא פטישיסט רגליים אז כל הפטישיסטים הם בהכרח נשלטים? (לא עשיתי פסיכומטרי)"

גם אותי זה קצת הטריד. כי לא לכל נשלט יש פטיש כפות רגליים, לשמחתי הרבה. לא יודעת לגבי ההיפך. נראה לי שהאחד לא מהווה תנאי הכרחי או מספיק לשני, אבל שיש חפיפה הגדולה בין השניים.