סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת מרשמלו

Into​(נשלטת)
לפני 4 שבועות • 4 באפר׳ 2024
Into​(נשלטת) • 4 באפר׳ 2024
כאילו סליחה אבל למי אכפתתתתת
Story​(נשלטת)

😂

Story​(נשלטת) • 4 באפר׳ 2024
Into כתב/ה:
כפותרגליים

..

כפותרגליים • 4 באפר׳ 2024
Into כתב/ה:

כנראה לפותחת הפוסט ולאנשים שענו לה. אגב, גם לדעתי זו שאלה מאוד מעניינת, פשוט יש בה הרבה מורכבויות ואין לי כח להתחיל לדון בזה כרגע אחרי העבודה ובלי שינה. חוץ מזה חשבתי שאת מנסה לריב עם גברים בלבד, נראה שאת גם דו מינית, מה שלא תהיי, אמיר חצרוני את לא. Not even close
subtal​(נשלט)
subtal​(נשלט) • 4 באפר׳ 2024
יש בחברותיות דבר מרגיע, מקרב, וגרמת לי לחשוב שחברותיות וקשר חזק לא רק מושכים, אלא הם יכולים לפעמים לקשור את הלב מהר יותר מחוסר חברותיות וקשיחות. אולי קשה יותר להוסיף אחרי כן כללי התנהגות וקשיחות לסלט הקשר, כי יש סיכון שיראו משחק מזויף אחרי ההיכרות החברית הראשונית, אבל נדמה לי שזה אפשרי. בקיצור, לדעתי אין turn off בחברותיות משיחה ראשונה, אלמלא עומדים רק במשבצת הזו כל הזמן.

מצד שני קשיחות, אם אינה מזויפת, יכולה לגעת גם לגעת בלב העניין שלשמו חלקנו כאן, והיא יכולה לקשור, לתלות במהופך את האדם שמולך ולהפך בנפשו לפני שהתחיל דבר; תמיד יהיה זמן להראות צד אנושי אחר כך icon_smile.gif

מעניין ששאלה משיקה העסיקה גם אותי לאחרונה (בלוג > ״נמשך לרוך ולקושי״ אם מעניין).
כפותרגליים
כפותרגליים • 4 באפר׳ 2024
אני כן אגיד דבר אחד בקצרה, למרות שאצלי אין חיבור בין אהבה וסקס (ולפעמים זה אפילו הפוך) כן יש לי איזשהו רצון לנסות לשלב את שני הדברים, אפילו במסגרת קשר זוגי כלשהו או ידידות. אם זה יעבוד אני ארגיש כאילו יותר שלם עם עצמי ואוכל לנהל עם אישה קשר הרבה יותר בריא מבחינתי. יש הרבה רצון, מעולם לא ניסיתי.

עוד בעיה היא שאני ממש שונא לעשות מטלות בית, אבל שם היא תצטרך כנראה לשים דגש על הצד של הסקס כדי להפעיל אותי (+ התמקדות בכפות רגליים שלי ושלה) למרות שאם יהיה רגש זה גם מניע בפני עצמו לעזור כדי לשמח את הבחורה שאיתך.

נערך כדי להוסיף משהו: גם עם פומביות יש לי בעיה, בעיקר כשיש גברים באזור, וגם בהקשרים לא מתאימים, בעיקר אם זה מערב אנשים שמכירים אותי (מסיבת סאדו עובר איכשהו אפילו אם יש גברים אני פשוט מתעלם). כמובן שגם תלוי מה עושים בדיוק, יש דברים עדינים שבהחלט יכולים לעבור בהמון סיטואציות.

בכל אופן יש עוד מורכבויות כמובן, אבל אלו המחשבות המיידיות שעולות לי בראש לגבי הנושא.
Into​(נשלטת)

Re: ..

Into​(נשלטת) • 4 באפר׳ 2024
כפותרגליים כתב/ה:
Into כתב/ה:

כנראה לפותחת הפוסט ולאנשים שענו לה. אגב, גם לדעתי זו שאלה מאוד מעניינת, פשוט יש בה הרבה מורכבויות ואין לי כח להתחיל לדון בזה כרגע אחרי העבודה ובלי שינה. חוץ מזה חשבתי שאת מנסה לריב עם גברים בלבד, נראה שאת גם דו מינית, מה שלא תהיי, אמיר חצרוני את לא. Not even close

וואלה נעלבתי
Care Artist

Care Artist • 4 באפר׳ 2024
Into כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
Into כתב/ה:

וואלה נעלבתי

ראית מה זה? חיים שלמים את עובדת על להיות חצרוני ובסוף לוקחים לך את זה באבחה אחת.
השוקע
לפני 4 שבועות • 5 באפר׳ 2024

השוקע • 5 באפר׳ 2024
Into כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
Into כתב/ה:

וואלה נעלבתי

אין לך מה להעלב, נתן לך תשובה טובה 10/10
הלן הדובה

Re: שולטת מרשמלו

הלן הדובה • 5 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
שולטת חברותית מתחילת השיחה טרן אוף או טרן און? דיל ברייקר או דיל מייקר?

אם זה לא ברמת הפוצילי מוצילי אז ברור שזה דבר נחמד. בגדול תלוי בכמה אני מסוגל לספוג אבל אין ספק שנעים ומושך הרבה יותר לנהל שיחה עם אישה חברותית.
Into​(נשלטת)

Into​(נשלטת) • 5 באפר׳ 2024
השוקע כתב/ה:
Into כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
Into כתב/ה:

וואלה נעלבתי

אין לך מה להעלב, נתן לך תשובה טובה 10/10
בצד של מי אתה