לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 27 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 27 במרץ 2024
שליטה במוח והרגשות של הנשלט.
מצריך מהשולטת הרבה אינטליגנציה רגשית.
כגובה האינטלגנציה הרגשית של השולטת,
גובה השליטה המנטלית.

דוגמא: לגרום לנשלט להתחנן למשהו שהוא לא אוהב.
נימרייה​(שולטת)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
נימרייה​(שולטת) • 27 במרץ 2024
מהחוויה שלי זה לסשן את המוח של הנשלט במילים פשוטות.

יש לזה הרבה צורות אבל כשאני מכירה את הנשלט מספיק טוב ונבנתה בינינו מספיק קרבה (במקרה שלי גם מספיק רגשות בגלל ההעדפה שלי לשלוט כחלק מזוגיות עם הנשלט), אז אני מבינה מספיק טוב איך הוא חושב ומה הוא חושב.

ואז אפשר לשחק עם זה , אני יודעת מה הכי מפחיד אותו, מה קשה לו, מה נותן לו נחת, מה הוא אוהב ומה לא.
ואני בוחרת מה לגרום לו להרגיש, לפעמים זה עלי ידי דברים פיזיים כמו למשל להציג בפניו משהו שהוא אוהב כמו הרגליים שלי והביצים שלו קשורות למעקה של המיטה למשל. ואז אני לא צריכה לעשות שום דבר הסשן שלו הוא עם עצמו. הוא בוחר אם לסבול למען הפרס כי הוא רוצה להגיע אליו או לא. הלבטים העידוד שלו של עצמו שרק עוד קצת ואני אקבל מה שאני רוצה, אם הוא נשבר באמצע כי הוא מנטלית לא חזק מספיק ואז יש לי מקום לחזק אותו. העניין הוא שכדי שזה יעבוד הסבול והפרס צריכים להיות ברמות דומות עבור הנשלט וכדי לגוון ולעשות דברים אחרים שוב צריך להבין איך המוח והמחשבות של הנשלט עובדות כדי להצליח במינונים או ברעיונות השונים.

היו פעמים שעשיתי סשנים שלמים רק בדיבור, לשאול שאלות קשות, לתאר תיאורים קשים, להתחיל במשהו קליל ולגרום לנשלט להסכים בעל פה כל פעם מחדש לדחוק את הגבול שלו עוד קצת עד שהוא מבין כמה רחוק הוא מוכן ללכת בישבילי ובישביל לספק אותי.
    התגובה האהובה בשרשור
slave for yu​(נשלט)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
slave for yu​(נשלט) • 27 במרץ 2024
בעיניי שליטה מנטאלית
זה התמכרות לאקט,לשולטת,לרגע,למקום,לזמן
ואחכ זה משפיע על הכל ...
כך אני חוויתי .
לדוגמה ...
לחשוב עליה כל פעם שתחשוב על סקס .
פשוט על אוטומט כאילו אין עוד נשים בעולם .
וגם אם תנסה לחשוב על אחרות היא תופיע איתם .
זה הופך ללא נישלט כמו כישוף .
כך זוכר זאת .
זה גם מאוד משפיע על האורגזמה שלעצמה .
אתה יכול לעשות סקס עם אחרות
אך לעולם לא תהנה כמו שנהנת כנישלט .
זה כמו הרגשה שניחרטת בך.
deepThinker
לפני חודש • 27 במרץ 2024
deepThinker • 27 במרץ 2024
נימרייה כתב/ה:
מהחוויה שלי זה לסשן את המוח של הנשלט במילים פשוטות.

יש לזה הרבה צורות אבל כשאני מכירה את הנשלט מספיק טוב ונבנתה בינינו מספיק קרבה (במקרה שלי גם מספיק רגשות בגלל ההעדפה שלי לשלוט כחלק מזוגיות עם הנשלט), אז אני מבינה מספיק טוב איך הוא חושב ומה הוא חושב.

ואז אפשר לשחק עם זה , אני יודעת מה הכי מפחיד אותו, מה קשה לו, מה נותן לו נחת, מה הוא אוהב ומה לא.
ואני בוחרת מה לגרום לו להרגיש, לפעמים זה עלי ידי דברים פיזיים כמו למשל להציג בפניו משהו שהוא אוהב כמו הרגליים שלי והביצים שלו קשורות למעקה של המיטה למשל. ואז אני לא צריכה לעשות שום דבר הסשן שלו הוא עם עצמו. הוא בוחר אם לסבול למען הפרס כי הוא רוצה להגיע אליו או לא. הלבטים העידוד שלו של עצמו שרק עוד קצת ואני אקבל מה שאני רוצה, אם הוא נשבר באמצע כי הוא מנטלית לא חזק מספיק ואז יש לי מקום לחזק אותו. העניין הוא שכדי שזה יעבוד הסבול והפרס צריכים להיות ברמות דומות עבור הנשלט וכדי לגוון ולעשות דברים אחרים שוב צריך להבין איך המוח והמחשבות של הנשלט עובדות כדי להצליח במינונים או ברעיונות השונים.

היו פעמים שעשיתי סשנים שלמים רק בדיבור, לשאול שאלות קשות, לתאר תיאורים קשים, להתחיל במשהו קליל ולגרום לנשלט להסכים בעל פה כל פעם מחדש לדחוק את הגבול שלו עוד קצת עד שהוא מבין כמה רחוק הוא מוכן ללכת בישבילי ובישביל לספק אותי.

כתבת ממש יפה.
וגם הסבל מול הנאה, מתחבר לזה מאוד.
deepThinker
לפני חודש • 27 במרץ 2024
deepThinker • 27 במרץ 2024
כל אחד יענה תשובה שונה.
בעיני זו שליטה שנובעת מהראש ולא מתמקדת בפיסיות.
יותר ברעיונות, במחשבות, במילים ובמשמעויות של מה שעושים מאשר העשייה עצמה.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 27 במרץ 2024
bondman כתב/ה:
שליטה במוח והרגשות של הנשלט.
מצריך מהשולטת הרבה אינטליגנציה רגשית.
כגובה האינטלגנציה הרגשית של השולטת,
גובה השליטה המנטלית.

דוגמא: לגרום לנשלט להתחנן למשהו שהוא לא אוהב.

אוף... זה דורש המון סבלנות ואני רוצה הכל עכשיו!!!
טוב, אני ממשיכה לעקוב כדי להעמיק ולקבל רעיונןת
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 27 במרץ 2024
deepThinker כתב/ה:
כל אחד יענה תשובה שונה.
בעיני זו שליטה שנובעת מהראש ולא מתמקדת בפיסיות.
יותר ברעיונות, במחשבות, במילים ובמשמעויות של מה שעושים מאשר העשייה עצמה.

תוכל לתת דוגמאות?
STbitxh​(נשלטת)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
STbitxh​(נשלטת) • 27 במרץ 2024
תודה רבה על התגובות
מסתבר שאני עושה את זה אבל לא אוהבת שעושות לי