שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

השוקע
לפני חודש • 25 במרץ 2024

תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

השוקע • 25 במרץ 2024
אני שואל פה בשביל לתת לאינטו הזדמנות להגיב את אחת התגובות המעולות שלה.

אבל באמת, אנשים שאוהבים או נמצאים במערכת יחסים (בתחילתה או כבר ארוכה או שהיתה ונגמרה או כל דבר אחר), איך אתם מתמודדים עם הבראטיות? אני לא שואל בשביל לקנטר אלא באמת, תקשורת עם בראטיות זה לא אחד הדברים המתסכלים ביותר שיש לעולם הזה להציע? וזה לא שאני לא מכיר בראטיות ואפילו מחבב את חלקן, פשוט יש בסוג התקשורת הזה משהו מתסכל אינהרנטית ואני לא רואה את הערך המוסף בו.

כבר כתבתי אבל אכתוב שוב - אני שואל באמת, לא בשביל לטרגר או לפתוח במריבה פה, מנסה להבין מה הצד שהוא לא הבראטית אוהב פה (בקטע התקשורתי, לא מראה חיצוני וכו).
Seayam
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Seayam • 25 במרץ 2024
יכול להיות שזה לא מתאים לך. ואם כך, התשובה שלי תהיה, ספציפית לך: לא עושים. למה אתה חייב? (שואלת כבראטית לעת מצוא)
השוקע
לפני חודש • 25 במרץ 2024
השוקע • 25 במרץ 2024
Seayam כתב/ה:
יכול להיות שזה לא מתאים לך. ואם כך, התשובה שלי תהיה, ספציפית לך: לא עושים. למה אתה חייב? (שואלת כבראטית לעת מצוא)

ברור שלא חייב ולמעשה די נמנעתי מזה במרבית חיי בסצינה, אני סתם מתעניין לשמוע מישהו שמתחבר יותר ממני
הוא​(שולט)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
הוא​(שולט) • 25 במרץ 2024
לא יודע מה זה בראטית תקרא לזה גם יוסי. יש קושי רב לשחרר שליטה בהתחלה יש הרבה עכבות וחשש משינוי ששולט צריך לקחת בחשבון. כדי שמישהי תגיע למצב של אמון ולסמוך זה מצריך תהליך של הכנה
בדיוק כמו למרוח חמאה קרה על לחם
כדי שהיא תמרח בלי לחרבש את הפרוסה היא צריכה חימום ותנאים מסוימים. אם היא סתם קלפטע ווכחנית ולא בענין בכל סיטואציה צריך לברר למה ואם זה ממשיך ולא כיף אז לא
לאלתר.
השוקע
לפני חודש • 25 במרץ 2024
השוקע • 25 במרץ 2024
הוא כתב/ה:
לא יודע מה זה בראטית תקרא לזה גם יוסי. יש קושי רב לשחרר שליטה בהתחלה יש הרבה עכבות וחשש משינוי ששולט צריך לקחת בחשבון. כדי שמישהי תגיע למצב של אמון ולסמוך זה מצריך תהליך של הכנה
בדיוק כמו למרוח חמאה קרה על לחם
כדי שהיא תמרח בלי לחרבש את הפרוסה היא צריכה חימום ותנאים מסוימים. אם היא סתם קלפטע ווכחנית ולא בענין בכל סיטואציה צריך לברר למה ואם זה ממשיך ולא כיף אז לא
לאלתר.

אוקיי, אני יכול להבין את זה. אבל התהליך הזה, אתה נהנה ממנו או שזה מחיר שאתה מרגיש שאתה צריך לשלם בדרך לאיזו נקודה בעתיד?
Hussy
לפני חודש • 25 במרץ 2024

Re: תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

Hussy • 25 במרץ 2024
השוקע כתב/ה:
אני שואל פה בשביל לתת לאינטו הזדמנות להגיב את אחת התגובות המעולות שלה.

אבל באמת, אנשים שאוהבים או נמצאים במערכת יחסים (בתחילתה או כבר ארוכה או שהיתה ונגמרה או כל דבר אחר), איך אתם מתמודדים עם הבראטיות? אני לא שואל בשביל לקנטר אלא באמת, תקשורת עם בראטיות זה לא אחד הדברים המתסכלים ביותר שיש לעולם הזה להציע? וזה לא שאני לא מכיר בראטיות ואפילו מחבב את חלקן, פשוט יש בסוג התקשורת הזה משהו מתסכל אינהרנטית ואני לא רואה את הערך המוסף בו.

כבר כתבתי אבל אכתוב שוב - אני שואל באמת, לא בשביל לטרגר או לפתוח במריבה פה, מנסה להבין מה הצד שהוא לא הבראטית אוהב פה (בקטע התקשורתי, לא מראה חיצוני וכו).

בתחילת דרכי, אי שם, הייתי חתיכת בראטית, מלאה אגו, סוסת פרא. מעצם היותי אני.
מתוך הכמיהה העמוקה שלי להרגיש שמישהו באמת מצליח לרסן אותי, וגורם לי להרגיש באמת, באמת, תחתיו - עשיתי אקטים מעצבנים ומתחצפים כאלה ואחרים, כי רציתי עוד ועוד ועוד מזה. עוד מההשפלה. עוד מהעונשים. עוד שליטה. יותר חזק. יותר כואב. יותר משפיל.
אבל. זה היה רק כי לא הייתה שם באמת שליטה (וזה לגיטימי. אנחנו לא אמורים להוריד את המגננות שלנו בפני כל אדם). ואני חיפשתי אותה, פשוט רציתי לטעום מזה…

ואז. כשהרגשתי לראשונה מהי שליטה באמת, הבנתי שכל הקישוטים, האגו והמניירות פשוט נושרים מהגוף. אין צורך בהם. כשזה שם אז מרגישים את זה, בבטן, בדינימיקה, בההיררכיה הטבעית, ברצון להתמסר באמת, לשרת באמת, להיות מוגש/ת. וזה קורה רק כשזה נוגע באמת בנקודות המדויקות.
וזה, מבחינתי, ממכר יותר מכל דבר אחר.

וזה גם מה שמעניין אותי היום. ולכן, בעיניי בראטיות יכולה להיות מייגעת.
ברור שחינוך נחוץ (ואף הכרחי) בלי קשר, ותמיד בהתחלה אולי בודקים קצת גבולות. וברור שכולנו אנשים מכובדים עם מוח ושכל ותארים ואגו ובלה בלה בלה - אבל הרבה יותר מדליק כשמישהי/ו נמסים לרצפה ולא נשארת בהם יכולת לחשוב על להתחצף. או על איך קוראים להם. או לחשוב נקודה.
(:
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
הוא​(שולט) • 25 במרץ 2024
לשאלתך - ברגע שאיני נהנה אני לא שם ולגבי מחיר אני לא מרגיש שאני משלם משהו כי זה לא הדבר היחיד שנמצא שם יש שם עוד דברים. חוצמזה נוסח השאלה מעיד על פחד או תסכול. בראטית/שולטת /מתחלפת
לא מגיעות עם קרניים בסופו של יום הן כולן מגיעות להתמלא בצורך. ובאהבה.
השוקע
לפני חודש • 25 במרץ 2024
השוקע • 25 במרץ 2024
הוא כתב/ה:
לשאלתך - ברגע שאיני נהנה אני לא שם ולגבי מחיר אני לא מרגיש שאני משלם משהו כי זה לא הדבר היחיד שנמצא שם יש שם עוד דברים. חוצמזה נוסח השאלה מעיד על פחד או תסכול. בראטית/שולטת /מתחלפת
לא מגיעות עם קרניים בסופו של יום הן כולן מגיעות להתמלא בצורך. ובאהבה.

לא נו, מה הקשר לפחד. אני לא תוקף בראטיות אז אין צורך להגן עליהן, שאלתי כי החוויה שלי היא X אבל ברור לי שיש זויות אחרות ורציתי לשמוע עליהן כי אני אוהב להבין דברים ובטח להבין מיניות.

אין שאלה לגבי הצורך של הבראטיות או אפילו לא לגבי הזכות שלהן לחפש את מה שמתאים להן, שאלתי לגבי מי שבצד השני.

ענית סבבה.